Bislett Games 2014
Bislett Games 2014 byl lehkoatletický mítink, který se konal 11. června 2014 v norském městě Oslo. Byl součástí série mítinků Diamantová liga.
Výsledky
- Archiv výsledků zde [1]
Muži
Disciplína | 1. místo | 2. místo | 3. místo |
100 m | Richard Thompson 10,02 | Jimmy Vicaut 10,04 | Adam Gemili 10,11 |
1 míle | Ayanleh Souleiman 3:49,49 | Nick Willis 3:49,83 | Homiyu Tesfaye 3:49,86 |
5 000 m | Yenew Alamirew 13:01,57 | Caleb Mwangangi Ndiku 13:02,15 | Galen Rupp 13:03,35 |
3000 m překážek | Jairus Kipchoge 8:02,37 | Evan Jager 8:06,97 | Hillary Yego 8:10,93 |
110 m překážek | Pascal Martinot-Lagarde 13,12 | Andrew Riley 13,36 | Sergej Šubenkov 13,37 |
400 m překážek[2] | Ashton Eaton 49,16 | Johnny Dutch 49,77 | Rasmus Mägi 49,88 |
Skok o tyči | Renaud Lavillenie 577 cm | Malte Mohr 570 cm | Konstadinos Filippidis 560 cm |
Trojskok | Will Claye 17,41 m | Christian Taylor 17,15 m | Ernesto Revé 16,96 m |
Vrh koulí | Joe Kovacs 21,14 m | David Storl 21,08 m | Reese Hoffa 21,07 m |
Hod oštěpem | Tero Pitkämäki 84,18 m | Julius Yego 84,17 m | Vítězslav Veselý 83,53 m |
Ženy
Disciplína | 1. místo | 2. místo | 3. místo |
100 m[2] | Myriam Soumaréová 11,18 | LaKeisha Lawson 11,24 | Muna Lee 11,37 |
200 m | Allyson Felixová 22,73 | Jodie Williams 22,97 | Myriam Soumaréová 22,98 |
400 m | Novlene Williamsová-Millsová 50,06 | Natasha Hastings 50,60 | Amantle Montshoová 51,05 |
800 m | Eunice Jepkoech Sumová 1:59,02 | Ajee Wilson 1:59,68 | Jessica Judd 1:59,77 |
400 m překážek | Kaliese Spencerová 54,94 | Kemi Adekoyaová 54,96 | Eilidh Childová 55,33 |
Skok do výšky | Marija Kučinová 198 cm | Blanka Vlašičová 198 cm | Ana Šimičová 195 cm |
Skok daleký | Tianna Bartolettaová 702 cm | Shara Proctorová 678 cm | Funmi Jimoh 671 cm |
Hod diskem | Sandra Perkovićová 67,17 m | Gia Lewis-Smallwood 65,77 m | Denia Caballerová 64,89 m |
Reference
- ↑ https://oslo.diamondleague.com/program-resultater/resultatarkiv/
- ↑ a b Disciplína nebyla započitavána do bodování Diamantové ligy.
Diamantová liga – atletické mítinky podle sezón | |
---|---|
Doha Diamond League (Dauhá, ) | |
Shanghai Golden Grand Prix (Šanghaj, ) | |
Adidas Grand Prix (New York, ) | |
Prefontaine Classic (Eugene, ) | |
Golden Gala (Řím, ) | |
Bislett Games (Oslo, ) | |
British Grand Prix (Gateshead/Birmingham, ) | 2010 • 2011 • 2012 • 2013 • 2014 • 2015 • 2016 • 2017 • 2018 • 2019 • 2020 |
Athletissima (Lausanne, ) | |
Meeting de Paris (Saint-Denis, ) | |
Meeting Herculis (Monako, ) | |
Aviva London/Glasgow Grand Prix (Londýn/Glasgow, ) | |
Bauhaus-Galan (Stockholm, ) | |
Weltklasse Zürich (Curych, ) | |
Memoriál Van Dammeho (Brusel, ) | |
Meeting international Mohammed-VI (Rabat, ) | |
Přehled českých medailí |
Portály: Sport