Urtea | E3 Harelbeke (Belgika) | Gante-Wevelgem (Belgika) | Flandriako Tourra (Belgika) | Paris-Roubaix (Frantzia) |
1990 | Søren Lilholt (DEN) | Herman Frison (BEL) | Moreno Argentin (ITA) | Eddy Planckaert (Belgika) |
1991 | Olaf Ludwig (GER) | Djamolidine Abdoujaparov (UZB) | Edwig van Hooydonck (BEL) | Marc Madiot (Frantzia) |
1992 | Johan Museeuw (BEL) | Mario Cipollini (Italia) | Jacky Durand (Frantzia) | Gilbert Duclos-Lassalle (Frantzia) |
1993 | Mario Cipollini (ITA) | Mario Cipollini (ITA) | Johan Museeuw (BEL) | Gilbert Duclos-Lassalle (Frantzia) |
1994 | Andrei Tchmil (BEL) | Wilfried Peeters (BEL) | Gianni Bugno (ITA) | Andrei Tchmil (BEL) |
1995 | Bart Leysen (BEL) | Lars Michaelsen (DEN) | Johan Museeuw (BEL) | Franco Ballerini (ITA) |
1996 | Carlo Bomans (BEL) | Tom Steels (BEL) | Michele Bartoli (ITA) | Johan Museeuw (BEL) |
1997 | Hendrik Van Dijck (BEL) | Philippe Gaumont (Frantzia) | Rolf Sørensen (Danimarka) | Frédéric Guesdon (Frantzia) |
1998 | Johan Museeuw (BEL) | Frank Vandenbroucke (BEL) | Johan Museeuw (BEL) | Franco Ballerini (ITA) |
1999 | Peter Van Petegem (BEL) | Tom Steels (BEL) | Peter Van Petegem (BEL) | Andrea Tafi (ITA) |
2000 | Sergei Ivanov (RUS) | Geert Van Bondt (BEL) | Andrei Tchmil (BEL) | Johan Museeuw (BEL) |
2001 | Andrei Tchmil (BEL) | George Hincapie (AEB) | Gianluca Bortolami (ITA) | Servais Knaven (Herbehereak) |
2002 | Dario Pieri (Italia) | Mario Cipollini (ITA) | Andrea Tafi (Italia) | Johan Museeuw (BEL) |
2003 | () Steven de Jongh | () Andreas Klier | () Peter Van Petegem | () Peter Van Petegem |
2004 | Tom Boonen (Belgika) | Tom Boonen (Belgika) | Steffen Wesemann (GER) | Magnus Bäckstedt (SWE) |
2005 | Tom Boonen (BEL) | Nico Mattan (Belgika) | Tom Boonen (BEL) | Tom Boonen (Belgika) |
2006 | Tom Boonen (Belgika) | Thor Hushovd (Norvegia) | Tom Boonen (Belgika) | Fabian Cancellara (Suitza) |
2007 | Tom Boonen (BEL) | Marcus Burghardt (Alemania) | Alessandro Ballan (Italia) | Stuart O'Grady (AUS) |
2008 | Kurt Asle Arvesen (Norvegia) | Óscar Freire (Espainia) | Stijn Devolder (Belgika) | Tom Boonen (Belgika) |
2009 | Filippo Pozzato (Italia) | Edvald Boasson Hagen (Norvegia) | Stijn Devolder (Belgika) | Tom Boonen (Belgika) |
2010 | Fabian Cancellara (Suitza) | Bernhard Eisel (Austria) | Fabian Cancellara (Suitza) | Fabian Cancellara (Suitza) |
2011 | Fabian Cancellara (Suitza) | Tom Boonen (Belgika) | Nick Nuyens (Belgika) | Johan Vansummeren (Belgika) |
2012 | Tom Boonen (Belgika) | Tom Boonen (Belgika) | Tom Boonen (Belgika) | Tom Boonen (Belgika) |
2013 | Fabian Cancellara (Suitza) | Peter Sagan (SVK) | Fabian Cancellara (Suitza) | Fabian Cancellara (Suitza) |
2014 | Peter Sagan (SVK) | John Degenkolb (Alemania) | Fabian Cancellara (Suitza) | Niki Terpstra (Herbehereak) |
2015 | Geraint Thomas (Erresuma Batua) | Luca Paolini (Italia) | Alexander Kristoff (Norvegia) | John Degenkolb (Alemania) |
2016 | Michał Kwiatkowski (Polonia) | Peter Sagan (SVK) | Peter Sagan (SVK) | Mathew Hayman (Australia) |
2017 | Greg Van Avermaet | Greg Van Avermaet | Philippe Gilbert | Greg Van Avermaet |
2018 | Niki Terpstra | Peter Sagan | Niki Terpstra | Peter Sagan |
2019 | Zdeněk Štybar | Alexander Kristoff | Alberto Bettiol | Philippe Gilbert |
2020 | bertan behera utzia | Mads Pedersen | Mathieu van der Poel | bertan behera utzia |
2021 | Kasper Asgreen | Wout van Aert | Kasper Asgreen | Sonny Colbrelli |
2022 | Wout van Aert | Biniam Girmay | Mathieu van der Poel | Dylan van Baarle |
2023 | Wout van Aert | Christophe Laporte | Tadej Pogačar | Mathieu van der Poel |
2024 | Mathieu van der Poel | Mads Pedersen | | |