Kelayakan Kejohanan Remaja AFC 1996 telah diadakan pada 13 Mei hingga 28 ogos.
Kumpulan
Kumpulan 1
Semua perlawanan dimainkan di Al-Ain, Emiriah Arab Bersatu dari 24 Ogos hingga 28 Ogos.
Kumpulan 2
Semua perlawanan dimainkan di Doha, Qatar dari 25 Julai hingga 29 Julai.
Pasukan | BP | M | S | K | JG | GB | PG | Mt |
Qatar | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | +3 | 9 |
Oman | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 6 |
Turkmenistan | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | −2 | 3 |
Lubnan | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | −6 | 0 |
Lubnan | 1 – 3 | Turkmenistan |
| | |
Turkmenistan | 2 – 5 | Oman |
| | |
Kumpulan 3
Semua perlawanan dimainkan di Al-Isha dari 15 Mei hingga 19 Mei.
Pasukan | BP | M | S | K | JG | GB | PG | Mt |
Iran | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 1 | +8 | 7 |
Arab Saudi | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 | +5 | 7 |
Kazakhstan | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | −5 | 3 |
Tajikistan | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | −8 | 0 |
Iran | 4 – 0 | Kazakhstan |
| | |
Kumpulan 4
Semua perlawanan dimainkan di Damascus, Syria dari 24 April hingga 28 April.
Pasukan | BP | M | S | K | JG | GB | PG | Mt |
Syria | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 | 6 |
Bahrain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Jordan | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | −5 | 0 |
Kumpulan 5
Semua perlawanan dimainkan di Kannur, India dari 9 Julai hingga 13 Julai.
Pasukan | BP | M | S | K | JG | GB | PG | Mt |
India | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 1 | +11 | 6 |
Sri Lanka | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | −5 | 3 |
Pakistan | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | −6 | 0 |
Pakistan | 1 – 2 | Sri Lanka |
| | |
Kumpulan 6
Semua perlawanan dimainkan di Malé, Maldives dari 27 Julai hingga 29 Julai.
Pasukan | BP | M | S | K | JG | GB | PG | Mt |
Bangladesh | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | +8 | 6 |
Maldives | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | −8 | 0 |
Kumpulan 7
Semua perlawanan dimainkan di Bangkok, Thailand dari 13 Mei hingga 17 Mei.
Pasukan | BP | M | S | K | JG | GB | PG | Mt |
Thailand | 3 | 3 | 0 | 0 | 24 | 1 | +23 | 9 |
Malaysia | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 | +6 | 6 |
Nepal | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 8 | −7 | 3 |
Makau | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 22 | −22 | 0 |
Kumpulan 8
Semua perlawanan dimainkan di Baoding, China dari 19 Jun hingga 22 Jun.
Kumpulan 9
Semua perlawanan dimainkan di Bandar Seri Begawan, Brunei dari 21 Jun hingga 25 Jun.
Pasukan layak
Pautan luar
|
---|
Kejohanan | Kejohanan Remaja AFC | |
---|
Kejohanan Remaja B-19 AFC | |
---|
Piala Asia B-20 AFC | |
---|
|
---|
Kelayakan | |
---|
Skuad | - 1988
- 1990
- 1992
- 1994
- 1996
- 1998
- 2000
- 2002
- 2008
- 2010
- 2012
- 2014
- 2016
- 2018
2020 - 2023
|
---|
Rencana ini ialah rencana tunas. Anda boleh membantu Wikipedia dengan mengembangkannya. |
Jika anda melihat rencana yang menggunakan templat {{tunas}} ini, gantikanlah dengan templat tunas yang lebih spesifik.