ATP-toernooi van Costa do Sauípe 2001
ATP-toernooi van Costa do Sauípe 2001 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Brasil Open | ||||||
Editie | 2001 (4e editie) | ||||||
Stad, land | Costa do Sauípe, Brazilië | ||||||
Datum | 10–16 september | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | US$ 375.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 29 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | gravel, buiten | ||||||
Tegelijk met | WTA-toernooi van Bahia | ||||||
Winnaar enkel | Jan Vacek | ||||||
Winnaars dubbel | Enzo Artoni Daniel Melo | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Costa do Sauípe 2001 (officieel Brasil Open) vond plaats van 10 tot en met 16 september in de Braziliaanse stad Costa do Sauípe. De wedstrijden werden gespeeld op gravelbanen.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Gustavo Kuerten | 1 | eerste ronde | Flávio Saretta |
2. | Guillermo Cañas | 27 | kwartfinale | Agustín Calleri |
3. | Vladimir Voltsjkov | 78 | eerste ronde | Ramón Delgado |
4. | Nicolás Massú | 86 | tweede ronde | Ricardo Mello |
5. | Fernando Meligeni | 87 | finale | Jan Vacek |
6. | Alexandre Simoni | 100 | halve finale | Jan Vacek |
7. | Agustín Calleri | 101 | halve finale | Fernando Meligeni |
8. | Mariano Zabaleta | 103 | tweede ronde | Jan Vacek |
Toernooischema
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Finale
Finale | ||||
Jan Vacek | 2 | 7 | 6 | |
5 | Fernando Meligeni | 6 | 62 | 3 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | G Kuerten | 6 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||
WC | F Saretta | 4 | 6 | 6 | WC | F Saretta | 6 | 6 | |||||||||||||||||
J Delgado | 3 | 5 | M Hantschk | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||
M Hantschk | 6 | 7 | WC | F Saretta | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
J Vacek | 2 | 7 | 6 | J Vacek | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | J Oncins | 6 | 62 | 2 | J Vacek | 3 | 6 | 7 | |||||||||||||||||
C Saulnier | 7 | 65 | 64 | 8 | M Zabaleta | 6 | 4 | 66 | |||||||||||||||||
8 | M Zabaleta | 66 | 7 | 7 | J Vacek | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | N Massú | 6 | 2 | 6 | 6 | A Simoni | 65 | 2 | |||||||||||||||||
LL | I Hirigoyen | 2 | 6 | 2 | 4 | N Massú | 6 | 64 | 3 | ||||||||||||||||
A Sá | 1 | 6 | 2 | Q | R Mello | 1 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Q | R Mello | 6 | 1 | 6 | Q | R Mello | 4 | 3 | |||||||||||||||||
K Alami | 4 | 3 | 6 | A Simoni | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | F González | 6 | 6 | Q | F González | 0 | 3 | ||||||||||||||||||
N Davydenko | 3 | 6 | 3 | 6 | A Simoni | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
6 | A Simoni | 6 | 4 | 6 |
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
5 | F Meligeni | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | F Costa | 1 | 2 | 5 | F Meligeni | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
F Browne | 6 | 6 | F Browne | 5 | 4 | ||||||||||||||||||||
N Godwin | 2 | 3 | 5 | F Meligeni | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
A Pretzsch | 63 | 4 | R Delgado | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
C Mamiit | 7 | 6 | C Mamiit | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
R Delgado | 7 | 7 | R Delgado | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
3 | V Voltsjkov | 5 | 5 | 5 | F Meligeni | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
7 | A Calleri | 6 | 7 | 7 | A Calleri | 65 | 5 | ||||||||||||||||||
L Horna | 0 | 64 | 7 | A Calleri | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Q | M Washington | 5 | 4 | I Heuberger | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
I Heuberger | 7 | 6 | 7 | A Calleri | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
M Lee | 6 | 6 | 2 | G Cañas | 65 | 4 | |||||||||||||||||||
N Thomann | 4 | 2 | M Lee | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | T Alves | 3 | 4 | 2 | G Cañas | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | G Cañas | 6 | 6 |
Dubbelspel
Geplaatste teams
Nr. | Team | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Lucas Arnold Ker Jaime Oncins | 93 | eerste ronde | Enzo Artoni Daniel Melo |
2. | Gastón Etlis Brent Haygarth | 162 | finale | Enzo Artoni Daniel Melo |
3. | Guillermo Cañas Martín García | 172 | kwartfinale | Neville Godwin Mark Merklein |
4. | Tim Crichton Jason Weir-Smith | 208 | eerste ronde | Devin Bowen Ashley Fisher |
Toernooischema
Eerste ronde | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||||||||||||||||||
1 | L Arnold J Oncins | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
E Artoni D Melo | 6 | 6 | E Artoni D Melo | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
I Heuberger D Petrovic | 6 | 2 | 63 | WC | F Meligeni F Saretta | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | F Meligeni F Saretta | 4 | 6 | 7 | E Artoni D Melo | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
4 | T Crichton J Weir-Smith | 4 | 4 | D Bowen A Fisher | 6 | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
D Bowen A Fisher | 6 | 6 | D Bowen A Fisher | 6 | 61 | 7 | |||||||||||||||||||
WC | A Ferreira A Prieto | 4 | 4 | A Sá A Simoni | 4 | 7 | 64 | ||||||||||||||||||
A Sá A Simoni | 6 | 6 | Enzo Artoni Daniel Melo | 6 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||
I Hirigoyen V Voltsjkov | 4 | 2 | 2 | Gastón Etlis Brent Haygarth | 3 | 6 | 65 | ||||||||||||||||||
N Godwin M Merklein | 6 | 6 | N Godwin M Merklein | 68 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
G Marcaccio S Rudman | 5 | 67 | 3 | G Cañas M García | 7 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
3 | G Cañas M García | 7 | 7 | N Godwin M Merklein | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
S Huss L Pearson | 65 | 1 | 2 | G Etlis B Haygarth | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | M Daniel R Mello | 7 | 6 | WC | M Daniel R Mello | 64 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | M Carlsson R Schlachter | 3 | 0 | 2 | G Etlis B Haygarth | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | G Etlis B Haygarth | 6 | 6 |
Externe links
- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive