In 2020 werden de Belgische kampioenschappen atletiek Alle Categorieën op zaterdag 15 en zondag 16 augustus gehouden in het Koning Boudewijnstadion te Brussel.
De 10.000 m voor mannen en vrouwen en de 3000 m steeple voor vrouwen vonden op zondag 27 september plaats in Eigenbrakel. Het hamerslingeren vond plaats in Kessel-Lo.
Uitslagen
100 m
Mannen rang | atleet | prestatie (-0,2 m/s) |
1 | Kobe Vleminckx | 10,42 s |
2 | Robin Vanderbemden | 10,51 s |
3 | Kevin Borlée | 10,62 s |
Vrouwen rang | atlete | prestatie (+0,7 m/s) |
1 | Rani Rosius | 11,39 s |
2 | Cynthia Bolingo Mbongo | 11,63 s |
3 | Imke Vervaet | 11,68 s |
200 m
Mannen rang | atleet | prestatie (+0,6 m/s) |
1 | Julien Watrin | 21,15 s |
2 | Jordan Pacquot | 21,63 s |
3 | Yoran Deschepper | 21,67 s |
Vrouwen rang | atlete | prestatie (+0,2 m/s) |
1 | Imke Vervaet | 23,42 s |
2 | Cynthia Bolingo Mbongo | 23,43 s |
3 | Rani Rosius | 23,90 s |
400 m
Mannen rang | atleet | prestatie |
1 | Christian Iguacel | 46,80 s |
2 | Camille Snyders | 47,26 s |
3 | Sven Van Den Bergh | 47,40 s |
Vrouwen rang | atlete | prestatie |
1 | Camille Laus | 53,13 s |
2 | Elise Lasser | 54,30 s |
3 | Liefde Schoemaker | 54,51 s |
800 m
1500 m
5000 m
10.000 m[1]
Mannen rang | atleet | prestatie (+0,3 m/s) |
1 | Michael Obasuyi | 13,82 s |
2 | François Grailet | 14,45 s |
3 | Ewout Dumon | 14,67 s |
Vrouwen rang | atlete | prestatie |
1 | Paulien Couckuyt | 56,14 s |
2 | Eline Claeys | 57,80 s |
3 | Kylie Lambert | 60,08 s |
Mannen rang | atleet | prestatie |
1 | Clement Deflandre | 9.08,61 |
2 | Ulysse Lenoir | 9.12,91 |
3 | Marco Vanderpoorten | 9.19,06 |
Vrouwen rang | atlete | prestatie |
1 | Bo Brasseur | 5,98 m (-0,2 m/s) |
2 | Ilona Masson | 5,93 m (+0,8 m/s) |
3 | Anne-dominique Baramoto | 5,78 m (+0,2 m/s) |
Mannen rang | atleet | prestatie |
1 | Björn De Decker | 14,67 m (+0,3 m/s) |
2 | Matthias De Leenheer | 14,20 m (+0,3 m/s) |
3 | Desire Kingunza | 14,15 m (0,0 m/s) |
Mannen rang | atleet | prestatie |
1 | Philip Milanov | 60,16 m |
2 | Edwin Nys | 49,66 m |
3 | Stijn Spilliaert | 49,06 m |
Mannen rang | atleet | prestatie |
1 | Timothy Herman | 77,53 m |
2 | Cedric Sorgeloos | 73,41 m |
3 | Michael Boa | 60,16 m |
Vrouwen rang | atlete | prestatie |
1 | Cassandre Evans | 44,24 m |
2 | Ann Telemans | 43,84 m |
3 | Nele Meylemans | 42,25 m |
Mannen rang | atleet | prestatie |
1 | Rémi Malengreaux | 63,19 m |
2 | Stef Vanbroekhoven | 62,42 m |
3 | Kobe Gieghase | 59,19 m |
Vrouwen rang | atlete | prestatie |
1 | Vanessa Sterckendries | 67,62 m |
2 | Ilke Lagrou | 56,89 m |
3 | Nele Lambrecht | 46,43 m |
Bronnen, noten en/of referenties
- Resultaten BK Alle Categorieën 2020, Liveresults.be
- Resultaten BK 3000 m steeple dames en 10.000 m 2020, Liveathletics.be
- ↑ Wordt gelopen op 27 september 2020 in Eigenbrakel.
- ↑ Vrouwenwedstrijd wordt gelopen op 27 september 2020 in Eigenbrakel.
- ↑ Wedstrijd vond plaats in Kessel-Lo