Biatlon op de Olympische Winterspelen 2014 - Estafette mannen
Biatlon op de Olympische Winterspelen 2014 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||||
Gehouden in | Sotsji | ||||||||||
Jaar | 2014 | ||||||||||
Data | 22 februari | ||||||||||
Sport | Biatlon | ||||||||||
Accommodatie(s) | Laura langlauf & biatloncentrum | ||||||||||
Deelnemers | 76 atleten uit 19 landen | ||||||||||
Medailles | |||||||||||
| |||||||||||
| |||||||||||
|
Biatlon op de Olympische Winterspelen 2014 | ||
---|---|---|
Individueel | mannen | vrouwen |
Sprint | mannen | vrouwen |
Achtervolging | mannen | vrouwen |
Massastart | mannen | vrouwen |
Estafette | mannen | vrouwen |
Estafette | gemengd |
De 4×7,5 kilometer estafette voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2014 vond plaats op 22 februari 2014 in het Laura langlauf & biatloncentrum in Krasnaja Poljana. Regerend olympisch kampioen was Noorwegen.
Tijdschema
Datum | Lokale tijd | MET |
---|---|---|
22 februari | 17:30 | 14:30 |
Uitslag
# | Bib | Land Namen | Tijd | Straf (L+S) | Verschil |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Rusland Aleksej Volkov Jevgeni Oestjoegov Dmitri Malysjko Anton Sjipoelin | 1:12:15.9 17:19.5 18:15.9 18:04.8 18:35.7 | 0+4 0+4 0+1 0+1 0+1 0+2 0+0 0+1 0+2 0+0 | — |
2 | 1 | Duitsland Erik Lesser Daniel Böhm Arnd Peiffer Simon Schempp | 1:12:19.4 17:13.7 18:17.4 17:54.5 18:53.8 | 0+1 0+1 0+0 0+0 0+0 0+1 0+0 0+0 0+1 0+0 | +3.5 |
3 | 3 | Oostenrijk Christoph Sumann Daniel Mesotitsch Simon Eder Dominik Landertinger | 1:12:45.7 17:26.7 18:11.4 18:04.1 19:03.5 | 0+4 0+3 0+1 0+0 0+2 0+0 0+0 0+2 0+1 0+1 | +29.8 |
4 | 5 | Noorwegen Tarjei Bø Johannes Thingnes Bø Ole Einar Bjørndalen Emil Hegle Svendsen | 1:13:10.3 17:03.4 18:07.6 18:12.6 19:46.7 | 0+2 1+3 0+0 0+0 0+1 0+0 0+0 0+0 0+1 1+3 | +54.4 |
5 | 16 | Italië Christian De Lorenzi Dominik Windisch Markus Windisch Lukas Hofer | 1:13:15.5 17:36.0 18:01.4 18:54.2 18:43.9 | 0+4 0+7 0+0 0+2 0+2 0+1 0+2 0+2 0+0 0+2 | +59.6 |
6 | 9 | Slovenië Peter Dokl Jakov Fak Klemen Bauer Janez Marič | 1:13:43.1 18:04.4 17:33.3 18:03.9 20:01.5 | 0+1 0+4 0+0 0+0 0+0 0+0 0+1 0+1 0+0 0+3 | +1:27.2 |
7 | 12 | Canada Jean-Philippe Leguellec Scott Perras Brendan Green Nathan Smith | 1:13:46.2 17:47.2 18:04.3 18:24.4 19:30.3 | 0+4 1+6 0+0 1+3 0+1 0+0 0+1 0+1 0+2 0+2 | +1:30.3 |
8 | 6 | Frankrijk Alexis Bœuf Jean-Guillaume Béatrix Simon Desthieux Martin Fourcade | 1:13:46.4 17:35.4 18:13.0 18:42.9 19:15.1 | 0+3 0+4 0+0 0+0 0+1 0+2 0+0 0+2 0+2 0+0 | +1:30.5 |
9 | 10 | Oekraïne Dmytro Pidruchnyi Andrij Deryzemlja Artem Pryma Serhij Semenov | 1:14:21.1 17:35.4 18:17.4 18:59.9 19:28.4 | 0+6 0+1 0+2 0+0 0+2 0+1 0+1 0+0 0+1 0+0 | +2:05.2 |
10 | 2 | Zweden Tobias Arwidson Björn Ferry Fredrik Lindström Carl Johan Bergman | 1:14:32.0 18:02.6 18:18.2 18:52.9 19:18.3 | 0+4 0+1 0+0 0+0 0+0 0+0 0+3 0+0 0+1 0+1 | +2:16.1 |
11 | 7 | Tsjechië Michal Krčmář Jaroslav Soukup Tomáš Krupčík Ondřej Moravec | 1:15:11.9 17:37.1 18:14.8 19:54.3 19:25.7 | 0+3 0+2 0+0 0+0 0+1 0+1 0+2 0+1 0+0 0+0 | +2:56.0 |
12 | 11 | Slowakije Pavol Hurajt Tomas Hasilla Miroslav Matiaško Matej Kazár | 1:15:23.8 17:33.4 18:37.8 19:21.0 19:51.6 | 0+3 1+6 0+0 0+0 0+0 0+2 0+1 0+1 0+2 1+3 | +3:07.9 |
13 | 17 | Wit-Rusland Sergej Novikov Vladimir Tsjepelin Joeri Ljadov Jevgeni Abramenko | 1:16:02.3 18:21.3 18:52.2 19:01.8 19:47.0 | 0+1 0+4 0+0 0+1 0+1 0+0 0+0 0+1 0+0 0+2 | +3:46.4 |
14 | 8 | Zwitserland Claudio Böckli Ivan Joller Serafin Wiestner Benjamin Weger | 1:16:15.8 18:28.3 19:11.6 18:50.0 19:45.9 | 0+3 0+7 0+0 0+3 0+0 0+3 0+3 0+0 0+1 0+1 | +3:59.9 |
15 | 13 | Bulgarije Michail Kletcherov Ivan Zlatev Vladimir Iliev Krasimir Anev | 1:17:38.4 18:25.9 20:40.4 19:14.9 19:17.2 | 0+3 2+5 0+0 0+1 0+1 2+3 0+2 0+1 0+0 0+0 | +5:22.5 |
16 | 18 | Verenigde Staten Lowell Bailey Russell Currier Sean Doherty Leif Nordgren | 1:17:39.1 17:20.7 20:11.3 19:37.3 20:29.8 | 3+8 0+4 0+0 0+0 3+3 0+2 0+3 0+0 0+2 0+2 | +5:23.2 |
17 | 14 | Estland Daniil Steptšenko Kalev Ermits Kauri Kõiv Roland Lessing | LAP 18:05.5 20:08.4 19:31.2 LAP | 2+7 1+5 0+1 0+0 0+0 1+3 1+3 0+0 1+3 0+2 | |
18 | 15 | Kazachstan Anton Pantov Sergej Naoemik Aleksandr Trifonov Dias Kenesjev | LAP 18:13.3 19:18.0 20:02.4 LAP | 0+4 0+6 0+0 0+3 0+3 0+1 0+0 0+0 0+1 0+2 | |
19 | 19 | Polen Krzysztof Pływaczyk Łukasz Szczurek Łukasz Słonina Rafał Lepel | LAP 17:53.7 21:29.1 20:57.5 LAP | 1+7 1+5 0+0 0+0 1+3 1+3 0+2 0+0 0+2 0+2 |
Bronvermelding
- (en) Uitslag