Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 - Estafette mannen
Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||||
Gehouden in | Zhangjiakou | ||||||||||
Jaar | 2022 | ||||||||||
Data | 13 februari | ||||||||||
Sport | Langlaufen | ||||||||||
Accommodatie(s) | National Cross-Country Centre | ||||||||||
Deelnemers | 60 atleten uit 15 landen | ||||||||||
Medailles | |||||||||||
| |||||||||||
| |||||||||||
|
Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 | ||
---|---|---|
Individueel | ||
Sprint | mannen | vrouwen |
Klassiek | mannen | vrouwen |
Skiatlon | mannen | vrouwen |
Vrije stijl | mannen | vrouwen |
Team | ||
Teamsprint | mannen | vrouwen |
Estafette | mannen | vrouwen |
De 4 x 10 kilometer estafette voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2022 vond plaats op 13 februari 2022 in het National Cross-Country Centre in Zhangjiakou. Regerend olympisch kampioen was Noorwegen (Johannes Høsflot Klæbo, Simen Hegstad Krüger, Martin Johnsrud Sundby en Didrik Tønseth).
Tijdschema
Datum | Lokale tijd | MET |
---|---|---|
zondag 13 februari | 15:00 | 08:00 |
Uitslag
Rang | Bib | Land | Tijd | Achterstand |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | Russische ploeg Aleksej Tsjervotkin Aleksandr Bolsjoenov Denis Spitsov Sergej Oestjoegov | 1:54:50,7 30:14,7 29:32,0 27:22,6 27:41,4 | +0:00,0 – |
2 | 1 | Noorwegen Emil Iversen Pål Golberg Hans Christer Holund Johannes Høsflot Klæbo | 1:55:57,9 30:49,1 29:57,1 27:08,0 28:03,7 | +1:07,2 |
3 | 3 | Frankrijk Richard Jouve Hugo Lapalus Clément Parisse Maurice Manificat | 1:56:07,1 31:04,9 29:51,5 27:02,1 28:08,6 | +1:16,4 |
4 | 4 | Zweden Oskar Svensson William Poromaa Jens Burman Johan Häggström | 1:57:00,4 31:16,0 29:30,4 27:08,3 29:05,7 | +2:09,7 |
5 | 7 | Duitsland Janosch Brugger Friedrich Moch Florian Notz Lucas Bögl | 1:57:46,5 30:38,2 30:18,5 28:08,1 28:41,7 | +2:55,8 |
6 | 6 | Finland Ristomatti Hakola Iivo Niskanen Perttu Hyvärinen Joni Mäki | 1:59:28,6 32:02,2 28:53,9 29:08,8 29:23,7 | +4:37,9 |
7 | 5 | Zwitserland Dario Cologna Jonas Baumann Candide Pralong Roman Furger | 2:00:13,3 31:12,1 30:51,9 28:32,8 29:36,5 | +5:22,6 |
8 | 14 | Italië Federico Pellegrino Francesco De Fabiani Giandomenico Salvadori Davide Graz | 2:00:16,6 30:38,8 30:52,1 29:05,8 29:39,9 | +5:25,9 |
9 | 8 | Verenigde Staten Luke Jager Scott Patterson Gus Schumacher Kevin Bolger | 2:02:56,3 32:53,7 31:16,2 29:03,4 29:43,0 | +8:05,6 |
10 | 9 | Japan Ryo Hirose Hiroyuki Miyazawa Naoto Baba Haruki Yamashita | 2:03:01,5 31:13,0 32:49,4 28:50,1 30:09,0 | +8:10,8 |
11 | 10 | Canada Graham Ritchie Antoine Cyr Olivier Léveillé Rémi Drolet | 2:04:01,1 32:57,3 31:51,6 29:05,0 30:07,2 | +9:10,4 |
12 | 11 | Tsjechië Adam Fellner Michal Novák Petr Knop Jan Pechoušek | 2:04:57,8 31:48,8 31:58,1 29:06,0 32:04,9 | +10:07,1 |
13 | 13 | China Shang Jincai Liu Rongsheng Wang Qiang Chen Degen | 3:00:00,0 LAP 32:26,3 32:24,9 29:45,3 | +20:00,0 |
14 | 15 | Slovenië Miha Šimenc Miha Licef Vili Črv Janez Lampič | 3:00:00,1 LAP 31:11,5 33:19,2 29:47,9 | +20:00,1 |
15 | 12 | Estland Marko Kilp Alvar Johannes Alev Martin Himma Henri Roos | 3:00:00,2 LAP 34:09,6 31:52,3 | +20:00,2 |
Bronvermelding
- (en) Uitslag