Lijst van US Openwinnaars
Dit is de Lijst van winnaars van het US Open tennistoernooi sinds 1881, aangevuld met de finalisten.
Mannenenkelspel
Jaar | Winnaar | Verliezend finalist | Uitslag |
---|---|---|---|
1881 | Richard Sears | William Glyn | 6-0, 6-3, 6-2 |
1882 | Richard Sears | Clarence Clark | 6-1, 6-4, 6-0 |
1883 | Richard Sears | James Dwight | 6-2, 6-0, 9-7 |
1884 | Richard Sears | Howard Taylor | 6-0, 1-6, 6-0, 6-2 |
1885 | Richard Sears | Godfrey Brinley | 6-3, 4-6, 6-0, 6-3 |
1886 | Richard Sears | Robert Livingston Beeckman | 4-6, 6-1, 6-3, 6-4 |
1887 | Richard Sears | Henry Slocum | 6-1, 6-3, 6-2 |
1888 | Henry Slocum | Howard Taylor | 6-4, 6-1, 6-0 |
1889 | Henry Slocum | Quincy Shaw | 6-3, 6-1, 4-6, 6-2 |
1890 | Oliver Campbell | Henry Slocum | 6-2, 4-6, 6-3, 6-1 |
1981 | Oliver Campbell | Clarence Hobart | 2-6, 7-5, 7-9, 6-1, 6-2 |
1892 | Oliver Campbell | Fred Hovey | 7-5, 3-6, 6-3, 7-5 |
1893 | Robert Wrenn | Fred Hovey | 6-4, 3-6, 6-4, 6-4 |
1894 | Robert Wrenn | Manliff Goodbody | 6-8, 6-1, 6-4, 6-4 |
1895 | Fred Hovey | Robert Wrenn | 6-3, 6-2, 6-4 |
1896 | Robert Wrenn | Fred Hovey | 7-5, 3-6, 6-0, 1-6, 6-1 |
1897 | Robert Wrenn | Wilberforce Eaves | 4-6, 8-6, 6-3, 2-6, 6-2 |
1898 | Malcolm Whitman | Dwight Filley Davis | 3-6, 6-2, 6-2, 6-1 |
1899 | Malcolm Whitman | Jahial Parmly Paret | 6-1, 6-2, 3-6, 7-5 |
1900 | Malcolm Whitman | William Larned | 6-4, 1-6, 6-2, 6-2 |
1901 | William Larned | Beals Wright | 6-2, 6-8, 6-4, 6-4 |
1902 | William Larned | Reginald Doherty | 4-6, 6-2, 6-4, 8-6 |
1903 | Laurence Doherty | William Larned | 6-0, 6-3, 10-8 |
1904 | Holcombe Ward | William Clothier | 10-8, 6-4, 9-7 |
1905 | Beals Wright | Holcombe Ward | 6-2, 6-1, 11-9 |
1906 | William Clothier | Beals Wright | 6-3, 6-0, 6-4 |
1907 | William Larned | Robert LeRoy | 6-2, 6-2, 6-4 |
1908 | William Larned | Beals Wright | 6-1, 6-2, 8-6 |
1909 | William Larned | William Clothier | 6-1, 6-2, 5-7, 1-6, 6-1 |
1910 | William Larned | Tom Bundy | 6-1, 5-7, 6-0, 6-8, 6-1 |
1911 | William Larned | Maurice McLoughlin | 6-4, 6-4, 6-2 |
1912 | Maurice McLoughlin | Wallace Johnson | 3-6, 2-6, 6-2, 6-4, 6-2 |
1913 | Maurice McLoughlin | Richard Norris Williams | 6-4, 5-7, 6-3, 6-1 |
1914 | Richard Norris Williams | Maurice McLoughlin | 6-3, 8-6, 10-8 |
1915 | Bill Johnston | Maurice McLoughlin | 1-6, 6-0, 7-5, 10-8 |
1916 | Richard Norris Williams | Bill Johnston | 4-6, 6-4, 0-6, 6-2, 6-4 |
1917 | Lindley Murray | Nathaniel Niles | 5-7, 8-6, 6-3, 6-3 |
1918 | Lindley Murray | Bill Tilden | 6-3, 6-1, 7-5 |
1919 | Bill Johnston | Bill Tilden | 6-4, 6-4, 6-3 |
1920 | Bill Tilden | Bill Johnston | 6-1, 1-6, 7-5, 5-7, 6-3 |
1921 | Bill Tilden | Bill Johnston | 6-1, 6-3, 6-1 |
1922 | Bill Tilden | Bill Johnston | 4-6, 3-6, 6-2, 6-3, 6-4 |
1923 | Bill Tilden | Bill Johnston | 6-4, 6-1, 6-4 |
1924 | Bill Tilden | Bill Johnston | 6-1, 9-7, 6-2 |
1925 | Bill Tilden | Bill Johnston | 4-6, 11-9, 6-3, 4-6, 6-3 |
1926 | René Lacoste | Jean Borotra | 6-4, 6-0, 6-4 |
1927 | René Lacoste | Bill Tilden | 11-9, 6-3, 11-9 |
1928 | Henri Cochet | Francis Hunter | 4-6, 6-4, 3-6, 7-5, 6-3 |
1929 | Bill Tilden | Francis Hunter | 3-6, 6-3, 4-6, 6-2, 6-4 |
1930 | John Doeg | Frank Shields | 10-8, 1-6, 6-4, 16-14 |
1931 | Ellsworth Vines | George Lott | 7-9, 6-3, 9-7, 7-5 |
1932 | Ellsworth Vines | Henri Cochet | 6-4, 6-4, 6-4 |
1933 | Fred Perry | Jack Crawford | 6-3, 11-13, 4-6, 6-0, 6-1 |
1934 | Fred Perry | Wilmer Allison | 6-4, 6-3, 1-6, 8-6 |
1935 | Wilmer Allison | Sid Wood | 6-2, 6-2, 6-3 |
1936 | Fred Perry | Don Budge | 2-6, 6-2, 8-6, 1-6, 10-8 |
1937 | Don Budge | Gottfried von Cramm | 6-1, 7-9, 6-1, 3-6, 6-1 |
1938 | Don Budge | Gene Mako | 6-3, 6-8, 6-2, 6-1 |
1939 | Bobby Riggs | Welby Van Horn | 6-4, 6-2, 6-4 |
1940 | Don McNeill | Bobby Riggs | 4-6, 6-8, 6-3, 6-3, 7-5 |
1941 | Bobby Riggs | Frank Kovacs | 5-7, 6-1, 6-3, 6-3 |
1942 | Ted Schroeder | Frank Parker | 8-6, 7-5, 3-6, 4-6, 6-2 |
1943 | Joe Hunt | Jack Kramer | 6-3, 6-8, 10-8, 6-0 |
1944 | Frank Parker | Bill Talbert | 6-4, 3-6, 6-3, 6-3 |
1945 | Frank Parker | Bill Talbert | 14-12, 6-1, 6-2 |
1946 | Jack Kramer | Tom Brown | 9-7, 6-3, 6-0 |
1947 | Jack Kramer | Frank Parker | 4-6, 2-6, 6-1, 6-0, 6-3 |
1948 | Pancho Gonzales | Eric Sturgess | 6-2, 6-3, 14-12 |
1949 | Pancho Gonzales | Ted Schroeder | 16-18, 2-6, 6-1, 6-2, 6-4 |
1950 | Art Larsen | Herbert Flam | 6-3, 4-6, 5-7, 6-4, 6-3 |
1951 | Frank Sedgman | Vic Seixas | 6-4, 6-1, 6-1 |
1952 | Frank Sedgman | Gardnar Mulloy | 6-1, 6-2, 6-3 |
1953 | Tony Trabert | Vic Seixas | 6-3, 6-2, 6-3 |
1954 | Vic Seixas | Rex Hartwig | 3-6, 6-2, 6-4, 6-4 |
1955 | Tony Trabert | Ken Rosewall | 9-7, 6-3, 6-3 |
1956 | Ken Rosewall | Lew Hoad | 4-6, 6-2, 6-3, 6-3 |
1957 | Malcolm Anderson | Ashley Cooper | 10-8, 7-5, 6-4 |
1958 | Ashley Cooper | Malcolm Anderson | 6-2, 3-6, 4-6, 10-8, 8-6 |
1959 | Neale Fraser | Alex Olmedo | 6-3, 5-7, 6-2, 6-4 |
1960 | Neale Fraser | Rod Laver | 6-4, 6-4, 9-7 |
1961 | Roy Emerson | Rod Laver | 7-5, 6-3, 6-2 |
1962 | Rod Laver | Roy Emerson | 6-2, 6-4, 5-7, 6-4 |
1963 | Rafael Osuna | Frank Froehling | 7-5, 6-4, 6-2 |
1964 | Roy Emerson | Fred Stolle | 6-4, 6-2, 6-4 |
1965 | Manuel Santana | Cliff Drysdale | 6-2, 7-9, 7-5, 6-1 |
1966 | Fred Stolle | John Newcombe | 4-6, 12-10, 6-3, 6-4 |
1967 | John Newcombe | Clark Graebner | 6-4, 6-4, 8-6 |
↓ open tijdperk ↓ | |||
1968 | Arthur Ashe | Tom Okker | 14-12, 5-7, 6-3, 3-6, 6-3 |
1969 | Rod Laver | Tony Roche | 7-9, 6-1, 6-2, 6-2 |
1970 | Ken Rosewall | Tony Roche | 2-6, 6-4, 7-6, 6-3 |
1971 | Stan Smith | Jan Kodeš | 3-6, 6-3, 6-2, 7-6 |
1972 | Ilie Năstase | Arthur Ashe | 3-6, 6-3, 6-7, 6-4, 6-3 |
1973 | John Newcombe | Jan Kodeš | 6-4, 1-6, 4-6, 6-2, 6-2 |
1974 | Jimmy Connors | Ken Rosewall | 6-1, 6-0, 6-1 |
1975 | Manuel Orantes | Jimmy Connors | 6-4, 6-3, 6-3 |
1976 | Jimmy Connors | Björn Borg | 6-4, 3-6, 7-6, 6-4 |
1977 | Guillermo Vilas | Jimmy Connors | 2-6, 6-3, 7-5, 6-0 |
1978 | Jimmy Connors | Björn Borg | 6-4, 6-2, 6-2 |
1979 | John McEnroe | Vitas Gerulaitis | 7-5, 6-3, 6-3 |
1980 | John McEnroe | Björn Borg | 7-6, 6-1, 6-7, 5-7, 6-4 |
1981 | John McEnroe | Björn Borg | 4-6, 6-2, 6-4, 6-3 |
1982 | Jimmy Connors | Ivan Lendl | 6-3, 6-2, 4-6, 6-4 |
1983 | Jimmy Connors | Ivan Lendl | 6-3, 6-7, 7-5, 6-0 |
1984 | John McEnroe | Ivan Lendl | 6-3, 6-4, 6-1 |
1985 | Ivan Lendl | John McEnroe | 7-6, 6-3, 6-4 |
1986 | Ivan Lendl | Miloslav Mečíř | 6-4, 6-2, 6-0 |
1987 | Ivan Lendl | Mats Wilander | 6-7, 6-0, 7-6, 6-4 |
1988 | Mats Wilander | Ivan Lendl | 6-4, 4-6, 6-3, 5-7, 6-4 |
1989 | Boris Becker | Ivan Lendl | 7-6, 1-6, 6-3, 7-6 |
1990 | Pete Sampras | Andre Agassi | 6-4, 6-3, 6-2 |
1991 | Stefan Edberg | Jim Courier | 6-2, 6-4, 6-0 |
1992 | Stefan Edberg | Pete Sampras | 3-6, 6-4, 7-6, 6-2 |
1993 | Pete Sampras | Cédric Pioline | 6-4, 6-4, 6-3 |
1994 | Andre Agassi | Michael Stich | 6-1, 7-6, 7-5 |
1995 | Pete Sampras | Andre Agassi | 6-4, 6-3, 4-6, 7-5 |
1996 | Pete Sampras | Michael Chang | 6-1, 6-4, 7-6 |
1997 | Patrick Rafter | Greg Rusedski | 6-3, 6-2, 4-6, 7-5 |
1998 | Patrick Rafter | Mark Philippoussis | 6-3, 3-6, 6-2, 6-0 |
1999 | Andre Agassi | Todd Martin | 6-4, 6-7, 6-7, 6-3, 6-2 |
2000 | Marat Safin | Pete Sampras | 6-4, 6-3, 6-3 |
2001 | Lleyton Hewitt | Pete Sampras | 7-6, 6-1, 6-1 |
2002 | Pete Sampras | Andre Agassi | 6-3, 6-4, 5-7, 6-4 |
2003 | Andy Roddick | Juan Carlos Ferrero | 6-3, 7-6, 6-3 |
2004 | Roger Federer | Lleyton Hewitt | 6-0, 7-6, 6-0 |
2005 | Roger Federer | Andre Agassi | 6-3, 2-6, 7-6, 6-1 |
2006 | Roger Federer | Andy Roddick | 6-2, 4-6, 7-5, 6-1 |
2007 | Roger Federer | Novak Đoković | 7-6, 7-6, 6-4 |
2008 | Roger Federer | Andy Murray | 6-2, 7-5, 6-2 |
2009 | Juan Martín del Potro | Roger Federer | 3-6, 7-6, 4-6, 7-6, 6-2 |
2010 | Rafael Nadal | Novak Đoković | 6-4, 5-7, 6-4, 6-2 |
2011 | Novak Đoković | Rafael Nadal | 6-2, 6-4, 6-7, 6-1 |
2012 | Andy Murray | Novak Đoković | 7-6, 7-5, 2-6, 3-6, 6-2 |
2013 | Rafael Nadal | Novak Đoković | 6-2, 3-6, 6-4, 6-1 |
2014 | Marin Čilić | Kei Nishikori | 6-3, 6-3, 6-3 |
2015 | Novak Đoković | Roger Federer | 6-4, 5-7, 6-4, 6-4 |
2016 | Stanislas Wawrinka | Novak Đoković | 6-7, 6-4, 7-5, 6-3 |
2017 | Rafael Nadal | Kevin Anderson | 6-3, 6-3, 6-4 |
2018 | Novak Đoković | Juan Martín del Potro | 6-3, 7-6, 6-3 |
2019 | Rafael Nadal | Daniil Medvedev | 7-5, 6-3, 5-7, 4-6, 6-4 |
2020 | Dominic Thiem | Alexander Zverev | 2-6, 4-6, 6-4, 6-3, 7-6 |
2021 | Daniil Medvedev | Novak Djokovic | 6-4, 6-4, 6-4 |
2022 | Carlos Alcaraz | Casper Ruud | 6-4, 2-6, 7-6, 6-3 |
2023 | Novak Đoković | Daniil Medvedev | 6-3, 7-6, 6-3 |
Vrouwenenkelspel
Mannendubbelspel
Jaar | Winnaars | Verliezend finalisten | Uitslag |
---|---|---|---|
1881 | Clarence Clark Frederick Taylor | Alexander Van Rensselaer Arthur E. Newbold | 6-5, 6-4, 6-5 |
1882 | Richard Sears James Dwight | Crawford Nightingale George M. Smith | 6-2, 6-4, 6-4 |
1883 | Richard Sears James Dwight | Alexander Van Rensselaer Arthur E. Newbold | 6-0, 6-2, 6-2 |
1884 | Richard Sears James Dwight | Alexander Van Rensselaer Walter Van Rensselaer Berry | 6-4, 6-1, 8-10, 6-4 |
1885 | Richard Sears Joseph Clark | Henry Slocum Wallace P. Knapp | 6-3, 6-0, 6-2 |
1886 | Richard Sears James Dwight | Howard Taylor Godfrey Brinley | 7-5, 5-7, 7-5, 6-4 |
1887 | Richard Sears James Dwight | Howard Taylor Henry Slocum | 6-4, 3-6, 2-6, 6-3, 6-3 |
1888 | Oliver Campbell Valentine Hall | Clarence Hobart Edward MacMullen | 6-4, 6-2, 6-2 |
1889 | Henry Slocum Howard Taylor | Valentine Hall Oliver Campbell | 6-1, 6-3, 6-2 |
1890 | Valentine Hall Clarence Hobart | Charles Carver John Ryerson | 6-3, 4-6, 6-2, 2-6, 6-3 |
1891 | Oliver Campbell Bob Huntington | Valentine Hall Clarence Hobart | 6-3, 6-4, 8-6 |
1892 | Oliver Campbell Bob Huntington | Valentine Hall Edward L. Hall | 6-4, 6-2, 4-6, 6-3 |
1893 | Clarence Hobart Fred Hovey | Oliver Campbell Bob Huntington | 6-3, 6-4, 4-6, 6-2 |
1894 | Clarence Hobart Fred Hovey | Carr Neel Sam Neel | 6-3, 8-6, 6-1 |
1895 | Malcolm Chance Robert Wrenn | Clarence Hobart Fred Hovey | 7-5, 6-1, 8-6 |
1896 | Carr Neel Sam Neel | Robert Wrenn Malcolm Chance | 6-3, 1-6, 6-1, 3-6, 6-1 |
1897 | Leo Ware George Sheldon | Harold Mahony Harold Nisbet | 11-13, 6-2, 9-7, 1-6, 6-1 |
1898 | Leo Ware George Sheldon | Holcombe Ward Dwight Filley Davis | 1-6, 7-5, 6-4, 4-6, 7-5 |
1899 | Holcombe Ward Dwight Filley Davis | Leo Ware George Sheldon | 6-4, 6-4, 6-3 |
1900 | Holcombe Ward Dwight Filley Davis | Fred Alexander Raymond Little | 6-4, 9-7, 12-10 |
1901 | Holcombe Ward Dwight Filley Davis | Leo Ware Beals Wright | 6-3, 9-7, 6-1 |
1902 | Reginald Doherty Laurence Doherty | Holcombe Ward Dwight Filley Davis | 11-9, 12-10, 6-4 |
1903 | Reginald Doherty Laurence Doherty | Kreigh Collins Harry Wainder | 7-5, 6-3, 6-3 |
1904 | Holcombe Ward Beals Wright | Kreigh Collins Raymond Little | 1-6, 6-2, 3-6, 6-4, 6-1 |
1905 | Holcombe Ward Beals Wright | Fred Alexander Harold Hackett | 6-4, 6-4, 6-1 |
1906 | Holcombe Ward Beals Wright | Fred Alexander Harold Hackett | 6-3, 3-6, 6-3, 6-3 |
1907 | Fred Alexander Harold Hackett | Nat Thornton Bryan M. Grant | 6-2, 6-1, 6-1 |
1908 | Fred Alexander Harold Hackett | Raymond Little Beals Wright | 6-1, 7-5, 6-2 |
1909 | Fred Alexander Harold Hackett | Maurice McLoughlin George Janes | 6-4, 6-4, 6-0 |
1910 | Fred Alexander Harold Hackett | Tom Bundy Trowbridge Hendrick | 6-1, 8-6, 6-3 |
1911 | Raymond Little Gus Touchard | Fred Alexander Harold Hackett | 7-5, 13-15, 6-2, 6-4 |
1912 | Maurice McLoughlin Tom Bundy | Raymond Little Gus Touchard | 3-6, 6-2, 6-1, 7-5 |
1913 | Maurice McLoughlin Tom Bundy | John Strachan Clarence Griffin | 6-4, 7-5, 6-1 |
1914 | Maurice McLoughlin Tom Bundy | George Church Dean Mathey | 6-4, 6-2, 6-4 |
1915 | Clarence Griffin Bill Johnston | Maurice McLoughlin Tom Bundy | 2-6, 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 |
1916 | Clarence Griffin Bill Johnston | Maurice McLoughlin Ward Dawson | 6-4, 6-3, 5-7, 6-3 |
1917 | Fred Alexander Harold Throckmorton | Harry Johnson Irving Wright | 11-9, 6-4, 6-4 |
1918 | Vincent Richards Bill Tilden | Fred Alexander Beals Wright | 6-3, 6-4, 3-6, 2-6, 6-2 |
1919 | Norman Brookes Gerald Patterson | Vincent Richards Bill Tilden | 8-6, 6-3, 4-6, 4-6, 6-2 |
1920 | Clarence Griffin Bill Johnston | Willis E. Davis Roland Roberts | 6-2, 6-2, 6-3 |
1921 | Vincent Richards Bill Tilden | Watson Washburn Richard Norris Williams | 13-11, 12-10, 6-1 |
1922 | Vincent Richards Bill Tilden | Pat O'Hara Wood Gerald Patterson | 4-6, 6-1, 6-3, 6-4 |
1923 | Brian Norton Bill Tilden | Watson Washburn Richard Norris Williams | 3-6, 6-2, 6-3, 5-7, 6-2 |
1924 | Howard Kinsey Robert Kinsey | Pat O'Hara Wood Gerald Patterson | 7-5, 5-7, 7-9, 6-3, 6-4 |
1925 | Vincent Richards Richard Norris Williams | John Hawkes Gerald Patterson | 6-2, 8-10, 6-4, 11-9 |
1926 | Vincent Richards Richard Norris Williams | Alfred Chapin Bill Tilden | 6-4, 6-8, 11-9, 6-3 |
1927 | Frank Hunter Bill Tilden | Bill Johnston Richard Norris Williams | 10-8, 6-3, 6-3 |
1928 | George Lott John F. Hennessey | Gerald Patterson John Hawkes | 6-2, 6-1, 6-2 |
1929 | George Lott John Doeg | Berkeley Bell Lewis White | 10-8, 1-6, 6-4, 6-1 |
1930 | George Lott John Doeg | Wilmer Allison John Van Ryn | 8-6, 6-3, 3-6, 13-15, 6-4 |
1931 | Wilmer Allison John Van Ryn | Gregory Mangin Berkeley Bell | 6-4, 6-3, 6-2 |
1932 | Ellsworth Vines Keith Gledhill | Wilmer Allison John Van Ryn | 6-4, 6-3, 6-2 |
1933 | George Lott Lester Stoefen | Frank Shields Frank Parker | 11-13, 9-7, 9-7, 6-3 |
1934 | George Lott Lester Stoefen | Wilmer Allison John Van Ryn | 6-4, 9-7, 3-6, 6-4 |
1935 | Wilmer Allison John Van Ryn | Don Budge Gene Mako | 6-2, 6-3, 2-6, 3-6, 6-1 |
1936 | Don Budge Gene Mako | Wilmer Allison John Van Ryn | 6-4, 6-2, 6-4 |
1937 | Gottfried von Cramm Henner Henkel | Don Budge Gene Mako | 6-4, 7-5, 6-4 |
1938 | Don Budge Gene Mako | John Bromwich Adrian Quist | 6-3, 6-2, 6-1 |
1939 | John Bromwich Adrian Quist | Jack Crawford Harry Hopman | 8-6, 6-1, 6-4 |
1940 | Jack Kramer Ted Schroeder | Gardnar Mulloy Henry Prusoff | 6-4, 8-6, 9-7 |
1941 | Jack Kramer Ted Schroeder | Gardnar Mulloy Wayne Sabin | 9-7, 6-4, 6-2 |
1942 | Gardnar Mulloy Bill Talbert | Ted Schroeder Sidney Wood | 9-7, 7-5, 6-1 |
1943 | Jack Kramer Frank Parker | David Freeman Bill Talbert | 6-2, 6-4, 6-4 |
1944 | Robert Falkenburg Don McNeill | Pancho Segura Bill Talbert | 7-5, 6-4, 3-6, 6-1 |
1945 | Gardnar Mulloy Bill Talbert | Robert Falkenburg Jack Tuero | 12-10, 8-10, 12-10, 6-2 |
1946 | Gardnar Mulloy Bill Talbert | Don McNeill Frank Guernsey | 3-6, 6-4, 2-6, 6-3,20-18 |
1947 | Jack Kramer Ted Schroeder | William Talbert Bill Sidwell | 6-4, 7-5, 6-3 |
1948 | Gardnar Mulloy Bill Talbert | Frank Parker Ted Schroeder | 1-6, 9-7, 6-3, 3-6, 9-7 |
1949 | John Bromwich Bill Sidwell | Frank Sedgman George Worthington | 6-4, 6-0, 6-1 |
1950 | John Bromwich Frank Sedgman | Gardnar Mulloy Bill Talbert | 7-5, 8-6, 3-6, 6-1 |
1951 | Ken McGregor Frank Sedgman | Don Candy Mervyn Rose | 10-8, 6-4, 4-6, 7-5 |
1952 | Mervyn Rose Vic Seixas | Ken McGregor Frank Sedgman | 3-6, 10-8, 10-8, 6-8, 8-6 |
1953 | Rex Hartwig Mervyn Rose | Gardnar Mulloy Bill Talbert | 6-4, 4-6, 6-2, 6-4 |
1954 | Vic Seixas Tony Trabert | Lew Hoad Ken Rosewall | 3-6, 6-4, 8-6, 6-3 |
1955 | Kosei Kamo Atsushi Miyagi | Gerald Moss Bill Quillian | 6-2, 6-3, 3-6, 1-6, 6-4 |
1956 | Lew Hoad Ken Rosewall | Hamilton Richardson Vic Seixas | 6-2, 6-2, 3-6, 6-4 |
1957 | Ashley Cooper Neale Fraser | Gardnar Mulloy Budge Patty | 4-6, 6-3, 9-7, 6-3 |
1958 | Alex Olmedo Hamilton Richardson | Sam Giammalva Barry MacKay | 3-6, 6-3, 6-4, 6-4 |
1959 | Roy Emerson Neale Fraser | Alex Olmedo Earl Buchholz | 3-6, 6-3, 5-7, 6-4, 7-5 |
1960 | Roy Emerson Neale Fraser | Rod Laver Bob Mark | 9-7, 6-2, 6-4 |
1961 | Chuck McKinley Dennis Ralston | Rafael Osuna Antonio Palafox | 6-3, 6-4, 2-6, 13-11 |
1962 | Rafael Osuna Antonio Palafox | Chuck McKinley Dennis Ralston | 6-4, 10-12, 1-6, 9-7, 6-3 |
1963 | Chuck McKinley Dennis Ralston | Rafael Osuna Antonio Palafox | 9-7, 4-6, 5-7, 6-3, 11-9 |
1964 | Chuck McKinley Dennis Ralston | Mike Sangster Graham Stilwell | 6-3, 6-2, 6-4 |
1965 | Roy Emerson Fred Stolle | Frank Froehling Charles Pasarell | 6-4, 10-12, 7-5, 7-3 |
1966 | Roy Emerson Fred Stolle | Clark Graebner Dennis Ralston | 6-4, 6-4, 6-4 |
1967 | John Newcombe Tony Roche | Bill Bowrey Owen Davidson | 6-8, 9-7, 6-3, 6-3 |
↓ open tijdperk ↓ | |||
1968 | Bob Lutz Stan Smith | Arthur Ashe Andrés Gimeno | 11-9, 6-1, 7-5 |
1969 | Ken Rosewall Fred Stolle | Charles Pasarell Dennis Ralston | 2-6, 7-5, 13-11, 6-3 |
1970 | Pierre Barthès Nikola Pilić | Roy Emerson Rod Laver | 6-3, 7-6, 4-6, 7-6 |
1971 | John Newcombe Roger Taylor | Stan Smith Erik van Dillen | 6-7, 6-3, 7-6, 4-6, 7-6 |
1972 | Cliff Drysdale Roger Taylor | Owen Davidson John Newcombe | 6-4, 7-6, 6-3 |
1973 | Owen Davidson John Newcombe | Rod Laver Kenneth Rosewall | 7-5, 2-6, 7-5, 7-5 |
1974 | Bob Lutz Stan Smith | Patricio Cornejo Jaime Fillol | 6-3, 6-3 |
1975 | Jimmy Connors Ilie Năstase | Tom Okker Marty Riessen | 6-4, 7-6 |
1976 | Tom Okker Marty Riessen | Paul Kronk Cliff Letcher | 6-4, 6-0 |
1977 | Bob Hewitt Frew McMillan | Brian Gottfried Raúl Ramírez | 6-4, 6-0 |
1978 | Bob Lutz Stan Smith | Marty Riessen Sherwood Stewart | 1-6, 7-5, 6-3 |
1979 | Peter Fleming John McEnroe | Bob Lutz Stan Smith | 6-2, 6-4 |
1980 | Bob Lutz Stan Smith | Peter Fleming John McEnroe | 7-6, 3-6, 6-1, 3-6, 6-3 |
1981 | Peter Fleming John McEnroe | Heinz Günthardt Peter McNamara | walk-over |
1982 | Kevin Curren Steve Denton | Victor Amaya Hank Pfister | 6-2, 6-7, 5-7, 6-2, 6-4 |
1983 | Peter Fleming John McEnroe | Fritz Buehning Van Winitsky | 6-3, 6-4, 6-2 |
1984 | John Fitzgerald Tomáš Šmíd | Stefan Edberg Anders Järryd | 7-6, 6-3, 6-3 |
1985 | Ken Flach Robert Seguso | Henri Leconte Yannick Noah | 6-7, 7-6, 7-6, 6-0 |
1986 | Andrés Gómez Slobodan Živojinović | Joakim Nyström Mats Wilander | 4-6, 6-3, 6-3, 4-6, 6-3 |
1987 | Stefan Edberg Anders Järryd | Ken Flach Robert Seguso | 7-6, 6-2, 4-6, 5-7, 7-6 |
1988 | Sergio Casal Emilio Sánchez | Rick Leach Jim Pugh | walk-over |
1989 | John McEnroe Mark Woodforde | Ken Flach Robert Seguso | 6-4, 4-6, 6-3, 6-3 |
1990 | Pieter Aldrich Danie Visser | Paul Annacone David Wheaton | 6-2, 7-6, 6-2 |
1991 | John Fitzgerald Anders Järryd | Scott Davis David Pate | 6-3, 3-6, 6-3, 6-3 |
1992 | Jim Grabb Richey Reneberg | Rick Leach Kelly Jones | 3-6, 7-6, 6-3, 6-3 |
1993 | Ken Flach Rick Leach | Martin Damm Karel Nováček | 6-7, 6-4, 6-2 |
1994 | Jacco Eltingh Paul Haarhuis | Todd Woodbridge Mark Woodforde | 6-3, 7-6 |
1995 | Todd Woodbridge Mark Woodforde | Alex O'Brien Sandon Stolle | 6-3, 6-3 |
1996 | Todd Woodbridge Mark Woodforde | Jacco Eltingh Paul Haarhuis | 4-6, 7-6, 7-6 |
1997 | Jevgeni Kafelnikov Daniel Vacek | Jonas Björkman Nicklas Kulti | 7-6, 6-3 |
1998 | Sandon Stolle Cyril Suk | Mark Knowles Daniel Nestor | 4-6, 7-6, 6-2 |
1999 | Sébastien Lareau Alex O'Brien | Mahesh Bhupathi Leander Paes | 7-6, 6-4 |
2000 | Lleyton Hewitt Maks Mirni | Ellis Ferreira Rick Leach | 6-4, 5-7, 7-6 |
2001 | Wayne Black Kevin Ullyett | Donald Johnson Jared Palmer | 7-6, 6-2, 6-3 |
2002 | Mahesh Bhupathi Maks Mirni | Jiří Novák Radek Štěpánek | 6-3, 3-6, 6-4 |
2003 | Jonas Björkman Todd Woodbridge | Bob Bryan Mike Bryan | 5-7, 6-0, 7-5 |
2004 | Mark Knowles Daniel Nestor | Leander Paes David Rikl | 6-3, 6-3 |
2005 | Bob Bryan Mike Bryan | Jonas Björkman Maks Mirni | 6-1, 6-4 |
2006 | Martin Damm Leander Paes | Jonas Björkman Maks Mirni | 6-7, 6-4, 6-3 |
2007 | Simon Aspelin Julian Knowle | Lukáš Dlouhý Pavel Vízner | 7-5, 6-4 |
2008 | Bob Bryan Mike Bryan | Lukáš Dlouhý Leander Paes | 7-6, 7-6 |
2009 | Lukáš Dlouhý Leander Paes | Mahesh Bhupathi Mark Knowles | 3-6, 6-3, 6-2 |
2010 | Bob Bryan Mike Bryan | Rohan Bopanna Aisam-ul-Haq Qureshi | 7-6, 7-6 |
2011 | Jürgen Melzer Philipp Petzschner | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski | 6-2, 6-2 |
2012 | Bob Bryan Mike Bryan | Leander Paes Radek Štěpánek | 6-3, 6-4 |
2013 | Leander Paes Radek Štěpánek | Alexander Peya Bruno Soares | 6-1, 6-3 |
2014 | Bob Bryan Mike Bryan | Marcel Granollers Marc López | 6-3, 6-4 |
2015 | Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut | Jamie Murray John Peers | 6-4, 6-4 |
2016 | Jamie Murray Bruno Soares | Pablo Carreño Busta Guillermo García López | 6-2, 6-3 |
2017 | Jean-Julien Rojer Horia Tecău | Feliciano López Marc López | 6-4, 6-3 |
2018 | Mike Bryan Jack Sock | Łukasz Kubot Marcelo Melo | 6-3, 6-1 |
2019 | Juan Sebastián Cabal Robert Farah Maksoud | Marcel Granollers Horacio Zeballos | 6-4, 7-5 |
2020 | Mate Pavić Bruno Soares | Wesley Koolhof Nikola Mektić | 7-5, 6-3 |
2021 | Rajeev Ram Joe Salisbury | Jamie Murray Bruno Soares | 3-6, 6-2, 6-2 |
2022 | Rajeev Ram Joe Salisbury | Wesley Koolhof Neal Skupski | 7-6, 7-5 |
2023 | Rajeev Ram Joe Salisbury | Rohan Bopanna Matthew Ebden | 2-6, 6-3, 6-4 |
Vrouwendubbelspel
Gemengd dubbelspel
Jaar | Winnaars | Verliezend finalisten | Uitslag |
---|---|---|---|
1892 | Mabel Cahill Clarence Hobart | Elisabeth Moore Rodmond V. Beach | 6-1, 6-3 |
1893 | Ellen Roosevelt Clarence Hobart | Ethel Bankson Robert Willson jr. | 6-1, 4-6, 10-6 |
1894 | Juliette Atkinson Edwin P. Fischer | Mrs. McFadden Gustav Remak, Jr. | 6-3, 6-2, 6-1 |
1895 | Juliette Atkinson Edwin P. Fischer | Amy Williams Mantle Fielding | 4-6, 8-6, 6-2 |
1896 | Juliette Atkinson Edwin P. Fischer | Amy Williams Mantle Fielding | 6-2, 6-3, 6-3 |
1897 | Laura Henson D. L. Magruder | Maud Banks R. A. Griffin | 6-4, 6-3, 7-5 |
1898 | Carrie Neely Edwin P. Fischer | Helen Chapman J. A. Hill | 6-2, 6-4, 8-6 |
1899 | Elizabeth Rastall Albert L. Hoskins | Jane Craven James P. Gardner | 6-4, 6-0, def. |
1900 | Margaret Hunnewell Alfred Codman | T. Shaw George Atkinson | 11-9, 6-3, 6-1 |
1901 | Marion Jones Raymond Little | Myrtle McAteer Dr. Clyde Stevens | 6-4, 6-4, 7-5 |
1902 | Elisabeth Moore Wylie Grant | Elizabeth Rastall Albert L. Hoskins | 6-2, 6-1 |
1903 | Helen Chapman Harry F. Allen | Carrie Neely W. H. Rowland | 6-4, 7-5 |
1904 | Elisabeth Moore Wylie Grant | May Sutton F. B. Dallas | 6-2, 6-1 |
1905 | Augusta Schultz Hobart Clarence Hobart | Elisabeth Moore Edward Dewhurst | 6-2, 6-4 |
1906 | Sarah Coffin Edward Dewhurst | Margaret Johnson J. B. Johnson | 6-3, 7-5 |
1907 | May Sayers Wallace F. Johnson | Natalie Wildey Herbert Tilden | 6-1, 7-5 |
1908 | Nathaniel Niles Edith Rotch | Raymond Little Louise Hammond | 6-4, 4-6, 6-4 |
1909 | Hazel Hotchkiss Wallace F. Johnson | Raymond Little Louise Hammond | 6-2, 6-0 |
1910 | Hazel Hotchkiss Joseph R. Carpenter | Herbert Tilden Edna Wildey | 6-2, 6-2 |
1911 | Hazel Hotchkiss Wallace F. Johnson | Herbert Tilden Edna Wildey | 6-4, 6-4 |
1912 | Mary Browne Richard Norris Williams | William Clothier Eleonora Sears | 6-4, 2-6, 11-9 |
1913 | Mary Browne Bill Tilden | C. S. Rogers Dorothy Green | 7-5, 7-5 |
1914 | Mary Browne Bill Tilden | J. R. Rowland Margaretta Myers | 6-1, 6-4 |
1915 | Hazel Hotchkiss-Wightman Harry C. Johnson | Irving Wright Molla Bjurstedt | 6-0, 6-1 |
1916 | Eleonora Sears Willis E. Davis | Florence Ballin Bill Tilden | 6-4, 7-5 |
1917 | Molla Bjurstedt Irving Wright | Florence Ballin Bill Tilden | 10-12, 6-1, 6-3 |
1918 | Hazel Hotchkiss-Wightman Irving Wright | Molla Bjurstedt Fred Alexander | 6-2, 6-3 |
1919 | Marion Zinderstein Vincent Richards | Florence Ballin Bill Tilden | 2-6, 11-9, 6-2 |
1920 | Hazel Hotchkiss-Wightman Wallace F. Johnson | Molla Bjurstedt-Mallory Craig Biddle | 6-4, 6-3 |
1921 | Mary Browne Bill Johnston | Molla Bjurstedt-Mallory Bill Tilden | 3-6, 6-4, 6-3 |
1922 | Molla Bjurstedt-Mallory Bill Tilden | Helen Wills Howard Kinsey | 6-4, 6-3 |
1923 | Molla Bjurstedt-Mallory Bill Tilden | Kitty McKane John Hawkes | 6-3, 2-6, 10-8 |
1924 | Helen Wills Vincent Richards | Molla Bjurstedt-Mallory Bill Tilden | 6-8, 7-5, 6-0 |
1925 | Kitty McKane John Hawkes | Ermyntrude Harvey Vincent Richards | 6-2, 6-4 |
1926 | Elizabeth Ryan Jean Borotra | René Lacoste Hazel Hotchkiss-Wightman | 6-4, 7-5 |
1927 | Eileen Bennett Henri Cochet | René Lacoste Hazel Hotchkiss-Wightman | 6-2, 6-0, 6-3 |
1928 | Helen Wills John Hawkes | Edith Cross Edgar Moon | 6-1, 6-3 |
1929 | Betty Nuthall George Lott | Phyllis Covell Bunny Austin | 6-3, 6-3 |
1930 | Edith Cross Wilmer Allison | Frank Shields Marjorie Morrill | 6-4, 6-4 |
1931 | Betty Nuthall George Lott | Wilmer Allison Anna McCune-Harper | 6-3, 6-3 |
1932 | Sarah Palfrey Fred Perry | Ellsworth Vines Helen Jacobs | 6-3, 7-5 |
1933 | Elizabeth Ryan Ellsworth Vines | Sarah Palfrey George Lott | 11-9, 6-1 |
1934 | Helen Jacobs George Lott | Elizabeth Ryan Lester Stoefen | 4-6, 13-11, 6-2 |
1935 | Sarah Palfrey-Fabian Enrique Maier | Kay Stammers Roderich Menzel | 6-4, 4-6, 6-3 |
1936 | Alice Marble Gene Mako | Sarah Palfrey-Fabian Don Budge | 6-3, 6-2 |
1937 | Sarah Palfrey-Fabian Don Budge | Sylvia Henrotin Yvon Petra | 6-2, 8-10, 6-0 |
1938 | Alice Marble Don Budge | Thelma Coyne-Long John Bromwich | 6-1, 6-2 |
1939 | Alice Marble Harry Hopman | Sarah Palfrey-Fabian Elwood Cooke | 9-7, 6-1 |
1940 | Alice Marble Bobby Riggs | Dorothy Bundy Jack Kramer | 9-7, 6-1 |
1941 | Sarah Palfrey-Cooke Jack Kramer | Pauline Betz Robert Riggs | 4-6, 6-4, 6-4 |
1942 | Louise Brough Frederick R. Schroeder, Jr. | Patricia Canning-Todd Alejo Russell | 3-6, 6-1, 6-4 |
1943 | Margaret Osborne William F. Talbert | Pauline Betz Pancho Segura | 10-8, 6-4 |
1944 | Margaret Osborne William F. Talbert | Dorothy Bundy Don McNeill | 6-2, 6-3 |
1945 | Margaret Osborne William F. Talbert | Doris Hart Robert Falkenburg | 6-4, 6-4 |
1946 | Margaret Osborne William F. Talbert | Louise Brough Robert Kimbrell | 6-3, 6-4 |
1947 | Louise Brough John Bromwich | Gussie Moran Pancho Segura | 6-3, 6-1 |
1948 | Louise Brough Tom Brown | Margaret Osborne-duPont William F. Talbert | 6-4, 6-4 |
1949 | Louise Brough Eric Sturgess | Margaret Osborne-duPont William F. Talbert | 4-6, 6-3, 7-5 |
1950 | Margaret Osborne-duPont Ken McGregor | Doris Hart Frank Sedgman | 6-4, 3-6, 6-3 |
1951 | Doris Hart Frank Sedgman | Shirley Fry Mervyn Rose | 6-3, 6-2 |
1952 | Doris Hart Frank Sedgman | Thelma Coyne-Long Lew Hoad | 6-3, 7-5 |
1953 | Doris Hart Vic Seixas | Julia Sampson Rex Hartwig | 6-2, 4-6, 6-4 |
1954 | Doris Hart Vic Seixas | Margaret Osborne-duPont Ken Rosewall | 4-6, 6-1, 6-1 |
1955 | Doris Hart Vic Seixas | Shirley Fry Lew Hoad | 9-7, 6-1 |
1956 | Margaret Osborne-duPont Ken Rosewall | Darlene Hard Lew Hoad | 9-7, 6-1 |
1957 | Althea Gibson Kurt Nielsen | Darlene Hard Robert Howe | 6-3, 9-7 |
1958 | Margaret Osborne-duPont Neale Fraser | Maria Bueno Alex Olmedo | 6-3, 3-6, 9-7 |
1959 | Margaret Osborne-duPont Neale Fraser | Janet Hopps Bob Mark | 7-5, 13-15, 6-2 |
1960 | Margaret Osborne-duPont Neale Fraser | Maria Bueno Antonio Palafox | 6-3, 6-2 |
1961 | Margaret Court Bob Mark | Darlene Hard Dennis Ralston | def. |
1962 | Margaret Court Fred Stolle | Lesley Turner Frank Froehling | 7-5, 6-2 |
1963 | Margaret Court Ken Fletcher | Judy Tegart Ed Rubinoff | 3-6, 8-6, 6-2 |
1964 | Margaret Court John Newcombe | Judy Tegart Ed Rubinoff | 10-6, 4-6, 6-3 |
1965 | Margaret Court Fred Stolle | Judy Tegart Frank Froehling | 6-2, 6-2 |
1966 | Donna Floyd-Fales Owen Davidson | Carol Aucamp Ed Rubinoff | 6-1, 6-3 |
1967 | Billie Jean King Owen Davidson | Rosie Casals Stan Smith | 6-3, 6-2 |
↓ open tijdperk ↓ | |||
1968 | Mary-Ann Eisel Peter Curtis | Tory Fretz Gerry Perry | 6-4, 7-5 |
1969 | Margaret Court Marty Riessen | Françoise Dürr Dennis Ralston | 6-4, 7-5 |
1970 | Margaret Court Marty Riessen | Judy Tegart-Dalton Frew McMillan | 6-4, 6-4 |
1971 | Billie Jean King Owen Davidson | Betty Stöve Robert Maud | 6-3, 7-5 |
1972 | Margaret Court Marty Riessen | Rosie Casals Ilie Năstase | 6-3, 7-5 |
1973 | Billie Jean King Owen Davidson | Margaret Court Marty Riessen | 6-3, 3-6, 7-6 |
1974 | Pam Teeguarden Geoff Masters | Chris Evert Jimmy Connors | 6-1, 7-6 |
1975 | Rosie Casals Dick Stockton | Billie Jean King Fred Stolle | 6-3, 7-6 |
1976 | Billie Jean King Phil Dent | Betty Stöve Frew McMillan | 3-6, 6-2, 7-5 |
1977 | Betty Stöve Frew McMillan | Billie Jean King Vitas Gerulaitis | 6-2, 3-6, 6-3 |
1978 | Betty Stöve Frew McMillan | Billie Jean King Ray Ruffels | 6-3, 7-6 |
1979 | Greer Stevens Bob Hewitt | Betty Stöve Frew McMillan | 6-3, 7-5 |
1980 | Wendy Turnbull Marty Riessen | Betty Stöve Frew McMillan | 7-5, 6-2 |
1981 | Anne Smith Kevin Curren | JoAnne Russell Steve Denton | 6-4, 7-6 |
1982 | Anne Smith Kevin Curren | Barbara Potter Ferdi Taygan | 6-7, 7-6, 7-6 |
1983 | Elizabeth Sayers John Fitzgerald | Barbara Potter Ferdi Taygan | 3-6, 6-3, 6-4 |
1984 | Manuela Maleeva Tom Gullikson | Elizabeth Sayers John Fitzgerald | 2-6, 7-5, 6-4 |
1985 | Martina Navrátilová Heinz Günthardt | Elizabeth Smylie John Fitzgerald | 6-3, 6-4 |
1986 | Raffaella Reggi Sergio Casal | Martina Navrátilová Peter Fleming | 6-4, 6-4 |
1987 | Martina Navrátilová Emilio Sánchez Vicario | Betsy Nagelsen Paul Annacone | 6-4, 6-7, 7-6 |
1988 | Jana Novotná Jim Pugh | Elizabeth Smylie Patrick McEnroe | 7-5, 6-3 |
1989 | Robin White Shelby Cannon | Meredith McGrath Rick Leach | 3-6, 6-2, 7-5 |
1990 | Elizabeth Smylie Todd Woodbridge | Natallja Zverava Jim Pugh | 6-4, 6-2 |
1991 | Manon Bollegraf Tom Nijssen | Arantxa Sánchez Vicario Emilio Sánchez Vicario | 6-2, 7-6 |
1992 | Nicole Provis Mark Woodforde | Helena Suková Tom Nijssen | 4-6, 6-3, 6-3 |
1993 | Helena Suková Todd Woodbridge | Martina Navrátilová Mark Woodforde | 6-3, 7-6 |
1994 | Elna Reinach Patrick Galbraith | Jana Novotná Todd Woodbridge | 6-2, 6-4 |
1995 | Meredith McGrath Matt Lucena | Gigi Fernández Cyril Suk | 6-4, 6-4 |
1996 | Lisa Raymond Patrick Galbraith | Manon Bollegraf Rick Leach | 7-6, 7-6 |
1997 | Manon Bollegraf Rick Leach | Mercedes Paz Pablo Albano | 3-6, 7-5, 7-6 |
1998 | Serena Williams Maks Mirni | Lisa Raymond Patrick Galbraith | 6-2, 6-2 |
1999 | Ai Sugiyama Mahesh Bhupathi | Kimberly Po Donald Johnson | 6-4, 6-4 |
2000 | Arantxa Sánchez Vicario Jared Palmer | Anna Koernikova Maks Mirni | 6-4, 6-3 |
2001 | Rennae Stubbs Todd Woodbridge | Lisa Raymond Leander Paes | 6-4, 5-7, 7-6 |
2002 | Lisa Raymond Mike Bryan | Katarina Srebotnik Bob Bryan | 7-6, 7-6 |
2003 | Katarina Srebotnik Bob Bryan | Lina Krasnoroetskaja Daniel Nestor | 5-7, 7-5, 7-6 |
2004 | Vera Zvonarjova Bob Bryan | Alicia Molik Todd Woodbridge | 6-3, 6-4 |
2005 | Daniela Hantuchová Mahesh Bhupathi | Katarina Srebotnik Nenad Zimonjić | 6-4, 6-2 |
2006 | Martina Navrátilová Bob Bryan | Květa Peschke Martin Damm | 6-2, 6-3 |
2007 | Viktoryja Azarenka Maks Mirni | Meghann Shaughnessy Leander Paes | 6-4, 7-6 |
2008 | Cara Black Leander Paes | Liezel Huber Jamie Murray | 7-6, 6-4 |
2009 | Carly Gullickson Travis Parrott | Cara Black Leander Paes | 6-2, 6-4 |
2010 | Liezel Huber Bob Bryan | Květa Peschke Aisam-ul-Haq Qureshi | 6-4, 6-4 |
2011 | Melanie Oudin Jack Sock | Gisela Dulko Eduardo Schwank | 7-6, 4-6, [10-8] |
2012 | Jekaterina Makarova Bruno Soares | Květa Peschke Marcin Matkowski | 6-7, 6-1, [12-10] |
2013 | Andrea Hlaváčková Maks Mirni | Abigail Spears Santiago González | 7-6, 6-3 |
2014 | Sania Mirza Bruno Soares | Abigail Spears Santiago González | 6-1, 2-6, [11-9] |
2015 | Martina Hingis Leander Paes | Bethanie Mattek-Sands Sam Querrey | 6-4, 3-6, [10-7] |
2016 | Laura Siegemund Mate Pavić | Coco Vandeweghe Rajeev Ram | 6-4, 6-4 |
2017 | Martina Hingis Jamie Murray | Chan Hao-ching Michael Venus | 6-1, 4-6, [10-8] |
2018 | Bethanie Mattek-Sands Jamie Murray | Alicja Rosolska Nikola Mektić | 2-6, 6-3, [11-9] |
2019 | Bethanie Mattek-Sands Jamie Murray | Chan Hao-ching Michael Venus | 6-2, 6-3 |
2020 | geen toernooi | ||
2021 | Desirae Krawczyk Joe Salisbury | Giuliana Olmos Marcelo Arévalo | 7-5, 6-2 |
2022 | Storm Sanders John Peers | Kirsten Flipkens Édouard Roger-Vasselin | 4-6, 6-4, [10-7] |
2023 | Anna Danilina Harri Heliövaara | Jessica Pegula Austin Krajicek | 6-3, 6-4 |
Rolstoeltennis
Rolstoelmannenenkelspel
Jaar | Winnaar | Verliezend finalist | Uitslag |
---|---|---|---|
2005 | Robin Ammerlaan | Michaël Jérémiasz | 6–1, 6–3 |
2006 | Robin Ammerlaan | Michaël Jérémiasz | 6–7(1), 6–3, 7–5 |
2007 | Shingo Kunieda | Robin Ammerlaan | 6–2, 6–2 |
2008 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2009 | Shingo Kunieda | Maikel Scheffers | 6–0, 6–0 |
2010 | Shingo Kunieda | Nicolas Peifer | teruggetrokken |
2011 | Shingo Kunieda | Stéphane Houdet | 3–6, 6–1, 6–0 |
2012 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2013 | Stéphane Houdet | Shingo Kunieda | 6–2, 6–4 |
2014 | Shingo Kunieda | Gustavo Fernández | 7–6(0), 6–4 |
2015 | Shingo Kunieda | Stéphane Houdet | 6–7(4), 6–3, 6–2 |
2016 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2017 | Stéphane Houdet | Alfie Hewett | 6–2, 4–6, 6–3 |
2018 | Alfie Hewett | Shingo Kunieda | 6–3, 7–5 |
2019 | Shingo Kunieda | Stéphane Houdet | 7–6(9), 7–6(5) |
2020 | Shingo Kunieda | Alfie Hewett | 6–3, 3–6, 7–6(3) |
2021 | Shingo Kunieda | Alfie Hewett | 6–1, 6–4 |
2022 | Alfie Hewett | Shingo Kunieda | 7–6(2), 6–1 |
2023 | Alfie Hewett | Gordon Reid | 6–4, 6–3 |
Rolstoelvrouwenenkelspel
Jaar | Winnares | Verliezend finaliste | Uitslag |
---|---|---|---|
2005 | Esther Vergeer | Korie Homan | 6–2, 6–1 |
2006 | Esther Vergeer | Sharon Walraven | 6–2, 6–2 |
2007 | Esther Vergeer | Florence Gravellier | 6–3, 6–1 |
2008 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2009 | Esther Vergeer | Korie Homan | 6-0, 6-0 |
2010 | Esther Vergeer | Daniela di Toro | 6-0, 6-0 |
2011 | Esther Vergeer | Aniek van Koot | 6-2, 6-1 |
2012 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2013 | Aniek van Koot | Sabine Ellerbrock | 3-6 6-2 7-6(3) |
2014 | Yui Kamiji | Aniek van Koot | 6-3, 6-3 |
2015 | Jordanne Whiley | Yui Kamiji | 6-4 0-6 6-1 |
2016 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2017 | Yui Kamiji | Diede de Groot | 7-5 6-2 |
2018 | Diede de Groot | Yui Kamiji | 6-2 6-3 |
2019 | Diede de Groot | Yui Kamiji | 4-6 6-1 6-4 |
2020 | Diede de Groot | Yui Kamiji | 6-3, 6-3 |
2021 | Diede de Groot | Yui Kamiji | 6-3, 6-2 |
2022 | Diede de Groot | Yui Kamiji | 3-6, 6-1, 6-1 |
2023 | Diede de Groot | Yui Kamiji | 6-4, 6-3 |
Quad-enkelspel
Jaar | Winnaars | Verliezend finalisten | Uitslag |
---|---|---|---|
2007 | Peter Norfolk | David Wagner | 7-6(5), 6-2 |
2008 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2009 | David Wagner | Peter Norfolk | 6-3, 3-6, 6-3 |
2010 | David Wagner | Peter Norfolk | 6-0, 2-6, 6-3 |
2011 | Peter Norfolk | David Wagner | 7-5 3-1, opgave |
2012 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2013 | Lucas Sithole | David Wagner | 3-6, 6-4, 6-4 |
2014 | Andy Lapthorne | David Wagner | 7–5, 6–2 |
2015 | Dylan Alcott | David Wagner | 6-1, 4-6, 7-5 |
2016 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2017 | David Wagner | Andy Lapthorne | 7-5, 3-6, 6-4 |
2018 | Dylan Alcott | David Wagner | 7-5, 6-2 |
2019 | Andy Lapthorne | Dylan Alcott | 6-1, 6-0 |
2020 | Sam Schröder | Dylan Alcott | 7-6(5), 0-6, 6-4 |
2021 | Dylan Alcott | Niels Vink | 7–5, 6–2 |
2022 | Niels Vink | Sam Schröder | 7–5, 6–3 |
2023 | Sam Schröder | Niels Vink | 6–3, 7–5 |
Rolstoelmannendubbelspel
Rolstoelvrouwendubbelspel
Quad-dubbelspel
Jaar | Winnaars | Verliezend finalisten | Uitslag |
---|---|---|---|
2007 | Nick Taylor David Wagner | Sarah Hunter Peter Norfolk | 6-1, 4-6, 6-0 |
2008 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2009 | Nick Taylor David Wagner | Johan Andersson Peter Norfolk | 6-1, 6-7(5), 6-3 |
2010 | Nick Taylor David Wagner | Johan Andersson Peter Norfolk | 6−2, 7−6(5) |
2011 | Nick Taylor David Wagner | Peter Norfolk Noam Gershony | teruggetrokken |
2012 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2013 | Nick Taylor David Wagner | Andy Lapthorne Lucas Sithole | 6-0, 2-6, 6-3 |
2014 | Nick Taylor David Wagner | Dylan Alcott Lucas Sithole | 6–3, 7–5 |
2015 | Nick Taylor David Wagner | Dylan Alcott Andy Lapthorne | 4-6, 6-2 [10-7] |
2016 | Niet gehouden vanwege de Paralympische Zomerspelen | ||
2017 | Andy Lapthorne David Wagner | Dylan Alcott Bryan Barten | 7–5, 6–2 |
2018 | Andy Lapthorne David Wagner | Dylan Alcott Bryan Barten | 3-6, 6-0, [10-4] |
2019 | Dylan Alcott Andy Lapthorne | Bryan Barten David Wagner | 6-7(5), 6-1, [10-6] |
2020 | Dylan Alcott Andy Lapthorne | Sam Schröder David Wagner | 3-6 6-4 [10-8] |
2021 | Sam Schröder Niels Vink | Dylan Alcott Heath Davidson | 6–3, 6–2 |
2022 | Sam Schröder Niels Vink | Robert Shaw David Wagner | 6–1, 6–2 |
2023 | Sam Schröder Niels Vink | Andy Lapthorne Donald Ramphadi | 6–1, 6–2 |
Junioren
Jongensenkelspel
Jaar | Winnaar | Verliezend finalist | Uitslag |
---|---|---|---|
1973 | Billy Martin | Colin Dowdeswell | 4-6, 6-3, 6-3 |
1974 | Billy Martin | Ferdi Taygan | 6-4, 6-2 |
1975 | Howard Schoenfield | Chris Lewis | 6-4, 6-3 |
1976 | Ricardo Ycaza | José Luis Clerc | 6-4, 5-7, 6-0 |
1977 | Van Winitsky | Eliot Teltscher | 6-4, 6-4 |
1978 | Per Hjertquist | Stefan Simonsson | 7-6, 1-6, 7-6 |
1979 | Scott Davis | Jan Gunnarson | 6-3, 6-1 |
1980 | Mike Falberg | Eric Wilborts | 6-7, 6-3, 6-3 |
1981 | Thomas Högstedt | Hans Schwaier | 7-5, 6-3 |
1982 | Pat Cash | Guy Forget | 6-3, 6-3 |
1983 | Stefan Edberg | Simon Youl | 6-2, 6-4 |
1984 | Mark Kratzmann | Boris Becker | 6-3, 7-6 |
1985 | Tim Trigueiro | Joey Blake | 6-2, 6-3 |
1986 | Javier Sánchez | Franco Davín | 6-2, 6-2 |
1987 | David Wheaton | Andrej Tsjerkasov | 7-6, 6-0 |
1988 | Nicolás Pereira | Nicklas Kulti | 6-1, 6-2 |
1989 | Jonathan Stark | Nicklas Kulti | 6-4, 6-1 |
1990 | Andrea Gaudenzi | Mikael Tillström | 6-2, 4-6, 7-6 |
1991 | Leander Paes | Karim Alami | 6-4, 6-4 |
1992 | Brian Dunn | Noam Behr | 7-5, 6-2 |
1993 | Marcelo Ríos | Steven Downs | 7-6, 6-3 |
1994 | Sjeng Schalken | Mehdi Tahiri | 6-2, 7-6 |
1995 | Nicolas Kiefer | Ulrich Jasper Seetzen | 6-3, 6-4 |
1996 | Daniel Elsner | Markus Hipfl | 6-3, 6-2 |
1997 | Arnaud Di Pasquale | Wesley Whitehouse | 6-7, 6-4, 6-1 |
1998 | David Nalbandian | Roger Federer | 6-3, 7-5 |
1999 | Jarkko Nieminen | Kristian Pless | 6-7, 6-3, 6-4 |
2000 | Andy Roddick | Robby Ginepri | 6-1, 6-3 |
2001 | Gilles Müller | Jimmy Wang | 7-6, 6-2 |
2002 | Richard Gasquet | Marcos Baghdatis | 7-5, 6-2 |
2003 | Jo-Wilfried Tsonga | Marcos Baghdatis | 7-6, 6-3 |
2004 | Andy Murray | Serhij Stachovsky | 6-4, 6-2 |
2005 | Ryan Sweeting | Jérémy Chardy | 6-4, 6-4 |
2006 | Dušan Lojda | Peter Polansky | 7-6, 6-3 |
2007 | Ričardas Berankis | Jerzy Janowicz | 6-3, 6-4 |
2008 | Grigor Dimitrov | Devin Britton | 6-4, 6-3 |
2009 | Bernard Tomic | Chase Buchanan | 6-1, 6-3 |
2010 | Jack Sock | Denis Kudla | 3-6, 6-2, 6-2 |
2011 | Oliver Golding | Jiří Veselý | 5-7 6-3 6-4 |
2012 | Filip Peliwo | Liam Broady | 6-2, 2-6, 7-5 |
2013 | Borna Ćorić | Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-3, 6-1 |
2014 | Omar Jasika | Quentin Halys | 2-6, 7-5, 6-1 |
2015 | Taylor Fritz | Tommy Paul | 6-2, 6-7, 6-2 |
2016 | Félix Auger-Aliassime | Miomir Kecmanović | 6-3, 6-0 |
2017 | Wu Yibing | Axel Geller | 6-4, 6-4 |
2018 | Thiago Seyboth Wild | Lorenzo Musetti | 6-1, 2-6, 6-2 |
2019 | Jonáš Forejtek | Emilio Nava | 6-7(4), 6-0, 6-2 |
2020 | Geen onderdeel van het toernooi vanwege de coronapandemie | ||
2021 | Daniel Rincón | Shang Juncheng | 6–2, 7–6(6) |
2022 | Martín Landaluce | Gilles-Arnaud Bailly | 7–6(3), 5–7, 6–2 |
2023 | João Fonseca | Learner Tien | 4-6, 6-4, 6-3 |
Meisjesenkelspel
Jaar | Winnares | Verliezend finaliste | Uitslag |
---|---|---|---|
1974 | Ilana Kloss | Mima Jaušovec | 6-4, 6-3 |
1975 | Natasha Chmyreva | Greer Stevens | 6-7, 6-2, 6-2 |
1976 | Marise Kruger | Lucia Romanov | 6-3, 7-5 |
1977 | Claudia Casabianca | Lea Antonoplis | 6-3, 2-6, 6-2 |
1978 | Linda Siegel | Ivanna Madruga | 6-4, 6-4 |
1979 | Alycia Moulton | Mary-Lou Piatek | 7-6, 7-6 |
1980 | Susan Mascarin | Kathrin Keil | 6-3, 6-4 |
1981 | Zina Garrison | Kate Gompert | 6-0, 6-3 |
1982 | Beth Herr | Gretchen Rush | 6-3, 6-1 |
1983 | Elizabeth Minter | Lucie Havlíčková | 6-3, 7-5 |
1984 | Katerina Maleeva | Niurka Sodupe | 6-1, 6-2 |
1985 | Laura Garrone | Andrea Holíková | 6-2, 7-6 |
1986 | Elly Hakami | Shaun Stafford | 6-2, 6-1 |
1987 | Natallja Zverava | Sandra Birch | 6-0, 6-3 |
1988 | Carrie Cunningham | Rachel McQuillan | 7-5, 6-3 |
1989 | Jennifer Capriati | Rachel McQuillan | 6-2, 6-3 |
1990 | Magdalena Maleeva | Noëlle van Lottum | 7-5, 6-2 |
1991 | Karina Habšudová | Anne Mall | 6-1, 6-3 |
1992 | Lindsay Davenport | Julie Steven | 6-2, 6-2 |
1993 | Maria Francesca Bentivoglio | Yuka Yoshida | 7-6, 6-4 |
1994 | Meilen Tu | Martina Hingis | 6-2, 6-4 |
1995 | Tara Snyder | Annabel Ellwood | 6-4, 4-6, 6-2 |
1996 | Mirjana Lučić | Marlene Weingärtner | 6-2, 6-1 |
1997 | Cara Black | Kildine Chevalier | 6-7, 6-1, 6-3 |
1998 | Jelena Dokić | Katarina Srebotnik | 6-4, 6-2 |
1999 | Lina Krasnoroetskaja | Nadja Petrova | 6-3, 6-2 |
2000 | María Emilia Salerni | Tetjana Perebyjnis | 6-3, 6-4 |
2001 | Marion Bartoli | Svetlana Koeznetsova | 4-6, 6-3, 6-4 |
2002 | Maria Kirilenko | Barbora Strýcová | 6-4, 6-4 |
2003 | Kirsten Flipkens | Michaëlla Krajicek | 6-3 7-5 |
2004 | Michaëlla Krajicek | Jessica Kirkland | 6-1, 6-1 |
2005 | Viktoryja Azarenka | Alexa Glatch | 6-3, 6-4 |
2006 | Anastasija Pavljoetsjenkova | Tamira Paszek | 3-6, 6-4, 7-5 |
2007 | Kristína Kučová | Urszula Radwańska | 6-3, 1-6, 7-6(4) |
2008 | Coco Vandeweghe | Gabriela Paz | 7-6, 6-1 |
2009 | Heather Watson | Jana Boetsjina | 6-4, 6-1 |
2010 | Darja Gavrilova | Joelija Poetintseva | 6-3, 6-2 |
2011 | Grace Min | Caroline Garcia | 7-5 7-6(3) |
2012 | Samantha Crawford | Anett Kontaveit | 7-5, 6-3 |
2013 | Ana Konjuh | Tornado Alicia Black | 3-6, 6-4, 7-6(6) |
2014 | Marie Bouzková | Anhelina Kalinina | 6-4, 7-6 |
2015 | Dalma Gálfi | Sofia Kenin | 7-5, 6-4 |
2016 | Kayla Day | Viktória Kužmová | 6-3, 6-2 |
2017 | Amanda Anisimova | Cori Gauff | 6-0, 6-2 |
2018 | Wang Xiyu | Clara Burel | 7-6, 6-2 |
2019 | María Camila Osorio Serrano | Alexandra Yepifanova | 6-1, 6-0 |
2020 | Geen onderdeel van het toernooi vanwege de coronapandemie | ||
2021 | Robin Montgomery | Kristina Dmitruk | 6–2, 6–4 |
2022 | Alex Eala | Lucie Havlíčková | 6–2, 6–4 |
2023 | Katherine Hui | Tereza Valentová | 6-4, 6-4 |
Jongensdubbelspel
Jaar | Winnaars | Verliezend finalisten | Uitslag |
---|---|---|---|
1982 | Jonathan Canter Michael Kures | Pat Cash John Frawley | 7-6, 6-3 |
1983 | Mark Kratzmann Simon Youl | Patrick McEnroe Brad Pearce | 6-1, 7-6 |
1984 | Leonardo Lavalle Mihnea-Ion Năstase | Agustín Moreno Jaime Yzaga | 7-6, 1-6, 6-1 |
1985 | Joey Blake Darren Yates | Patrick Flynn David Macpherson | 3-6, 6-3, 6-4 |
1986 | Tomás Carbonell Javier Sánchez | Jeff Tarango David Wheaton | 6-4, 1-6, 6-1 |
1987 | Goran Ivanišević Diego Nargiso | Zeeshan Ali Brett Steven | 3-6, 6-4, 6-3 |
1988 | Jonathan Stark John Yancey | Massimo Boscatto Stefano Pescosolido | 7-6, 7-5 |
1989 | Wayne Ferreira Grant Stafford | Martin Damm Jan Kodeš Jr. | 6-3, 6-4 |
1990 | Sébastien Leblanc Greg Rusedski | Mårten Renström Mikael Tillström | 6-7, 6-3, 6-4 |
1991 | Karim Alami John-Laffnie de Jager | Michael Joyce Vincent Spadea | 6-4, 6-7, 6-1 |
1992 | Jimmy Jackson Eric Taino | Marcelo Ríos Gabriel Silberstein | 6-3, 6-7, 6-4 |
1993 | Neville Godwin Gareth Williams | Ben Ellwood James Sekulov | 6-3, 6-3 |
1994 | Ben Ellwood Nicolás Lapentti | Paul Goldstein Scott Humphries | 6-2, 6-0 |
1995 | Lee Jong-min Jocelyn Robichaud | Raemon Sluiter Peter Wessels | 7-6, 6-2 |
1996 | Bob Bryan Mike Bryan | Daniele Bracciali Jocelyn Robichaud | 5-7, 6-3, 6-4 |
1997 | Fernando González Nicolás Massú | Jean-René Lisnard Michaël Llodra | 6-4, 6-4 |
1998 | K.J. Hippensteel David Martin | Andy Ram Lovro Zovko | 6-7, 7-6, 6-2 |
1999 | Julien Benneteau Nicolas Mahut | Tres Davis Alberto Francis | 6–4, 3–6, 6–1 |
2000 | Lee Childs James Nelson | Tres Davis Robby Ginepri | 6-2, 6-4 |
2001 | Tomáš Berdych Stéphane Bohli | Brendan Evans Brett Joelson | 6-4, 6-4 |
2002 | Michel Koning Bas van der Valk | Brian Baker Chris Guccione | 6-4, 6-4 |
2003 | Niet gespeeld vanwege het slechte weer | ||
2004 | Brendan Evans Scott Oudsema | Andreas Beck Sebastian Rieschick | 4-6, 6-1, 6-2 |
2005 | Alex Clayton Donald Young | Carsten Ball Thiemo de Bakker | 7-6, 4-6, 7-5 |
2006 | Jamie Hunt Nathaniel Schnugg | Jarmere Jenkins Austin Krajicek | 6-3, 6-3 |
2007 | Jonathan Eysseric Jerome Inzerillo | Grigor Dimitrov Vasek Pospisil | 6-2, 6-4 |
2008 | Nikolaus Moser Cedrik-Marcel Stebe | Henri Kontinen Christopher Rungkat | 7-6, 3-6, [10-8] |
2009 | Márton Fucsovics Hsieh Cheng-peng | Julien Obry Adrien Puget | 7-6, 5-7, [10-1] |
2010 | Duilio Beretta Roberto Quiroz | Oliver Golding Jiří Veselý | 6-1, 7-5 |
2011 | Robin Kern Julian Lenz | Maxim Dubarenco Vladyslav Manafov | 7-5 6-4. |
2012 | Kyle Edmund Frederico Ferreira Silva | Nick Kyrgios Jordan Thompson | 5-7, 6-4, [10-6] |
2013 | Kamil Majchrzak Martin Redlicki | Quentin Halys Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-4 |
2014 | Omar Jasika Naoki Nakagawa | Rafael Matos João Menezes | 6-3, 7-6 |
2015 | Félix Auger-Aliassime Denis Shapovalov | Brandon Holt Riley Smith | 7-5, 7-6 |
2016 | Juan Carlos Aguilar Felipe Meligeni Alves | Félix Auger-Aliassime Benjamin Sigouin | 6-3, 7-6 |
2017 | Hsu Yu-hsiou Wu Yibing | Toru Horie Yuta Shimizu | 6-4, 5-7, [11-9] |
2018 | Adrian Andreev Anton Matusevich | Emilio Nava Axel Nefve | 6-4, 2-6, [10-8] |
2019 | Eliot Spizziri Tyler Zink | Andrew Paulson Alexander Zgirovsky | 7-6, 6-4 |
2020 | Geen onderdeel van het toernooi vanwege de coronapandemie | ||
2021 | Max Westphal Coleman Wong | Viacheslav Bielinskyi Petr Nesterov | 6–3, 5–7, [10–1] |
2022 | Ozan Baris Nishesh Basavareddy | Dylan Dietrich Juan Carlos Prado Ángelo | 6-1, 6-1 |
2023 | Max Dahlin Oliver Ojakaar | Federico Bondiol Joel Schwärzler | 3-6, 6-3, [11-9] |
Meisjesdubbelspel
Junioren Rolstoeltennis
Jongensenkelspel
Jaar | Winnaar | Verliezend finalist | Uitslag |
---|---|---|---|
2023 | Dahnon Ward | Francesco Felici | 6-4, 6-3 |
Meisjesenkelspel
Jaar | Winnares | Verliezend finaliste | Uitslag |
---|---|---|---|
2023 | Ksénia Chasteau | Maylee Phelps | 6-3, 6-1 |
Jongensdubbelspel
Jaar | Winnaars | Verliezend finalisten | Uitslag |
---|---|---|---|
2023 | Joshua Johns Dahnon Ward | Charlie Cooper Tomas Majetic | 6-0, 6-3 |
Meisjesdubbelspel
Jaar | Winnaressen | Verliezend finalistes | Uitslag |
---|---|---|---|
2023 | Ksénia Chasteau Maylee Phelps | Sabina Czauz Yuma Takamuro | 7-5, 6-0 |
Zie ook
Externe link
- (en) US Open "Past Champions"