Macedonië op de Olympische Zomerspelen 2000
Noord-Macedonië op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Noord-Macedonië | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | MKD | |||||||||||||||||||||
NOC | Olympisch Comité van Noord-Macedonië(mk) (en) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Noord-Macedonië op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Noord-Macedonië op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Macedonië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney, Australië. Het was de tweede olympische deelname van de voormalige Joegoslavische deelrepubliek.
Deelnemers en resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Daniela Kuleska
- Vane Stojanov
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Lazar Popovski
Schietsport
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Divna Pešić
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mogamed Ibragimov
- Nasir Gadžihanov
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mirjana Boševska
- Zoran Lazarovski
- Aleksandar Miladinovski
- Vesna Stojanovska
Bronnen, noten en/of referenties
- (en) Sydney Organising Committee for the Olympic Games (2001). Official Report of the XXVII Olympiad. Paragon Printers Australasia, Fyshwick.. Dit is het officiële rapport van de Olympische Zomerspelen van 2000; digitaal beschikbaar op de site van de LA84 foundation; deel 1, deel 2, deel 3, deel 4 en deel 5.
- (en) Uitslagen Sydney 2000 per sport
- (en) Details op Olympics at Sports-Reference.com