Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2022 - Landenwedstrijd gemengd
Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2022 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||||
Gehouden in | Zhangjiakou | ||||||||||
Jaar | 2022 | ||||||||||
Data | 7 februari | ||||||||||
Sport | Schansspringen | ||||||||||
Accommodatie(s) | National Ski Jumping Centre | ||||||||||
Deelnemers | 40 atleten uit 10 landen | ||||||||||
Medailles | |||||||||||
| |||||||||||
| |||||||||||
|
Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2022 | ||
---|---|---|
Normale schans | mannen | vrouwen |
Grote schans | mannen | |
Team | mannen | |
Team | gemengd |
De landenwedstrijd gemengd tijdens de Olympische Winterspelen 2022 vond plaats op 7 februari 2022 in het National Ski Jumping Centre in Zhangjiakou. Dit onderdeel maakt voor het eerst deel uit van het olympisch programma.
Tijdschema
Datum | Lokale tijd | MET | Ronde |
---|---|---|---|
maandag 7 februari | 19:45 | 12:45 | Finale |
Uitslag
DSQ | = Gediskwalificeerd (pak) |
Rang | Bib | Land | Eerste sprong | Tweede sprong | Totaal | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Afstand (m) | Punten | Rang | Afstand (m) | Punten | Rang | ||||
1 | 9 9–1 9–2 9–3 9–4 | Slovenië Nika Križnar Timi Zajc Urša Bogataj Peter Prevc | 101,0 97,5 106,0 101,5 | 506,4 126,6 120,4 133,1 126,3 | 1 1 6 1 6 | 99,5 100,0 100,0 101,5 | 495,1 121,5 123,0 124,3 126,3 | 1 1 5 1 6 | 1001,5 248,1 243,4 257,4 252,6 |
2 | 4 4–1 4–2 4–3 4–4 | Russische ploeg Irma Machinia Danil Sadrejev Irina Avvakoemova Jevgeni Klimov | 86,0 99,5 92,0 100,5 | 448,8 92,4 124,1 105,8 126,5 | 3 4 3 5 5 | 81,5 100,5 91,5 103,0 | 441,5 81,4 125,8 103,7 130,6 | 4 5 2 2 3 | 890,3 173,8 249,9 209,5 257,1 |
3 | 2 2–1 2–2 2–3 2–4 | Canada Alexandria Loutitt Matthew Soukup Abigail Strate MacKenzie Boyd-Clowes | 84,0 87,0 93,5 101,5 | 415,4 87,6 94,1 108,3 125,4 | 4 5 9 3 7 | 90,0 89,0 91,5 101,5 | 429,2 101.4 97.1 102.6 128.1 | 5 3 8 3 4 | 844,6 189,0 191,2 210,9 253,5 |
4 | 6 6–1 6–2 6–3 6–4 | Japan Sara Takanashi Yukiya Satō Yuki Ito Ryōyū Kobayashi | DSQ 99,5 93,0 102,5 | 359,9 0,0 122,9 106,9 130,1 | 8 5 4 1 | 98,5 100,5 88,0 106,0 | 476,4 118,9 122,7 97,3 137,5 | 2 2 6 5 1 | 836,3 118,9 245,6 204,2 267,6 |
5 | 10 10–1 10–2 10–3 10–4 | Oostenrijk Daniela Iraschko-Stolz Stefan Kraft Lisa Eder Manuel Fettner | DSQ 102,0 96,0 101,0 | 370,7 0,0 130,2 113,1 127,4 | 6 1 2 4 | 84,0 102,0 90,5 102,0 | 447,3 86,4 131,2 101,8 127,9 | 3 4 1 4 5 | 818,0 86,4 261,4 214,9 255,3 |
6 | 5 5–1 5–2 5–3 5–4 | Polen Nicole Konderla Dawid Kubacki Kinga Rajda Kamil Stoch | 75,5 96,0 80,5 99,5 | 386,1 67,8 114,6 78,4 125,3 | 5 8 7 7 8 | 72,5 101,0 73,5 102,5 | 377,1 61,3 123,6 61,4 130,8 | 6 7 4 7 2 | 763,2 129,1 238,2 139,8 256,1 |
7 | 3 3–1 3–2 3–3 3–4 | Tsjechië Klára Ulrichová Čestmír Kožíšek Karolína Indráčková Roman Koudelka | 78,5 91,0 78,0 93,0 | 362,5 76,2 104,5 74,3 107,5 | 7 6 8 8 9 | 73,5 92,5 83,0 92,5 | 360,3 61,5 106,8 84,5 107,5 | 7 6 7 6 8 | 722,8 137,7 211,3 158,8 215,0 |
8 | 7 7–1 7–2 7–3 7–4 | Noorwegen Anna Odine Strøm Robert Johansson Silje Opseth Marius Lindvik | 92,0 99,5 91,0 102,5 | 457,4 104,5 123,2 101,4 128,3 | 2 2 4 6 2 | DSQ 100,5 DSQ 100,5 | 250,5 0,0 124,9 0,0 125,6 | 8 3 7 | 707,9 104,5 248,1 101,4 253,9 |
9 | 8 8–1 8–2 8–3 8–4 | Duitsland Selina Freitag Constantin Schmid Katharina Althaus Karl Geiger | 88,0 101,0 DSQ 101,5 | 350,9 95,4 127,7 0,0 127,8 | 9 3 2 3 | Uitgeschakeld na de eerste sprong | |||
10 | 1 1–1 1–2 1–3 1–4 | China Dong Bing Song Qiwu Peng Qingyue Zhao Jiawen | 76,0 71,5 65,0 74,0 | 229,8 69,4 57,7 42,0 60,7 | 10 7 10 9 10 |
Bronvermelding
- (en) Uitslagen