Bryting under Sommer-OL 2016 – Fri stil menn 74 kg
Bryting under Sommer-OL 2016 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Fri stil | Gresk-romersk | ||||
57 kg | 59 kg | ||||
65 kg | 66 kg | ||||
74 kg | 75 kg | ||||
86 kg | 85 kg | ||||
97 kg | 98 kg | ||||
125 kg | 130 kg | ||||
Kvinner | |||||
48 kg | 63 kg | ||||
53 kg | 69 kg | ||||
58 kg | 75 kg |
Fri stil 74 kg for menn i bryting under Sommer-OL 2016 fant sted den 19. august 2016 på Arena Carioca i Rio de Janeiro.
Resultater
Finale
Finale | |||
Aniuar Geduev (RUS) | 6 | ||
Hassan Yazdani (IRI) | 6 |
Seksjon 1
16. delsfinaler | Åttendedelsfinaler | Kvartfinaler | Semifinaler | |||||||||||||||
Jordan Burroughs (USA) | 8 | |||||||||||||||||
Augusto Midana (GBS) | 3 | |||||||||||||||||
Jordan Burroughs (USA) | 2 | |||||||||||||||||
Aniuar Geduev (RUS) | 3 | |||||||||||||||||
Aniuar Geduev (RUS) | 10 | |||||||||||||||||
Bekzod Abdurakhmonov (UZB) | 5 | |||||||||||||||||
Aniuar Geduev (RUS) | 5 | |||||||||||||||||
Jabrayil Hasanov (AZE) | 4 | |||||||||||||||||
Jakob Makarashvili (GEO) | 13 | |||||||||||||||||
Georgi Ivanov (BUL) | 8 | |||||||||||||||||
Jakob Makarashvili (GEO) | 0 | |||||||||||||||||
Jabrayil Hasanov (AZE) | 11 | |||||||||||||||||
Carlos Izquierdo (COL) | 0 | |||||||||||||||||
Jabrayil Hasanov (AZE) | 10 | |||||||||||||||||
Seksjon 2
16. delsfinaler | Åttendedelsfinaler | Kvartfinaler | Semifinaler | |||||||||||||||
Pürevjavyn Önörbat (MGL) | 2 | |||||||||||||||||
Soner Demirtaş (TUR) | 4 | |||||||||||||||||
Soner Demirtaş (TUR) | 0 | |||||||||||||||||
Hassan Yazdani (IRI) | 7 | |||||||||||||||||
Hassan Yazdani (IRI) | 10 | |||||||||||||||||
Asnage Castelly (HAI) | 0 | |||||||||||||||||
Hassan Yazdani (IRI) | 10 | |||||||||||||||||
Zelimkhan Khadjiev (FRA) | WO | Galymzhan Usserbayev (KAZ) | 0 | |||||||||||||||
Narsingh Pancham Yadav (IND) | Zelimkhan Khadjiev (FRA) | 4 | ||||||||||||||||
Sosuke Takatani (JPN) | 6 | Sosuke Takatani (JPN) | 5 | |||||||||||||||
Talgat Ilyasov (AUS) | 0R | Sosuke Takatani (JPN) | 3 | |||||||||||||||
Liván López (CUB) | 8 | Galymzhan Usserbayev (KAZ) | 4 | |||||||||||||||
Taimuraz Friev (ESP) | 6 | Liván López (CUB) | 7 | |||||||||||||||
Galymzhan Usserbayev (KAZ) | 13 | Galymzhan Usserbayev (KAZ) | 8 | |||||||||||||||
Evgheni Nedealco (MDA) | 2 |
Omkamper
Omkamp 1 | Bronsefinaler | ||||||||||
Bekzod Abdurakhmonov (UZB) | 11 | Bekzod Abdurakhmonov (UZB) | 7 | ||||||||
Jordan Burroughs (USA) | 1 | Jabrayil Hasanov (AZE) | 9 | ||||||||
Asnage Castelly (HAI) | 0 | Soner Demirtaş (TUR) | 6 | ||||||||
Soner Demirtaş (TUR) | 12 | Galymzhan Usserbayev (KAZ) | 0 |