Hart Open 2005
Miejsce | Polska | ||
---|---|---|---|
Obiekt | Centrum tenisowe Zawada | ||
Nawierzchnia | Dywanowa (hala) | ||
Data | 21–27.11.2005 | ||
WTA Tour | |||
Kategoria | |||
Pula nagród | 25 000 $ | ||
Drabinka | 32S/32Q/16D | ||
Dyrektor | Iwona Kucharska | ||
Zwyciężczynie | |||
Gra pojedyncza Oksana Lubcowa | |||
Gra podwójna Timea Bacsinszky Nadieżda Ostrowska | |||
| |||
Strona internetowa |
Hart Open 2005 – tenisowy turniej ITF kategorii ITF Women’s Circuit w sezonie 2005 z cyklu Hart Open rozgrywany w dniach 21–27 listopada 2005 roku w Zawadzie koło Opola na kortach dywanowych w hali o puli nagród wynoszącej 25 000 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | Ranking | Osiągnięcie |
---|---|---|---|
01 | Sandra Kleinová | 182 | 2. runda |
02 | Lucie Hradecká | 204 | 2. runda |
03 | Sandra Záhlavová | 205 | 1. runda |
04 | Giulia Gabba | 224 | ćwierćfinał |
05 | Eva Hrdinová | 230 | 1. runda |
06 | Lina Stančiūtė | 237 | 1. runda |
07 | Dominika Nociarová | 241 | 1. runda |
08 | Tacciana Uwarowa | 243 | 1. runda |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
Joanna Sakowicz | 4 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Ana Vrljić | 6 | 5 | 4 | ||||||||||||||||
Joanna Sakowicz | 6 | 6 | |||||||||||||||||
LL | Andrea Hlaváčková | 3 | 1 | ||||||||||||||||
JE | Wolha Hawarcowa | 6 | 5 | 4 | |||||||||||||||
LL | Andrea Hlaváčková | 2 | 7 | 6 | |||||||||||||||
Joanna Sakowicz | 1 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
LL | Oksana Lubcowa | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
LL | Oksana Lubcowa | 7 | 7 | ||||||||||||||||
4 | Giulia Gabba | 5 | 64 | ||||||||||||||||
LL | Oksana Lubcowa | 6 | |||||||||||||||||
Daniela Kix | 0 | k | |||||||||||||||||
Daniela Kix | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Nikola Fraňková | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
1 | Sandra Kleinová | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Petra Mokra | 2 | 0 | ||||||||||||||||
1 | Sandra Kleinová | 6 | 4 | 4 | |||||||||||||||
Joanna Sakowicz | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Anna Korzeniak | 4 | 3 | ||||||||||||||||
Joanna Sakowicz | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Joanna Sakowicz | 4 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Ana Vrljić | 6 | 5 | 4 | ||||||||||||||||
Q | Sanja Ančić | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Q | Magdalena Tokarczyk | 6 | 0 | 0 | |||||||||||||||
Q | Sanja Ančić | 7 | 3 | 3 | |||||||||||||||
Ana Vrljić | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Ana Vrljić | 6 | 6 | |||||||||||||||||
7 | Dominika Nociarová | 3 | 2 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
3 | Sandra Záhlavová | 4 | 5 | ||||||||||||||||
JE | Wolha Hawarcowa | 6 | 7 | ||||||||||||||||
JE | Wolha Hawarcowa | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Stanislava Hrozenská | 2 | 2 | ||||||||||||||||
Tatjana Malek | 4 | 3 | |||||||||||||||||
Q | Stanislava Hrozenská | 6 | 6 | ||||||||||||||||
JE | Wolha Hawarcowa | 6 | 5 | 4 | |||||||||||||||
LL | Andrea Hlaváčková | 2 | 7 | 6 | |||||||||||||||
LL | Andrea Hlaváčková | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Angelika Rösch | 4 | 1 | ||||||||||||||||
LL | Andrea Hlaváčková | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||
Eva Fislová | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
Eva Fislová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
6 | Lina Stančiūtė | 4 | 4 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
5 | Eva Hrdinová | 6 | 3 | 1 | |||||||||||||||
Q | Timea Bacsinszky | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Q | Timea Bacsinszky | 6 | 4 | 2 | |||||||||||||||
LL | Oksana Lubcowa | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||
WC | Karolina Filipiak | 0 | 0 | ||||||||||||||||
LL | Oksana Lubcowa | 6 | 6 | ||||||||||||||||
LL | Oksana Lubcowa | 7 | 7 | ||||||||||||||||
4 | Giulia Gabba | 5 | 64 | ||||||||||||||||
WC | Natalia Kołat | 6 | 3 | 2 | |||||||||||||||
Adriana Barna | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Adriana Barna | 2 | 2 | |||||||||||||||||
4 | Giulia Gabba | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Nadieżda Ostrowska | 6 | 3 | 64 | |||||||||||||||
4 | Giulia Gabba | 2 | 6 | 7 | |||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
8 | Tacciana Uwarowa | 3 | 2 | ||||||||||||||||
Margalita Czachnaszwili | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Margalita Czachnaszwili | 3 | 64 | |||||||||||||||||
Daniela Kix | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Katarína Kachlíková | 66 | 4 | |||||||||||||||||
Daniela Kix | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Daniela Kix | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Nikola Fraňková | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Q | Nikola Fraňková | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Angelique Kerber | 61 | 1 | |||||||||||||||||
Q | Nikola Fraňková | 7 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Lucie Hradecká | 5 | 3 | ||||||||||||||||
Q | Jelena Czałowa | 3 | 6 | 5 | |||||||||||||||
2 | Lucie Hradecká | 6 | 2 | 7 | |||||||||||||||
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistki | Osiągnięcie |
---|---|---|
01 | Lucie Hradecká Gabriela Navrátilová | finał |
02 | Eva Fislová Stanislava Hrozenská | półfinał |
03 | Nikola Fraňková Eva Hrdinová | półfinał |
04 | Timea Bacsinszky Nadieżda Ostrowska | zwycięstwo |
Drabinka
Pierwsza runda | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||||||||
1 | Lucie Hradecká Gabriela Navrátilová | 4 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Wolha Hawarcowa Jekatierina Kosmińska | 6 | 65 | 4 | |||||||||||||||||||||||
Dorota Hibental Monika Schneider | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Wolha Hawarcowa Jekatierina Kosmińska | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
1 | Lucie Hradecká Gabriela Navrátilová | |||||||||||||||||||||||||
Nikola Fraňková Eva Hrdinová | w/o | |||||||||||||||||||||||||
3 | Nikola Fraňková Eva Hrdinová | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Olga Panowa Jelena Czałowa | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
3 | Nikola Fraňková Eva Hrdinová | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Sabrina Jolk Caroline Schneider | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
Sabrina Jolk Caroline Schneider | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
WC | Jekatierina Abajewa Marija Szałajewa | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||
1 | Lucie Hradecká Gabriela Navrátilová | 4 | 65 | |||||||||||||||||||||||
4 | Timea Bacsinszky Nadieżda Ostrowska | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||||
WC | Anna Bieleń-Żarska Justyna Jegiołka | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||
Adriana Barna Angelika Rösch | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Adriana Barna Angelika Rösch | 1k | |||||||||||||||||||||||||
4 | Timea Bacsinszky Nadieżda Ostrowska | 3 | ||||||||||||||||||||||||
WC | Dominika Koćwin Anna Mydłowska | 2 | 0 | |||||||||||||||||||||||
4 | Timea Bacsinszky Nadieżda Ostrowska | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
4 | Timea Bacsinszky Nadieżda Ostrowska | 7 | 3 | 7 | ||||||||||||||||||||||
2 | Eva Fislová Stanislava Hrozenská | 66 | 6 | 64 | ||||||||||||||||||||||
Margalita Czachnaszwili Tatjana Malek | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
Tacciana Kapszaj Tacciana Uwarowa | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Tacciana Kapszaj Tacciana Uwarowa | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
2 | Eva Fislová Stanislava Hrozenská | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Karolina Filipiak Natalia Kołat | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
2 | Eva Fislová Stanislava Hrozenská | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Bibliografia
- Drabinki turniejowe. itftennis.com. [dostęp 2019-07-09]. (ang.).