Tennis in the Land 2021
Miejsce | Stany Zjednoczone | |
---|---|---|
Obiekt | Jacobs Pavilion | |
Nawierzchnia | Twarda | |
Data | 22–28.08.2021 | |
WTA Tour | ||
Kategoria | WTA 250 | |
Pula nagród | 235 238 $ | |
Drabinka | 32S/16Q/16D | |
Dyrektor | Kyle Ross | |
Zwyciężczynie | ||
Gra pojedyncza Anett Kontaveit | ||
Gra podwójna Shūko Aoyama Ena Shibahara | ||
| ||
Strona internetowa |
Tennis in the Land 2021 – tenisowy turniej WTA kategorii WTA 250 w sezonie 2021 z cyklu Tennis in the Land rozgrywany w dniach 22–28 sierpnia 2021 roku w Cleveland na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 235 238 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | Ranking | Osiągnięcie |
---|---|---|---|
1/WC | Darja Kasatkina | 26 | ćwierćfinał |
02 | Anett Kontaveit | 28 | zwycięstwo |
03 | Jekatierina Aleksandrowa | 34 | 1. runda |
04 | Johanna Konta | 36 | wycofanie |
05 | Nadia Podoroska | 37 | 2. runda |
06 | Magda Linette | 43 | półfinał |
07 | Sara Sorribes Tormo | 44 | półfinał |
08 | Shelby Rogers | 45 | 1. runda |
09 | Zhang Shuai | 50 | ćwierćfinał |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1/WC | Darja Kasatkina | 1 | 2 | ||||||||||||||||
6 | Magda Linette | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Magda Linette | 65 | 2 | ||||||||||||||||
Irina-Camelia Begu | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Irina-Camelia Begu | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Alaksandra Sasnowicz | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Irina-Camelia Begu | 65 | 4 | |||||||||||||||||
2 | Anett Kontaveit | 7 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Sara Sorribes Tormo | 6 | 6 | ||||||||||||||||
9 | Zhang Shuai | 3 | 1 | ||||||||||||||||
7 | Sara Sorribes Tormo | 4 | 4 | ||||||||||||||||
2 | Anett Kontaveit | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Kateřina Siniaková | 3 | 7 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Anett Kontaveit | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
1/WC | Darja Kasatkina | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Kaja Juvan | 3 | 3 | |||||||||||||||||
1/WC | Darja Kasatkina | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Caty McNally | 6 | 4 | 2 | ||||||||||||||||
Anna Danilina | 64 | 7 | 4 | ||||||||||||||||
Caty McNally | 7 | 5 | 6 | ||||||||||||||||
1/WC | Darja Kasatkina | 1 | 2 | ||||||||||||||||
6 | Magda Linette | 6 | 6 | ||||||||||||||||
LL | Tara Moore | 4 | 5 | ||||||||||||||||
LL | Linda Fruhvirtová | 6 | 7 | ||||||||||||||||
LL | Linda Fruhvirtová | 62 | 4 | ||||||||||||||||
6 | Magda Linette | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Emina Bektas | 66 | 4 | ||||||||||||||||
6 | Magda Linette | 7 | 6 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
3 | Jekatierina Aleksandrowa | 63 | 3 | ||||||||||||||||
Irina-Camelia Begu | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Irina-Camelia Begu | 7 | 7 | |||||||||||||||||
Polona Hercog | 65 | 5 | |||||||||||||||||
WC | Maria Mateas | 3 | 2 | ||||||||||||||||
Polona Hercog | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Irina-Camelia Begu | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Alaksandra Sasnowicz | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Alaksandra Sasnowicz | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Christina McHale | 4 | 5 | |||||||||||||||||
Alaksandra Sasnowicz | 67 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
5 | Nadia Podoroska | 7 | 4 | 4 | |||||||||||||||
Bernarda Pera | 2 | 4 | |||||||||||||||||
5 | Nadia Podoroska | 6 | 6 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
7 | Sara Sorribes Tormo | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Alexa Glatch | 2 | 1 | ||||||||||||||||
7 | Sara Sorribes Tormo | ||||||||||||||||||
Wiera Zwonariowa | w/o | ||||||||||||||||||
Wiera Zwonariowa | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Ulrikke Eikeri | 4 | 2 | ||||||||||||||||
7 | Sara Sorribes Tormo | 6 | 6 | ||||||||||||||||
9 | Zhang Shuai | 3 | 1 | ||||||||||||||||
LL | Ena Shibahara | 4 | 6 | 1 | |||||||||||||||
WC | Bethanie Mattek-Sands | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
WC | Bethanie Mattek-Sands | 4 | 67 | ||||||||||||||||
9 | Zhang Shuai | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Martina Trevisan | 5 | 1 | |||||||||||||||||
9 | Zhang Shuai | 7 | 6 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
8 | Shelby Rogers | 5 | 1 | ||||||||||||||||
Kateřina Siniaková | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Kateřina Siniaková | 6 | 6 | |||||||||||||||||
LL | Nagi Hanatani | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Anna Blinkowa | 0 | k | |||||||||||||||||
LL | Nagi Hanatani | 1 | |||||||||||||||||
Kateřina Siniaková | 3 | 7 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Anett Kontaveit | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||
Q | Catherine Harrison | 1 | 2 | ||||||||||||||||
Caroline Garcia | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Caroline Garcia | 3 | 3 | |||||||||||||||||
2 | Anett Kontaveit | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Lauren Davis | 6 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
2 | Anett Kontaveit | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 29 200 | 280 |
---|---|---|
Finalistka | 16 398 | 180 |
Półfinalistka | 10 100 | 110 |
Ćwierćfinalistka | 5800 | 60 |
2. runda | 4000 | 30 |
1. runda | 2770 | 1 |
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistki | Ranking | Osiągnięcie |
---|---|---|---|
01 | Shūko Aoyama Ena Shibahara | 18 | zwycięstwo |
02 | Alexa Guarachi Desirae Krawczyk | 35 | 1. runda |
03 | Lucie Hradecká Zhang Shuai | 79 | ćwierćfinał |
04 | Bethanie Mattek-Sands Shelby Rogers | 89 | półfinał |
Drabinka
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (WTA)[b] |
Zwyciężczynie | 10 300 | 280 |
---|---|---|
Finalistki | 6000 | 180 |
Półfinalistki | 3800 | 110 |
Ćwierćfinalistki | 2300 | 60 |
1. runda | 1750 | 1 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. wtatennis.com. [dostęp 2021-08-24]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. wtatennis.com. [dostęp 2021-08-24]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. wtatennis.com. [dostęp 2021-08-24]. (ang.).
- p
- d
- e
ATP Tour 2021 / WTA Tour 2021 – Tydzień 34
WTA Tour |
|
---|---|
ATP Tour |
- p
- d
- e
Turnieje tenisowe zaliczane do WTA Tour 2021
Wielki Szlem | |
---|---|
Igrzyska olimpijskie | |
Turnieje Mistrzyń | |
WTA 1000 | |
WTA 500 | |
WTA 250 |
|
Zawody drużynowe |