2018 Hall of Fame Tenis Şampiyonası - Tekler
Tekler | ||||
---|---|---|---|---|
Şampiyon | Steve Johnson | |||
İkinci | Ramkumar Ramanathan | |||
Final skoru | 7-5, 3-6, 6-2 | |||
Detaylar | ||||
Eşleşmeler | 28 (4E / 3WC) | |||
Seribaşları | 8 | |||
Etkinlikler | ||||
| ||||
|
John Isner turnuvanın son şampiyonuydu, ancak turnuva başlamadan önce çekildi.
Steve Johnson, finalde Ramkumar Ramanathan'ı 7-5, 3-6, 6-2'lik setlerle mağlup ederek kariyerinin dördüncü ATP World Tour şampiyonluğunu kazandı. Ramanathan ilk kez bir World Tour finalinde oynadı.
Seribaşları
İlk dört seribaşı tenisçi ilk turda maç yapmadan ikinci tura yükseldi.
- Adrian Mannarino (Çeyrek final)
- Mischa Zverev (İkinci tur)
- Steve Johnson (Şampiyon)
- Matthew Ebden (İkinci tur)
- Ryan Harrison (İlk tur, maçtan çekildi)
- Gilles Müller (İkinci tur)
- Alex de Minaur (İlk tur)
- Denis Kudla (İkinci tur)
Eşleşmeler
Kısaltmalar
|
|
|
Finaller
Yarı final | Final | |||||||||||
Marcel Granollers | 3 | 3 | ||||||||||
3 | Steve Johnson | 6 | 6 | |||||||||
3 | Steve Johnson | 7 | 3 | 6 | ||||||||
Ramkumar Ramanathan | 5 | 6 | 2 | |||||||||
Tim Smyczek | 4 | 5 | ||||||||||
Ramkumar Ramanathan | 6 | 7 |
Üst yarı
İlk tur | İkinci tur | Çeyrek final | Yarı final | ||||||||||||||||||||||
1 | A Mannarino | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||||
PR | J Duckworth | 4 | 3 | J Thompson | 2 | 64 | |||||||||||||||||||
J Thompson | 6 | 6 | 1 | A Mannarino | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Q | JC Aragone | 66 | 0 | M Granollers | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
M Granollers | 78 | 6 | M Granollers | 7 | 77 | ||||||||||||||||||||
M Bağdatis | 65 | 3 | 6 | G Müller | 5 | 64 | |||||||||||||||||||
6 | G Müller | 77 | 6 | M Granollers | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
3 | S Johnson | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
3 | S Johnson | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | C Harrison | 6 | 4 | 7 | WC | C Harrison | 3 | 1 | |||||||||||||||||
Q | A Bolt | 3 | 6 | 5 | 3 | S Johnson | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | B Tomic | 3 | 6 | 2 | D Sela | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
D Sela | 6 | 1 | 6 | D Sela | 78 | 64 | 6 | ||||||||||||||||||
I Karlović | 62 | 77 | 7 | I Karlović | 66 | 77 | 2 | ||||||||||||||||||
7 | A de Minaur | 77 | 63 | 5 |
Alt yarı
İlk tur | İkinci tur | Çeyrek final | Yarı final | ||||||||||||||||||||||
5 | R Harrison | 2 | 0r | ||||||||||||||||||||||
N Mahut | 6 | 2 | N Mahut | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
S Stahovskıy | 4 | 6 | 3 | WC | J Jung | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | J Jung | 6 | 3 | 6 | WC | J Jung | 1 | 7 | 4 | ||||||||||||||||
B Fratangelo | 3 | 6 | 4 | T Smyczek | 6 | 5 | 6 | ||||||||||||||||||
T Smyczek | 6 | 2 | 6 | T Smyczek | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | M Ebden | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
T Smyczek | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||||
8 | D Kudla | 6 | 6 | R Ramanathan | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
R Bemelmans | 3 | 4 | 8 | D Kudla | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
R Ramanathan | 6 | 6 | R Ramanathan | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | V Estrella Burgos | 4 | 1 | R Ramanathan | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | D Young | 65 | 1 | V Pospisil | 5 | 2 | |||||||||||||||||||
V Pospisil | 77 | 6 | V Pospisil | 4 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
2 | M Zverev | 6 | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||
Eleme turu
Seribaşları
- Marcelo Arévalo (İlk tur)
- Matthias Bachinger (Eleme yarışması)
- Prajnesh Gunneswaran (İlk tur)
- Muhammed Safvat (İlk tur)
- Bernard Tomic (Elemeleri geçti)
- Víctor Estrella Burgos (Elemeleri geçti)
- Evan King (İlk tur)
- Alex Bolt (Elemeleri geçti)
Elemeleri geçen tenisçiler
- Víctor Estrella Burgos
- JC Aragone
- Bernard Tomic
- Alex Bolt
Elemeler
İlk eleme
İlk tur | Eleme yarışması | |||||||||||
1 | Marcelo Arévalo | 1 | 77 | 5 | ||||||||
John-Patrick Smith | 6 | 62 | 7 | |||||||||
John-Patrick Smith | 6 | 5 | 5 | |||||||||
6 | Víctor Estrella Burgos | 3 | 7 | 7 | ||||||||
Dominik Köpfer | 2 | 3 | ||||||||||
6 | Víctor Estrella Burgos | 6 | 6 |
İkinci eleme
İlk tur | Eleme yarışması | |||||||||||
2 | Matthias Bachinger | 5 | 7 | 6 | ||||||||
WC | William Blumberg | 7 | 5 | 2 | ||||||||
2 | Matthias Bachinger | 62 | 78 | 0 | ||||||||
JC Aragone | 77 | 66 | 6 | |||||||||
JC Aragone | 6 | 6 | ||||||||||
7 | Evan King | 3 | 2 |
Üçüncü eleme
İlk tur | Eleme yarışması | |||||||||||
3 | Prajnesh Gunneswaran | 4 | 7 | 4 | ||||||||
Alessandro Bega | 6 | 5 | 6 | |||||||||
Alessandro Bega | 4 | 3 | ||||||||||
5 | Bernard Tomic | 6 | 6 | |||||||||
Austin Krajicek | 63 | 4 | ||||||||||
5 | Bernard Tomic | 77 | 6 |
Dördüncü eleme
İlk tur | Eleme yarışması | |||||||||||
4 | Muhammed Safvat | 3 | 3 | |||||||||
WC | Alex Rybakov | 6 | 6 | |||||||||
WC | Alex Rybakov | 3 | 6 | 3 | ||||||||
8 | Alex Bolt | 6 | 3 | 6 | ||||||||
Frank Dancevic | 3 | 4 | ||||||||||
8 | Alex Bolt | 6 | 6 |
Kaynakça
- Ana tablo 26 Ağustos 2018 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.
- Eleme tablosu 29 Temmuz 2018 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.