Бокс на літніх Олімпійських іграх 2016 — до 56 кг (чоловіки)
Бокс, до 56 кг на XXXI Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Ріосентро | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 10 серпня 2016 — 20 серпня 2016 | ||||||||||||
Учасників | 28 з 28 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Бокс на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Чоловіки | Жінки | |||
До 49 кг | До 51 кг | |||
До 52 кг | До 60 кг | |||
До 56 кг | До 75 кг | |||
До 60 кг | ||||
До 64 кг | ||||
До 69 кг | ||||
До 75 кг | ||||
До 81 кг | ||||
До 91 кг | ||||
Понад 91 кг | ||||
Кваліфікація |
Змагання з боксу у ваговій категорії до 56 кілограм серед чоловіків на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли з 10 серпня по 20 серпня. Участь взяли 28 спортсменів з 28 країн.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Робейсі Рамірес (CUB) | Шакур Стівенсон (USA) | Володимир Нікітін (RUS) Муроджон Ахмадалієв (UZB) |
Розклад
Дата | Час (UTC−3) | Раунд |
---|---|---|
Середа, 10 серпня 2016 Четвер, 11 серпня 2016 | 11:00—13:15 17:00—19:15 | Перший раунд |
Неділя, 14 серпня 2016 | 11:00—14:00 17:00—20:00 | Другий раунд |
Вівторок, 16 серпня 2016 | 11:00—14:00 | Чвертьфінали |
Четвер, 18 серпня 2016 | 11:00—13:45 | Півфінали |
Субота, 20 серпня 2016 | 11:00—14:45 | Фінал |
Змагання
Посилання
- Бокс [Архівовано 16 листопада 2015 у Wayback Machine.] на офіційному сайті Олімпійських ігор 2016 року (англ.) (порт.) (ісп.) (фр.)
- Олімпійський турнір [Архівовано 22 липня 2016 у Wayback Machine.] на сайті Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA) (англ.)
- п
- о
- р
1904: 47,6–52,2 кг, 1908: до 52,6 кг, 1920 – 1928: 50,8–53,5 кг, 1932 – 1936: 50,8–54 кг, 1948 – 2008: 51–54 кг, 2012 – н.ч.: 52–56 кг
1904: Олівер Кірк (USA)
1908: Генрі Томас (GBR)
1920: Кларенс Волкер (RSA)
1924: Вільям Сміт (RSA)
1928: Вітторіо Таманьїні (ITA)
1932: Горас Гвінн (CAN)
1936: Ульдеріко Серго (ITA)
1948: Тібор Чік (HUN)
1952: Пенті Хемелайнен (FIN)
1956: Вольфґанґ Берендт (EUA)
1960: Олег Григор'єв (URS)
1964: Такао Сакурай (JPN)
1968: Валеріан Соколов (URS)
1972: Орландо Мартінес (CUB)
1976: Ку Єн Джу (PRK)
1980: Хуан Ернандес (CUB)
1984: Мауріціо Стекка (ITA)
1988: Кеннеді Маккінні (USA)
1992: Хоель Касамайор (CUB)
1996: Іштван Ковач (HUN)
2000: Гільєрмо Рігондо (CUB)
2004: Гільєрмо Рігондо (CUB)
2008: Енхбатин Бадар-Ууган (MGL)
2012: Люк Кемпбелл (GBR)
2016: Робейсі Рамірес (CUB)
1908: Генрі Томас (GBR)
1920: Кларенс Волкер (RSA)
1924: Вільям Сміт (RSA)
1928: Вітторіо Таманьїні (ITA)
1932: Горас Гвінн (CAN)
1936: Ульдеріко Серго (ITA)
1948: Тібор Чік (HUN)
1952: Пенті Хемелайнен (FIN)
1956: Вольфґанґ Берендт (EUA)
1960: Олег Григор'єв (URS)
1964: Такао Сакурай (JPN)
1968: Валеріан Соколов (URS)
1972: Орландо Мартінес (CUB)
1976: Ку Єн Джу (PRK)
1980: Хуан Ернандес (CUB)
1984: Мауріціо Стекка (ITA)
1988: Кеннеді Маккінні (USA)
1992: Хоель Касамайор (CUB)
1996: Іштван Ковач (HUN)
2000: Гільєрмо Рігондо (CUB)
2004: Гільєрмо Рігондо (CUB)
2008: Енхбатин Бадар-Ууган (MGL)
2012: Люк Кемпбелл (GBR)
2016: Робейсі Рамірес (CUB)