Відкритий чемпіонат США з тенісу 2020, жінки, парний розряд
Відкритий чемпіонат США 2020 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Лаура Зігемунд Віра Звонарьова | |||||||||
Фіналіст | Ніколь Меліхар Сюй Їфань | |||||||||
Рахунок фіналу | 6-4, 6-4 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Відкритий чемпіонат США з тенісу 2020
Титул захищали Елізе Мертенс та Орина Соболенко. Вони програли в чвертьфіналі парі Лаура Зігемунд / Віра Звонарьова.
Зігемунд та Звонарьова виграли турнір, попри те, що вони не були сіяними. Для Звонарьової це третій парний титул Великого шолома і п'ятий загалом, враховуючи виграші у міксті. Для Зігемунд це перший парний мейджор і другий загалом.
Сіяні пари
- 01. Тімеа Бабош / Крістіна Младенович (2 коло, COVID-19)
- 02. Елізе Мертенс / Орина Соболенко (чвертьфінал)
- 03. Ніколь Меліхар / Сюй Їфань (фінал)
- 04. Квета Пешке / Демі Схюрс (чвертьфінал)
- 05. Бетані Маттек-Сендс / Чжан Шуай (1 коло)
- 06. Аояма Сюко / Ена Сібахара (2 коло)
- 07. Вікторія Азаренко / Софія Кенін (2 коло)
- 08. Анна-Лена Фрідзам / Катержина Сінякова (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Аша Мухаммад Тейлор Таунсенд | 4 | 6 | 67 | |||||||||
3 | Ніколь Меліхар Сюй Їфань | 6 | 3 | 79 | ||||||||
3 | Ніколь Меліхар Сюй Їфань | 4 | 4 | |||||||||
PR | Лаура Зігемунд Віра Звонарьова | 6 | 6 | |||||||||
Ганна Блінкова Вероніка Кудерметова | 7 | 3 | 5 | |||||||||
PR | Лаура Зігемунд Віра Звонарьова | 5 | 6 | 7 |
Верхня половина
Перше коло | 2 коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Тімеа Бабош К Младенович | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Крістіан Дж Ольмос | 2 | 2 | 1 | Тімеа Бабош К Младенович | w/o | ||||||||||||||||||||
Г Дабровскі А Ріск | 6 | 6 | Г Дабровскі А Ріск | ||||||||||||||||||||||
PR | Н Дзаламідзе І Хромачова | 3 | 2 | Г Дабровскі А Ріск | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
Р Олару С Соррібес | 3 | 2 | А Мугаммад Т Таунсенд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Л Градецька А Клепач | 6 | 6 | Л Градецька А Клепач | 3 | 78 | 0 | |||||||||||||||||||
А Мугаммад Т Таунсенд | 3 | 6 | 6 | А Мугаммад Т Таунсенд | 6 | 66 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | Б Маттек-Сендс Чжан Шуай | 6 | 2 | 1 | А Мугаммад Т Таунсенд | 4 | 6 | 67 | |||||||||||||||||
3 | Н Меліхар І Сюй | 6 | 77 | 3 | Н Меліхар І Сюй | 6 | 3 | 79 | |||||||||||||||||
К Фліпкенс А Ван Ейтванк | 4 | 64 | 3 | Н Меліхар І Сюй | 77 | 77 | |||||||||||||||||||
К Гофф К Макнеллі | 7 | 6 | К Гофф К Макнеллі | 64 | 62 | ||||||||||||||||||||
WC | Г Баптіст В Есігвей | 5 | 1 | 3 | Н Меліхар І Сюй | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Кіченок Н Кіченок | 4 | 7 | 3 | Г Картер Л Стефані | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Г Картер Л Стефані | 6 | 5 | 6 | Г Картер Л Стефані | 6 | 0 | 6 | ||||||||||||||||||
Е Лі Б Пера | 4 | 5 | 6 | С Аояма Е Шибахара | 4 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
6 | С Аояма Е Шибахара | 6 | 7 |
Нижня половина
Перше коло | 2 коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | А-Л Фрідзам К Сінякова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | УМ Арконада К Макгейл | 4 | 3 | 8 | А-Л Фрідзам К Сінякова | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||||
Нао Хібіно М Ніномія | 4 | 7 | 4 | Г Блінкова В Кудерметова | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Г Блінкова В Кудерметова | 6 | 5 | 6 | Г Блінкова В Кудерметова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Дж Брейді К Долегайд | 6 | 4 | 5 | 4 | К Пешке Д Схюрс | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
О Калашнікова А Кудрявцева | 2 | 6 | 7 | О Калашнікова А Кудрявцева | 2 | 5 | |||||||||||||||||||
Ш Фічмен Д Юрак | 2 | 66 | 4 | К Пешке Д Схюрс | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
4 | К Пешке Д Схюрс | 6 | 78 | Г Блінкова В Кудерметова | 7 | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
7 | В Азаренко С Кенін | 2 | 6 | 6 | PR | Л Зігемунд В Звонарьова | 5 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Е Перес С Сендерз | 6 | 2 | 2 | 7 | В Азаренко С Кенін | 64 | 3 | ||||||||||||||||||
А Гуарачі Д Кравчик | 3 | 0 | PR | Л Зігемунд В Звонарьова | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
PR | Л Зігемунд В Звонарьова | 6 | 6 | PR | Л Зігемунд В Звонарьова | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
WC | Дж Пегула Ш Роджерс | 6 | 6 | 2 | Е Мертенс А Сабаленка | 4 | 61 | ||||||||||||||||||
В Кужмова О Соснович | 1 | 4 | WC | Дж Пегула Ш Роджерс | 3 | 65 | |||||||||||||||||||
А Родіонова С Сантамарія | 2 | 0 | 2 | Е Мертенс А Сабаленка | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
2 | Е Мертенс А Сабаленка | 6 | 6 |
Посилання
Зовнішні посилання
- Основна сітка [Архівовано 4 вересня 2020 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
Тур WTA 2020
« 2019
2021 »
- Australian Open (О, П, М)
- French Open (О, П)
Wimbledon (О, П, М)- US Open (О, П)
Індіан-Веллз (О, П)Маямі (О, П)Мадрид (О, П)Пекін (О , П )
- Окленд (О, П)
- Шеньчжень (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа Хін (О, П)
Будапешт (О, П)- Акапулько (О, П)
- Ліон (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Палермо (О, П)
- Прага (О, П)
- Лексінгтон (О, П)
- Стамбул (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Лінц (О, П)
- Рабат (О, П)
- Нюрнберг (О, П)
- 'с-Гертогенбос (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Бухарест (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Юрмала (О, П)
- Вашингтон (О, П)
- Олбані (О, П)
- Хіросіма (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Гуанчжоу (О, П)
- Сеул (О, П)
- Ташкент (О, П)
- Гонгконг (О, П)
- Тяньцзінь (О, П)
- Люксембург (О, П)
- Кубок Федерації
- Фінальний турнір
- Кваліфікаційний турнір
- Америка
- Азія/Океанія
- Європа/Африка
- Літні Олімпійські ігри, Токіо (О, П, М)
- Чемпіонат WTA, Шеньчжень (О, П)
- WTA Elite Trophy, Чжухай (О, П)