Найкращий фільм | Найкраща режисерська робота |
| |
Найкраща чоловіча роль | Найкраща жіноча роль |
- «Том Генкс – «Філадельфія» за роль Ендрю Беккета ★
| |
Найкраща чоловіча роль другого плану | Найкраща жіноча роль другого плану |
| - «Анна Паквін – «Фортепіано» за роль Флори Макграт ★
- Вайнона Райдер – «Епоха невинності[en]» за роль Мей Велленд
- Голлі Гантер – «Фірма» за роль Тамари «Теммі» Хемфілл
- Емма Томпсон – «В ім'я батька» за роль Гарети Пірс[en]
- Розі Перес[en] – «Безстрашний[en]» за роль Карли Родріго
|
Найкращий оригінальний сценарій | Найкращий адаптований сценарій |
| |
Найкращі візуальні ефекти | Найкращий фільм іноземною мовою |
- «Парк Юрського періоду» – Денніс Мурен[en], Стен Вінстон[en], Філ Тіпетт[en], Майкл Лантьєрі[en] ★
- «Жах перед Різдвом» – Піт Козачик, Ерік Лейтон, Аріель Веласко Шоу, Гордон Бейкер
- «Скелелаз» – Ніл Крепела[en], Джон Річардсон[en], Джон Бруно[en], Памела Іслі
| |
Найкращий документальний повнометражний фільм | Найкращий документальний короткометражний фільм |
- «Я обіцяю: Діти початкової школи Стентона[en]» – Сьюзен Реймонд, Алан Реймонд ★
- «Діти долі: Життя і смерть в сицилійській сім'ї[en]» – Сьюзен Тодд, Ендрю Янг
- «Кімната війни[en]» – Донн Алан Пеннебейкер, Кріс Хегедус[en]
- «На краще чи на гірше[en]» – Девід Коллієр, Бетсі Томпсон
- «Трансляційні стрічки доктора Пітера[en]» – Девід Паперні, Артур Гінсберг
| - «Захист нашого життя[en]» – Маргарет Лазар[en], Реннер Вундерліх[en] ★
- «Кровні узи: Життя і діяльність Саллі Манн[en]» – Стівен Кантор[en], Пітер Спірер
- «Курчата в білому атласі[en]» – Елейн Холліман, Джейсон Шнайдер
|
Найкращий ігровий короткометражний фільм | Найкращий анімаційний короткометражний фільм |
- «Шварцфарер[en]» – Пепе Данкварт ★
- «Вниз на набережній» – Стейсі Тайтл[en], Джонатан Пеннер[en]
- «Гвинт» – Дідьє Фламан[en]
- «Голландський майстер» – Сьюзан Зайдельман[en], Джонатан Бретт
- «Партнери» – Пітер Веллер, Яна Сью Мемель[en]
| - «Неправильні штани[en]» – Нік Парк» ★
- «Могутня річка» – Фредерік Бек[en], Юбер Тісон
- «Невеличка розмова» – Боб Годфрі[en], Кевін Болдуін
- «Село» – Марк Бейкер[en]
- «Сліпий пейзаж» – Стівен Палмер
|
Найкраща музика до фільму | Найкраща пісня до фільму |
| - «Streets of Philadelphia[en]» – «Філадельфія» – музика та слова: Брюс Спрінгстін ★
- «Again[en]» – «Поетична справедливість[en]» – музика та слова: Джанет Джексон, Джиммі Джем і Террі Льюїс[en]
- «A Wink and a Smile» – «Несплячі в Сієтлі» – музика: Марк Шайман[en]; слова: Ремсі Маклін
- «Philadelphia» – «Філадельфія» – музика та слова: Ніл Янг
- «The Day I Fall in Love» – «Бетховен 2» – музика та слова: Керол Байєр Сагер[en], Джеймс Інгрем[en], Кліф Магнесс[en]
|
Найкращий звуковий монтаж | Найкращий звук |
- «Парк Юрського періоду» – Гері Рідстром[en], Річард Хімнс[en] ★
- «Скелелаз» – Вайлі Стейтмен[en], Грегг Бакстер[en]
- «Утікач» – Джон Левек[en], Брюс Стамблер[en]
| - «Парк Юрського періоду» – Гері Саммерс[en], Гері Рідстром[en], Шон Мерфі[en], Рон Джадкінс[en] ★
- «Джеронімо: Американська легенда» – Кріс Карпентер [en], Даг Хемфілл[en], Білл В. Бентон[en], Лі Орлофф[en]
- «Скелелаз» – Майкл Мінклер[en], Боб Бімер[en], Тім Куні[en]
- «Список Шиндлера» – Енді Нельсон[en], Стів Педерсон[en], Скотт Мілан[en], Рон Джадкінс[en]
- «Утікач» – Дональд О. Мітчелл[en], Майкл Хербік[en], Френк А. Монтано[en], Скотт Д. Сміт[en]
|
Найкраща робота художника-постановника | Найкраща операторська робота |
- «Список Шиндлера» – артдиректор: Аллан Старскі[en]; художник-декоратор: Ева Браун[en] ★
- «Наприкінці дня» – артдиректор: Лучана Аррігі[en]; художник-декоратор: Ян Віттакер[en]
- «Моральні цінності сімейки Адамсів» – артдиректор: Кен Адам[en]; художник-декоратор: Марвін Марч[en]
- «Орландо» – артдиректор: Бен Ван Ос[en], Ян Рульфс[en]
- «Епоха невинності[en]» – артдиректор: Данте Ферретті; художник-декоратор: Роберт Дж. Франко[en]
| |
Найкращий грим та зачіски | Дизайн костюмів |
- «Місис Даутфайр» – Грег Канном[en], Ве Ніл[en], Йоланда Туссіенг[en] ★
- «Список Шиндлера» – Крістіна Сміт[en], Метью В. Мангл[en], Джудіт А. Корі[en]
- «Філадельфія» – Карл Фуллертон, Алан Д'Анжеріо
| - «Епоха невинності[en]» – Габріелла Пескуччі ★
- «Наприкінці дня» – Дженні Біван[en], Джон Брайт[en]
- «Орландо» – Сенді Пауелл[en]
- «Список Шиндлера» – Анна Б. Шеппард[en]
- «Фортепіано» – Джанет Паттерсон[en]
|
Найкращий монтаж |
- «Список Шиндлера» – Майкл Кан[en] ★
- «В ім'я батька» – Джеррі Хемблінг[en]
- «Утікач» – Денніс Вірклер[en], Девід Фінфер[en], Дін Гудхіл[en], Дон Брошу[en], Річард Норд[en], Дов Хеніг[en]
- «Фортепіано» – Вероніка Дженет[en]
- «На лінії вогню» – Енн В. Коутс[en]
|