Ліга конференцій УЄФА 2021—2022
«Ейр Албанія» у Тирані, місце проведення фіналу | |
Деталі турніру | |
---|---|
Дата | Кваліфікація: 8 липня – 26 серпня 2021 Основний турнір: 14 вересня 2021 – 25 травня 2022 |
Кількість команд | Основний турнір: 32+8 Кваліфікація: 136+45 (з 54 асоціацій) |
Призери | |
Переможець | Рома (1-й титул) |
Фіналіст | Феєнорд |
Статистика турніру | |
Матчів зіграно | 140 |
Голів забито | 401 (2.86 за матч) |
Глядачів | 1 959 253 (13 995 за матч) |
Найкращий бомбардир(и) | Сіріл Дессерс (10 голів) |
2022—23 → Дані станом на 25 травня 2022. |
Ліга конференцій УЄФА 2021—2022 — перший сезон Ліги конференцій УЄФА, третього за престижністю європейського щорічного футбольного клубного турніру під егідою УЄФА.
Фінал турніру відбувся на стадіоні «Ейр Албанія» у Тирані, Албанія.[1] Переможець Ліги конференцій 2021—22 автоматично потрапить до групового етапу Ліги Європи УЄФА 2022—23, якщо не кваліфікується до Ліги чемпіонів УЄФА 2022—23 за результатами виступів у національному чемпіонаті.[2]
Цей сезон буде першим після сезону 1998—99 (останній сезон, коли було проведено Кубок володарів кубків УЄФА), в якому УЄФА організовує одразу три великих клубних турніри — Лігу чемпіонів УЄФА, Лігу Європи УЄФА та новоутворену Лігу конференцій УЄФА.[3]
Розподіл асоціацій
У Лізі конференцій Європи УЄФА 2021—22 беруть участь 184 команди з усіх 55 асоціацій-членів УЄФА. Для визначення кількості команд-учасників від кожної з асоціацій використовується рейтинг асоціацій УЄФА:
- Асоціації 1–5 мають по одній команді.
- Асоціації 6–15 та 51–55 мають по дві команди.
- Асоціації 16–50 (окрім Ліхтенштейну) мають три команди.
- Ліхтенштейн мають лише одну команду (оскільки у Ліхтенштейні не проводять національний чемпіонат, а мають лише кубок).
- Окрім того, 20 команд, які вибули з Ліги чемпіонів УЄФА 2021—22 та 26 команд, які вибули з Ліги Європи УЄФА 2021—22, переходять до Ліги конференцій.
Рейтинг асоціацій
Асоціації отримують місця у Лізі конференцій УЄФА 2021—22 відповідно до таблиці коефіцієнтів УЄФА–2020, яка враховує результати країн у європейських клубних змаганнях з сезону 2015—16 по 2019—20.[4]
Команди, які потрапили до Ліги конференцій іншим шляхом, відмічені наступним чином:
- (ЛЧ) — Команди, які перейшли з Ліги чемпіонів УЄФА
- (ЛЄ) — Команди, які перейшли з Ліги Європи УЄФА
|
|
|
Розподіл за раундами
Наведена нижче таблиця показує список квот за замовчуванням.[5]
Команди, що починають з цього раунду | Команди, що проходять з попереднього раунду | Команди, що переходять з Ліги чемпіонів або Ліги Європи | ||
---|---|---|---|---|
Перший кваліфікаційний раунд (66 команд) |
| |||
Другий кваліфікаційний раунд (108 команд) | Шлях чемпіонів (18 команд) |
| ||
Основний шлях (90 команд) |
|
| ||
Третій кваліфікаційний раунд (64 команди) | Шлях чемпіонів (10 команд) |
|
| |
Основний шлях (54 команди) |
|
| ||
Раунд плей-оф (44 команди) | Шлях чемпіонів (10 команд) |
|
| |
Основний шлях (34 команди) |
|
|
| |
Груповий етап (32 команди) |
|
| ||
Стикові матчі (16 команд) |
|
| ||
Плей-оф (16 команд) |
|
У списку квот за замовчуванням, три команди, які вибули з третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи (основний шлях), переходять до раунду плей-оф Ліги конференцій (основний шлях). Проте лише дві команди перейдуть в цьому сезоні, оскільки путівка до групового етапу Ліги Європи для переможця попереднього розіграшу Ліги конференцій Європи залишиться вакантною (так як цей розіграш є першим). В результаті список квот буде змінено, що УЄФА ще має офіційно підтвердити.
Також до списку буде внесено зміни у випадку, якщо будь-яка з команд, яка пройшла до Ліги Європи чи Ліги конференцій через національний чемпіонат/кубок, також потрапить до Ліги чемпіонів як переможець попереднього розіграшу Ліги чемпіонів чи Ліги Європи, або у випадку, якщо у Лізі чемпіонів та/або Лізі Європи відбудуться зміни до списку квот та менша кількість команд перейде до Ліги конференцій. За наявності вакантного місця у Лізі конференцій, команди з асоціацій з вищим рейтингом з попередніх раундів займуть місця у наступних раундах відповідно до змін, що будуть внесені.
Список учасників
Примітки в дужках пояснюють, як команда потрапила в свій початковий етап:
- ПК: переможець національного кубку
- 2-е, 3-є, 4-е, 5-е тощо: місце в національному чемпіонаті
- ПО: переможці післясезонного плей-оф за місце в єврокубках
- ЛЧ: перейшли з Ліги чемпіонів
- КР1: вибули з першого кваліфікаційного раунду
- ПР: вибули з попереднього раунду (Ф: з фіналу; ПФ: з півфіналу)
- ЛЄ: перейшли з Ліги Європи
- Гр: третє місце у груповому етапі
- ПО: вибули з раунду плей-оф
- ШЧ/ОШ КР3: вибули з третього кваліфікаційного раунду (шлях чемпіонів/основний шлях)
- Нез.: місце в попередньому сезоні національного чемпіонату або переможець кубку, який не було завершено через пандемію COVID-19 та визначається асоціацією; вибір команд має затвердити УЄФА відповідно до вказівок УЄФА щодо потрапляння до єврокубків у такому випадку.[6]
Другий кваліфікаційний раунд, третій кваліфікаційний раунд та раунд плей-оф розділяється на Шлях чемпіонів (ШЧ) та Основний шлях (ОШ).
Стартовий раунд | Команди | ||||
---|---|---|---|---|---|
Стикові матчі | Спарта (ЛЄ Гр) | ПСВ (ЛЄ Гр) | Лестер Сіті (ЛЄ Гр) | Фенербахче (ЛЄ Гр) | |
Марсель (ЛЄ Гр) | Мідтьюлланн (ЛЄ Гр) | Селтік (ЛЄ Гр) | Рапід (ЛЄ Гр) | ||
Груповий етап | Зоря (ЛЄ ПО) | АЗ (ЛЄ ПО) | Раннерс (ЛЄ ПО) | Славія (ЛЄ ПО) | |
Омонія (ЛЄ ПО) | Клуж (ЛЄ ПО) | Слован (Братислава) (ЛЄ ПО) | Мура (ЛЄ ПО) | ||
Алашкерт (ЛЄ ПО) | ГІК (ЛЄ ПО) | ||||
Раунд плей-оф | ШЧ | Кайрат (ЛЄ КР3 ШЧ) | Нефтчі (ЛЄ КР3 ШЧ) | Жальгіріс (ЛЄ КР3 ШЧ) | Лінкольн Ред Імпс (ЛЄ КР3 ШЧ) |
Флора (ЛЄ КР3 ШЧ) | |||||
ОШ | Тоттенгем Готспур (7-е) | Уніон (7-е) | Рома (7-е) | Ренн (6-е) | |
Сент-Джонстон (ЛЄ КР3 ОШ) | Яблонець (ЛЄ КР3 ОШ) | Анортосіс (ЛЄ КР3 ОШ) | |||
КР3 | ШЧ | Шемрок Роверс (ЛЧ КР1)[ЛЧ КР1] | |||
ОШ | Пасуш-де-Феррейра (5-е) | Рубін (4-е) | Андерлехт (4-е) | Колос (4-е) | |
Вітессе (4-е) | Трабзонспор (4-е) | ЛАСК (4-е) | Люцерн (ПК) | ||
ПАОК (ПК) | |||||
КР2 | ШЧ | Буде-Глімт (ЛЧ КР1) | Маккабі (Хайфа) (ЛЧ КР1) | Шахтар (ЛЧ КР1) | Фола (ЛЧ КР1) |
Рига (ЛЧ КР1) | Теута (ЛЧ КР1) | Шкендія (ЛЧ КР1) | Борац (ЛЧ КР1) | ||
Динамо (Тбілісі) (ЛЧ КР1) | Гіберніанс (ЛЧ КР1) | Валюр (ЛЧ КР1) | Коннас-Кі Номадс (ЛЧ КР1) | ||
Лінфілд (ЛЧ КР1) | Будучност (ЛЧ КР1) | Приштина (ЛЧ КР1) | Інтер (ЛЧ ПР Ф) | ||
ГБ Торсгавн (ЛЧ ПР ПФ) | Фольгоре (ЛЧ ПР ПФ) | ||||
ОШ | Санта-Клара (6-е) | Сочі (5-е) | Гент (5-е) | Ворскла (5-е) | |
Феєнорд (ПО) | Сівасспор (5-е) | Аустрія (ПО) | Копенгаген (3-є) | ||
Орхус (ПО) | Гіберніан (3-є) | Абердин (4-е) | Словацко (4-е) | ||
Вікторія (5-е) | Аполлон (2-е) | АЕЛ (3-є) | Базель (2-е) | ||
Серветт (3-є) | Аріс (3-є) | АЕК (4-е) | Партизан (2-е) | ||
Чукарички (3-є) | Воєводина (4-е) | Осієк (2-е) | Рієка (3-є) | ||
Хайдук (4-е) | Гаммарбю (ПК) | Ельфсборг (2-е) | Геккен (3-є) | ||
Молде (2-е) | Волеренга (3-є) | Русенборг (4-е)[Прим NOR] | Маккабі (Тель-Авів) (ПК) | ||
Ашдод (3-є) | Хапоель (Беер-Шева) (4-е) | Тобол (2-е) | Астана (3-є) | ||
Шахтар (4-е)[Прим KAZ] | БАТЕ (ПК) | Торпедо-БелАЗ (3-є) | Динамо (Брест) (4-е) | ||
Кешла (ПК) | Карабах (2-е) | Сумгаїт (3-є) | ЦСКА (ПК) | ||
Локомотив (Пловдив) (2-е) | Арда (ПО) | Університатя (Крайова) (ПК) | ФКСБ (2-е) | ||
Сепсі (ПО) | Ракув (ПК) | Погонь (Щецин) (3-є) | ДАК 1904 (ПК) | ||
Вадуц (Нез. К)[Прим LIE] | Олімпія (ПК) | Уйпешт (ПК) | Ф91 Дюделанж (2-е) | ||
Паневежис (ПК) | |||||
КР1 | Шльонськ (4-е) | Спартак (Трнава) (3-є) | Жиліна (ПО) | Марибор (2-е) | |
Домжале (4-е) | Академія Пушкаша (2-е) | Фегервар (3-є) | Свіфт (3-є) | ||
Расінг (4-е)[Прим LUX] | Судува (2-е) | Кауно Жальгіріс (3-є) | Арарат (ПК) | ||
Ноах (2-е) | Урарту (3-є) | Лієпая (ПК) | РФШ (2-е) | ||
Валмієра (3-є) | Влазнія (ПК) | Партизані (3-є) | Лачі (4-е) | ||
Сілекс (ПК) | Шкупі (2-е) | Струга (3-є) | Сараєво (ПК) | ||
Вележ (3-є) | Широкі Брієг (4-е) | Сфинтул Георге (ПК) | Петрокуб (2-е) | ||
Мілсамі (3-є) | Дандолк (ПК) | Богеміан (2-е) | Слайго Роверз (4-е) | ||
Інтер (2-е) | КуПС (3-є) | Гонка (4-е) | Гагра (ПК) | ||
Динамо (Батумі) (2-е) | Діла (3-є) | Гзіра Юнайтед (Нез. 3-є)[Прим MLT] | Біркіркара (Нез. 4-е)[Прим MLT] | ||
Моста (Нез. 6-е)[Прим MLT] | Гапнарф'ярдар (Нез. 2-е)[Прим ISL] | Стьярнан (Нез. 3-є)[Прим ISL] | Брєйдаблік (Нез. 4-е)[Прим ISL] | ||
Нью-Сейнтс (2-е) | Бала Таун (3-є)[Прим WAL] | Ньютаун (ПО) | Колрейн (2-е) | ||
Гленторан (3-є) | Ларн (ПО) | Юероп (2-е) | Сент-Джозефс (3-є) | ||
Монс Кальпе (4-е) | Сутьєска (2-е) | Дечич (3-є) | Подгориця (4-е) | ||
ФКІ Левадія (ПК) | Пайде (2-е) | Ллапі (ПК) | Дріта (2-е) | ||
НСІ Рунавік (2-е) | Клаксвік (3-є) | Сан-Жулія (ПК) | Санта-Колома (3-є) | ||
Ла Фіоріта (ПК) | Тре Пенне (3-є) |
До змагання потрапили команди не з найвищого дивізіону країни — Гагра (2-й рівень), Сілекс (2-й рівень) та Вадуц (2-й рівень чемпіонату Швейцарії).
Примітки
- ^ Ліга чемпіонів (ЛЧ КР1): Одна з команд, які вибули з першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів (визначається жеребкуванням) потрапить одразу до третього кваліфікаційного раунду (шлях чемпіонів), оскільки путівка переможця Ліги чемпіонів залишилася вільною і, в результаті, менша кількість команд потрапляє до першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.
- ^ Ісландія (ISL): Урвалсдейлд 2020 та Кубок Ісландії з футболу 2020 були скасовані через пандемію COVID-19. Футбольна асоціація Ісландії обрала друге, третє та четверте місце за середньою кількістю очок на момент скасування чемпіонату (Гапнарф'ярдар, Стьярнан та Брєйдаблік відповідно) для участі у першому кваліфікаційному раунді.[7]
- ^ Казахстан (KAZ): Кубок Казахстану з футболу 2020 було скасовано через пандемію COVID-19. Казахстанська федерація футболу обрала четверте місце чемпіонату Казахстану для участі у другому кваліфікаційному раунді.[8]
- ^ Ліхтенштейн (LIE): Кубок Ліхтенштейну 2020—21 було скасовано через пандемію COVID-19. Ліхтенштейнський футбольний союз обрав команду з найвищим клубним коефіцієнтом (Вадуц) для участі у другому кваліфікаційному раунді.[9]
- ^ Люксембург (LUX): Кубок Люксембургу з футболу 2020—2021 було скасовано через пандемію COVID-19. Федерація футболу Люксембургу обрала четверте місце Національного дивізіону Люксембургу для участі у другому кваліфікаційному раунді.[10]
- ^ Норвегія (NOR): Кубок Норвегії з футболу 2020 було скасовано через пандемію COVID-19. Норвезька футбольна асоціація обрала четверте місце чемпіонату Елітесеріен 2020 для участі у другому кваліфікаційному раунді.[11]
- ^ Мальта (MLT): Чемпіонат Мальти з футболу 2020—2021 та Кубок Мальти з футболу 2020—2021 були скасовані через пандемію COVID-19. Футбольна асоціація Мальти обрала друге, третє та четверте місце чемпіонату Мальти на момент скасування (Гіберніанс, Гзіра Юнайтед та Біркіркара відповідно) для участі у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій 2021—22. Проте Хамрун Спартанс, які були раніше оголошені чемпіонами, були дискваліфіковані від участі у єврокубках через договірні матчі. Отже, Гіберніанс зайняв їх місце у кваліфікації Ліги чемпіонів, а до кваліфікації Ліги конференцій потрапило 6-е місце чемпіонату (Моста), оскільки 5-е місце (Сліма Вондерерс) не отримали ліцензію від УЄФА.[12][13][14]
- ^ Уельс (WAL): Оскільки Кубок Уельсу з футболу 2020 було скасовано через пандемію COVID-19, путівка переможця кубку перейшла до переможця післясезонного плей-оф чемпіонату Уельсу 2020—21.
Розклад матчів і жеребкувань
Нижче наведено розклад матчів і жеребкувань. Усі жеребкування проводяться у штаб-квартирі УЄФА у Ньйоні, якщо не вказано інше місце.[15][16]
Матчі заплановані на четвер, хоча, як виключення, деякі матчі можуть проходити у вівторок чи середу у разі виникнення конфлікту у розкладі. Попри те, що для обмеженої кількості команд матчі можуть починатися о 17:30 за київським часом (16:30 CET/CEST), більшість матчів мають починатися о 19:45 та 22:00 за київським часом.[17]
Етап | Раунд | Дата жеребкування | Перші матчі | Матчі-відповіді |
---|---|---|---|---|
Кваліфікація | Перший кваліфікаційний раунд | 15 червня 2021 | 8 липня 2021 | 15 липня 2021 |
Другий кваліфікаційний раунд | 16 червня 2021 | 22 липня 2021 | 29 липня 2021 | |
Третій кваліфікаційний раунд | 19 липня 2021 | 5 серпня 2021 | 12 серпня 2021 | |
Раунд плей-оф | 2 серпня 2021 | 19 серпня 2021 | 26 серпня 2021 | |
Груповий етап | Тур 1 | 27 серпня 2021 | 16 вересня 2021 | |
Тур 2 | 30 вересня 2021 | |||
Тур 3 | 21 жовтня 2021 | |||
Тур 4 | 4 листопада 2021 | |||
Тур 5 | 25 листопада 2021 | |||
Тур 6 | 9 грудня 2021 | |||
Плей-оф | Стикові матчі | 13 грудня 2021 | 17 лютого 2022 | 24 лютого 2022 |
1/8 фіналу | 25 лютого 2022 | 10 березня 2022 | 17 березня 2022 | |
1/4 фіналу | 18 березня 2022 | 7 квітня 2022 | 14 квітня 2022 | |
1/2 фіналу | 28 квітня 2022 | 5 травня 2022 | ||
Фінал | 25 травня 2022 на стадіоні «Ейр Албанія», Тирана |
Кваліфікація
Перший кваліфікаційний раунд
Жеребкування відбулося 15 червня 2021 року.[18] Перші матчі відбулися 6 та 8 липня 2021 року, матчі-відповіді — 13 та 15 липня 2021 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
ФКІ Левадія | 4:2 | Сент-Джозефс | 3:1 | 1:1 |
Інтер | 1:3 | Академія Пушкаша | 1:1 | 0:2 |
Дріта | 3:1[A] | Дечич | 2:1 | 1:0 |
Судува | 2:1 | Валмієра | 2:1 | 0:0 |
Біркіркара | 2:1[A] | Ла Фіоріта | 1:0 | 1:1 |
Монс Кальпе | 1:5 | Санта-Колома | 1:1 | 0:4 |
Вележ | 4:2 | Колрейн | 2:1 | 2:1 |
Домжале | 2:1 | Свіфт | 1:0 | 1:1 |
Шкупі | 3:1 | Ллапі | 2:0 | 1:1 |
Тре Пенне | 0:7[A] | Динамо (Батумі) | 0:4 | 0:3 |
Партизані | 8:4[A] | Сфинтул Георге | 5:2 | 3:2 |
Марибор | 2:0 | Урарту | 1:0 | 1:0 |
Подгориця | 1:3[A] | Лачі | 1:0 | 0:3 (дч) |
Мілсамі | 1:0 | Сараєво | 0:0 | 1:0 |
Ноах | 1:5 | КуПС | 1:0 | 0:5 |
Жиліна | 6:3 | Діла | 5:1 | 1:2 |
Гапнарф'ярдар | 3:1 | Слайго Роверз | 1:0 | 2:1 |
Пайде | 1:4 | Шльонськ | 1:2 | 0:2 |
РФШ | 6:5 | Клаксвік | 2:3 | 4:2 (дч) |
Бала Таун | 0:2 | Ларн | 0:1 | 0:1 |
Фегервар | 1:3 | Арарат | 1:1 | 0:2 |
Сутьєска | 2:1[A] | Гагра | 1:0 | 1:1 |
Сілекс | 1:2 | Петрокуб | 1:1 | 0:1 |
Широкі Брієг | 3:4 | Влазнія | 3:1 | 0:3 |
Стьярнан | 1:4 | Богеміан | 1:1 | 0:3 |
Гленторан | 1:3 | Нью-Сейнтс | 1:1 | 0:2 |
Сан-Жулія | 1:1 (пен. 3:5) | Гзіра Юнайтед | 0:0 | 1:1 |
Юероп | 0:2 | Кауно Жальгіріс | 0:0 | 0:2 |
Дандолк | 5:0 | Ньютаун | 4:0 | 1:0 |
Моста | 3:4[A] | Спартак (Трнава) | 3:2 | 0:2 |
Лієпая | 5:2[A] | Струга | 1:1 | 4:1 |
Расінг | 2:5 | Брєйдаблік | 2:3 | 0:2 |
Гонка | 3:1 | НСІ Рунавік | 0:0 | 3:1 |
- ↑ а б в г д е ж и Порядок матчів було змінено після жеребкування.
Другий кваліфікаційний раунд
Жеребкування відбулося 16 червня 2021 року.[19] Перші матчі відбулися 20-22 липня 2021 року, матчі-відповіді — 27 та 29 липня 2021 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Теута | 3:2 | Інтер | 0:2 | 3:0 (дч) |
Рига | 3:0 | Шкендія | 2:0 | 1:0 |
Динамо (Тбілісі) | 2:7 | Маккабі (Хайфа) | 1:2 | 1:5 |
ГБ Торсгавн | 6:0[A] | Будучност | 4:0 | 2:0 |
Лінфілд | 4:0 | Борац | 4:0 | 0:0 |
Шахтар | 1:3 | Фола | 1:2 | 0:1 |
Фольгоре | 3:7 | Гіберніанс | 1:3 | 2:4 |
Приштина | 6:5 | Коннас-Кі Номадс | 4:1 | 2:4 |
Валюр | 0:6 | Буде-Глімт | 0:3 | 0:3 |
- ↑ Порядок матчів було змінено після жеребкування.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
КуПС | 5:4 | Ворскла | 2:2 | 3:2 (дч) |
ФКСБ | 2:2 (пен. 3:5) | Шахтар | 1:0 | 1:2 |
Арда | 0:6 | Хапоель (Беер-Шева) | 0:2 | 0:4 |
Аполлон | 3:5 | Жиліна | 1:3 | 2:2 |
Чукарички | 2:0 | Сумгаїт | 0:0 | 2:0 |
Сутьєска | 1:3 | Маккабі (Тель-Авів) | 0:0 | 1:3 |
Астана | 3:2 | Аріс | 2:0 | 1:2 (дч) |
Петрокуб | 0:2 | Сівасспор | 0:1 | 0:1 |
АЕЛ | 2:0 | Влазнія | 1:0 | 1:0 |
Сочі | 7:2 | Кешла | 3:0 | 4:2 |
Ельфсборг | 9:0 | Мілсамі | 4:0 | 5:0 |
РФШ | 5:0 | Академія Пушкаша | 3:0 | 2:0 |
Динамо (Батумі) | 4:2 | БАТЕ | 0:1 | 4:1 |
Партизан | 3:0 | ДАК 1904 | 1:0 | 2:0 |
Дандолк | 4:3 | ФКІ Левадія | 2:2 | 2:1 |
Гзіра Юнайтед | 0:3 | Рієка | 0:2 | 0:1 |
Вікторія | 4:2 | Динамо (Брест) | 2:1 | 2:1 |
Кауно Жальгіріс | 1:10 | Нью-Сейнтс | 0:5 | 1:5 |
Домжале | 2:1 | Гонка | 1:1 | 1:0 |
ЦСКА | 0:0 (пен. 3:1) | Лієпая | 0:0 | 0:0 |
Шкупі | 0:5 | Санта-Клара | 0:3 | 0:2 |
Гіберніан | 5:1 | Санта-Колома | 3:0 | 2:1 |
Ларн | 3:2 | Орхус | 2:1 | 1:1 |
Гент | 4:2 | Волеренга | 4:0 | 0:2 |
Ф91 Дюделанж | 0:4 | Богеміан | 0:1 | 0:3 |
Вележ | 2:2 (пен. 3:2) | АЕК | 2:1 | 0:1 |
Карабах | 1:0 | Ашдод | 0:0 | 1:0 |
Локомотив (Пловдив) | 1:1 (пен. 3:2) | Словацко | 1:0 | 0:1 |
Арарат | 5:7 | Шльонськ | 2:4 | 3:3 |
Лачі | 1:0[A] | Університатя (Крайова) | 1:0 | 0:0 |
Дріта | 2:3 | Феєнорд | 0:0 | 2:3 |
Базель | 5:0 | Партизані | 3:0 | 2:0 |
Погонь (Щецин) | 0:1 | Осієк | 0:0 | 0:1 |
Аустрія | 2:3 | Брєйдаблік | 1:1 | 1:2 |
Олімпія | 1:1 (пен. 5:4) | Біркіркара | 1:0 | 0:1 |
Гаммарбю | 4:1 | Марибор | 3:1 | 1:0 |
Молде | 3:2 | Серветт | 3:0 | 0:2 |
Уйпешт | 5:2 | Вадуц | 2:1 | 3:1 |
Судува | 0:0 (пен. 3:4) | Ракув | 0:0 | 0:0 |
Спартак (Трнава) | 1:1 (пен. 4:3) | Сепсі | 0:0 | 1:1 |
Гапнарф'ярдар | 1:6 | Русенборг | 0:2 | 1:4 |
Копенгаген | 9:1 | Торпедо-БелАЗ | 4:1 | 5:0 |
Паневежис | 0:2 | Воєводина | 0:1 | 0:1 |
Хайдук | 3:4 | Тобол | 2:0 | 1:4 (дч) |
Абердин | 5:3 | Геккен | 5:1 | 0:2 |
- ↑ Порядок матчів було змінено після жеребкування.
Третій кваліфікаційний раунд
Жеребкування відбулося 19 липня 2021 року.[20] Перші матчі відбулися 3 та 5 серпня 2021 року, матчі-відповіді — 10 та 12 серпня 2021 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Маккабі (Хайфа) | 7:3 | ГБ Торсгавн | 7:2 | 0:1 |
Лінфілд | 2:4 | Фола | 1:2 | 1:2 |
Шемрок Роверс | 3:0 | Теута | 1:0 | 2:0 |
Рига | 4:2 | Гіберніанс | 0:1 | 4:1 (дч) |
Приштина | 2:3 | Буде-Глімт | 2:1 | 0:2 |
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Динамо (Батумі) | 2:3 | Сівасспор | 1:2 | 1:1 (дч) |
КуПС | 5:4 | Астана | 1:1 | 4:3 |
Сочі | 3:3 (пен. 2:4) | Партизан | 1:1 | 2:2 |
Шльонськ | 2:5 | Хапоель (Беер-Шева) | 2:1 | 0:4 |
Санта-Клара | 3:0 | Олімпія | 2:0 | 1:0 |
Уйпешт | 1:6 | Базель | 1:2 | 0:4 |
Ельфсборг | 5:2 | Вележ | 1:1 | 4:1 |
Колос | 0:0 (пен. 1:3) | Шахтар | 0:0 | 0:0 |
Пасуш-де-Феррейра | 4:1 | Ларн | 4:0 | 0:1 |
Люцерн | 0:6 | Феєнорд | 0:3 | 0:3 |
Гент | 3:2 | РФШ | 2:2 | 1:0 |
Гіберніан | 2:5 | Рієка | 1:1 | 1:4 |
Брєйдаблік | 3:5 | Абердин | 2:3 | 1:2 |
Трабзонспор | 4:4 (пен. 4:3) | Молде | 3:3 | 1:1 |
Богеміан | 2:3 | ПАОК | 2:1 | 0:2 |
Нью-Сейнтс | 5:5 (пен. 1:4) | Вікторія | 4:2 | 1:3 |
Ракув | 1:0 | Рубін | 0:0 | 1:0 (дч) |
Локомотив (Пловдив) | 3:5 | Копенгаген | 1:1 | 2:4 |
Чукарички | 4:6 | Гаммарбю | 3:1 | 1:5 |
Тобол | 0:6 | Жиліна | 0:1 | 0:5 |
ЦСКА | 5:3 | Осієк | 4:2 | 1:1 |
Воєводина | 1:7 | ЛАСК | 0:1 | 1:6 |
АЕЛ | 1:2 | Карабах | 1:1 | 0:1 |
Спартак (Трнава) | 0:1 | Маккабі (Тель-Авів) | 0:0 | 0:1 |
Русенборг | 8:2 | Домжале | 6:1 | 2:1 |
Лачі | 1:5 | Андерлехт | 0:3 | 1:2 |
Вітессе | 4:3 | Дандолк | 2:2 | 2:1 |
Раунд плей-оф
Жеребкування відбулося 2 серпня 2021 року.[21] Перші матчі відбулися 19 серпня 2021 року, матчі-відповіді — 26 серпня 2021 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Жальгіріс | 2:3 | Буде-Глімт | 2:2 | 0:1 |
Нефтчі | 3:7 | Маккабі (Хайфа) | 3:3 | 0:4 |
Флора | 5:2 | Шемрок Роверс | 4:2 | 1:0 |
Рига | 2:4 | Лінкольн Ред Імпс | 1:1 | 1:3 (дч) |
Фола | 2:7 | Кайрат | 1:4 | 1:3 |
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Карабах | 4:1 | Абердин | 1:0 | 3:1 |
Базель | 4:4 (пен. 4:3) | Гаммарбю | 3:1 | 1:3 |
Вікторія | 2:3 | ЦСКА | 2:0 | 0:3 (дч) |
Пасуш-де-Феррейра | 1:3 | Тоттенгем Готспур | 1:0 | 0:3 |
Ренн | 5:1 | Русенборг | 2:0 | 3:1 |
Андерлехт | 4:5 | Вітессе | 3:3 | 1:2 |
ЛАСК | 3:1 | Сент-Джонстон | 1:1 | 2:0 |
Шахтар | 1:4 | Маккабі (Тель-Авів) | 1:2 | 0:2 |
ПАОК | 3:1 | Рієка | 1:1 | 2:0 |
КуПС | 0:4 | Уніон | 0:4 | 0:0 |
Феєнорд | 6:3 | Ельфсборг | 5:0 | 1:3 |
Ракув | 1:3 | Гент | 1:0 | 0:3 |
Сівасспор | 1:7 | Копенгаген | 1:2 | 0:5 |
Санта-Клара | 2:3 | Партизан | 2:1 | 0:2 |
Трабзонспор | 1:5 | Рома | 1:2 | 0:3 |
Хапоель (Беер-Шева) | 1:3 | Анортосіс | 0:0 | 1:3 |
Яблонець | 8:1 | Жиліна | 5:1 | 3:0 |
Груповий етап
(не на мапі)
Коричневий: Група A; Помаранчевий: Група B; Червоний: Група C; Жовтий: Група D; Зелений: Група E; Фіолетовий: Група F; Синій: Група G; Рожевий: Група H.
Жеребкування групового етапу відбулося 27 серпня 2021 року о 14:30 у Стамбулі.[22] За результатами жеребкування 32 команди було поділено на 8 груп (по 4 команди в кожній). Для жеребкування команди було розділено на 4 кошика на основі клубних коефіцієнтів УЄФА — 2021.[23] Команди з однієї асоціації не можуть потрапити в одну групу. Також, з політичних причин, в одній групі не можуть грати команди з Азербайджану та Вірменії.
Матчі групового етапу пройдуть 16 і 30 вересня, 21 жовтня, 4 і 25 листопада та 9 грудня 2021. Перші місця груп проходять до 1/8 фіналу, а другі місця — до стикових матчів.
Алашкерт, Буде-Глімт, Кайрат, Лінкольн Ред Імпс, Мура, Раннерс, Флора та Уніон вперше потрапили до групового етапу європейських змагань. Також Алашкерт, Лінкольн Ред Імпс, Флора стали першими командами з Вірменії, Гібралтару та Естонії відповідно, які потрапили до групового етапу змагань УЄФА.
Група A
Поз | Команда
| І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | ЛАСК | МТА | ГІК | АЛА | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ЛАСК | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 1 | +11 | 16 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 1:1 | 3:0 | 2:0 | |
2 | Маккабі (Тель-Авів) | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 4 | +10 | 11 | Вихід до стикових матчів | 0:1 | — | 3:0 | 4:1 | |
3 | ГІК | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 15 | −10 | 6 | 0:2 | 0:5 | — | 1:0 | ||
4 | Алашкерт | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 15 | −11 | 1 | 0:3 | 1:1 | 2:4 | — |
Група B
Поз | Команда
| І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | ГНТ | ПАР | АНО | ФЛО | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Гент | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 13 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 1:1 | 2:0 | 1:0 | |
2 | Партизан | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 | +2 | 8 | Вихід до стикових матчів | 0:1 | — | 1:1 | 2:0 | |
3 | Анортосіс | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 9 | −3 | 6 | 1:0 | 0:2 | — | 2:2 | ||
4 | Флора | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | −3 | 5 | 0:1 | 1:0 | 2:2 | — |
Група C
Поз | Команда
| І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | РОМ | БГЛ | ЗОР | ЦСС | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Рома | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 11 | +7 | 13 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 2:2 | 4:0 | 5:1 | |
2 | Буде-Глімт | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 5 | +9 | 12 | Вихід до стикових матчів | 6:1 | — | 3:1 | 2:0 | |
3 | Зоря | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | −6 | 7 | 0:3 | 1:1 | — | 2:0 | ||
4 | ЦСКА | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 | −10 | 1 | 2:3 | 0:0 | 0:1 | — |
Група D
Поз | Команда
| І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | АЗ | РАН | ЯБЛ | КЛЖ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | АЗ | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 3 | +5 | 14 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 1:0 | 1:0 | 2:0 | |
2 | Раннерс | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 9 | 0 | 7 | Вихід до стикових матчів | 2:2 | — | 2:2 | 2:1 | |
3 | Яблонець | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 | −2 | 6 | 1:1 | 2:2 | — | 1:0 | ||
4 | Клуж | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 7 | −3 | 4 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | — |
Група E
Поз | Команда
| І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | ФЕЄ | СЛА | УНБ | МХА | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Феєнорд | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6 | +5 | 14 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 2:1 | 3:1 | 2:1 | |
2 | Славія | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | +1 | 8 | Вихід до стикових матчів | 2:2 | — | 3:1 | 1:0 | |
3 | Уніон | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | −1 | 7 | 1:2 | 1:1 | — | 3:0 | ||
4 | Маккабі (Хайфа) | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 7 | −5 | 4 | 0:0 | 1:0 | 0:1 | — |
Група F
Поз | Команда
| І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | КОП | ПАОК | СЛО | ЛРІ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Копенгаген | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 5 | +10 | 15 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 1:2 | 2:0 | 3:1 | |
2 | ПАОК | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | +4 | 11 | Вихід до стикових матчів | 1:2 | — | 1:1 | 2:0 | |
3 | Слован (Братислава) | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | +1 | 8 | 1:3 | 0:0 | — | 2:0 | ||
4 | Лінкольн Ред Імпс | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 | −15 | 0 | 0:4 | 0:2 | 1:4 | — |
Група G
Поз | Команда
| І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | РЕН | ВІТ | ТОТ | МУР | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ренн | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 7 | +6 | 14 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 3:3 | 2:2 | 1:0 | |
2 | Вітессе | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | +3 | 10 | Вихід до стикових матчів | 1:2 | — | 1:0 | 3:1 | |
3 | Тоттенгем Готспур | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 11 | 0 | 7 | 0:3[a] | 3:2 | — | 5:1 | ||
4 | Мура | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 14 | −9 | 3 | 1:2 | 0:2 | 2:1 | — |
Примітки:
- ↑ Матч 6-го туру Тоттенгем ‒ Ренн мав був перенесений на невизначений термін через масове зараження гравців Тоттенгему коронавірусною хворобою. Пізніше УЄФА призначили Тоттенгему технічну поразку.
Група H
Поз | Команда
| І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | БАЗ | КАР | ОМО | КАЙ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Базель | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 6 | +8 | 14 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 3:0 | 3:1 | 4:2 | |
2 | Карабах | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 8 | +2 | 11 | Вихід до стикових матчів | 0:0 | — | 2:2 | 2:1 | |
3 | Омонія | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | −5 | 4 | 1:1 | 1:4 | — | 0:0 | ||
4 | Кайрат | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 11 | −5 | 2 | 2:3 | 1:2 | 0:0 | — |
Плей-оф
Кожна зустріч у плей-оф, окрім фіналу, проходить у двоматчевому форматі (вдома та на виїзді). Процедура жеребкування для кожного раунду виглядає наступним чином:
- У жеребкуванні стикових матчів 8 других місць групового етапу є сіяними, а 8 команд, що посіли третє місце в групах Ліги Європи — несіяними. Сіяні команди грають з несіяними. Сіяна команда грає вдома у матчі-відповіді. Команди з однієї асоціації не можуть грати між собою.
- У жеребкуванні 1/8 фіналу 8 переможців груп є сіяними, а 8 переможців стикових матчів — несіяними. Сіяні команди грають з несіяними. Сіяна команда грає вдома у матчі-відповіді. Команди з однієї асоціації не можуть грати між собою.
- У жеребкуванні 1/4 фіналу та 1/2 фіналу немає сіяних та несіяних, а також відсутні обмеження, що накладалися в 1/8 фіналу, тобто будь-яка команда може грати з будь-якою іншою. Оскільки жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу проводяться разом, не буде відомо, які з команд пройшли до 1/2 фіналу. Також жеребкуванням визначається, переможець якого з півфіналів буде номінальним «господарем» у фіналі (лише адміністративно, оскільки фінал проводиться на нейтральному стадіоні).
Турнірна сітка
Стикові матчі | 1/8 фіналу | 1/4 фіналу | 1/2 фіналу | Фінал | ||||||||||||||||||||||||
17 та 24 лютого | ||||||||||||||||||||||||||||
Лестер Сіті | 4 | 3 | 7 | |||||||||||||||||||||||||
10 та 17 березня | ||||||||||||||||||||||||||||
Раннерс | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
Лестер Сіті | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
Ренн | 0 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
7 та 14 квітня | ||||||||||||||||||||||||||||
Лестер Сіті | 0 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
17 та 24 лютого | ||||||||||||||||||||||||||||
ПСВ | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
ПСВ | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
10 та 17 березня | ||||||||||||||||||||||||||||
Маккабі (Тель-Авів) | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
ПСВ | 4 | 4 | 8 | |||||||||||||||||||||||||
Копенгаген | 4 | 0 | 4 | |||||||||||||||||||||||||
28 квітня та 5 травня | ||||||||||||||||||||||||||||
Лестер Сіті | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
17 та 24 лютого | ||||||||||||||||||||||||||||
Рома | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
Селтік | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
10 та 17 березня | ||||||||||||||||||||||||||||
Буде-Глімт | 3 | 2 | 5 | |||||||||||||||||||||||||
Буде-Глімт (дч) | 2 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
АЗ | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
7 та 14 квітня | ||||||||||||||||||||||||||||
Буде-Глімт | 2 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
17 та 24 лютого | ||||||||||||||||||||||||||||
Рома | 1 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||||||
Рапід | 2 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
10 та 17 березня | ||||||||||||||||||||||||||||
Вітессе | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
Вітессе | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
Рома | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
25 травня – Ейр Албанія | ||||||||||||||||||||||||||||
Рома | 1 | |||||||||||||||||||||||||||
17 та 24 лютого | ||||||||||||||||||||||||||||
Феєнорд | 0 | |||||||||||||||||||||||||||
Спарта | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
10 та 17 березня | ||||||||||||||||||||||||||||
Партизан | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
Партизан | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
Феєнорд | 5 | 3 | 8 | |||||||||||||||||||||||||
7 та 14 квітня | ||||||||||||||||||||||||||||
Феєнорд | 3 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||||
17 та 24 лютого | ||||||||||||||||||||||||||||
Славія | 3 | 1 | 4 | |||||||||||||||||||||||||
Фенербахче | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||||||
10 та 17 березня | ||||||||||||||||||||||||||||
Славія | 3 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||||
Славія | 4 | 3 | 7 | |||||||||||||||||||||||||
ЛАСК | 1 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||||||
28 квітня та 5 травня | ||||||||||||||||||||||||||||
Феєнорд | 3 | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
17 та 24 лютого | ||||||||||||||||||||||||||||
Марсель | 2 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
Марсель | 3 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||||
10 та 17 березня | ||||||||||||||||||||||||||||
Карабах | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
Марсель | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||||||
Базель | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||
7 та 14 квітня | ||||||||||||||||||||||||||||
Марсель | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
17 та 24 лютого | ||||||||||||||||||||||||||||
ПАОК | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
Мідтьюлланн | 1 | 1 | 2 (3) | |||||||||||||||||||||||||
10 та 17 березня | ||||||||||||||||||||||||||||
ПАОК (пен.) | 0 | 2 | 2 (5) | |||||||||||||||||||||||||
ПАОК | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
Гент | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
Стикові матчі
Жеребкування відбулося 13 грудня 2021 року.[24] Перші матчі відбулися 17 лютого 2022 року, матчі-відповіді — 24 лютого.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Марсель | 6:1 | Карабах | 3:1 | 3:0 |
ПСВ | 2:1 | Маккабі (Тель-Авів) | 1:0 | 1:1 |
Фенербахче | 4:6 | Славія | 2:3 | 2:3 |
Мідтьюлланн | 2:2 (пен. 3:5) | ПАОК | 1:0 | 1:2 (дч) |
Лестер Сіті | 7:2 | Раннерс | 4:1 | 3:1 |
Селтік | 1:5 | Буде-Глімт | 1:3 | 0:2 |
Спарта | 1:3 | Партизан | 0:1 | 1:2 |
Рапід | 2:3 | Вітессе | 2:1 | 0:2 |
1/8 фіналу
Жеребкування відбулося 25 лютого 2021 року.[25] Перші матчі відбулися 10 березня 2022 року, а матчі-відповіді — 17 березня.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Марсель | 4:2 | Базель | 2:1 | 2:1 |
Лестер Сіті | 3:2 | Ренн | 2:0 | 1:2 |
ПАОК | 3:1 | Гент | 1:0 | 2:1 |
Вітессе | 1:2 | Рома | 0:1 | 1:1 |
ПСВ | 8:4 | Копенгаген | 4:4 | 4:0 |
Славія | 7:5 | ЛАСК | 4:1 | 3:4 |
Буде-Глімт | 4:3 | АЗ | 2:1 | 2:2 (дч) |
Партизан | 3:8 | Феєнорд | 2:5 | 1:3 |
1/4 фіналу
Жеребкування відбулося 18 березня 2022 року.[26] Перші матчі відбулися 7 квітня 2022 року, матчі-відповіді — 14 квітня.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Буде-Глімт | 2:5 | Рома | 2:1 | 0:4 |
Феєнорд | 6:4 | Славія | 3:3 | 3:1 |
Марсель | 3:1 | ПАОК | 2:1 | 1:0 |
Лестер Сіті | 2:1 | ПСВ | 0:0 | 2:1 |
1/2 фіналу
Жеребкування відбулося 18 березня 2022 року.[26] Перші матчі відбулися 28 квітня 2022 року, матчі-відповіді — 5 травня.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Лестер Сіті | 1:2 | Рома | 1:1 | 0:1 |
Феєнорд | 3:2 | Марсель | 3:2 | 0:0 |
Фінал
Фінал відбудеться 25 травня 2022 року на стадіоні «Ейр Албанія» у Тирані. Жеребкування пройшло 18 березня 2022, після жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу, для визначення адміністративного «господаря» матчу.[26]
Див. також
Примітки
- ↑ (англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League: what is it? When does it start? Who's involved? [Ліги конференцій Європи УЄФА: що це? Коли вона починається? Хто бере участь?]. UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 31 жовтня 2019. Архів оригіналу за 22 серпня 2020. Процитовано 21 лютого 2020. (англ.)
- ↑ UEFA Executive Committee approves new club competition [Виконавчий комітет УЄФА затвердили новий клубний турнір]. UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 2 грудня 2018. Архів оригіналу за 13 травня 2019. Процитовано 2 грудня 2018. (англ.)
- ↑ Country coefficients 2019/20 [Коефіцієнти країн 2019/20]. UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 2020. Архів оригіналу за 4 грудня 2019. Процитовано 16 лютого 2020. (англ.)
- ↑ Access list 2021–24 [Список квот 2021–24] (PDF). UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. Архів оригіналу (PDF) за 4 грудня 2018. Процитовано 16 лютого 2020. (англ.)
- ↑ Guidelines on eligibility principles for 2020/21 UEFA Club Competitions – COVID 19 [Вказівки щодо принципи прийнятності для клубних змагань УЄФА 2020/21 – COVID 19] (PDF). UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 23 квітня 2020. Архів оригіналу (PDF) за 25 листопада 2020. Процитовано 3 січня 2021. (англ.)
- ↑ Keppni hætt. Футбольна асоціація Ісландії. 30 жовтня 2020. Архів оригіналу за 7 листопада 2020. Процитовано 3 січня 2021. (ісл.)
- ↑ Итоги OLIMPBET-Чемпионата Казахстана сезона-2020 [Підсумки OLIMPBET-Чемпіонату Казахстану сезону-2020]. Профессиональна футбольна ліга Казахстану. 30 листопада 2020. Архів оригіналу за 16 березня 2021. Процитовано 3 січня 2021. (рос.)
- ↑ Auch 2021 kein Cupsieger [Без переможця кубку і у 2021]. Ліхтенштейнський футбольний союз. 25 травня 2021. Архів оригіналу за 25 травня 2021. Процитовано 26 травня 2021. (нім.)
- ↑ Compétitions nationales de la saison 2020/2021 – nouvelles mesures sanitaires du Gouvernement jusqu’au 15 janvier 2021. Федерація футболу Люксембургу. 13 грудня 2020. Архів оригіналу за 21 квітня 2021. Процитовано 12 квітня 2021. (фр.)
- ↑ NM kvinner gjennomføres - NM menn avlyses. Норвезька футбольна асоціація. 10 вересня 2020. Архів оригіналу за 1 листопада 2020. Процитовано 3 січня 2021. (норв.)
- ↑ Ħamrun Spartans declared champions as MFA halts Premier League [Хамрун Спартанс проголошено чемпіонами після того, як Футбольна асоціація Мальти зупинила Прем'єр лігу]. Times of Malta. 9 квітня 2021. Архів оригіналу за 12 квітня 2021. Процитовано 12 квітня 2021. (англ.)
- ↑ Hamrun Spartans to be excluded from Champions League by UEFA over past match fixing case [УЄФА відсторонить Хамрун Спартанс від участі у Лізі чемпіонів за минулі договірні матчі]. Malta Independent. 9 червня 2021. Архів оригіналу за 10 червня 2021. Процитовано 14 червня 2021. (англ.)
- ↑ UEFA board turns down Ħamrun Spartans’ appeal to compete in 2021-22 Champions League [Дирекція УЄФА відхилила апеляцію Хамрун Спартанс на участь у Діхі чемпіонів 2021-22]. Sportsdesk.com.mt. Times of Malta. Архів оригіналу за 9 червня 2021. Процитовано 9 червня 2021. (англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League: all you need to know [Ліга конференцій Європи УЄФА: уся необхідна інформація]. УЄФА. 2 грудня 2020. Архів оригіналу за 3 грудня 2020. Процитовано 18 травня 2021.(англ.)
- ↑ Ліга конференцій УЄФА: формат дебютного розіграшу нового єврокубку та квоти для України. Українська асоціація футболу. 6 грудня 2020. Архів оригіналу за 9 жовтня 2021. Процитовано 6 грудня 2020.
- ↑ Format change for 2020/21 UEFA Nations League [Зміни формату Ліги націй УЄФА 2020/21]. UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 24 вересня 2019. Архів оригіналу за 26 вересня 2019. Процитовано 3 січня 2021. (англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League first qualifying round draw: 15 June [Жеребкування першого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій УЄФА: 15 червня]. UEFA.com. 15 червня 2021. Архів оригіналу за 8 Червня 2021. Процитовано 14 Червня 2021.(англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League second qualifying round draw: 16 June [Жеребкування другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій УЄФА: 16 червня]. UEFA.com. 16 червня 2021. Архів оригіналу за 8 Червня 2021. Процитовано 14 Червня 2021. (англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League third qualifying round draw [Жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій УЄФА]. UEFA.com. 19 липня 2021. Архів оригіналу за 14 Липня 2021. Процитовано 26 Липня 2021. (англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League play-off round draw [Жеребкування раунду плей-оф Ліги конференцій УЄФА]. UEFA.com. 2 серпня 2021. Архів оригіналу за 14 Липня 2021. Процитовано 26 Липня 2021. (англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League group stage draw: 27 August [Жеребкування групового етапу Ліги конференцій Європи УЄФА: 27 серпня]. UEFA.com. 27 серпня 2021. Архів оригіналу за 14 липня 2021. Процитовано 30 серпня 2021. (англ.)
- ↑ Club coefficients [Клубні коефіцієнти]. UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 9 квітня 2021. Архів оригіналу за 14 листопада 2019. Процитовано 19 травня 2021. (англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League knockout round play-off draw [Жеребкування стикових матчів Ліги конференцій Європи УЄФА]. UEFA.com. (англ.)
- ↑ UEFA Europa Conference League round of 16 draw [Жеребкування 1/8 фіналу Ліги конференцій Європи УЄФА]. UEFA.com. (англ.)
- ↑ а б в UEFA Europa Conference League quarter-final, semi-final and final draws [Жеребкування 1/4, 1/2 фіналу та фіналу Ліги конференцій Європи УЄФА]. UEFA.com. (англ.)
- ↑ Full Time Report - Final - Wednesday 25 May 2022 [Підсумок матчу - Фінал - середа 25 травня 2022] (PDF). UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 25 травня 2022. Процитовано 26 травня 2022. (англ.)
Посилання
- Офіційний сайт (англ.)