Білорусь на літніх Паралімпійських іграх 2020
Білорусь на Паралімпійських іграх | ||||
Код МОК: | BLR | |||
НПК: | Паралімпійський комітет Республіки Білорусь | |||
Паралімпійські ігри в Токіо | ||||
Спортсмени | 19 у 6 видах спорту | |||
Медалі | Золото 5 | Срібло 1 | Бронза 1 | Всього 7 |
Участь у літніх Паралімпійських іграх | ||||
1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Паралімпійських іграх | ||||
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 |
Білорусь візьме участь у літніх Паралімпійських іграх 2020 у Токіо (Японія), що відбудуться з 25 серпня по 6 вересня 2020 року[1][2].
Склад збірної
Вид спорту | Чоловіки | Жінки | Всього |
---|---|---|---|
Легка атлетика | 2 | 2 | 4 |
Дзюдо | 0 | 1 | 1 |
Параканое | 1 | 0 | 1 |
Академічне веслування | 0 | 1 | 1 |
Плавання | 8 | 2 | 10 |
Фехтування на візках | 1 | 1 | 2 |
Всього | 12 | 7 | 19 |
Медалісти
Медаль | Спортсмен | Вид спорту | Дисципліна | Дата |
---|---|---|---|---|
1 Золото | Ігор, БокийБокий Ігор | плавання | 100 метрів батерфляєм S13 | 25 серпня |
1 Золото | Ігор, БокийБокий Ігор | плавання | 100 метрів на спині S13 | 26 серпня |
1 Золото | Ігор, БокийБокий Ігор | плавання | 400 метрів вільним стилем S13 | 27 серпня |
1 Золото | Ігор, БокийБокий Ігор | плавання | 50 метрів вільним стилем S13 | 29 серпня |
1 Золото | Ігор, БокийБокий Ігор | плавання | 200 метрів комплексне плавання SM13 | 30 серпня |
2 Срібло | Щелканов, ЄгорЄгор Щелканов | плавання | 100 метрів на спині S9 | 30 серпня |
3 Бронза | Петренко, ЄлизаветаЄлизавета Петренко | легка атлетика | жінки метання спису — F13 | 28 серпня |
Академічне веслування
Спортсмен | Дисципліна | Попередні запливи | Втішний заплив | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Волчок Людмила | Жінки одиночка | 13:26,45 | 5 | 12:20,24 | 4 | 13:31,36 | 9 |
Дзюдо
Докладніше: Дзюдо на літніх Паралімпійських іграх 2020
Спортсмен | Дисципліна | Відбірковий раунд | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний раунд 1 | Втішний раунд 2 | Фінал/ Поєдинок за бронзу |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | ||
Богданова Олена | до 57 кг | Хірощі Джунко (JPN) Поразка 0-10 | Завершила виступ |
Легка атлетика
Спортсмен | Дисципліна | Фінал | |
---|---|---|---|
Результат | Місце | ||
Бурдуков Сергій | чоловіки стрибки у довжину — T12 | 6,74 | 6 |
Гриб Владислав | чоловіки метання булави — F51 | 24,47PB | 6 |
Канюк Анна | жінки стрибки у довжину — T12 | 4,95 | 6 |
П`ятренка Лізавета | жінки метання спису — F13 | 38,99 AR | 3 ! |
Параканое
Докладніше: Параканое на літніх Паралімпійських іграх 2020
Спортсмен | Дисципліна | Попередні запливи | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Тауп’янець Ілля | чоловіки VL2 | 1:02,429 | 5 | 59,736 | 4 | Завершив виступ |
Плавання
Докладніше: Плавання на літніх Паралімпійських іграх 2020
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередні запливи | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Бокий Ігор | 50 метрів вільним стилем S13 | 23,44 | 1Q | 23,21PR | 1 ! |
400 метрів вільним стилем S13 | 4:06.99 | 1Q | 3:58.18 | 1 ! | |
100 метрів на спині S13 | 57.67 | 1Q | 56.36 WR | 1 ! | |
100 метрів брасом SB13 | 1:05,86 | 4Q | 1:05,90 | 5 | |
100 метрів батерфляєм S13 | 55,12 | 1Q | 53,80PR | 1 ! | |
200 метрів комплексне плавання SM13 | 2:08,24 | 1Q | 2:02,70WR | 1 ! | |
Ізотов Володимир | 100 метрів брасом SB12 | Н/Д | 1:07,11 | 4 | |
Салей Дмитро | 50 метрів вільним стилем S13 | 24,42 | 7Q | 24,23 | 6 |
100 метрів батерфляєм S13 | 58,80 | 7Q | 58,15 | 6 | |
Щалканав Ягор | 50 метрів вільним стилем S9 | 26,34 | 8Q | 25,96 | 8 |
100 метрів на спині S9 | 1:02,42 | 1Q | 1:01,96 | 2 ! | |
100 метрів батерфляєм S9 | 1:02,17 | 8Q | 1:01,38 | 7 | |
200 комплексне плавання SM9 | 2:20,00 | 2Q | 2:18,40 | 4 | |
Сотніков Володимир | 50 метрів вільним стилем S13 | 25,73 | 14 | Завершив виступ | |
100 метрів на спині S13 | 1:06.21 | 10 | Завершив виступ | ||
100 метрів батерфляєм S13 | 1:03,68 | 13 | Завершив виступ | ||
Талай Олексій | 200 метрів вільним стилем S2 | 6:06,97 | 11 | Завершив виступ | |
50 метрів на спині S1 | Н/Д | 1:55,58 | 7 | ||
100 метрів на спині S1 | Н/Д | 4:01,23 | 7 | ||
50 метрів брасом SB2 | 1:24,86 | 7Q | 1:23,16PR | 7 | |
150 метрів комплексне плавання SM3 | 5:06,04 | 13 | Завершив виступ | ||
Вашеквич Максим | 100 метрів вільним стилем S12 | DNS | Завершив виступ | ||
100 метрів на спині S12 | Н/Д | DNS | |||
100 метрів батерфляєм S12 | 1:01,87 | 8Q | 1:01,43 | 7 | |
200 метрів комплексне плавання SM13 | DNS | Завершив виступ | |||
Зудзілав Григорій | 50 метрів вільним стилем S11 | DNS | Завершив виступ | ||
400 метрів вільним стилем S11 | DNS | Завершив виступ | |||
200 метрів комплексне плавання SM11 | DNS | Завершив виступ |
Жінки
Спортсмен | Дисципліна | Попередні запливи | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Щавель Наталія | 50 метрів на спині S5 | 50,48 | 11 | Завершила виступ | |
100 метрів брасом SB4 | 2:04,62 | 7Q | 2:02,58 | 7 | |
50 метрів батерфляєм S5 | 50,19 | 10 | Завершила виступ | ||
200 метрів комплексне плавання SM5 | Н/Д | 3:44,30 | 5 | ||
Зудзілова Анастасія | 100 метрів брасом SB13 | 1:20,09 | 4Q | 1:19,77 | 5 |
200 метрів комплексне плавання SM13 | 2:40,18 | 8Q | 2:42,13 | 8 |
Фехтування на візках
Докладніше: Фехтування на візках на Паралімпійських Іграх 2020
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Групова стадія | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Праневич Андрій | Шпага B | Кузюков Олександр (ROC) Перемога 5-4 | Чу Даолян (CHN) Перемога 5-3 | Джусон Джоване (BRA) Поразка 4-5 | 1Q | не брав участі | Науменко Олег (UKR) Перемога 15-10 | Кузюков Олександр (ROC) Поразка 13-15 | Гутя Дмитрі (GBR) Поразка 11-15 | 4 |
Шабля B | Фен Янке (CHN) Поразка 1-5 | Алі Аммар (IRQ) Перемога 5-2 | Кастро Адріан (POL) Поразка 2-5 | 5Q | Панайотис Тріантафіллу (GRE) Поразка 7-15 | Завершив виступ |
Жінки
Спортсмен | Дисципліна | Групова стадія | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результатt | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Мокриця Олеся | Рапіра B | Мезо Болгарка (HUN) Поразка 3-5 | Таубер Сульві (GER) Перемога 5-2 | Чжоу Цзинцзін (CHN) Поразка 3-5 | Мішурова Ірина (ROC) Поразка 4-5 | Гедес Еллен (USA) Перемога 5-3 | 3Q | Сяо Жун (CHN) Поразка 4-15 | Завершила виступ | ||
Шпага B | Хареза Патрісія (POL) Перемога 5-2 | Чун Йен Пін (HKG) Перемога 5-0 | Сакураї Анрі (JPN) Перемога 5-2 | Хейс Террі (USA) Перемога 5-1 | Чжоу Цзинцзін (CHN) Поразка 2-5 | 3Q | Джана Саузен (THA) Поразка 5-15 | Завершила виступ |
Див. також
Примітки
- ↑ [недоступне посилання]
- ↑ Tokyo Olympics to start in July 2021. BBC Sport (брит.). Архів оригіналу за 24 квітня 2020. Процитовано 23 серпня 2021.
Портал «Спорт» Портал «Олімпійські ігри» |