Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1985
Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1985 | |
Спортивний сезон | Чемпіонат Європи з водних видів спорту |
---|---|
Вид спорту | спортивне плавання, водне поло, стрибки у воду і артистичне плавання |
Країна | Болгарія і Норвегія |
Адміністративна одиниця | Софія Осло[d] |
Місце розташування | Софія |
Попередник | Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1983 |
Наступник | Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1987 |
Номер видання | 17 |
Дата й час | 1985 |
Час/дата початку | 4 серпня 1985 |
Час/дата закінчення | 18 серпня 1985 |
Організатор | LENd |
Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1985, 17-й за ліком, тривав з 4 до 11 серпня 1985 року в Плавальному комплексі Червоний прапор[en] у Софії (Болгарія). Розіграно нагороди з плавання (на довгій воді), стрибків у воду, синхронного плавання (жінки) і водного поло (перший чемпіонат Європи з водного поло серед жінок відбувся в Осло).
Таблиця медалей
* Країна-господарка ( Болгарія)
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | НДР | 17 | 17 | 6 | 40 |
2 | СРСР | 7 | 4 | 6 | 17 |
3 | ФРН | 6 | 4 | 7 | 17 |
4 | Велика Британія | 2 | 3 | 1 | 6 |
5 | Франція | 2 | 2 | 0 | 4 |
6 | Угорщина | 2 | 1 | 0 | 3 |
7 | Болгарія* | 1 | 2 | 4 | 7 |
8 | Нідерланди | 1 | 1 | 6 | 8 |
9 | Австрія | 1 | 0 | 1 | 2 |
10 | Швеція | 0 | 1 | 3 | 4 |
11 | Чехословаччина | 0 | 1 | 1 | 2 |
12 | Югославія | 0 | 1 | 0 | 1 |
Данія | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Португалія | 0 | 1 | 0 | 1 | |
15 | Італія | 0 | 0 | 2 | 2 |
Швейцарія | 0 | 0 | 2 | 2 | |
Загалом (16 збірних) | 39 | 39 | 39 | 117 |
Плавання
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
100 м вільним стилем | Стефан Карон (FRA) | Єрґ Войте (GDR) | Стефан Волері (SUI) |
200 м вільним стилем | Міхаель Ґрос (FRG) | Свен Лодзієвскі (GDR) | Томмі Вернер (SWE) |
400 м вільним стилем | Уве Даслер (GDR) | Свен Лодзієвскі (GDR) | Райнер Генкель (FRG) |
1500 м вільним стилем | Уве Даслер (GDR) | Райнер Генкель (FRG) | Штефан Пфайффер (FRG) |
100 м на спині | Ігор Полянський (URS) | Дірк Ріхтер (GDR) | Сергій Заболотнов (URS) |
200 м на спині | Ігор Полянський (URS) | Сергій Заболотнов (URS) | Франк Бальтруш (GDR) |
100 м брасом | Адріан Мургаус (GBR) | Рольф Беаб (FRG) | Дмитро Волков (URS) |
200 м брасом | Дмитро Волков (URS) | Александре Йокоши (POR) | Етьєнн Даґон (SUI) |
100 м батерфляєм | Міхаель Ґрос (FRG) | Енді Джеймсон (GBR) | Марсель Жері (TCH) |
200 м батерфляєм | Міхаель Ґрос (FRG) | Бенні Нільсен (DEN) | Франк Дрост (NED) |
200 м комплексом | Тамаш Дарньї (HUN) | Йозеф Гладкий (TCH) | Петер Бермель (FRG) |
400 м комплексом | Тамаш Дарньї (HUN) | Вадим Ярощук (URS) | Райк Ганнеманн (GDR) |
естафета 4×100 м вільним стилем | ФРН Александер Шовтка Томас Фарнер Дірк Кортальс Міхаель Ґрос | НДР Дірк Ріхтер Свен Лодзієвскі Ларс Гіннебурґ Єрґ Войте | Швеція Томмі Вернер Міхаель Седерлунд Бенґт Барон Пер Юганссон |
естафета 4×200 м вільним стилем | ФРН Александер Шовтка Міхаель Ґрос Андре Шадт Томас Фарнер | Швеція Андерс Гольмертц Пер Юганссон Міхаель Седерлунд Томмі Вернер | Нідерланди Едсард Схлінґеманн Ганс Крус Патрік Дібіона Франк Дрост |
естафета 4×100 м комплексом | ФРН Томас Леберц Рольф Беаб Міхаель Ґрос Александер Шовтка | НДР Дірк Ріхтер Інґо Ґживоць Томас Дреслер Єрґ Войте | Італія Мауро Маріні Джанні Мінервіні Фабріціо Рампаццо Андреа Чеккаріні |
Жінки
Стрибки у воду
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Трамплін, 3 м | Микола Дрожжин (URS) | Петар Георгієв (BUL) | Дітер Дерр (FRG) |
Вишка, 10 м | Томас Кнутс (GDR) | Альбін Кіллат (FRG) | Доменіко Рінальдо (ITA) |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Трамплін, 3 м | Жанна Цирульникова (URS) | Ірина Сидорова (URS) | Бріта Бальдус (GDR) |
Вишка, 10 м | Анжела Стасюлевич (URS) | Рамона Петов-Венцель (GDR) | Алла Лобанкіна (URS) |
Синхронне плавання
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Соло | Керолін Вілсон (GBR) | Мюр'єль Ермін (FRA) | Александра Воріш (AUT) |
Дуети | Ева-Марія Едінґер (AUT) Александра Воріш (AUT) | Мюр'єль Ермін (FRA) Паскаль Бессон (FRA) | Аманда Додд (GBR) Керолін Вілсон (GBR) |
Групи | Франція (FRA) Паскаль Бессон Анн Капрон Катрін Амеон Мюр'єль Ермін Анн-Каролін Матьє Сільві Муассон Оділь Петі Карін Шулер | Велика Британія (GBR) Нікола Бечелор Джорджина Кумбс Аманда Додд Джекі Додд Елісон Ґерретт Трейсі Ґолдінґ Нікола Ширн Керолін Вілсон | Нідерланди (NED) Міранда Бурбом Анґелік Фрібель Йоанні Янссен Маріон Янсен Аніта ван Пассен Марйолейн Філіпсен Маріель ван дер Гейде Марйолейн ван Колк |
Водне поло
Чоловіки
Докладніше: Чемпіонат Європи з водного поло серед чоловіків 1985
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Командна першість | СРСР | Югославія | ФРН |
Жінки
Докладніше: Чемпіонат Європи з водного поло серед жінок 1985
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Командна першість | Нідерланди | Угорщина | ФРН |
Посилання
- Results
- LEN European Championships Aquatic finalists (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 6 грудня 2020.
|