Шорт-трек на зимових Олімпійських іграх 2014 — естафета (чоловіки)
Шорт-трек, естафета (чоловіки) на XXII Зимових Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | [«Айсберг», Сочі | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 13 та 21 лютого | |||||||||
Учасників | 32 з 8 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2010 | 2018 → |
Шорт-трек на зимових Олімпійських іграх 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
500 м | чоловіки | жінки | ||
1000 м | чоловіки | жінки | ||
1500 м | чоловіки | жінки | ||
Естафета | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Змагання із шорт-треку в естафеті серед чоловіків у програмі Зимових Олімпійських ігор 2014 відбулися 13 і 21 лютого 2010 року в льодовому палаці спорту «Айсберг», Сочі, Росія[1].
Результати
Фінал відбувся о 22:18[2].
Півфінали
- QA – кваліфікувались у фінал A
- QB – кваліфікувались у фінал B
- ADV – пройшли
- PEN – пенальті
Місце | Півфінал | Країна | Спортсмени | Час | Нотатки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Нідерланди | Дан Бреувсма Нілс Керстхолт Шинкі Кнегт Фрік ван дер Варт | 6:45.385 | QA |
2 | 1 | Казахстан | Абзал Ажгалієв Айдар Бекжанов Денис Никиша Нурберген Жумагазієв | 6:47.152 | QA |
3 | 1 | Південна Корея | Лі Хан Бін Лі Хо Сук Пак Се Йон[en] Сін Да Ун | 6:48.206 | QB |
4 | 1 | США | Едді Альварес Джон Роберт Селскі Крістофер Крівлінг Джордан Мелоун | 6:50.292 | ADV |
1 | 2 | Росія | Віктор Ан Семен Єлістратов Володимир Григор'єв Захаров Руслан Альбертович | 6:44.331 | QA |
2 | 2 | Китай | Чень Децюань Хань Тянью Ши Цзіннань У Дацзінь | 6:44.521 | QA |
3 | 2 | Італія | Юрі Конфортола Томмазо Дотті Ентоні Лобелло Нікола Родігарі | 6:45.253 | QB |
4 | 2 | Канада | Майкл Гілдей Шарль Амлен Франсуа Амлен Олів'є Жан | 6:48.186 | QB |
Фінали
Фінал B (класифікаційний)
Місце | Країна | Спортсмени | Час |
---|---|---|---|
6 | Канада | Майкл Гілдей Шарль Амлен Шарль Курнуає Олів'є Жан | 6:43.747 |
7 | Південна Корея | Kim Yun-jae Лі Хо Сук Пак Се Йон[en] Сін Да Ун | 6:43.921 |
8 | Італія | Юрі Конфортола Томмазо Дотті Ентоні Лобелло Davide Viscardi | 6:44.904 |
Фінал A (медальний)
Місце | Країна | Спортсмени | Час | Нотатки |
---|---|---|---|---|
1 ! | Росія | Віктор Ан Семен Єлістратов Володимир Григор'єв Руслан Захаров | 6:42.100 | OR |
2 ! | США | Едді Альварес Джон Роберт Селскі Крістофер Крівлінг Джордан Мелоун | 6:42.371 | |
3 ! | Китай | Чень Децюань Хань Тянью Ши Цзіннань У Дацзінь | 6:48.341 | |
4 | Нідерланди | Дан Бреувсма Нілс Керстхолт Шинкі Кнегт Фрік ван дер Варт | 6:49.149 | |
5 | Казахстан | Абзал Ажгалієв Айдар Бекжанов Денис Никиша Нурберген Жумагазієв | 6:54.630 |
Примітки
Посилання
- Результати змагань (англ.)
- п
- о
- р
1992: Кім Кі Хун, Лі Джун Хо, Мо Джі Су, Сон Дже Гин (KOR)
1994: Карніно, Фагоне, Геррнгоф, Вуйллермін (ITA)
1998: Бедар, Кемпбелл, Дроле, Ганьон (CAN)
2002: Бедар, Ганьон, Гійметт, Трамбле, Тюркотт (CAN)
2006: Ан Хьон Су, Лі Хо Сук, О Се Джон, Со Хо Джін, Сон Сок У (KOR)
2010: Ш. Амлен, Ф. Амлен, Жан, Трамбле, Бастій (CAN)
2014: Ан, Єлістратов, Григор'єв, Захаров (RUS)
2018: Лю Шаоан, Лю Шаолінь, Кнох, Бур'ян (HUN)
2022: Ш. Амлен, Дюбуа, Діон, П'єр-Жиль, Лаун (CAN)
1994: Карніно, Фагоне, Геррнгоф, Вуйллермін (ITA)
1998: Бедар, Кемпбелл, Дроле, Ганьон (CAN)
2002: Бедар, Ганьон, Гійметт, Трамбле, Тюркотт (CAN)
2006: Ан Хьон Су, Лі Хо Сук, О Се Джон, Со Хо Джін, Сон Сок У (KOR)
2010: Ш. Амлен, Ф. Амлен, Жан, Трамбле, Бастій (CAN)
2014: Ан, Єлістратов, Григор'єв, Захаров (RUS)
2018: Лю Шаоан, Лю Шаолінь, Кнох, Бур'ян (HUN)
2022: Ш. Амлен, Дюбуа, Діон, П'єр-Жиль, Лаун (CAN)