Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2002 (кваліфікаційний раунд) — відбірний етап, що пройшов у два етапи у 2001 та 2002 роках. До фінального турніру потрапили сім збірних, збірна Норвегії, як господар була вільна від відбору.
Перший раунд
Група 1
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Німеччина | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 10 |
Туреччина | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | –1 | 4 |
Швеція | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 11 | –6 | 3 |
| | | |
| Швеція | 3–2 | Туреччина |
| Швеція | 0–4 | Німеччина |
| Туреччина | 2–1 | Швеція |
| Туреччина | 2–2 | Німеччина |
| Німеччина | 3–1 | Швеція |
| Німеччина | 2–1 | Туреччина |
Група 2
Матчі пройшли в Естонії.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Польща | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | +4 | 6 |
Уельс | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | +4 | 3 |
Естонія | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | –8 | 0 |
| | | |
| Естонія | 1–6 | Уельс |
| Уельс | 0–1 | Польща |
| Польща | 3–0 | Естонія |
Група 3
Матчі пройшли в Литві.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Литва | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 6 |
Росія | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | +1 | 3 |
Кіпр | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | –4 | 0 |
| | | |
| Литва | 1–0 | Росія |
| Кіпр | 0–2 | Литва |
| Росія | 3–1 | Кіпр |
Група 4
Матчі пройшли в Англії.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Англія | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | +5 | 6 |
Угорщина | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | –2 | 1 |
Грузія | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | –3 | 1 |
| | | |
| Англія | 4–1 | Грузія |
| Грузія | 1–1 | Угорщина |
| Англія | 3–1 | Угорщина |
Група 5
Матчі пройшли в Фінляндії.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Північна Македонія | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | +2 | 6 |
Фінляндія | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 3 |
Азербайджан | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | –3 | 0 |
| | | |
| Азербайджан | 0–2 | Фінляндія |
| Північна Македонія | 2–1 | Азербайджан |
| Фінляндія | 2–3 | Північна Македонія |
Група 6
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Іспанія | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | 1 | +16 | 12 |
Швейцарія | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | +2 | 6 |
Вірменія | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 19 | –18 | 0 |
| | | |
| Іспанія | 2–0 | Швейцарія |
| Вірменія | 0–4 | Швейцарія |
| Швейцарія | 3–1 | Вірменія |
| Вірменія | 0–6 | Іспанія |
| Іспанія | 6–0 | Вірменія |
| Швейцарія | 1–3 | Іспанія |
Група 7
Матчі пройшли в Чехії.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Чехія | 3 | 2 | 1 | 0 | 18 | 3 | +15 | 7 |
Ісландія | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | +8 | 7 |
Україна | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 3 |
Андорра | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 23 | –23 | 0 |
| | | |
| Чехія | 2–2 | Ісландія |
| Україна | 3–0 | Андорра |
| Андорра | 0–7 | Ісландія |
| Україна | 1–3 | Чехія |
| Ісландія | 1–0 | Україна |
| Андорра | 0–13 | Чехія |
Група 8
Матчі пройшли в Люксембурзі.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Болгарія | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | +4 | 7 |
Данія | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Мальта | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | –3 | 3 |
Люксембург | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | –1 | 2 |
| | | |
| Мальта | 1–4 | Болгарія |
| Люксембург | 1–1 | Данія |
| Данія | 1–2 | Болгарія |
| Люксембург | 0–1 | Мальта |
| Болгарія | 1–1 | Люксембург |
| Данія | 1–0 | Мальта |
Група 9
Матчі пройшли в Ліхтенштейні.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Словаччина | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 | 7 |
Боснія і Герцеговина | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Північна Ірландія | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Ліхтенштейн | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | –4 | 1 |
| | | |
| Словаччина | 3–0 | Ліхтенштейн |
| Північна Ірландія | 0–1 | Боснія і Герцеговина |
| Боснія і Герцеговина | 1–1 | Ліхтенштейн |
| Північна Ірландія | 1–1 | Словаччина |
| Боснія і Герцеговина | 0–1 | Словаччина |
| Ліхтенштейн | 0–1 | Північна Ірландія |
Група 10
Матчі пройшли в Італії.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Португалія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | +3 | 6 |
Італія | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | +4 | 6 |
Білорусь | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | +1 | 4 |
Молдова | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | –6 | 1 |
| | | |
| Білорусь | 0–2 | Італія |
| Молдова | 0–2 | Португалія |
| Португалія | 2–0 | Італія |
| Молдова | 0–0 | Білорусь |
| Португалія | 1–2 | Білорусь |
| Італія | 4–0 | Молдова |
Група 11
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Бельгія | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 5 | +5 | 10 |
Румунія | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | +3 | 9 |
Югославія | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 9 | –3 | 8 |
Ізраїль | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | –5 | 5 |
| | | |
| Румунія | 1–1 | Бельгія |
| Ізраїль | 1–1 | Румунія |
| Югославія | 0–4 | Румунія |
| Бельгія | 3–1 | Ізраїль |
| Румунія | 1–1 | Югославія |
| Бельгія | 3–1 | Югославія |
| Ізраїль | 1–0 | Бельгія |
| Югославія | 1–0 | Бельгія |
| Румунія | 2–0 | Ізраїль |
| Югославія | 3–1 | Ізраїль |
| Бельгія | 3–0 | Румунія |
| Ізраїль | 0–0 | Югославія |
Група 12
Матчі пройшли в Словенії.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Греція | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | +5 | 6 |
Словенія | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 | 6 |
Шотландія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | 6 |
Фарерські острови | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | –9 | 0 |
| | | |
| Словенія | 3–2 | Греція |
| Фарерські острови | 1–2 | Шотландія |
| Греція | 2–1 | Шотландія |
| Словенія | 3–0 | Фарерські острови |
| Греція | 5–0 | Фарерські острови |
| Шотландія | 2–1 | Словенія |
Група 13
Матчі пройшли в Франції.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Нідерланди | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 | 2 | +15 | 9 |
Франція | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 2 | +9 | 6 |
Албанія | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 14 | –12 | 1 |
Сан-Марино | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 | –12 | 1 |
| | | |
| Албанія | 1–8 | Нідерланди |
| Франція | 5–0 | Сан-Марино |
| Нідерланди | 7–0 | Сан-Марино |
| Албанія | 0–5 | Франція |
| Сан-Марино | 1–1 | Албанія |
| Нідерланди | 2–1 | Франція |
Група 14
Матчі пройшли в Ірландії.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
Ірландія | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | +7 | 9 |
Хорватія | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 | 6 |
Австрія | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | –1 | 3 |
Латвія | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | –8 | 0 |
| | | |
| Австрія | 0–1 | Хорватія |
| Ірландія | 3–0 | Латвія |
| Хорватія | 4–1 | Латвія |
| Австрія | 0–2 | Ірландія |
| Латвія | 0–2 | Австрія |
| Хорватія | 1–3 | Ірландія |
Другий раунд
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
Німеччина | (г)2–2 | Польща | 0–0 | 2–2 |
Литва | 2–3 | Англія | 1–1 | 1–2 |
Північна Македонія | 1–7 | Іспанія | 1–3 | 0–4 |
Чехія | 4–2 | Болгарія | 1–1 | 3–1 |
Словаччина | 2–1 | Португалія | 1–1 | 1–0 |
Бельгія | 6–2 | Греція | 4–1 | 2–1 |
Нідерланди | 1–2 | Ірландія | 1–2 | 0–0 |
Див. також
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2002
Посилання
- Результати на rsssf.com [Архівовано 5 серпня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
Чемпіонат Європи U-18 та U-19
U-18, 1948–2001 | Турніри | 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1961 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1986 • 1988 • 1990 • 1992 • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 |
---|
Кваліфікація | - 1986
- 1988
- 1990
- 1992
- 1993
- 1994
- 1995
- 1996
- 1997
- 1998
- 1999
- 2000
- 2001
|
---|
|
U-19, 2002–до сьогодні | Турніри | - 2002
- 2003
- 2004
- 2005
- 2006
- 2007
- 2008
- 2009
- 2010
- 2011
- 2012
- 2013
- 2014
- 2015
- 2016
- 2017
- 2018
- 2019
2020 2021 - 2022
- 2023
- 2024
|
---|
Кваліфікація | - 2002
- 2003 (Перший, Другий)
- 2004 (Перший, Другий)
- 2005 (Перший, Елітний)
- 2006 (Перший, Елітний)
- 2007 (Перший, Елітний)
- 2008 (Перший, Елітний)
- 2009 (Перший, Елітний)
- 2010 (Перший, Елітний)
- 2011 (Перший, Елітний)
- 2012 (Перший, Елітний)
- 2013 (Перший, Елітний)
- 2014 (Перший, Елітний)
- 2015
- 2016
- 2017
- 2018
- 2019
- 2020
2021 - 2022
- 2023
- 2024
|
---|
|