Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2012 (кваліфікаційний раунд)
Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2012 (кваліфікаційний раунд) — відбірний етап, що відбувся з жовтня по листопад 2011 року у 12 групах та був першим етапом відбору до чемпіонату Європи 2012.
Група 1
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Португалія | 3 | 2 | 1 | 0 | 18 | 4 | +14 | 7 |
Угорщина | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 7 |
Фарерські острови | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 12 | −6 | 3 |
Сан-Марино | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | −15 | 0 |
4 листопада 2011 16:00 |
Угорщина | 5 – 0 | Сан-Марино |
---|---|---|
Раду 26' Тот 44' Адорьян 45+2' Сечі 48' Васс 79' | Протокол |
4 листопада 2011 16:00 |
Португалія | 9 – 1 | Фарерські острови |
---|---|---|
Карлос 19' Бетіньо 29', 41', 54' Алвес 64' Феррейра 79' Ешгайо 84' Ту-Же 90' Кафу 90+1' | Протокол | Петерсен 86' |
6 листопада 2011 16:00 |
Угорщина | 3 – 1 | Фарерські острови |
---|---|---|
Новотний 30' Сечі 32', 48' | Протокол | Юнссон 47' |
6 листопада 2011 16:00 |
Сан-Марино | 0 – 6 | Португалія |
---|---|---|
Протокол | Ту-Же 4' Карлос 42' Кафу 45+1', 49', 89' Бетіньо 58' |
9 листопада 2011 16:00 |
Португалія | 3 – 3 | Угорщина |
---|---|---|
Протокол |
9 листопада 2011 16:00 |
Фарерські острови | 4 – 0 | Сан-Марино |
---|---|---|
Юнссон 51' Петерсен 55' 86' Єнсен 90+3' | Протокол |
Група 2
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Боснія і Герцеговина | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | +5 | 9 |
Ірландія | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 | 6 |
Болгарія | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | −3 | 3 |
Росія | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | −5 | 0 |
6 жовтня 2011 14:00 |
Росія | 0 – 2 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Протокол | Шившич 26' Кукавіца 38' |
6 жовтня 2011 15:00 |
Ірландія | 4 – 1 | Болгарія |
---|---|---|
К. Сміт 3' Бірн 12' Каррутерс 66' Форд 87' | Протокол | Неделев 71' |
8 жовтня 2011 14:00 |
Боснія і Герцеговина | 2 – 0 | Ірландія |
---|---|---|
Малетич 27' Прчич 84' | Протокол |
8 жовтня 2011 15:00 |
Росія | 0 – 1 | Болгарія |
---|---|---|
Протокол | Кожухаров 61' |
11 жовтня 2011 15:00 |
Ірландія | 3 – 1 | Росія |
---|---|---|
Джордж 63' Г. Сміт 66' Форд 80' | Протокол | Джалілов 23' |
11 жовтня 2011 15:00 |
Болгарія | 1 – 2 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Неделев 19' | Протокол | Шившич 5' Рахманович 78' |
Група 3
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Румунія | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 | 7 |
Італія | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
Азербайджан | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | −3 | 3 |
Швеція | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | −1 | 2 |
6 жовтня 2011 15:00 |
Італія | 1 – 2 | Румунія |
---|---|---|
Ганц 21' | Протокол | Станеску 45' Гавра 90+3' |
6 жовтня 2011 19:00 |
Азербайджан | 1 – 0 | Швеція |
---|---|---|
Агаєв 82' | Протокол |
8 жовтня 2011 15:00 |
Румунія | 3 – 0 | Азербайджан |
---|---|---|
Гавра 66', 85', 90' | Протокол |
Група 4
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Норвегія | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 5 | +2 | 5 |
Кіпр | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 4 | +2 | 5 |
Латвія | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | −2 | 3 |
Ісландія | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | −2 | 2 |
21 жовтня 2011 14:00 |
Ісландія | 0 – 2 | Латвія |
---|---|---|
Протокол |
21 жовтня 2011 14:00 |
Норвегія | 3 – 3 | Кіпр |
---|---|---|
Протокол | Бреймір 2' (авт.) Сотіріу 8', 26' |
23 жовтня 2011 14:00 |
Латвія | 0 – 2 | Норвегія |
---|---|---|
Протокол | Дюре 32' Нільсен 38' |
26 жовтня 2011 14:00 |
Норвегія | 2 – 2 | Ісландія |
---|---|---|
Протокол | Фрідйонссон 20' Гардарссон 51' |
26 жовтня 2011 14:00 |
Кіпр | 2 – 0 | Латвія |
---|---|---|
Енглезу 58' Теодору 90+3' | Протокол |
Група 5
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чехія | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | +1 | 6 |
Сербія | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Ізраїль | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
Литва | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 |
8 листопада 2011 13:00 |
Сербія | 0 – 0 | Литва |
---|---|---|
Протокол |
8 листопада 2011 13:00 |
Чехія | 1 – 2 | Ізраїль |
---|---|---|
Кунц 18' | Протокол |
10 листопада 2011 16:00 |
Сербія | 1 – 0 | Ізраїль |
---|---|---|
Мітрович 48' | Протокол |
10 листопада 2011 16:00 |
Литва | 0 – 1 | Чехія |
---|---|---|
Протокол | Плшек 3' |
13 листопада 2011 15:00 |
Чехія | 1 – 0 | Сербія |
---|---|---|
Гуска 52' | Протокол |
13 листопада 2011 15:00 |
Ізраїль | 2 – 2 | Литва |
---|---|---|
Халабі 60' Гірш 87' | Протокол | Капустас 45+1' Юфішовас 90' |
Група 6
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Україна | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 | 7 |
Швейцарія | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 | 7 |
Північна Македонія | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | −5 | 3 |
Казахстан | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | −5 | 0 |
10 листопада 2011 13:00 |
Україна | 2 – 0 | Казахстан |
---|---|---|
Протокол |
10 листопада 2011 13:00 |
Швейцарія | 3 – 0 | Північна Македонія |
---|---|---|
Відмер 41' Гейссманн 57' Карлен 90+4' | Протокол |
12 листопада 2011 13:00 |
Україна | 3 – 0 | Північна Македонія |
---|---|---|
Протокол |
12 листопада 2011 13:00 |
Казахстан | 0 – 2 | Швейцарія |
---|---|---|
Протокол |
15 листопада 2011 13:00 |
Швейцарія | 1 – 1 пен. 3 - 5 | Україна |
---|---|---|
Відмер 24' | Протокол | Пишко 82' |
15 листопада 2011 13:00 |
Північна Македонія | 2 – 1 | Казахстан |
---|---|---|
Алімі 59' Бабунскі 71' | Протокол | Яскаков 53' |
Група 7
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Німеччина | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 4 | +6 | 7 |
Чорногорія | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | −1 | 4 |
Північна Ірландія | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | −3 | 3 |
Білорусь | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | −2 | 2 |
6 жовтня 2011 19:00 |
Німеччина | 5 – 1 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Шульц 53', 75' Гоффманн 73', 86' Мендлер 77' | Протокол | Макліллан 76' |
8 жовтня 2011 15:00 |
Чорногорія | 0 – 2 | Німеччина |
---|---|---|
Протокол |
8 жовтня 2011 20:00 |
Білорусь | 1 – 3 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Савицький 72' | Протокол | МаКартан 13' Маклафлін 37' Макліллан 84' |
11 жовтня 2011 13:00 |
Німеччина | 3 – 3 | Білорусь |
---|---|---|
Гейнц 49' Гоффманн 55', 83' | Протокол | Ковальов 8' Ядешка 33' Клапоцький 38' |
11 жовтня 2011 13:00 |
Північна Ірландія | 1 – 2 | Чорногорія |
---|---|---|
Карсон 65' | Протокол | Гардашевич 30' Бакич 70' |
Група 8
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Бельгія | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 | 7 |
Словенія | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | +2 | 7 |
Шотландія | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | −1 | 3 |
Уельс | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 9 | −6 | 0 |
21 вересня 2011 13:00 |
Бельгія | 3 – 0 | Уельс |
---|---|---|
Азар 7', 34' Фелтессе 87' | Протокол |
21 вересня 2011 16:00 |
Шотландія | 1 – 2 | Словенія |
---|---|---|
Ірвайн 23' | Протокол |
23 вересня 2011 13:00 |
Уельс | 1 – 3 | Шотландія |
---|---|---|
Кассіді 15' | Протокол | Макінтош 37' Сміт 59' Ватт 79' |
26 вересня 2011 16:00 |
Шотландія | 1 – 3 | Бельгія |
---|---|---|
Голт 34' | Протокол | Феррейра Карраско 28' Азар 70' дер Брюгген 78' |
26 вересня 2011 16:00 |
Словенія | 3 – 2 | Уельс |
---|---|---|
Баскера 8', 35' Прапротнік 87' | Протокол | Паррі 5' Бендер 84' |
Група 9
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Грузія | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | +4 | 7 |
Туреччина | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | +3 | 5 |
Польща | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | −1 | 4 |
Люксембург | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | −6 | 0 |
11 листопада 2011 12:00 |
Польща | 1 – 3 | Грузія |
---|---|---|
Пшибилко 21' | Протокол | Павловський 31' (авт.) Чантурія 41' Парунашвілі 76' |
11 листопада 2011 14:00 |
Туреччина | 3 – 0 | Люксембург |
---|---|---|
Чалханоглу 17' Юкушлу 60' Їлмаз 73' | Протокол |
13 листопада 2011 14:00 |
Грузія | 1 – 1 | Туреччина |
---|---|---|
Ширтладзе 60' | Протокол | Дерічі 74' |
16 листопада 2011 14:00 |
Туреччина | 2 – 2 | Польща |
---|---|---|
Протокол |
16 листопада 2011 14:00 |
Люксембург | 0 – 2 | Грузія |
---|---|---|
Протокол | Фрізінг 71' (авт.) Казаішвілі 74' |
Група 10
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Греція | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 2 | +11 | 7 |
Вірменія | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 6 |
Словаччина | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Андорра | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | −12 | 0 |
21 жовтня 2011 10:30 |
Греція | 10 – 0 | Андорра |
---|---|---|
Кусідіс 22', 32' Діамантакос 24', 47' Катідіс 36' Курмпеліс 41' Коловос 45+1' Бакасетас 67', 82' Бугаідіс 70' | Протокол |
21 жовтня 2011 13:00 |
Словаччина | 1 – 2 | Вірменія |
---|---|---|
Войтуш 71' | Протокол | Іоаннісян 38', 43' |
23 жовтня 2011 10:30 |
Словаччина | 1 – 0 | Андорра |
---|---|---|
Оршула 4' | Протокол |
23 жовтня 2011 13:00 |
Вірменія | 1 – 2 | Греція |
---|---|---|
Іоаннісян 76' | Протокол | Катідіс 4' Бакасетас 78' |
26 жовтня 2011 12:00 |
Греція | 1 – 1 | Словаччина |
---|---|---|
Катідіс 49' | Протокол | Шпілар 76' |
Група 11
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Хорватія | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | +6 | 7 |
Нідерланди | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | +5 | 7 |
Фінляндія | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | −2 | 3 |
Молдова | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | −9 | 0 |
10 листопада 2011 17:00 |
Хорватія | 4 – 2 | Фінляндія |
---|---|---|
Протокол | Гатакка 5' Вяярінен 44' |
10 листопада 2011 19:00 |
Нідерланди | 3 – 0 | Молдова |
---|---|---|
Протокол |
12 листопада 2011 15:00 |
Молдова | 0 – 4 | Хорватія |
---|---|---|
Протокол | Єлавич 24', 27', 50' Чолак 79' |
12 листопада 2011 17:00 |
Нідерланди | 2 – 0 | Фінляндія |
---|---|---|
Льюїс 57' Буї 77' | Протокол |
15 листопада 2011 19:00 |
Фінляндія | 4 - 2 | Молдова |
---|---|---|
Паананен 38' Лам 42' Вяярінен 62' Кастраті 70' | Протокол |
Група 12
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Данія | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | +5 | 7 |
Австрія | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | +3 | 5 |
Албанія | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | +3 | 4 |
Мальта | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | −11 | 0 |
5 жовтня 2011 13:00 |
Данія | 1 – 0 | Албанія |
---|---|---|
Коглерт 90+3' | Протокол |
5 жовтня 2011 19:00 |
Австрія | 3 – 0 | Мальта |
---|---|---|
Кренн 22' Спиридонович 70' Рітцмаєр 73' | Протокол |
7 жовтня 2011 13:00 |
Мальта | 0 – 4 | Данія |
---|---|---|
Протокол |
7 жовтня 2011 19:00 |
Австрія | 0 – 0 | Албанія |
---|---|---|
Протокол |
10 жовтня 2011 19:00 |
Данія | 0 – 0 | Австрія |
---|---|---|
Протокол |
10 жовтня 2011 19:00 |
Албанія | 4 – 0 | Мальта |
---|---|---|
Араб 38' (авт.) Байрактарі 45+2' Ходжа 55', 78' | Протокол |
Треті місця у групах
Г | Збірна | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Ізраїль | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
10 | Словаччина | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | −1 | 1 |
12 | Албанія | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | −1 | 1 |
9 | Польща | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | −2 | 1 |
8 | Шотландія | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | −3 | 0 |
11 | Фінляндія | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | −4 | 0 |
2 | Болгарія | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | −4 | 0 |
3 | Азербайджан | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | −4 | 0 |
4 | Латвія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | −4 | 0 |
7 | Північна Ірландія | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | −5 | 0 |
6 | Північна Македонія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | −6 | 0 |
1 | Фарерські острови | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | −10 | 0 |
Див. також
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2012
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2012 (елітний раунд)
Посилання
- Результати на rsssf.com [Архівовано 24 вересня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
Чемпіонат Європи U-18 та U-19
U-18, 1948–2001 | |
Турніри | 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1961 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1986 • 1988 • 1990 • 1992 • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 |
---|---|
Кваліфікація |
|
U-19, 2002–до сьогодні | |
Турніри |
|
---|---|
Кваліфікація |
|