Cellular South Cup 2006, парний розряд
Cellular South Cup 2006, парний розряд | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2006 Regions Morgan Keegan Championships and the Cellular South Cup | |||||||
Переможці | Ліза Реймонд Саманта Стосур | ||||||
Фіналісти | Вікторія Азаренко Каролін Возняцкі | ||||||
Рахунок фіналу | 7–6(7–2), 6–3 | ||||||
Дисципліни | |||||||
| |||||||
|
Міхо Саекі і Юка Йосіда були чинними чемпіонками, але того року не брали участі.
Ліза Реймонд і Саманта Стосур виграли титул, у фіналі перемігши пару Вікторія Азаренко і Каролін Возняцкі з рахунком 7–6(7–2), 6–3.
Сіяні пари
- Ліза Реймонд / Саманта Стосур (чемпіонки)
- Анна-Лена Гренефельд / Меган Шонессі (чвертьфінал, знялись через розтягнення лівої щиколотки у Гренефельд)
- Клер Каррен / Лора Гренвілл (1 коло)
- Карлі Галліксон / Ешлі Гарклроуд (півфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Сітка
Перше коло | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||||||||||||||||||||
1 | Л Реймонд С Стосур | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
CA Avants С Фонсека | 1 | 5 | 1 | Л Реймонд С Стосур | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Дюбуа А Перяну | 6 | 5 | 4 | Q | В Лепченко Т Панова | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
Q | В Лепченко Т Панова | 2 | 7 | 6 | 1 | Л Реймонд С Стосур | 6 | 6 | |||||||||||||||||
3 | К Каррен Л Гренвілл | 4 | 6 | 3 | LL | Т Лужанська Я Шведова | 4 | 0 | |||||||||||||||||
LL | Т Лужанська Я Шведова | 6 | 1 | 6 | LL | Т Лужанська Я Шведова | 6 | 77 | |||||||||||||||||
К Бичкова Л Станчюте | 78 | 6 | К Бичкова Л Станчюте | 4 | 61 | ||||||||||||||||||||
В Кастельві К Вілер | 66 | 4 | 1 | Л Реймонд С Стосур | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
М Дрейк В Угліржова | 4 | 1 | WC | В Азаренко К Возняцкі | 62 | 3 | |||||||||||||||||||
Е Фрейзер М Ту | 6 | 6 | Е Фрейзер М Ту | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
С Кривенчева Е Лайне | 5 | 3 | 4 | К Галліксон Е Гарклроуд | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | К Галліксон Е Гарклроуд | 7 | 6 | 4 | К Галліксон Е Гарклроуд | 6 | 4 | 5 | |||||||||||||||||
С Клезель Т Перебийніс | 4 | 3 | WC | В Азаренко К Возняцкі | 3 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
WC | В Азаренко К Возняцкі | 6 | 6 | WC | В Азаренко К Возняцкі | w/o | |||||||||||||||||||
Т Дабек М Юань | 1 | 2 | 2 | А-Л Гренефельд М Шонессі | |||||||||||||||||||||
2 | А-Л Гренефельд М Шонессі | 6 | 6 |
Кваліфікаційна сітка
Сіяні пари
- Тетяна Лужанська / Ярослава Шведова (кваліфікаційний матч, Щасливі лузери)
- Варвара Лепченко / Тетяна Панова (кваліфікувалася)
Кваліфікувалися
Щасливі лузери
Сітка
Кваліфікаційний матч | |||
1 | Тетяна Лужанська Ярослава Шведова | 4 | |
2 | Варвара Лепченко Тетяна Панова | 8 |
Посилання
- Main and Qualifying Rounds [Архівовано 6 вересня 2016 у Wayback Machine.]
- ITF tournament profile [Архівовано 11 січня 2017 у Wayback Machine.]
|