ATP-toernooi van Moskou 2003
ATP-toernooi van Moskou 2003 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Kremlin Cup | ||||||
Editie | 2003 (14e editie) | ||||||
Stad, land | Moskou, Rusland | ||||||
Locatie | oud Olympisch stadion Olimpijskij | ||||||
Datum | 29 september–5 oktober | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | US$ 975.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel / 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | tapijt, binnen | ||||||
Tegelijk met | WTA-toernooi van Moskou | ||||||
Winnaar enkel | Taylor Dent | ||||||
Winnaars dubbel | Mahesh Bhupathi Maks Mirni | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Moskou 2003 (met de officiële naam Kremlin Cup) vond plaats van 29 september tot en met 5 oktober 2003. Er werd gespeeld op overdekte tapijtbanen in het oude Olympisch stadion in de Russische hoofdstad Moskou.
Zie Tennistoernooi van Moskou 2003 voor het overkoepelend artikel over dit toernooi.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Ranking | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Sjeng Schalken | 13 | eerste ronde | Igor Andrejev |
2. | Agustín Calleri | 16 | kwartfinale | Sargis Sargsian |
3. | Félix Mantilla | 21 | eerste ronde | Taylor Dent |
4. | Marat Safin | 26 | eerste ronde | Wayne Black |
5. | Maks Mirni | 27 | tweede ronde | Stefan Koubek |
6. | Nicolás Massú | 28 | eerste ronde | Karol Kučera |
7. | Feliciano López | 29 | eerste ronde | Paul-Henri Mathieu |
8. | Jevgeni Kafelnikov | 30 | tweede ronde | Sargis Sargsian |
Toernooischema
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Finale
Finale | ||||
Taylor Dent | 7 | 6 | ||
Sargis Sargsian | 65 | 4 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | S Schalken | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||||
I Andrejev | 6 | 6 | I Andrejev | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
Q | T Zíb | 2 | 4 | I Ljubičić | 4 | 67 | |||||||||||||||||||
I Ljubičić | 6 | 6 | I Andrejev | 6 | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
Q | T Ketola | 6 | 65 | 7 | P-H Mathieu | 2 | 6 | 7 | |||||||||||||||||
JI Chela | 4 | 7 | 5 | Q | T Ketola | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
P-H Mathieu | 6 | 6 | P-H Mathieu | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
7 | F López | 1 | 4 | P-H Mathieu | 3 | 6 | 61 | ||||||||||||||||||
3 | F Mantilla | 2 | 0 | T Dent | 6 | 2 | 7 | ||||||||||||||||||
T Dent | 6 | 6 | T Dent | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||
O Rochus | 6 | 6 | O Rochus | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
J Björkman | 4 | 4 | T Dent | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
M Rosset | 6 | 6 | M Rosset | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
Q | D Prinosil | 1 | 1 | M Rosset | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
K Kučera | 64 | 6 | 6 | K Kučera | 5 | 66 | |||||||||||||||||||
6 | N Massú | 7 | 2 | 2 |
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
5 | M Mirni | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||
N Davydenko | 3 | 6 | 3 | 5 | M Mirni | 3 | 6 | 68 | |||||||||||||||||
M Joezjny | 64 | 0 | S Koubek | 6 | 4 | 7 | |||||||||||||||||||
S Koubek | 7 | 6 | S Koubek | 6 | 62 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | A Stoliarov | 6 | 4 | 4 | V Spadea | 2 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
V Spadea | 1 | 6 | 6 | V Spadea | 5 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | W Black | 6 | 65 | 6 | Q | W Black | 7 | 5 | 3 | ||||||||||||||||
4 | M Safin | 4 | 7 | 4 | V Spadea | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
8 | J Kafelnikov | 6 | 7 | S Sargsian | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | I Koenitsyn | 0 | 611 | 8 | J Kafelnikov | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
S Sargsian | 6 | 6 | S Sargsian | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||
F Volandri | 1 | 2 | S Sargsian | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
J Nieminen | 6 | 4 | 2 | 2 | A Calleri | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
I Labadze | 3 | 6 | 6 | I Labadze | 4 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||
WC | D Golovanov | 2 | 2 | 2 | A Calleri | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
2 | A Calleri | 6 | 6 |
Dubbelspel
Geplaatste teams
Nr. | Team | Ranking | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Mahesh Bhupathi Maks Mirni | 11 | winnaars | |
2. | Jonas Björkman Mark Knowles | 12 | kwartfinale | Irakli Labadze Sargis Sargsian |
3. | Wayne Black Kevin Ullyett | 44 | finale | Mahesh Bhupathi Maks Mirni |
4. | František Čermák Leoš Friedl | 52 | kwartfinale | Igor Andrejev Nikolaj Davydenko |
Toernooischema
Eerste ronde | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||||||||||||||||||
1 | M Bhupathi M Mirni | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
T Cibulec P Vízner | 3 | 4 | 1 | M Bhupathi M Mirni | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | D Golovanov A Olchovski | 6 | 6 | WC | D Golovanov A Olchovski | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
F Mantilla V Spadea | 3 | 1 | 1 | M Bhupathi M Mirni | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | F Čermák L Friedl | 6 | 6 | WC | I Andrejev N Davydenko | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
J Levinský D Škoch | 3 | 4 | 4 | F Čermák L Friedl | 6 | 66 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | I Andrejev N Davydenko | 7 | 6 | WC | I Andrejev N Davydenko | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
R Koenig S Prieto | 65 | 3 | 1 | Mahesh Bhupathi Maks Mirni | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
A Calleri F López | 4 | 3 | 3 | Wayne Black Kevin Ullyett | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
K Kučera D Prinosil | 6 | 6 | K Kučera D Prinosil | 3 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||
J I Chela N Massú | 2 | 1 | 3 | W Black K Ullyett | 6 | 63 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | W Black K Ullyett | 6 | 6 | 3 | W Black K Ullyett | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
I Labadze S Sargsian | 64 | 6 | 7 | I Labadze S Sargsian | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
J Kafelnikov M Joezjny | 7 | 4 | 5 | I Labadze S Sargsian | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
D Adams J Palmer | 2 | 3 | 2 | J Björkman M Knowles | 63 | 2 | |||||||||||||||||||
2 | J Björkman M Knowles | 6 | 6 |
Externe links
- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive