ATP-toernooi van Sopot 2003
ATP-toernooi van Sopot 2003 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Idea Prokom Open | ||||||
Editie | 2003 (3e editie) | ||||||
Stad, land | Sopot, Polen | ||||||
Datum | 28 juli–3 augustus | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | US$ 475.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | gravel, buiten | ||||||
Tegelijk met | WTA-toernooi van Sopot | ||||||
Winnaar enkel | Guillermo Coria | ||||||
Winnaars dubbel | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Sopot 2003 werd van 28 juli tot en met 3 augustus gespeeld in de Poolse stad Sopot. De wedstrijden vonden plaats op de gravelbanen van de Sopocki Klub Tenisowy.
Zie Tennistoernooi van Sopot 2003 voor het overkoepelend artikel over dit toernooi.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Juan Carlos Ferrero | 2 | kwartfinale | Luis Horna |
2. | Carlos Moyà | 4 | eerste ronde | Albert Portas |
3. | Guillermo Coria | 7 | winnaar | |
4. | David Nalbandian | 19 | tweede ronde | David Ferrer |
5. | Filippo Volandri | 53 | eerste ronde | Mariano Puerta |
6. | David Sánchez | 59 | tweede ronde | Andreas Vinciguerra |
7. | Dominik Hrbatý | 65 | tweede ronde | Luis Horna |
8. | Olivier Mutis | 74 | kwartfinale | Guillermo Coria |
Toernooischema
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Finale
Finale | ||||
3 | Guillermo Coria | 7 | 6 | |
David Ferrer | 5 | 1 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | J C Ferrero | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | B Dabrowski | 3 | 1 | 1 | J C Ferrero | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Q | F Čermák | 6 | 6 | Q | F Čermák | 6 | 5 | 2 | |||||||||||||||||
Q | F Urban | 4 | 2 | 1 | J C Ferrero | 1 | 61 | ||||||||||||||||||
A Sávolt | 1 | 1 | L Horna | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
L Horna | 6 | 6 | L Horna | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | M Fyrstenberg | 5 | 3 | 7 | D Hrbatý | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
7 | D Hrbatý | 7 | 6 | L Horna | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
3 | G Coria | 6 | 6 | 3 | G Coria | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
V Hănescu | 3 | 4 | 3 | G Coria | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
C Rochus | 6 | 6 | C Rochus | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||
F Browne | 3 | 3 | 3 | G Coria | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | M-K Goellner | 6 | 4 | 6 | 8 | O Mutis | 3 | 4 | |||||||||||||||||
M Kratochvil | 4 | 6 | 3 | Q | M-K Goellner | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
A Voinea | 2 | 4 | 8 | O Mutis | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
8 | O Mutis | 6 | 6 |
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
6 | D Sánchez | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
M Norman | 4 | 2 | 6 | D Sánchez | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
G Galimberti | 3 | 2 | A Vinciguerra | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
A Vinciguerra | 6 | 6 | A Vinciguerra | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||
Q | B Ulihrach | 62 | 2 | D Ferrer | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
D Ferrer | 7 | 6 | D Ferrer | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
M Rosset | 2 | 4 | 4 | D Nalbandian | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
4 | D Nalbandian | 6 | 6 | D Ferrer | 62 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | F Volandri | 4 | 0 | R Ramírez Hidalgo | 7 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
M Puerta | 6 | 6 | M Puerta | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
R Ramírez Hidalgo | 7 | 3 | 6 | R Ramírez Hidalgo | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
J Knowle | 5 | 6 | 1 | R Ramírez Hidalgo | 67 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | M Matkowski | 0 | 1 | G Blanco | 7 | 4 | 0 | ||||||||||||||||||
G Blanco | 6 | 6 | G Blanco | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
A Portas | 7 | 66 | 7 | A Portas | 6 | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
2 | C Moyà | 64 | 7 | 5 |
Dubbelspel
Geplaatste teams
Nr. | Team | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | František Čermák Leoš Friedl | 57 | finale | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
2. | Lucas Arnold Ker Mariano Hood | 69 | halve finale | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
3. | Massimo Bertolini Sebastián Prieto | 91 | eerste ronde | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
4. | Devin Bowen Ashley Fisher | 93 | eerste ronde | Bohdan Ulihrach Andreas Vinciguerra |
Toernooischema
Eerste ronde | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||||||||||||||||||
1 | F Čermák L Friedl | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
WC | B Dabrowski M Golab | 2 | 62 | 1 | F Čermák L Friedl | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
D Hrbatý T Vanhoudt | 6 | 7 | D Hrbatý T Vanhoudt | 6 | 64 | 4 | |||||||||||||||||||
K Braasch M Kratochvil | 2 | 63 | 1 | F Čermák L Friedl | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | D Bowen A Fisher | 6 | 3 | 1 | E Artoni F Browne | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
B Ulihrach A Vinciguerra | 4 | 6 | 6 | B Ulihrach A Vinciguerra | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
T Perry T Shimada | 2 | 61 | E Artoni F Browne | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
E Artoni F Browne | 6 | 7 | 1 | František Čermák Leoš Friedl | 4 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
P Pála D Škoch | 6 | 1 | 6 | WC | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski | 6 | 67 | 6 | |||||||||||||||||
Á López Morón R Ramírez Hidalgo | 4 | 6 | 3 | P Pála D Škoch | 7 | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | M Fyrstenberg M Matkowski | 6 | 6 | WC | M Fyrstenberg M Matkowski | 67 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
3 | M Bertolini S Prieto | 2 | 3 | WC | M Fyrstenberg M Matkowski | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
J I Carrasco A Portas | 7 | 3 | 6 | 2 | L Arnold Ker M Hood | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
M Puerta A Schneiter | 62 | 6 | 4 | J I Carrasco A Portas | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
C Rochus A Sávolt | 4 | 64 | 2 | L Arnold Ker M Hood | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | L Arnold Ker M Hood | 6 | 7 |
Externe links
- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive