Dania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1964
Kod MKOl | DEN | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1964 Tokio | ||||||
Chorąży | Henning Wind | |||||
Liczba zawodników | 60 w 10 dyscyplinach | |||||
|
Danię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 1964 roku reprezentowało 60 zawodników (53 mężczyzn i 7 kobiety) w 10 dyscyplinach. Zdobyli łącznie 6 medale, w tym 2 złote, plasując swój kraj na 18. miejscu w klasyfikacji medalowej igrzysk.
Był to czternasty start Duńczyków na letnich igrzyskach olimpijskich. Chorążym ekipy był żeglarz Henning Wind.
Medaliści
Medal | Zawodnik | Dyscyplina | Konkurencja | Data |
---|---|---|---|---|
John Ørsted Hansen Erik Petersen Kurt Helmudt Bjørn Borgen Hasløv | Wioślarstwo | Czwórka bez sternika | 15 października | |
Ole Berntsen Christian Robert von Bülow Ole Poulsen | Żeglarstwo | Klasa Dragon | 21 października | |
Kjell Rodian | Kolarstwo | Wyścig indywidualny ze startu wspólnego | 22 października | |
Preben Isaksson | Kolarstwo | Wyścig indywidualny na dochodzenie | 17 października | |
Henning Wind | Żeglarstwo | Klasa Finn | 21 października | |
Peer Norrbohm John Sørensen | Kajakarstwo | C-2 1000 m mężczyźni | 22 października |
Wyniki zawodników
Boks
Zawodnik | Konkurencja | 1/32 finału | 1/16 finału | 1/8 finału | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Børge Krogh | Waga lekka 60 kg | BYE | Rodolfo Arpon Porażka – decyzja (1-4) | NQ | 17.- 32. | [1] | |||
Preben Rasmussen | Waga lekkopółśrednia 63,5 kg | BYE | Eddie Blay Porażka – decyzja (0-5) | NQ | 17.- 32. | [2] | |||
Hans-Erik Pedersen | Waga półśrednia 67 kg | Nie dotyczy | Boniface Hie Toh Wygrana – dyskwalifikacja w 1. rundzie | Issaka Daboré Porażka – TKO w 3. rundzie | NQ | 9.- 16. | [3] | ||
Tom Bogs | Waga lekkośrednia 71 kg | Nie dotyczy | BYE | Chen Bai-Sun Wygrana – TKO w 1. rundzie | Nojim Maiyegun Porażka – TKO w 1. rundzie | NQ | 5.- 8. | [4] |
Kajakarstwo
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Repasaże | Półfinały | Finał | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | |||
Erik Hansen | K-1 1000 m | 4:00.58 | 1. Q | BYE | 4:03.00 | 1. Q | 4:04.48 | 7. | [5] | |
Preben Jensen Hans-Viggo Knudsen | K-2 1000 m | 3:47.01 | 5. | 3:51.43 | 2. Q | 3:51.20 | 2. Q | 3:47.31 | 9. | [6] |
Peer Nielsen John Sørensen | C-2 1000 m | 4:11.34 | 3. Q | BYE | Nie dotyczy | 4:07.48 | [7] |
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | Eliminacje | Repasaże | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | |||
Birthe Lindskov Hansen | K-1 500 m | 2:14.02 | 6. | 2:15.28 | 3. Q | 2:18.21 | 9. | [8] |
Birthe Lindskov Hansen Anni Werner-Hansen | K-2 500 m | 1:58.99 | 1. Q | BYE | 2:00.88 | 5. | [9] |
Kolarstwo
Konkurencje szosowe
Zawodnik | Konkurencja | Czas/Strata do zwycięzcy | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Kjell Rodian | Wyścig indywidualny ze startu wspólnego | + 2 s | [10] | |
Ole Højlund Pedersen | + 11 s | 15. | ||
Flemming Gleerup Hansen | + 11 s | 21. | ||
Ole Ritter | + 20 s | 74. | ||
Flemming Gleerup Hansen Henning Petersen Ole Højlund Pedersen Ole Ritter | Drużynowa jazda na czas | 2:29:10.33 | 7. | [11] |
Konkurencje torowe
Sprint
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1. | Repasaż o 2. rundę | 2. runda | Repasaże o Ćwierćfinał | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał/o brąz | Pozycja | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Półfinały | Finał | Półfinały | Finał | |||||||||
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnicy | Przeciwnicy | ||||
Niels Fredborg | Sprint | Ulrich Schillinger / Tsuyoshi Kawachi 2. pozycja | Alan Grieco / José Mercado 1. pozycja (Q) | Tan Thol 1. pozycja (Q) | Daniel Morelon / Karl Barton 2. pozycja | Giovanni Pettenella / Ulrich Schillinger 3. pozycja | NQ | Nie dotyczy | [12] | |||
Peder Pedersen | Omar Pchakadze / Willi Fuggerer 3. pozycja | Muhammad Hafeez 1. pozycja (Q) | Piet van der Touw 1. pozycja (Q) | Sergio Bianchetto / Ulrich Schillinger 3. pozycja | Walerij Chitrow / Ivan Kučírek 3. pozycja | NQ | Nie dotyczy |
Jazda na czas
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Jan Ingstrup-Mikkelsen | 1 km na czas | 1:12.03 | 11. | [13] |
Tandemy
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1. | Repasaż o Ćwierćfinał | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał/o brąz | Pozycja | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Półfinały | Finał | ||||||||
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Niels Fredborg Per Sarto Jørgensen | Sprint tandemami na 2 km | Niemcy Porażka | Wielka Brytania Wygrana | Czechosłowacja / Francja Wygrana | Włochy P 0-2 | NQ | 5.- 8. | [14] |
Wyścigi na dochodzenie
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1. | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał/o brąz | Pozycja | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Czas | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Preben Isaksson | Wyścig indywidualny na dochodzenie | Rubén Etchebarne 5:01.88 | 4. Q | Hugh Porter W 5:01.13 | Jiří Daler P 5:02.23 | Tiemen Groen W 5:01.90 | [15] | |
Bent Hansen Preben Isaksson Jan Ingstrup-Mikkelsen Kurt vid Stein | Wyścig drużynowy na dochodzenie | Czechosłowacja 4:46.97 | 7. Q | Niemcy P 4:43.58 | NQ | 5.- 8. | [16] |
Lekkoatletyka
Konkurencje biegowe
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | |||
Aske Dam | Bieg na 5000 m | 14:20.4 | 10. | NQ | [17] | |
Tommy Kristensen | Chód na 20 km | Nie dotyczy | 1:35:30 | 14. | [18] |
Kobiety
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | |||
Jette Andersen | Bieg na 800 m | 2:15.2 | 7. | NQ | [19] |
Konkurencje techniczne
Kobiety
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | |||
Nina Hansen | Skok w dal | 5,89 m | 20. | NQ | [20] |
Wieloboje
Kobiety
Zawodnik | Konkurencja | 80 m przez płotki | Pchnięcie kulą | Skok wzwyż | Skok w dal | 200 m | Końcowy wynik | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nina Hansen | Pięciobój | Rezultat | 11.1 s | 11,26 m | 1,54 m | 6,27 m | 25.9 s | 9. |
Punkty | 1027 pkt | 804 pkt | 880 pkt | 1049 pkt | 851 pkt | 4611 pkt |
Pływanie
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | |||
Lars Kraus Jensen | 200 m stylem grzbietowym | 2:23.3 | 5. | NQ | [21] |
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | |||
Kirsten Strange-Campbell | 100 m stylem dowolnym | 1:05.3 | 4. | NQ | [22] | |||
400 m stylem zmiennym | 5:44.4 | 5. | Nie dotyczy | NQ | ||||
Kirsten Michaelsen | 100 m stylem grzbietowym | 1:11.2 | 4. | Nie dotyczy | NQ | [23] |
Skoki do wody
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Punktacja za skok | Suma pkt | Pozycja | Źródło | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliminacje | Finał[24] | |||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | |||||
Soren Svejstrup | Skoki z wieży 10 m | 10,26 pkt | 11,78 pkt | 13,4 pkt | 14,72 pkt | 10,24 pkt | 9,6 pkt | 15,36 pkt | NQ | 85,36 pkt | 20. | [25] |
Kobiety
Zawodnik | Konkurencja | Punktacja za skok | Suma pkt | Pozycja | Źródło | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliminacje | Finał[26] | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 3 | |||||
Kirsten Velin | Skoki z wieży 10 m | 8,06 pkt | 11,59 pkt | 10.4 pkt | 13,8 pkt | NQ | 43,85 pkt | 17. | [27] |
Strzelectwo
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Wynik | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Niels Petersen | Karabin małokalibrowy 3 postawy 50 m | 1140 pkt | 13. | [28] |
Ole Hviid Jensen | 1139 pkt | 14. | ||
Ole Hviid Jensen | Karabin małokalibrowy leżąc 50 m | 592 pkt | 12. | [29] |
Niels Petersen | 588 pkt | 29. |
Wioślarstwo
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Repasaże | Finał B | Finał A | Pozycja końcowa | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | ||||
Peter Fich Christiansen Hans Jørgen Boye | Dwójka bez sternika | 7:22.01 | 2. | 7:31.11 | 1. QA | BYE | 7:48.13 | 5. | 5. | [30] | |
Jens Berendt Jensen Knud Nielsen Niels Olsen | Dwójka ze sternikiem | 8:08.98 | 3. | 7:39.39 | 4. | NQ | Nieklasyfikowany | [31] | |||
John Ørsted Hansen Erik Petersen Kurt Helmudt Bjørn Borgen Hasløv | Czwórka bez sternika | 6:51.78 | 1. Q | BYE | BYE | 6:59.30 | 1. | [32] | |||
Niels Nielsen Poul Erik Nielsen Ole Paustian Tom Hinsby Bent Larsen | Czwórka ze sternikiem | 7:04.48 | 5. | 7:12.45 | 2. | NQ | Nieklasyfikowany | [33] |
Zapasy
Punktacja za pojedynek:
- 0 pkt – zwycięstwo przed czasem
- 1 pkt – zwycięstwo przez decyzję sędziów
- 2 pkt – remis
- 3 pkt – porażka przez decyzję sędziów
- 4 pkt – porażka przed czasem
Styl klasyczny
Zawodnik | Konkurencja | Rundy eliminacyjne | Runda finałowa | Pozycja | Źródło | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Runda 1. | Runda 2. | Runda 3. | Runda 4. | Runda 5. | |||||||||||
Przeciwnik Wynik | Punkty | Przeciwnik Wynik | Punkty | Przeciwnik Wynik | Punkty | Przeciwnik Wynik | Punkty | Przeciwnik Wynik | Punkty | Przeciwnik Wynik | Punkty | ||||
Jørgen Jensen | Kategoria musza (52 kg) | Dumitru Pârvulescu Porażka – decyzja | 3 pkt | Angeł Kerezow Porażka – decyzja | 6 pkt (eliminacja) | NQ | Nieklasyfikowany | [34] | |||||||
Svend Skrydstrup | Kategoria piórkowa (63 kg) | Müzahir Sille Remis | 2 pkt | Rubén Leibovich Wygrana – faul przeciwnika | 2 pkt | Roman Rurua Porażka – decyzja | 5 pkt | Branislav Martinović Porażka – decyzja | 8 pkt (eliminacja) | NQ | Nieklasyfikowany | [35] | |||
Kurt Madsen | Kategoria lekka (70 kg) | Rune Johnsson Porażka – decyzja | 3 pkt | Wahid Ullah Zaid Wygrana – decyzja | 4 pkt | Tokuaki Fujita Porażka – decyzja | 7 pkt (eliminacja) | NQ | Nieklasyfikowany | [36] |
Żeglarstwo
Zawodnik | Konkurencja | Pozycja w wyścigu Punkty | Suma punktów | Pozycja | Źródło | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||||
Henning Wind | Klasa Finn | 14. 473 pkt |
| 3. 1142 pkt | 4. 1017 pkt | 2. 1318 pkt | 1. 1620 pkt | 10. 620 pkt | 6190 pkt | [37] | |
White Lady
| Klasa Dragon | 1. 1463 pkt | 4. 861 pkt | 10. 463 pkt | 3. 986 pkt | 1. 1463 pkt | 7. 618 pkt | 5854 pkt | [38] | ||
Miss Denmark 1964
| Klasa Latający Holender | 6. 645 pkt | 4. 821 pkt | 1. 1423 pkt | 5. 724 pkt | 13. 309 pkt | 7. 578 pkt | 4500 pkt | 4. | [39] | |
Web III
| Klasa 5,5 m | 5. 578 pkt | 7. 432 pkt | 12. 198 pkt | 10. 277 pkt | 8. 374 pkt | 11. 236 pkt | 2095 pkt | 12. | [40] |
Przypisy
- ↑ Børge Krogh Bio, Stats, and Results [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-24] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Preben Rasmussen Bio, Stats, and Results [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-24] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Hans-Erik Pedersen Bio, Stats, and Results [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-24] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Tom Bogs Bio, Stats, and Results [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-24] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Canoeing at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Kayak Singles, 1,000 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-24] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Canoeing at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Kayak Doubles, 1,000 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-24] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Canoeing at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Canadian Doubles, 1,000 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-24] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Canoeing at the 1964 Tokyo Summer Games: Women’s Kayak Singles, 500 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-25] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Canoeing at the 1964 Tokyo Summer Games: Women’s Kayak Doubles, 500 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-25] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Cycling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Road Race, Individual [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-25] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Cycling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s 100 kilometres Team Time Trial [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-25] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Cycling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Sprint [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-25] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Cycling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s 1,000 metres Time Trial [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-25] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Cycling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Tandem Sprint, 2,000 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Cycling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Individual Pursuit, 4,000 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Cycling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Team Pursuit, 4,000 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Athletics at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s 5,000 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Athletics at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s 20 kilometres Walk [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Athletics at the 1964 Tokyo Summer Games: Women’s 800 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Athletics at the 1964 Tokyo Summer Games: Women’s Long Jump [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-17] (ang.).
- ↑ Lars Kraus Jensen Bio, Stats, and Results [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Kirsten Strange-Campbell Bio, Stats, and Results [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2011-09-14] (ang.).
- ↑ Kirsten Michaelsen Bio, Stats, and Results [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2012-11-13] (ang.).
- ↑ Do finału kwalifikowało się 8 najlepszych zawodników po 7 skokach eliminacyjnych.
- ↑ Diving at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Platform [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Do finału kwalifikowało się 12 najlepszych zawodniczek po 4 skokach eliminacyjnych.
- ↑ Diving at the 1964 Tokyo Summer Games: Women’s Platform [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2010-07-08] (ang.).
- ↑ Shooting at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Small-Bore Rifle, Three Positions, 50 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Shooting at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Small-Bore Rifle, Prone, 50 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Rowing at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Coxless Pairs [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2011-02-19] (ang.).
- ↑ Rowing at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Coxed Pairs [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2009-10-18] (ang.).
- ↑ Rowing at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Coxless Fours [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2010-04-25] (ang.).
- ↑ Rowing at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Coxed Fours [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Wrestling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Flyweight, Greco-Roman [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2009-07-26] (ang.).
- ↑ Wrestling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Featherweight, Greco-Roman [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2009-01-23] (ang.).
- ↑ Wrestling at the 1964 Tokyo Summer Games: Men’s Lightweight, Greco-Roman [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2009-01-23] (ang.).
- ↑ Sailing at the 1964 Tokyo Summer Games: Mixed One Person Dinghy [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2020-04-18] (ang.).
- ↑ Sailing at the 1964 Tokyo Summer Games: Mixed Three Person Keelboat [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2011-04-16] (ang.).
- ↑ Sailing at the 1964 Tokyo Summer Games: Mixed Two Person Heavyweight Dinghy [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2011-05-02] (ang.).
- ↑ Sailing at the 1964 Tokyo Summer Games: Mixed 5.5 metres [online], Olympics at Sports-Reference.com [dostęp 2018-08-26] [zarchiwizowane z adresu 2009-09-17] (ang.).
- p
- d
- e
- p
- d
- e
Afryka | |
---|---|
Ameryka |
|
Azja | |
Europa |
|
Australia i Oceania |
|