Відкритий чемпіонат США з тенісу 2004, жінки, парний розряд
Відкритий чемпіонат США 2004 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Вірхінія Руано Паскуаль Паола Суарес | |||||||||
Фіналіст | Світлана Кузнецова Олена Лиховцева | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 7–5 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Відкритий чемпіонат США з тенісу 2004
Вірхінія Руано Паскуаль і Паола Суарес були чинними чемпіонками і змогли захистити свій титул, перемігши у фіналі пару Світлана Кузнецова і Олена Лиховцева з рахунком 6–4, 7–5.
Сіяні пари
- Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес (чемпіонки)
- Світлана Кузнецова / Олена Лиховцева (фінал)
- Кара Блек / Ренне Стаббс (3-тє коло)
- Надія Петрова / Меган Шонессі (2-ге коло)
- Мартіна Навратілова / Ліза Реймонд (чвертьфінал)
- Жанетта Гусарова / Кончіта Мартінес (чвертьфінал)
- Лізель Губер / Тамарін Танасугарн (чвертьфінал)
- Анастасія Мискіна / Віра Звонарьова (1-ше коло)
- Маріон Бартолі / Міріам Казанова (1-ше коло)
- Емілі Луа / Ніколь Пратт (3-тє коло)
- Марія Венто-Кабчі / Анжелік Віджайя (1-ше коло)
- Барбара Шетт / Патті Шнідер (півфінал)
- Алісія Молік / Магі Серна (1-ше коло)
- Сільвія Фаріна-Елія / Франческа Ск'явоне (2-ге коло)
- Олена Дементьєва / Ай Суґіяма (півфінал)
- Елс Калленс / Петра Мандула (1-ше коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Вірхінія Руано Паскуаль Паола Суарес | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Жанетта Гусарова Кончіта Мартінес | 3 | 3 | ||||||||||||||||
1 | Вірхінія Руано Паскуаль Паола Суарес | w/o | |||||||||||||||||
15 | Олена Дементьєва Ай Суґіяма | ||||||||||||||||||
15 | Олена Дементьєва Ай Суґіяма | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||
7 | Лізель Губер Тамарін Танасугарн | 6 | 2 | 4 | |||||||||||||||
1 | Вірхінія Руано Паскуаль Паола Суарес | 6 | 7 | ||||||||||||||||
2 | Світлана Кузнецова Олена Лиховцева | 4 | 5 | ||||||||||||||||
12 | Барбара Шетт Патті Шнідер | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Джанет Лі Пен Шуай | 2 | 5 | |||||||||||||||||
12 | Барбара Шетт Патті Шнідер | 4 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Світлана Кузнецова Олена Лиховцева | 6 | 6 | ||||||||||||||||
5 | Мартіна Навратілова Ліза Реймонд | 7 | 65 | 1 | |||||||||||||||
2 | Світлана Кузнецова Олена Лиховцева | 66 | 7 | 6 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | В Руано Паскуаль П Суарес | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Д Гантухова Д Сафіна | 3 | 5 | 1 | В Руано Паскуаль П Суарес | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Макші К Мораріу | 6 | 7 | Л Макші К Мораріу | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
О Благотова Г Навратілова | 2 | 60 | 1 | В Руано Паскуаль П Суарес | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | A Mueller Дж Петерсон | 2 | 5 | Л Гренвілл І Шенолу | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Л Гренвілл І Шенолу | 6 | 7 | Л Гренвілл І Шенолу | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
МЕ Камерін М Секера | 3 | 6 | 7 | МЕ Камерін М Секера | 5 | 2 | |||||||||||||||||||
13 | А Молік М Серна | 6 | 2 | 64 | 1 | В Руано Паскуаль П Суарес | 6 | 6 | |||||||||||||||||
11 | М Венто-Кабчі А Віджайя | 3 | 1 | 6 | Ж Гусарова К Мартінес | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
К Денін С Талая | 6 | 6 | К Денін С Талая | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
М Марреро А Медіна Гаррігес | 6 | 6 | М Марреро А Медіна Гаррігес | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | Дж Джексон К Маккейн | 2 | 1 | К Денін С Талая | 65 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | Н Уберой Ш Уберой | 4 | 1 | 6 | Ж Гусарова К Мартінес | 7 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Е Даніліду К Среботнік | 6 | 6 | Е Даніліду К Среботнік | 7 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | Дж Кіркленд Л Лі-Вотерс | 6 | 67 | 0 | 6 | Ж Гусарова К Мартінес | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Ж Гусарова К Мартінес | 4 | 7 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | К Блек Р Стаббс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | Л Остерло Ш Перрі | 3 | 4 | 3 | К Блек Р Стаббс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Є Костанич К Шоль | 7 | 6 | Є Костанич К Шоль | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||
С Бельтрам Р Вінчі | 5 | 3 | 3 | К Блек Р Стаббс | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Ж Губачі К Надь | 6 | 2 | 1 | 15 | О Дементьєва А Суґіяма | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
О Свенссон М Ту | 4 | 6 | 6 | О Свенссон М Ту | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
Дж Расселл М Сантанджело | 1 | 7 | 5 | 15 | О Дементьєва А Суґіяма | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
15 | О Дементьєва А Суґіяма | 6 | 63 | 7 | 15 | О Дементьєва А Суґіяма | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
10 | Е Луа Н Пратт | 6 | 6 | 7 | Л Губер Т Танасугарн | 6 | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Дж Ленгофф К Вілер | 3 | 4 | 10 | Е Луа Н Пратт | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Югич-Салкич Г Воскобоєва | 6 | 3 | 6 | М Югич-Салкич Г Воскобоєва | 7 | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
С Асагое Р Фудзівара | 1 | 6 | 1 | 10 | Е Луа Н Пратт | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||||
Янь Цзи Чжен Цзє | 6 | 7 | 7 | Л Губер Т Танасугарн | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
Х Дулко П Тарабіні | 1 | 5 | Янь Цзи Чжен Цзє | 7 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
А Родіонова П Вартуш | 1 | 6 | 2 | 7 | Л Губер Т Танасугарн | 5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
7 | Л Губер Т Танасугарн | 6 | 4 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | А Мискіна В Звонарьова | ||||||||||||||||||||||||
WC | О Коен Р Заламеда | w/o | WC | О Коен Р Заламеда | 6 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||
Б Маттек А Спірс | 6 | 5 | 4 | Дж Гопкінс М Вашінгтон | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Дж Гопкінс М Вашінгтон | 4 | 7 | 6 | Дж Гопкінс М Вашінгтон | 66 | 65 | |||||||||||||||||||
М Паштікова Я Вер | 6 | 4 | 3 | 12 | Б Шетт П Шнідер | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
С Коен-Алоро К Мартінес Гранадос | 4 | 6 | 6 | С Коен-Алоро К Мартінес Гранадос | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
А Серра-Дзанетті А Серра-Дзанетті | 4 | 3 | 12 | Б Шетт П Шнідер | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
12 | Б Шетт П Шнідер | 6 | 6 | 12 | Б Шетт П Шнідер | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
16 | Е Калленс П Мандула | 1 | 1 | Дж Лі Пен Шуай | 2 | 5 | |||||||||||||||||||
Дж Крейбас М Вайнгартнер | 6 | 6 | Дж Крейбас М Вайнгартнер | 7 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Т Гарбін Тіна Кріжан | 7 | 6 | Т Гарбін Тіна Кріжан | 611 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Т Ешлі О Татаркова | 5 | 4 | Т Гарбін Тіна Кріжан | 6 | 1 | 69 | |||||||||||||||||||
Дж Лі Пен Шуай | 7 | 6 | Дж Лі Пен Шуай | 4 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Н Льягостера Вівес А Парра Сантонха | 63 | 3 | Дж Лі Пен Шуай | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Ю Бейгельзимер Т Пучек | 1 | 4 | 4 | Н Петрова М Шонессі | 6 | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
4 | Н Петрова М Шонессі | 6 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | М Навратілова Л Реймонд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Дж Дітті С Рівз | 3 | 2 | 5 | М Навратілова Л Реймонд | 6 | 2 | 7 | ||||||||||||||||||
WC | L Fisher Р Копс-Джонс | 63 | 3 | І Бенешова Е Бірнерова | 3 | 6 | 5 | ||||||||||||||||||
І Бенешова Е Бірнерова | 7 | 6 | 5 | М Навратілова Л Реймонд | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alt | К Деллаква Н Сьюелл | 3 | 1 | r | Б Стюарт С Стосур | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
Б Стюарт С Стосур | 6 | 1 | Б Стюарт С Стосур | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||
Е Кергілл Нана Міягі | 6 | 6 | Е Кергілл Нана Міягі | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
9 | М Бартолі М Казанова | 4 | 2 | 5 | М Навратілова Л Реймонд | 7 | 65 | 1 | |||||||||||||||||
14 | С Фаріна-Елія Ф Ск'явоне | 6 | 5 | 6 | 2 | С Кузнецова О Лиховцева | 66 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
А Жидкова А Ванк | 2 | 7 | 4 | 14 | С Фаріна-Елія Ф Ск'явоне | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
Д Хладкова Л Прушова | 1 | 5 | Р Гранде Ф Пенетта | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Р Гранде Ф Пенетта | 6 | 7 | Р Гранде Ф Пенетта | 2 | r | ||||||||||||||||||||
Е Гальярді А-Л Гренефельд | 7 | 6 | 2 | С Кузнецова О Лиховцева | 6 | ||||||||||||||||||||
Л Курхайцова Г Надьова | 5 | 2 | Е Гальярді А-Л Гренефельд | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
М Ані Т Перебийніс | 2 | 5 | 2 | С Кузнецова О Лиховцева | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | С Кузнецова О Лиховцева | 6 | 7 |
Посилання
- WTA Tour Draw
- п
- о
- р
- (1889) Марґарет Баллард / Берта Таунсенд
- (1890) Еллен Рузвелт / Ґрейс Рузвелт
- (1891) Мейбл Кегілл / Емма Лівіт-Морґан
- (1892) Мейбл Кегілл / Аделін Маккінлі
- (1893) Елін Террі / Гаррієт Батлер
- (1894) Гелен Гелвіґ / Джульєтт Аткінсон
- (1895) Гелен Гелвіґ / Джульєтт Аткінсон
- (1896) Елізабет Мур / Джульєтт Аткінсон
- (1897) Джульєтт Аткінсон / Кетлін Аткінсон
- (1898) Джульєтт Аткінсон / Кетлін Аткінсон
- (1899) Джейн Крейвен / Міртл Макатір
- (1900) Едіт Паркер / Галлі Шамплен
- (1901) Джульєтт Аткінсон / Міртл Макатір
- (1902) Джульєтт Аткінсон / Маріон Джонс
- (1903) Елізабет Мур / Каррі Нілі
- (1904) Мей Саттон Банді / Міріам Голл
- (1905) Гелен Гоманс / Каррі Нілі
- (1906) Енн Бердетт-Коу / Етель Блісс Платт
- (1907) Марі Вімер / Каррі Нілі
- (1908) Евелін Сірс / Марґарет Кертіс
- (1909) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Едіт Роч
- (1910) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Едіт Роч
- (1911) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Елеонора Сірс
- (1912) Дороті Ґрін / Мері Браун
- (1913) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1914) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1915) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Елеонора Сірс
- (1916) Молла Б'юрстедт Маллорі / Елеонора Сірс
- (1917) Молла Б'юрстедт Маллорі / Елеонора Сірс
- (1918) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1919) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1920) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1921) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1922) Маріон Джессап / Гелен Віллс
- (1923) Кетлін Маккейн-Годфрі / Філліс Говкінс-Ковелл
- (1924) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Гелен Віллс
- (1925) Мері Браун / Гелен Віллс
- (1926) Елізабет Раян / Елінор Ґосс
- (1927) Кетлін Маккейн-Годфрі / Ермінтруд Гарві
- (1928) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Гелен Віллс
- (1929) Фебе Голкрофт-Вотсон / Пеґґі Мічелл
- (1930) Бетті Натголл Шумейкер / Сара Палфрі-Кук
- (1931) Бетті Натголл Шумейкер / Ейлін Беннетт-Віттінґстолл
- (1932) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1933) Бетті Натголл Шумейкер / Фреда Джеймс
- (1934) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1935) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1936) Марджорі Ґладман Ван Рин / Каролін Бабкок-Старк
- (1937) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1938) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1939) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1940) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1941) Сара Палфрі-Кук / Маргарет Осборн Дюпон
- (1942) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1943) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1944) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1945) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1946) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1947) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1948) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1949) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1950) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1951) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1952) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1953) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1954) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1955) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1956) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1957) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1958) Джінн Арт / Дарлін Гард
- (1959) Джінн Арт / Дарлін Гард
- (1960) Марія Буено / Дарлін Гард
- (1961) Дарлін Гард / Леслі Тернер Боурі
- (1962) Марія Буено / Дарлін Гард
- (1963) Робін Ебберн / Маргарет Корт
- (1964) Біллі Джин Кінг / Карен Гантце Сусман
- (1965) Керо Колдвелл-Гребнер / Ненсі Річі
- (1966) Марія Буено / Ненсі Річі
- (1967) Розмарі Касалс / Біллі Джин Кінг
- (1968) Марія Буено / Маргарет Корт
- (1969) Франсуаз Дюрр / Дарлін Гард
- (1970) Маргарет Корт / Джуді Тегарт Далтон
- (1971) Розмарі Касалс / Джуді Тегарт Далтон
- (1972) Франсуаз Дюрр / Бетті Стеве
- (1973) Маргарет Корт / Вірджинія Вейд
- (1974) Розмарі Касалс / Біллі Джин Кінг
- (1975) Маргарет Корт / Вірджинія Вейд
- (1976) Деліна Бошофф / Ілана Клосс
- (1977) Мартіна Навратілова / Бетті Стеве
- (1978) Біллі Джин Кінг / Мартіна Навратілова
- (1979) Бетті Стеве / Венді Тернбулл
- (1980) Біллі Джин Кінг / Мартіна Навратілова
- (1981) Кеті Джордан / Енн Сміт
- (1982) Розмарі Касалс / Венді Тернбулл
- (1983) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1984) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1985) Клаудія Коде-Кільш / Гелена Сукова
- (1986) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1987) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1988) Джиджі Фернандес / Робін Вайт
- (1989) Гана Мандлікова / Мартіна Навратілова
- (1990) Джиджі Фернандес / Мартіна Навратілова
- (1991) Пем Шрайвер / Наталія Зверєва
- (1992) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1993) Аранча Санчес Вікаріо / Гелена Сукова
- (1994) Яна Новотна / Аранча Санчес Вікаріо
- (1995) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1996) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1997) Ліндсі Девенпорт / Яна Новотна
- (1998) Мартіна Хінгіс / Яна Новотна
- (1999) Серена Вільямс / Вінус Вільямс
- (2000) Жулі Алар-Декюжі / Суґіяма Ай
- (2001) Ліза Реймонд / Ренне Стаббс
- (2002) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2003) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2004) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2005) Ліза Реймонд / Саманта Стосур
- (2006) Наталі Деші / Віра Звонарьова
- (2007) Наталі Деші / Дінара Сафіна
- (2008) Кара Блек / Лізель Губер
- (2009) Серена Вільямс / Вінус Вільямс
- (2010) Ваня Кінг / Ярослава Шведова
- (2011) Лізель Губер / Ліза Реймонд
- (2012) Сара Еррані / Роберта Вінчі
- (2013) Андреа Главачкова / Луціє Градецька
- (2014) Катерина Макарова / Олена Весніна
- (2015) Мартіна Хінгіс / Саня Мірза
- (2016) Бетані Маттек-Сендс / Луціє Шафарова
- (2017) Чжань Юнжань / Мартіна Хінгіс
- (2018) Ешлі Барті / Коко Вандевей
- (2019) Орина Соболенко / Елісе Мертенс
- (2020) Лаура Зігемунд / Віра Звонарьова
- (2021) Саманта Стосур / Чжан Шуай