Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2018, одиночний розряд
Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2018, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2018 | ||||
Переможець | Елісе Мертенс | |||
Фіналіст | Айла Томлянович | |||
Рахунок фіналу | 6–2, 7–6(7–4) | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2018
Анастасія Павлюченкова була чинною чемпіонкою, але того року вирішила не брати участь.
Елісе Мертенс виграла титул, у фіналі перемігши Айлу Томлянович з рахунком 6–2, 7–6(7–4).
Сіяні гравчині
- Елісе Мертенс (переможниця)
- Домініка Цібулкова (1 коло)
- Петра Мартич (1 коло)
- Тімеа Бабош (1 коло)
- Тімеа Бачинскі (знялася)
- Заріна Діяс (1 коло)
- Александра Крунич (півфінал)
- Сє Шувей (півфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | Елісе Мертенс | 6 | 6 | |||||||||
8 | Сє Шувей | 0 | 2 | |||||||||
1 | Елісе Мертенс | 6 | 77 | |||||||||
Айла Томлянович | 2 | 64 | ||||||||||
Айла Томлянович | 7 | 6 | ||||||||||
7 | Александра Крунич | 5 | 2 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
PR | К Кучова | 0 | 0 | 1 | Е Мертенс | 65 | 6 | 3 | |||||||||||||||||
Л Зігемунд | 6 | 6 | Л Зігемунд | 77 | 0 | 1r | |||||||||||||||||||
А Богдан | 4 | 1 | 1 | Е Мертенс | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Р Петерсон | 6 | 3 | 1 | С Еррані | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Ю Ларссон | 2 | 6 | 6 | Ю Ларссон | 3 | 0 | |||||||||||||||||||
С Еррані | 6 | 6 | С Еррані | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
6 | З Діяс | 4 | 4 | 1 | Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | Т Бабош | 6 | 67 | 5 | 8 | С Шувей | 0 | 2 | |||||||||||||||||
LL | А Дулгеру | 2 | 79 | 7 | LL | А Дулгеру | 5 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
WC | Д Ель-Жарді | 2 | 3 | WC | К Завацька | 7 | 2 | 6 | |||||||||||||||||
WC | К Завацька | 6 | 6 | WC | К Завацька | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
М Лінетт | 4 | 2 | 8 | С Шувей | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Т Зіданшек | 6 | 6 | Q | Т Зіданшек | 78 | 3 | 3 | |||||||||||||||||
PR | Б Маттек-Сендс | 6 | 63 | 1 | 8 | С Шувей | 66 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
8 | С Шувей | 3 | 77 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
LL | М Фрех | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||
К Макгейл | 5 | 5 | LL | М Фрех | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Я Фетт | 6 | 3 | 6 | Я Фетт | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Вікері | 2 | 6 | 3 | Я Фетт | 6 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
А Томлянович | 6 | 3 | 6 | А Томлянович | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | С Солер Еспіноза | 2 | 6 | 1 | А Томлянович | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Фліпкенс | 3 | 6 | 6 | К Фліпкенс | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
3 | П Мартич | 6 | 2 | 4 | А Томлянович | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
7 | А Крунич | 6 | 60 | 6 | 7 | А Крунич | 5 | 2 | |||||||||||||||||
Л Арруабаррена | 2 | 77 | 2 | 7 | А Крунич | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Ю Путінцева | 64 | 0 | С Соррібес Тормо | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
С Соррібес Тормо | 77 | 6 | 7 | А Крунич | 6 | 1 | |||||||||||||||||||
Q | П Бадоса Хіберт | 5 | 6 | 6 | Q | П Бадоса Хіберт | 2 | 0r | |||||||||||||||||
Q | Ф Ферро | 7 | 4 | 0 | Q | П Бадоса Хіберт | 65 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
П Герцог | 2 | 7 | 6 | П Герцог | 77 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||
2 | Д Цібулкова | 6 | 5 | 4 |
Кваліфікація
Сіяні гравчині
- Анна Блінкова (2 коло)
- Каролін Доулгайд (1 коло)
- Данка Ковінич (1 коло)
- Аранча Рус (2 коло)
- Тамара Зіданшек (кваліфікувалася)
- Джил Тайхманн (2 коло)
- Магдалена Фрех (кваліфікаційний матч, щасливий лузер)
- Барбора Крейчикова (2 коло)
Кваліфікувалися
Щасливі лузери
- Александра Дулгеру
- Магдалена Фрех
Сітка
Перший кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
1 | Анна Блінкова | 6 | 77 | ||||||||||||||||
Даніела Сегель | 4 | 61 | |||||||||||||||||
1 | Анна Блінкова | 4 | 3 | ||||||||||||||||
Сільвія Солер Еспіноза | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Сільвія Солер Еспіноза | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Сандра Самір | 2 | 0 | ||||||||||||||||
Сільвія Солер Еспіноза | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Мартіна Тревізан | 4 | 4 | |||||||||||||||||
Георгіна Гарсія Перес | 0 | 2 | |||||||||||||||||
Мартіна Тревізан | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Мартіна Тревізан | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Барбора Крейчикова | 2 | 3 | ||||||||||||||||
Айла Аксу | 1 | 0 | |||||||||||||||||
8 | Барбора Крейчикова | 6 | 6 |
Другий кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
2 | Каролін Доулгайд | 77 | 3 | 3 | |||||||||||||||
Фіона Ферро | 65 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Фіона Ферро | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Джессіка Понше | 4 | 3 | |||||||||||||||||
Міртій Жорж | 6 | 4 | 1r | ||||||||||||||||
Джессіка Понше | 4 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
Фіона Ферро | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Александра Дулгеру | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Александра Дулгеру | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Сальма Чаріф | 0 | 2 | ||||||||||||||||
Александра Дулгеру | 6 | 6 | |||||||||||||||||
6 | Джил Тайхманн | 2 | 1 | ||||||||||||||||
WC | Панна Удварді | 3 | 1 | ||||||||||||||||
6 | Джил Тайхманн | 6 | 6 |
Третій кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
3 | Данка Ковінич | 62 | 3 | ||||||||||||||||
Фанні Штоллар | 77 | 6 | |||||||||||||||||
Фанні Штоллар | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Марина Заневська | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Ізабель Воллас | 3 | 1 | |||||||||||||||||
Марина Заневська | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Фанні Штоллар | 6 | 4 | 4 | ||||||||||||||||
5 | Тамара Зіданшек | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Марі Бенуа | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Армоні Тан | 1 | 1 | |||||||||||||||||
Марі Бенуа | 2 | 2 | |||||||||||||||||
5 | Тамара Зіданшек | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Бібіана Схофс | 3 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
5 | Тамара Зіданшек | 6 | 3 | 6 |
Четвертий кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
4 | Аранча Рус | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Унс Джабір | 3 | 1 | |||||||||||||||||
4 | Аранча Рус | 6 | 4 | 3 | |||||||||||||||
Паула Бадоса Хіберт | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Паула Бадоса Хіберт | 3 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Башак Ерайдин | 6 | 5 | 1 | ||||||||||||||||
Паула Бадоса Хіберт | 6 | 6 | |||||||||||||||||
7 | Магдалена Фрех | 1 | 3 | ||||||||||||||||
Іпек Сойлу | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Лізетт Кабрера | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Іпек Сойлу | 4 | 1r | |||||||||||||||||
7 | Магдалена Фрех | 6 | 4 | ||||||||||||||||
Конні Перрен | 3 | 3 | |||||||||||||||||
7 | Магдалена Фрех | 6 | 6 |
Посилання
- Main Draw [Архівовано 26 березня 2018 у Wayback Machine.]
- Qualifying Draw [Архівовано 13 липня 2018 у Wayback Machine.]
|