Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2021, жінки, парний розряд
Відкритий чемпіонат Франції 2021 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Барбора Крейчикова Катержина Сінякова | |||||||||
Фіналіст | Бетані Маттек-Сендс Іга Швйонтек | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–2 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Попередні два чемпіонати Франції виграли Тімеа Бабош та Крістіна Младенович[1], однак Младенович вирішила не грати. Бабош утворила пару з Вірою Звонарьвою. Цей дует поступився в першому колі парі Шелбі Роджерс / Петра Мартич.
Перед початком турніру на право називатися першою ракеткою світу в парній грі претендували Младенович, Сє Шувей та Барбора Крейчикова. Сє могла повернути собі це право, добравшись до чвертьфіналу, однак програла в третьому колі. Крейчиковій потрібно було перемогти в турнірі, що вона й зробила. Перемогу в турнірі святкували чешки Барбора Крейчикова та Катержина Сінякова. У фіналі вони здолали польсько-американську пару Іга Швйонтек / Бетані Маттек-Сендс з рахунком 6-4, 6-2. Крейчикова також виграла турнір в одиночному розряді. Востаннє таке вдавалося в 2000 році Марі П'єрс.
Сіяні пари
- 01. Сє Шувей / Елісе Мертенс (3 коло)
- 02. Барбора Крейчикова / Катержина Сінякова (Чемпіонки)
- 03. Ніколь Меліхар / Демі Схюрс (3 коло)
- 04. Аояма Сюко / Ена Сібахара (2 коло)
- 05. Алекса Гуарачі / Дезіре Кравчик (1 коло)
- 06. Чжань Хаоцін / Латіша Чжань (3 коло)
- 07. Тімеа Бабош / Віра Звонарьова (1 коло)
- 08. Сюй Їфань / Чжан Шуай (2 коло)
- 09. Шерон Фічман / Джуліана Олмос (3 коло)
- 10. Луціє Градецька / Лаура Зігемунд (3 коло)
- 11. Дарія Юрак / Андрея Клепач (чвертьфінал)
- 12. Моніка Нікулеску / Олена Остапенко (3 коло)
- 13. Еллен Перес / Чжен Сайсай (2 коло, знялися)
- 14. Бетані Маттек-Сендс / Іга Швйонтек (фінал)
- 15. Ешлі Барті / Дженніфер Брейді (знялися)
- 16. Надія Кіченок / Ралука Олару (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
14 | Бетані Маттек-Сендс Іга Швйонтек | 6 | 6 | ||||||||||||||||
11 | Дарія Юрак Андрея Клепач | 3 | 2 | ||||||||||||||||
14 | Бетані Маттек-Сендс Іга Швйонтек | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Ірина-Камелія Бегу Надія Подороська | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Ірина-Камелія Бегу Надія Подороська | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
Петра Мартич Шелбі Роджерс | 3 | 6 | 2 | ||||||||||||||||
14 | Бетані Маттек-Сендс Іга Швйонтек | 4 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Барбора Крейчикова Катержина Сінякова | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Магда Лінетт Бернарда Пера | 7 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
Анастасія Павлюченкова Олена Рибакіна | 5 | 6 | 2 | ||||||||||||||||
Магда Лінетт Бернарда Пера | 1 | 2 | |||||||||||||||||
2 | Барбора Крейчикова Катержина Сінякова | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Кароліна Плішкова Крістина Плішкова | 4 | 4 | |||||||||||||||||
2 | Барбора Крейчикова Катержина Сінякова | 6 | 6 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Чвертьфінал | ||||||||||||||||||||||
1 | Сє Шувей Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | Е Жакмо Е Лекемія | 2 | 3 | 1 | Сє Шувей Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | С Джубрі О Доден | 2 | 3 | А Анісімова А Потапова | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
А Анісімова А Потапова | 6 | 6 | 1 | Сє Шувей Е Мертенс | 7 | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
В Кудерметова О Весніна | 1 | 5 | 14 | Б Маттек-Сендс Іга Швйонтек | 5 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
А-Л Фрідзам Ван Яфань | 6 | 7 | А-Л Фрідзам Ван Яфань | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | О Дроге С Яніцієвич | 0 | 1 | 14 | Б Маттек-Сендс Іга Швйонтек | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
14 | Б Маттек-Сендс Іга Швйонтек | 6 | 6 | 14 | Б Маттек-Сендс Іга Швйонтек | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
11 | Д Юрак А Клепач | 77 | 6 | 11 | Д Юрак А Клепач | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
М Бренгл Д Коллінз | 62 | 1 | 11 | Д Юрак А Клепач | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
А Рус Т Зіданшек | 6 | 6 | А Рус Т Зіданшек | 62 | 4 | ||||||||||||||||||||
К Лістер Р Петерсон | 3 | 0 | 11 | Д Юрак А Клепач | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Дой П Герцог | 77 | 6 | 6 | Х Чжань Л Чжань | 6 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
Л Паттінама Керкгове Р ван дер Гук | 63 | 4 | М Дой П Герцог | 2r | |||||||||||||||||||||
PR | І Хромачова Д Ковінич | 6 | 4 | 1 | 6 | Х Чжань Л Чжань | 5 | ||||||||||||||||||
6 | Х Чжань Л Чжань | 1 | 6 | 6 |
Секція 2
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Чвертьфінал | ||||||||||||||||||||||
4 | С Аояма Е Сібахара | 6 | 3 | 77 | |||||||||||||||||||||
П Бадоса А Большова | 3 | 6 | 61 | 4 | С Аояма Е Сібахара | 5 | 6 | 3 | |||||||||||||||||
WC | Е Касціно Ж Понше | 3 | 1 | І-К Беґу Н Подороська | 7 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
І-К Беґу Н Подороська | 6 | 6 | І-К Беґу Н Подороська | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | К Бюрель К Паке | 5 | 7 | 7 | WC | К Бюрель К Паке | 3 | 1 | |||||||||||||||||
М Като Р Ворачова | 7 | 5 | 5 | WC | К Бюрель К Паке | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Л Кіченок А Родіонова | 1 | 7 | 4 | 16 | Н Кіченок Р Олару | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
16 | Н Кіченок Р Олару | 6 | 5 | 6 | І-К Беґу Н Подороська | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
9 | Ш Фічмен Дж Ольмос | 6 | 6 | П Мартич Ш Роджерс | 3 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
Г Блінкова Г Вотсон | 3 | 2 | 9 | Ш Фічмен Дж Ольмос | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
PR | М Бузернеску ПМ Тіг | 4 | 2 | Л Арруабаррена К Долегайд | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
Л Арруабаррена К Долегайд | 6 | 6 | 9 | Ш Фічмен Дж Ольмос | 6 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
М Ніномія Чж Ян | 6 | 6 | П Мартич Ш Роджерс | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Боузкова С Соррібес | 2 | 2 | М Ніномія Чж Ян | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
П Мартич Ш Роджерс | 77 | 6 | П Мартич Ш Роджерс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
7 | Т Бабош В Звонарьова | 65 | 3 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Чвертьфінал | ||||||||||||||||||||||
5 | А Гуарачі Д Кравчик | 3 | 77 | 3 | |||||||||||||||||||||
М Лінетт Б Пера | 6 | 64 | 6 | М Лінетт Б Пера | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Крістіан С Сантамарія | 3 | 5 | Alt | З Діяс В Грачова | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
Alt | З Діяс В Грачова | 6 | 7 | М Лінетт Б Пера | 77 | 77 | |||||||||||||||||||
Я Паоліні Н Стоянович | 2 | 6 | 3 | 10 | Л Градецька Л Зігемунд | 65 | 65 | ||||||||||||||||||
А Мугаммад Дж Пегула | 6 | 2 | 6 | А Мугаммад Дж Пегула | 6 | 4 | 0 | ||||||||||||||||||
Л Девіс А Рейна | 4 | 4 | 10 | Л Градецька Л Зігемунд | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
10 | Л Градецька Л Зігемунд | 6 | 6 | М Лінетт Б Пера | 7 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | Г Міннен А Ван Ейтванк | 1 | 2 | А Павлюченкова О Рибакіна | 5 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
А Павлюченкова О Рибакіна | 6 | 6 | А Павлюченкова О Рибакіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
С Сендерз А Томлянович | 6 | 6 | С Сендерз А Томлянович | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
К Александрова Я Сізікова | 1 | 1 | А Павлюченкова О Рибакіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
PR | А Росольська К Вандевей | 6 | 3 | 2 | 3 | Н Меліхар Д Схюрс | 4 | 3 | |||||||||||||||||
А Міту Ю Путінцева | 3 | 6 | 6 | А Міту Ю Путінцева | 2 | 0 | |||||||||||||||||||
WC | Д Паррі М Єролімос | 5 | 4 | 3 | Н Меліхар Д Схюрс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | Н Меліхар Д Схюрс | 7 | 6 |
Секція 4
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Чвертьфінал | ||||||||||||||||||||||
8 | І Сюй Чжан Шуай | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
PR | В Голубич О Панова | 4 | 4 | 8 | І Сюй Чжан Шуай | 78 | 3 | 3 | |||||||||||||||||
А Крунич М Тревізан | 0 | 1 | Ка Плішкова Кр Плішкова | 66 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Ка Плішкова Кр Плішкова | 6 | 6 | Ка Плішкова Кр Плішкова | 7 | 1 | 6 | |||||||||||||||||||
Нао Хібіно О Калашнікова | 6 | 6 | 12 | М Нікулеску Є Остапенко | 5 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
Г Калінська В Кужмова | 2 | 3 | Нао Хібіно О Калашнікова | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||
Марта Костюк О Соснович | 0 | 3 | 12 | М Нікулеску Є Остапенко | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
12 | М Нікулеску Є Остапенко | 6 | 6 | Ка Плішкова Кр Плішкова | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
13 | Е Перес С Чжен | 65 | 6 | 6 | 2 | Б Крейчикова К Сінякова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
К Гофф В Вільямс | 77 | 4 | 3 | 13 | Е Перес С Чжен | ||||||||||||||||||||
Г Дабровскі ЛА Фернандес | 6 | 6 | Г Дабровскі ЛА Фернандес | w/o | |||||||||||||||||||||
Ж Гарсія Перес Ю Вахачик | 2 | 1 | Г Дабровскі ЛА Фернандес | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
В Гайзен К Пешке | 6 | 3 | 7 | 2 | Б Крейчикова К Сінякова | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Г Картер А Шарма | 3 | 6 | 5 | В Гайзен К Пешке | 4 | 0 | |||||||||||||||||||
WC | А Есс А Тан | 3 | 2 | 2 | Б Крейчикова К Сінякова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | Б Крейчикова К Сінякова | 6 | 6 |
Інформація про інших учасниць
Вайлдкарди
- Клара Бюрель / Клое Паке
- Естелле Кашіно / Жессіка Понше
- Сальма Джубрі / Осеан Доден
- Обан Дроге / Селена Яніцієвич
- Амандін Есс / Армоні Тан
- Ельза Жакмо / Еліксан Лешемія
- Діан Паррі / Марго Єролімо
Захищений рейтинг
- Міхаела Бузернеску / Патріція Марія Ціг
- Вікторія Голубич / Олександра Панова
- Ірина Хромачова / Данка Ковінич
- Аліція Росольська / Коко Вандевей
Знялися
- Перед турніром
- Паула Бадоса / Алізе Корне → їх замінили Паула Бадоса / Альона Большова
- Гейлі Картер / Луїза Стефані → їх замінили Гейлі Картер / Астра Шарма
- Коко Гофф / Кейті Макнеллі → їх замінили Коко Гофф / Вінус Вільямс
- Ніна Стоянович / Джил Тайхманн → їх замінили Ясмін Паоліні / Ніна Стоянович
Посилання
- Main Draw [Архівовано 30 травня 2021 у Wayback Machine.]
- ↑ MLADENOVIC, BABOS PULL OFF REPEAT. www.rolandgarros.com. Архів оригіналу за 14 жовтня 2020. Процитовано 31 травня 2021.
|
|