Yarra Valley Classic 2021, одиночний розряд
Yarra Valley Classic 2021, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Yarra Valley Classic 2021 | ||||
Переможець | Ешлі Барті | |||
Фіналіст | Гарбінє Мугуруса | |||
Рахунок фіналу | 7–6(7–3), 6–4 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Yarra Valley Classic 2021
Турнір Yarra Valley Classic з'явився в програмі туру Жіночої тенісної асоціації в сезоні 2021 року.
Титул виграла Ешлі Барті, здолавши в фіналі Гарбінє Мугурусу з рахунком 7–6(7–3), 6–4.
Сіяні тенісистки
Перші 10 починали турнір з другого кола.
- 01. Ешлі Барті (Чемпіонка)
- 02. Софія Кенін (чвертьфінал)
- 03. Кароліна Плішкова (3 коло)
- 04. Петра Квітова (3 коло)
- 05. Серена Вільямс (півфінал, знялася через травму правого плеча)
- 06. Гарбінє Мугуруса (фінал)
- 07. Петра Мартич (3 коло)
- 08. Маркета Вондроушова (півфінал)
- 09. Донна Векич (2 коло)
- 10. Чжан Шуай (знялася)
- 11. Анастасія Павлюченкова (3 коло)
- 12. Фіона Ферро (1 коло)
- 13. Деніелл Коллінз (чвертьфінал)
- 14. Надія Подороська (чвертьфінал)
- 15. Крістіна Младенович (1 коло)
- 16. Маріє Боузкова (3 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Ешлі Барті | 7 | 2 | [10] | |||||||||||||||
Шелбі Роджерс | 5 | 6 | [4] | ||||||||||||||||
1 | Ешлі Барті | w/o | |||||||||||||||||
5 | Серена Вільямс | ||||||||||||||||||
13 | Деніелл Коллінз | 2 | 6 | [6] | |||||||||||||||
5 | Серена Вільямс | 6 | 4 | [10] | |||||||||||||||
1 | Ешлі Барті | 77 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Гарбінє Мугуруса | 63 | 4 | ||||||||||||||||
8 | Маркета Вондроушова | 4 | 6 | [10] | |||||||||||||||
14 | Надія Подороська | 6 | 3 | [4] | |||||||||||||||
8 | Маркета Вондроушова | 1 | 0 | ||||||||||||||||
6 | Гарбінє Мугуруса | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Гарбінє Мугуруса | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Софія Кенін | 2 | 2 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Quarterfinals | ||||||||||||||||||||||
1 | А Барті | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
А Богдан | 6 | 6 | А Богдан | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
К Рахімова | 2 | 2 | 1 | А Барті | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
А Рейна | 3 | 0 | 16 | М Боузкова | 0 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
А Большова | 6 | 6 | А Большова | 3 | 78 | 2 | |||||||||||||||||||
С Стосур | 2 | 0 | 16 | М Боузкова | 6 | 66 | 6 | ||||||||||||||||||
16 | М Боузкова | 6 | 6 | 1 | А Барті | 7 | 2 | [10] | |||||||||||||||||
12 | Ф Ферро | 2 | 5 | Ш Роджерс | 5 | 6 | [4] | ||||||||||||||||||
Ш Роджерс | 6 | 7 | Ш Роджерс | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||||
Р Петерсон | 6 | 6 | Р Петерсон | 4 | 7 | 2 | |||||||||||||||||||
WC | М Інгліс | 2 | 1 | Ш Роджерс | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
PR | Я Шведова | 6 | 2 | 4 | 7 | П Мартич | 61 | 3 | |||||||||||||||||
Alt | В Лапко | 4 | 6 | 6 | Alt | В Лапко | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||
7 | П Мартич | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Секція 2
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Quarterfinals | ||||||||||||||||||||||
3 | Ка Плішкова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Е Коччаретто | 0 | 6 | 7 | Е Коччаретто | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
PR | Чжу Лінь | 6 | 3 | 5 | 3 | Ка Плішкова | 65 | 63 | |||||||||||||||||
М Шеріф | 3 | 2 | 13 | Д Коллінз | 77 | 77 | |||||||||||||||||||
Н Стоянович | 6 | 6 | Н Стоянович | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
І Бонавантюр | 3 | 3 | 13 | Д Коллінз | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
13 | Д Коллінз | 6 | 6 | 13 | Д Коллінз | 2 | 6 | [6] | |||||||||||||||||
5 | С Вільямс | 6 | 4 | [10] | |||||||||||||||||||||
9 | Д Векич | 6 | 4 | 2 | |||||||||||||||||||||
PR | Ц Піронкова | 6 | 6 | PR | Ц Піронкова | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Л Самсонова | 2 | 1 | PR | Ц Піронкова | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
В Кужмова | 2 | 0 | 5 | С Вільямс | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Д Гаврилова | 6 | 6 | WC | Д Гаврилова | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
5 | С Вільямс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Quarterfinals | ||||||||||||||||||||||
8 | М Вондроушова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
В Грачова | 2 | 6 | 6 | В Грачова | 4 | 0 | |||||||||||||||||||
WC | Л Кабрера | 6 | 4 | 2 | 8 | М Вондроушова | 77 | 64 | 6 | ||||||||||||||||
PR | В Звонарьова | 6 | 64 | 6 | PR | В Звонарьова | 64 | 77 | 4 | ||||||||||||||||
Кр Плішкова | 4 | 77 | 3 | PR | В Звонарьова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | К Долегайд | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
8 | М Вондроушова | 4 | 6 | [10] | |||||||||||||||||||||
14 | Н Подороська | 6 | 6 | 14 | Н Подороська | 6 | 3 | [4] | |||||||||||||||||
Ф Джонс | 1 | 3 | 14 | Н Подороська | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Олга Данилович | 4 | 4 | Г Міннен | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
Г Міннен | 6 | 6 | 14 | Н Подороська | 5 | 6 | 79 | ||||||||||||||||||
А Рус | 1 | 3 | 4 | П Квітова | 7 | 1 | 67 | ||||||||||||||||||
В Вільямс | 6 | 6 | В Вільямс | 66 | 5 | ||||||||||||||||||||
4 | П Квітова | 78 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Секція 4
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Quarterfinals | ||||||||||||||||||||||
6 | Г Мугуруса | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Сє Шувей | 2 | 0 | А Ван Ейтванк | 2 | 0 | ||||||||||||||||||||
А Ван Ейтванк | 6 | 6 | 6 | Г Мугуруса | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Севастова | 6 | 6 | 11 | А Павлюченкова | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
М Бренгл | 4 | 2 | А Севастова | 0 | 3 | ||||||||||||||||||||
М Дой | 1 | 4 | 11 | А Павлюченкова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
11 | А Павлюченкова | 6 | 6 | 6 | Г Мугуруса | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
15 | К Младенович | 4 | 1 | 2 | С Кенін | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
Дж Пегула | 6 | 6 | Дж Пегула | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
WC | К Біррелл | 5 | 3 | PR | М Бартель | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
PR | М Бартель | 7 | 6 | Дж Пегула | 7 | 5 | 2 | ||||||||||||||||||
К Бюрель | 4 | 3 | 2 | С Кенін | 5 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
К Джорджі | 6 | 6 | К Джорджі | 5 | 0r | ||||||||||||||||||||
2 | С Кенін | 7 | 0 | ||||||||||||||||||||||
Посилання
- Official entry list [Архівовано 29 січня 2021 у Wayback Machine.]
- Singles draw [Архівовано 3 лютого 2021 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
Тур WTA 2021
« 2020
2022 »
- Мельбурн (О, П)*
- Ліон (О, П)
- Гвадалахара (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Чарлстон (О, П)
- Істамбул (О, П)
- Белград (О, П)
- Парма (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
Rosmalen Grass Court Championships- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Прага (О, П)
- палермо (О, П)
- Ґдиня (О, П)
- Клуж-Напока 1 (О, П)
- Чикаго 1 (О, П)*
- Клівленд (О, П)
- Люксембург (О, П)
- Порторож (О, П)*
- Нур-Султан (О, П)*
- Тенерифе (О, П)*
- Курмайор (О, П)*
- Клуж-Напока 2 (О, П)*
- Лінц (О, П)
- Кубок Кінг
- Фінал
- Літні олімпійські ігри, Токіо (О, П, М)
- WTA Elite Trophy, TBA (О, П)
- WTA Finals, Shenzhen (О, П)