Вімблдонський турнір 2021, змішаний парний розряд
Вімблдонський турнір 2021 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Ніл Скупскі Дезіре Кравчик | |||||||||
Фіналіст | Джо Солсбері Гаррієт Дарт | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–2, 7–6(7–1) | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Вімблдонський турнір 2021
Іван Додіг та Латіша Чжань перемогли в турнірі 2019 року, коли він проводився востаннє перед пандемією[1], але цього року вони програли в третьому колі парі Джон Пірс / Чжан Шуай.
Титул виграла американсько-британська пара Дезіре Кравчик / Ніл Скупскі, здолавши в фіналі британську пару Гаррієт Дарт / Джо Солсбері з рахунком 6–2, 7–6(7–1).
Сіяні пари
Усі сіяні пари починали турнір з другого кола.
- 01. Ніколя Маю / Крістіна Младенович (знялися)
- 02. Мате Павич / Габріела Дабровскі (чвертьфінал)
- 03. Веслі Колгоф / Демі Схюрс (2 коло)
- 04. Едуар Роже-Васслен / Ніколь Меліхар (чвертьфінал)
- 05. Ражів Рам / Бетані Маттек-Сендс (3 коло, знялися)
- 06. Іван Додіг / Латіша Чжань (3 коло)
- 07. Ніл Скупскі / Дезіре Кравчик (Чемпіони)
- 08. Майкл Вінус / Чжань Хаоцін (2 коло, знялися)
- 09. Кевін Кравіц / Квета Пешке (півфінал)
- 10. Равен Класен / Дарія Юрак (3 коло)
- 11. Юго Ніс / Сє Шувей (Withdrew)
- 12. Фабріс Мартен / Алекса Гуарачі (2 коло)
- 13. Сандер Жійє / Гейлі Картер (3 коло)
- 14. Жан-Жульєн Роєр / Андрея Клепач (чвертьфінал)
- 15. Бен Маклахлан / Ена Сібахара (2 коло, знялися)
- 16. Маркус Денієлл / Шерон Фічман (2 коло, знялися)
- 17. Джон Пірс / Чжан Шуай (півфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
14 | Жан-Жульєн Роєр Андрея Клепач | 66 | 2 | ||||||||||||||||
7 | Ніл Скупскі Дезіре Кравчик | 78 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Ніл Скупскі Дезіре Кравчик | 3 | 77 | 7 | |||||||||||||||
17 | Джон Пірс Чжан Шуай | 6 | 64 | 5 | |||||||||||||||
4 | Едуар Роже-Васслен Ніколь Меліхар | 2 | 4 | ||||||||||||||||
17 | Джон Пірс Чжан Шуай | 6 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Ніл Скупскі Дезіре Кравчик | 6 | 77 | ||||||||||||||||
Джо Солсбері Гаррієт Дарт | 2 | 61 | |||||||||||||||||
WC | Жеремі Шарді Наомі Броді | 6 | 4 | 5 | |||||||||||||||
Джо Солсбері Гаррієт Дарт | 4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Джо Солсбері Гаррієт Дарт | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
9 | Кевін Кравіц Квета Пешке | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||
9 | Кевін Кравіц Квета Пешке | 6 | 63 | 9 | |||||||||||||||
2 | Мате Павич Габріела Дабровскі | 3 | 77 | 7 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Quarterfinals | ||||||||||||||||||||||
Alt | А Макг'ю Е Веблі-Сміт | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||||
PR | Р Бопанна С Мірза | 6 | 77 | PR | Р Бопанна С Мірза | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | Р Раманатан А Рейна | 2 | 65 | PR | Р Бопанна С Мірза | 3 | 6 | 9 | |||||||||||||||||
Дж Ерліх Л Градецька | 77 | 65 | 4 | 14 | ЖЖ Роєр А Клепач | 6 | 3 | 11 | |||||||||||||||||
PR | Г Ескобар В Звонарьова | 65 | 77 | 6 | PR | Г Ескобар В Звонарьова | 65 | 4 | |||||||||||||||||
14 | ЖЖ Роєр А Клепач | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||||
14 | ЖЖ Роєр А Клепач | 66 | 2 | ||||||||||||||||||||||
7 | Н Скупскі Д Кравчик | 78 | 6 | ||||||||||||||||||||||
12 | Ф Мартен А Гуарачі | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
К Скупскі Дж Пегула | 1 | 7 | 5 | Alt | А Фері Т Мур | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | А Фері Т Мур | 6 | 5 | 7 | Alt | А Фері Т Мур | 65 | 3 | |||||||||||||||||
WC | Л Гласспул Дж Барредж | 7 | Н Скупскі Д Кравчик | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||
Л Бембрідж А Мугаммад | w/o | Л Бембрідж А Мугаммад | 3 | 67 | |||||||||||||||||||||
7 | Н Скупскі Д Кравчик | 6 | 79 | ||||||||||||||||||||||
Секція 2
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Quarterfinals | ||||||||||||||||||||||
4 | Е Роже-Васслен Н Меліхар | w/o | |||||||||||||||||||||||
А Крайчек С Сантамарія | 3 | 6 | 5 | WC | Н Кирйос В Вільямс | ||||||||||||||||||||
WC | Н Кирйос В Вільямс | 6 | 3 | 7 | 4 | Е Роже-Васслен Н Меліхар | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
Дж-П Сміт К Макнеллі | 2 | 3 | А Василевський А Родіонова | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
А Василевський А Родіонова | 6 | 6 | А Василевський А Родіонова | w/o | |||||||||||||||||||||
Alt | Bye | ||||||||||||||||||||||||
4 | Е Роже-Васслен Н Меліхар | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
17 | Джон Пірс Чжан Шуай | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
17 | Джон Пірс Чжан Шуай | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Р Єбави М Вондроушова | 6 | 3 | 6 | Р Єбави М Вондроушова | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Alt | Андре Бегеманн В Гайзен | 4 | 6 | 3 | 17 | Джон Пірс Чжан Шуай | 6 | 77 | |||||||||||||||||
А-у-Г Куреші Н Кіченок | w/o | 6 | І Додіг Л Чжань | 4 | 64 | ||||||||||||||||||||
О Бублик А Павлюченкова | А-у-Г Куреші Н Кіченок | 65 | 4 | ||||||||||||||||||||||
6 | І Додіг Л Чжань | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Quarterfinals | ||||||||||||||||||||||
Alt | Bye | ||||||||||||||||||||||||
WC | Р Пеністон Е Сілва | 4 | 2 | WC | Ж Шарді Н Броді | w/o | |||||||||||||||||||
WC | Ж Шарді Н Броді | 6 | 6 | WC | Ж Шарді Н Броді | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Alt | Д Шаран С Маррей Шаран | 6 | 5 | 6 | 10 | Р Класен Д Юрак | 3 | 5 | |||||||||||||||||
PR | А Беар Г Воскобоєва | 3 | 7 | 4 | Alt | Д Шаран С Маррей Шаран | 6 | 61 | 3 | ||||||||||||||||
10 | Р Класен Д Юрак | 3 | 77 | 6 | |||||||||||||||||||||
WC | Ж Шарді Н Броді | 6 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||
Дж Салісбері Г Дарт | 4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
15 | Б Маклахлан Е Сібахара | ||||||||||||||||||||||||
О Марах Л Кіченок | 7 | 7 | О Марах Л Кіченок | w/o | |||||||||||||||||||||
С Гонсалес Дж Ольмос | 5 | 5 | О Марах Л Кіченок | 3 | 77 | 3 | |||||||||||||||||||
Дж Салісбері Г Дарт | 6 | 77 | Дж Салісбері Г Дарт | 6 | 64 | 6 | |||||||||||||||||||
Г Контінен Г Вотсон | 1 | 63 | Дж Салісбері Г Дарт | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||||||
3 | В Колгоф Д Схюрс | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||||
Секція 4
Перше коло | 2 коло | 3 коло | Quarterfinals | ||||||||||||||||||||||
5 | Р Рам Б Маттек-Сендс | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
Н Монро Р Ворачова | 6 | 6 | Н Монро Р Ворачова | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | Дж О'Мара СБ Грей | 4 | 3 | 5 | Р Рам Б Маттек-Сендс | ||||||||||||||||||||
PR | М Лопес М Боузкова | 3 | 4 | 9 | К Кравіц К Пешке | w/o | |||||||||||||||||||
М Перселл Марта Костюк | 6 | 6 | М Перселл Марта Костюк | ||||||||||||||||||||||
9 | К Кравіц К Пешке | w/o | |||||||||||||||||||||||
9 | К Кравіц К Пешке | 6 | 63 | 9 | |||||||||||||||||||||
2 | М Павич Г Дабровскі | 3 | 77 | 7 | |||||||||||||||||||||
13 | С Гіє Г Картер | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
М Демолінер Л Стефані | 6 | 6 | М Демолінер Л Стефані | 2 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
Alt | Д Пель Р ван дер Гук | 3 | 2 | 13 | С Гіє Г Картер | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
М Мідделькоп К Бертенс | 63 | 7 | 3 | 2 | М Павич Г Дабровскі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Ебден С Стосур | 77 | 5 | 6 | М Ебден С Стосур | 5 | 68 | |||||||||||||||||||
2 | М Павич Г Дабровскі | 7 | 710 | ||||||||||||||||||||||
Інформація про інших учасників
Вайлдкарди
- Жеремі Шарді / Наомі Броді
- Ллойд Гласспул / Джоді Барредж
- Нік Киріос / Вінус Вільямс
- Джонні О'Мара / Сара Бет Грей
- Раян Пеністон / Еден Сілва
Захищений рейтинг
- Аріель Беар / Галина Воскобоєва[2]
- Роган Бопанна / Санія Мірза
- Гонсало Ескобар / Віра Звонарьова
- Марк Лопес / Маріє Боузкова
Посилання
Посилання
- Mixed Doubles draw [Архівовано 31 липня 2021 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
Світовий Тур ATP 2021
« 2020
2022 »
- Роттердам (S, D)
- Дубай (S, D)
- Акапулько (S, D)
- Барселона (S, D)
- Галлле (S, D)
- Лондон (S, D)
- Гамбург (S, D)
- Вашингтон (S, D)
China Open (теніс)Japan Open (теніс)- Відень (S, D)
Базель
- Дельрей-Біч (S, D)
- Анталія (S, D)
- Melbourne 1 (S, D)*
- Melbourne 2 (S, D)*
- Монпельє (S, D)
- Кордоба (S, D)
- Singapore (S, D)*
- Буенос-Айрес (S, D)
- Доха (S, D)
- Марсель (S, D)
- Сантьяго (S, D)
- Marbella (S, D)*
- Cagliari (S, D)*
- Belgrade 1 (S, D)
- Ештуріл (S, D)
- Мюнхен (S, D)
- Женева (S, D)
- Ліон (S, D)
- Belgrade 2 (S, D)*
- Parma (S, D)*
- Штутгарт (S, D)
Rosmalen Grass Court Championships- Істборн (S, D)
- Майорка (S, D)
- Ньюпорт (S, D)
- Бостад (S, D)
- Лос-Кабос (S, D)
- Умаґ (S, D)
- Ґстад (S, D)
- Кіцбюель (S, D)
- Атланта (S, D)
- Вінстон-Сейлем (S, D)
- Мец (S, D)
- Нур-Султан (S, D)*
- San Diego (S, D)*
- Софія (S, D)
- Moscow (S, D)
- Антверпен (S, D)
- Санкт-Петербург (S, D)
- Стокгольм (S, D)
- ATP Cup
- Кубок Девіса
- Фінал
- Кубок Лейвера
– Турніри на які мала вплив пандемія Covid-19
- Олімпійські ігри (S, D, X)
- Фінал ATP, Турин (S, D)
- Next Generation ATP Finals, Мілан