Відкритий чемпіонат США з тенісу 2007, жінки, парний розряд
Відкритий чемпіонат США 2007 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Наталі Деші Дінара Сафіна | |||||||||
Фіналіст | Чжань Юнжань Чжуан Цзяжун | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–2 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Відкритий чемпіонат США з тенісу 2007
Наталі Деші і Дінара Сафіна, які вперше виступали в парному розряді разом, виграли титул, у фіналі перемігши Чжань Юнжань і Чжуан Цзяжун з рахунком 6–4, 6–2.
Сіяні пари
- Кара Блек / Лізель Губер (2-ге коло)
- Ліза Реймонд / Саманта Стосур (3-тє коло)
- Катарина Среботнік / Ай Суґіяма (чвертьфінал)
- Алісія Молік / Мара Сантанджело (3-тє коло)
- Чжань Юнжань / Чжуан Цзяжун (фінал)
- Квета Пешке / Ренне Стаббс (півфінал)
- Наталі Деші / Дінара Сафіна (чемпіонки)
- Олена Лиховцева / Сунь Тяньтянь (1-ше коло)
- Анабель Медіна Гаррігес / Вірхінія Руано Паскуаль (3-тє коло)
- Пен Шуай / Янь Цзи (2-ге коло)
- Марія Кириленко / Олена Весніна (1-ше коло)
- Татьяна Гарбін / Шахар Пеєр (3-тє коло)
- Коріна Мораріу / Меган Шонессі (чвертьфінал)
- Агнеш Савай / Владіміра Угліржова (півфінал)
- Ваня Кінґ / Емілі Луа (3-тє коло)
- Бетані Маттек-Сендс / Саня Мірза (чвертьфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Quarter-фінал | Semi-фінал | Final | |||||||||||||||||
13 | Коріна Мораріу Меган Шонессі | 2 | 2 | ||||||||||||||||
6 | Квета Пешке Ренне Стаббс | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Квета Пешке Ренне Стаббс | 4 | 4 | ||||||||||||||||
7 | Наталі Деші Дінара Сафіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Катарина Среботнік Ай Суґіяма | 5 | 3 | ||||||||||||||||
7 | Наталі Деші Дінара Сафіна | 7 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Наталі Деші Дінара Сафіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||
5 | Чжань Юнжань Чжуан Цзяжун | 4 | 2 | ||||||||||||||||
Стефані Форец Ярослава Шведова | 6 | 3 | 3 | ||||||||||||||||
14 | Агнеш Савай Владіміра Угліржова | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
14 | Агнеш Савай Владіміра Угліржова | 2 | 65 | ||||||||||||||||
5 | Чжань Юнжань Чжуан Цзяжун | 6 | 77 | ||||||||||||||||
5 | Чжань Юнжань Чжуан Цзяжун | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
16 | Бетані Маттек-Сендс Саня Мірза | 3 | 6 | 4 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | К Блек Л Губер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Дж Крейбас Л Гренвілл | 3 | 4 | 1 | К Блек Л Губер | 6 | 62 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | А Ґлетч А Спірс | 4 | 5 | МЕ Камерін Х Дулко | 1 | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
МЕ Камерін Х Дулко | 6 | 7 | МЕ Камерін Х Дулко | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||
К Янс А Росольська | 6 | 6 | 13 | К Мораріу М Шонессі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | S Anundsen J Long | 2 | 1 | К Янс А Росольська | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
М Мюллер Г Навратілова | 2 | 7 | 1 | 13 | К Мораріу М Шонессі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
13 | К Мораріу М Шонессі | 6 | 5 | 6 | 13 | К Мораріу М Шонессі | 2 | 2 | |||||||||||||||||
10 | П Шуай Ц Янь | 4 | 6 | 6 | 6 | К Пешке Р Стаббс | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Е Галловіц Л Остерло | 6 | 1 | 4 | 10 | П Шуай Ц Янь | 0 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
С Баммер Т Пашек | 3 | 2 | Д Гантухова М Хінгіс | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
Д Гантухова М Хінгіс | 6 | 6 | Д Гантухова М Хінгіс | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Р Фудзівара А Накамура | 6 | 66 | 7 | 6 | К Пешке Р Стаббс | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
С Коен-Алоро В Раззано | 4 | 78 | 5 | Р Фудзівара А Накамура | 63 | 2 | |||||||||||||||||||
О Говорцова О Пучкова | 4 | 2 | 6 | К Пешке Р Стаббс | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
6 | К Пешке Р Стаббс | 6 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | К Среботнік А Суґіяма | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
CM Ji SN Sun | 0 | 1 | 3 | К Среботнік А Суґіяма | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Крайчек А Радванська | 77 | 7 | М Крайчек А Радванська | 7 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
Л Градецька Р Ворачова | 63 | 5 | 3 | К Среботнік А Суґіяма | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Деллаква Н Пратт | 6 | 6 | 15 | В Кінґ Е Луа | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
WC | Г Барт A Mueller | 1 | 2 | К Деллаква Н Пратт | 6 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | А Гейнс А Ролле | 4 | 1 | 15 | В Кінґ Е Луа | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
15 | В Кінґ Е Луа | 6 | 6 | 3 | К Среботнік А Суґіяма | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
12 | Т Гарбін Ш Пеєр | 6 | 6 | 7 | Н Деші Д Сафіна | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Н Грандін К Закопалова | 1 | 2 | 12 | Т Гарбін Ш Пеєр | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Шувей А Кудрявцева | 6 | 62 | 5 | Т Пучек Т Танасугарн | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
Т Пучек Т Танасугарн | 3 | 77 | 7 | 12 | Т Гарбін Ш Пеєр | 4 | 6 | 5 | |||||||||||||||||
М Коритцева А Резаї | 3 | 4 | 7 | Н Деші Д Сафіна | 6 | 1 | 7 | ||||||||||||||||||
Ж Гусарова П Шнідер | 6 | 6 | Ж Гусарова П Шнідер | 3 | 5 | ||||||||||||||||||||
Ф Ск'явоне К Кнапп | 4 | 1 | 7 | Н Деші Д Сафіна | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
7 | Н Деші Д Сафіна | 6 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | О Лиховцева TТ Сунь | 66 | 64 | ||||||||||||||||||||||
Е Гарклроуд В Звонарьова | 78 | 77 | Е Гарклроуд В Звонарьова | ||||||||||||||||||||||
С Форец Я Шведова | 6 | 6 | С Форец Я Шведова | w/o | |||||||||||||||||||||
WC | М Бренгл Е Вейнголд | 0 | 3 | С Форец Я Шведова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
І Бенешова Г Воскобоєва | 78 | 6 | А Морігамі М Ту | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
Д Цібулкова К Пен | 66 | 1 | І Бенешова Г Воскобоєва | 66 | 3 | ||||||||||||||||||||
А Морігамі М Ту | 6 | 6 | А Морігамі М Ту | 78 | 6 | ||||||||||||||||||||
11 | М Кириленко О Весніна | 4 | 1 | С Форец Я Шведова | 6 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
14 | А Савай В Угліржова | 6 | 6 | 14 | А Савай В Угліржова | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Дж Джексон Ч Рубін | 2 | 4 | 14 | А Савай В Угліржова | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
П Цетковська Л Шафарова | 2 | 7 | 4 | Е Даніліду Я Вер | 5 | 5 | |||||||||||||||||||
Е Даніліду Я Вер | 6 | 5 | 6 | 14 | А Савай В Угліржова | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
П Суарес Р Вінчі | 2 | 77 | 68 | 4 | А Молік М Сантанджело | 5 | 4 | ||||||||||||||||||
М Марреро С Сфар | 6 | 65 | 710 | М Марреро С Сфар | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Л Домінгес Ліно А Парра Сантонха | 3 | 4 | 4 | А Молік М Сантанджело | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | А Молік М Сантанджело | 6 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | Ю Чжань Ч Цзяжун | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | Дж Гемптон М Уден | 1 | 1 | 5 | Ю Чжань Ч Цзяжун | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
А Бондаренко К Бондаренко | 7 | 6 | А Бондаренко К Бондаренко | 6 | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
Ю Федак К Канепі | 5 | 2 | 5 | Ю Чжань Ч Цзяжун | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
В Душевіна Т Перебийніс | 7 | 2 | 7 | 9 | А Медіна Гаррігес В Руано Паскуаль | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
В Азаренко А Чакветадзе | 5 | 6 | 5 | В Душевіна Т Перебийніс | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
Є Костанич-Тошич Б Стрицова | 1 | 1 | 9 | А Медіна Гаррігес В Руано Паскуаль | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
9 | А Медіна Гаррігес В Руано Паскуаль | 6 | 6 | 5 | Ю Чжань Ч Цзяжун | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
16 | Б Маттек С Мірза | 6 | 6 | 16 | Б Маттек С Мірза | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
С Бремон Є Янкович | 2 | 1 | 16 | Б Маттек С Мірза | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Я Ґайдошова Б Стюарт | 6 | 6 | Я Ґайдошова Б Стюарт | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
А Кербер І Мейсбургер | 3 | 3 | 16 | Б Маттек С Мірза | 2 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
О Дементьєва Ф Пенетта | 6 | 6 | 2 | Л Реймонд С Стосур | 6 | 5 | 5 | ||||||||||||||||||
Е Лайне К Возняцкі | 4 | 1 | О Дементьєва Ф Пенетта | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
A Ehritt-Vanc А Родіонова | 1 | 3 | 2 | Л Реймонд С Стосур | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | Л Реймонд С Стосур | 6 | 6 |
Посилання
- Draws
- п
- о
- р
- (1889) Марґарет Баллард / Берта Таунсенд
- (1890) Еллен Рузвелт / Ґрейс Рузвелт
- (1891) Мейбл Кегілл / Емма Лівіт-Морґан
- (1892) Мейбл Кегілл / Аделін Маккінлі
- (1893) Елін Террі / Гаррієт Батлер
- (1894) Гелен Гелвіґ / Джульєтт Аткінсон
- (1895) Гелен Гелвіґ / Джульєтт Аткінсон
- (1896) Елізабет Мур / Джульєтт Аткінсон
- (1897) Джульєтт Аткінсон / Кетлін Аткінсон
- (1898) Джульєтт Аткінсон / Кетлін Аткінсон
- (1899) Джейн Крейвен / Міртл Макатір
- (1900) Едіт Паркер / Галлі Шамплен
- (1901) Джульєтт Аткінсон / Міртл Макатір
- (1902) Джульєтт Аткінсон / Маріон Джонс
- (1903) Елізабет Мур / Каррі Нілі
- (1904) Мей Саттон Банді / Міріам Голл
- (1905) Гелен Гоманс / Каррі Нілі
- (1906) Енн Бердетт-Коу / Етель Блісс Платт
- (1907) Марі Вімер / Каррі Нілі
- (1908) Евелін Сірс / Марґарет Кертіс
- (1909) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Едіт Роч
- (1910) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Едіт Роч
- (1911) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Елеонора Сірс
- (1912) Дороті Ґрін / Мері Браун
- (1913) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1914) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1915) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Елеонора Сірс
- (1916) Молла Б'юрстедт Маллорі / Елеонора Сірс
- (1917) Молла Б'юрстедт Маллорі / Елеонора Сірс
- (1918) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1919) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1920) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1921) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1922) Маріон Джессап / Гелен Віллс
- (1923) Кетлін Маккейн-Годфрі / Філліс Говкінс-Ковелл
- (1924) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Гелен Віллс
- (1925) Мері Браун / Гелен Віллс
- (1926) Елізабет Раян / Елінор Ґосс
- (1927) Кетлін Маккейн-Годфрі / Ермінтруд Гарві
- (1928) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Гелен Віллс
- (1929) Фебе Голкрофт-Вотсон / Пеґґі Мічелл
- (1930) Бетті Натголл Шумейкер / Сара Палфрі-Кук
- (1931) Бетті Натголл Шумейкер / Ейлін Беннетт-Віттінґстолл
- (1932) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1933) Бетті Натголл Шумейкер / Фреда Джеймс
- (1934) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1935) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1936) Марджорі Ґладман Ван Рин / Каролін Бабкок-Старк
- (1937) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1938) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1939) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1940) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1941) Сара Палфрі-Кук / Маргарет Осборн Дюпон
- (1942) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1943) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1944) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1945) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1946) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1947) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1948) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1949) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1950) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1951) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1952) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1953) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1954) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1955) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1956) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1957) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1958) Джінн Арт / Дарлін Гард
- (1959) Джінн Арт / Дарлін Гард
- (1960) Марія Буено / Дарлін Гард
- (1961) Дарлін Гард / Леслі Тернер Боурі
- (1962) Марія Буено / Дарлін Гард
- (1963) Робін Ебберн / Маргарет Корт
- (1964) Біллі Джин Кінг / Карен Гантце Сусман
- (1965) Керо Колдвелл-Гребнер / Ненсі Річі
- (1966) Марія Буено / Ненсі Річі
- (1967) Розмарі Касалс / Біллі Джин Кінг
- (1968) Марія Буено / Маргарет Корт
- (1969) Франсуаз Дюрр / Дарлін Гард
- (1970) Маргарет Корт / Джуді Тегарт Далтон
- (1971) Розмарі Касалс / Джуді Тегарт Далтон
- (1972) Франсуаз Дюрр / Бетті Стеве
- (1973) Маргарет Корт / Вірджинія Вейд
- (1974) Розмарі Касалс / Біллі Джин Кінг
- (1975) Маргарет Корт / Вірджинія Вейд
- (1976) Деліна Бошофф / Ілана Клосс
- (1977) Мартіна Навратілова / Бетті Стеве
- (1978) Біллі Джин Кінг / Мартіна Навратілова
- (1979) Бетті Стеве / Венді Тернбулл
- (1980) Біллі Джин Кінг / Мартіна Навратілова
- (1981) Кеті Джордан / Енн Сміт
- (1982) Розмарі Касалс / Венді Тернбулл
- (1983) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1984) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1985) Клаудія Коде-Кільш / Гелена Сукова
- (1986) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1987) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1988) Джиджі Фернандес / Робін Вайт
- (1989) Гана Мандлікова / Мартіна Навратілова
- (1990) Джиджі Фернандес / Мартіна Навратілова
- (1991) Пем Шрайвер / Наталія Зверєва
- (1992) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1993) Аранча Санчес Вікаріо / Гелена Сукова
- (1994) Яна Новотна / Аранча Санчес Вікаріо
- (1995) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1996) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1997) Ліндсі Девенпорт / Яна Новотна
- (1998) Мартіна Хінгіс / Яна Новотна
- (1999) Серена Вільямс / Вінус Вільямс
- (2000) Жулі Алар-Декюжі / Суґіяма Ай
- (2001) Ліза Реймонд / Ренне Стаббс
- (2002) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2003) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2004) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2005) Ліза Реймонд / Саманта Стосур
- (2006) Наталі Деші / Віра Звонарьова
- (2007) Наталі Деші / Дінара Сафіна
- (2008) Кара Блек / Лізель Губер
- (2009) Серена Вільямс / Вінус Вільямс
- (2010) Ваня Кінг / Ярослава Шведова
- (2011) Лізель Губер / Ліза Реймонд
- (2012) Сара Еррані / Роберта Вінчі
- (2013) Андреа Главачкова / Луціє Градецька
- (2014) Катерина Макарова / Олена Весніна
- (2015) Мартіна Хінгіс / Саня Мірза
- (2016) Бетані Маттек-Сендс / Луціє Шафарова
- (2017) Чжань Юнжань / Мартіна Хінгіс
- (2018) Ешлі Барті / Коко Вандевей
- (2019) Орина Соболенко / Елісе Мертенс
- (2020) Лаура Зігемунд / Віра Звонарьова
- (2021) Саманта Стосур / Чжан Шуай