Відкритий чемпіонат США з тенісу 2012, жінки, парний розряд
Відкритий чемпіонат США 2012 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Сара Еррані Роберта Вінчі | |||||||||
Фіналіст | Андреа Главачкова Луціє Градецька | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–2 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Відкритий чемпіонат США з тенісу 2012
Лізель Губер і Ліза Реймонд були чинними чемпіонками, але не змогли захистити свій титул, оскільки в третьому колі їх перемогли Сє Шувей і Анабель Медіна Гаррігес.
Кім Клейстерс зіграла свій останній матч у парному розряді перед тим як завершити кар'єру на цьому турнірі. Разом з Кірстен Фліпкенс у першому колі їх перемогли Ч Шуай і Чжуан Цзяжун.
Сара Еррані і Роберта Вінчі виграли титул, у фіналі перемігши пару Андреа Главачкова і Луціє Градецька з рахунком 6–4, 6–2.
Сіяні пари
- Лізель Губер / Ліза Реймонд (3 коло)
- Сара Еррані / Роберта Вінчі (чемпіонки)
- Андреа Главачкова / Луціє Градецька (фінал)
- Марія Кириленко / Надія Петрова (чвертьфінал)
- Ваня Кінґ / Ярослава Шведова (3 коло)
- Катерина Макарова / Олена Весніна (3 коло)
- Катарина Среботнік / Чжен Цзє (1 коло)
- Нурія Льягостера Вівес / Марія Хосе Мартінес Санчес (півфінал)
- Ракель Копс-Джонс / Абігейл Спірс (3 коло)
- Івета Бенешова / Барбора Стрицова (2 коло)
- Юлія Гергес / Квета Пешке (чвертьфінал)
- Анастасія Родіонова / Галина Воскобоєва (2 коло)
- Бетані Маттек-Сендс/ Саня Мірза (3 коло)
- Наталі Грандін / Владіміра Угліржова (3 коло)
- Клаудія Янс-Ігначик / Крістіна Младенович (2 коло)
- Сє Шувей / Анабель Медіна Гаррігес (півфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||||||||||||||||
16 | Сє Шувей Анабель Медіна Гаррігес | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Чжуан Цзяжун Ч Шуай | 2 | 1 | |||||||||||||||||
16 | Сє Шувей Анабель Медіна Гаррігес | 62 | 4 | ||||||||||||||||
3 | Андреа Главачкова Луціє Градецька | 77 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Андреа Главачкова Луціє Градецька | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Сабіне Лісіцкі Пен Шуай | 3 | 1 | |||||||||||||||||
3 | Андреа Главачкова Луціє Градецька | 4 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Сара Еррані Роберта Вінчі | 6 | 6 | ||||||||||||||||
8 | Нурія Льягостера Вівес Марія Хосе Мартінес Санчес | 7 | 3 | 77 | |||||||||||||||
4 | Марія Кириленко Надія Петрова | 5 | 6 | 65 | |||||||||||||||
8 | Нурія Льягостера Вівес Марія Хосе Мартінес Санчес | 3 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Сара Еррані Роберта Вінчі | 6 | 6 | ||||||||||||||||
11 | Юлія Гергес Квета Пешке | 2 | 62 | ||||||||||||||||
2 | Сара Еррані Роберта Вінчі | 6 | 77 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Л Губер Л Реймонд | 6 | 68 | 6 | |||||||||||||||||||||
Е Даніліду К Деллаква | 4 | 710 | 4 | 1 | Л Губер Л Реймонд | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Я Ґайдошова А Росольська | 63 | 77 | 7 | Я Ґайдошова А Росольська | 2 | 5 | |||||||||||||||||||
О Говорцова А Кудрявцева | 77 | 65 | 5 | 1 | Л Губер Л Реймонд | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
В Душевіна Т Танасугарн | 6 | 6 | 16 | С Шувей А Медіна Гаррігес | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
С Форец Гакон М Лучич-Бароні | 4 | 1 | В Душевіна Т Танасугарн | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
М Крайчек П Пармантьє | 4 | 0 | 16 | С Шувей А Медіна Гаррігес | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
16 | С Шувей А Медіна Гаррігес | 6 | 6 | 16 | С Шувей А Медіна Гаррігес | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
10 | І Бенешова Б Стрицова | 6 | 6 | Ч Цзяжун Ч Шуай | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
К Бертенс А Рус | 3 | 3 | 10 | І Бенешова Б Стрицова | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
І-К Бегу А Корне | 6 | 4 | 3 | А Кербер Т Пашек | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Кербер Т Пашек | 0 | 6 | 6 | А Кербер Т Пашек | 79 | 5 | 0 | ||||||||||||||||||
WC | К Клейстерс К Фліпкенс | 3 | 4 | Ч Цзяжун Ч Шуай | 67 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Ч Цзяжун Ч Шуай | 6 | 6 | Ч Цзяжун Ч Шуай | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||
Е Бірнерова Р Опранді | 6 | 7 | Е Бірнерова Р Опранді | 5 | 5 | ||||||||||||||||||||
7 | К Среботнік Ц Чжен | 4 | 5 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | А Главачкова Л Градецька | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
М Цінк А Савай | 2 | 4 | 3 | А Главачкова Л Градецька | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
М Бартель Т Малек | 2 | 6 | 6 | М Бартель Т Малек | 61 | 3 | |||||||||||||||||||
Є Янкович Б Йовановські | 6 | 1 | 4 | 3 | А Главачкова Л Градецька | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | С Кроуфорд А Кік | 6 | 64 | 4 | 14 | Н Грандін В Угліржова | 3 | 3 | |||||||||||||||||
Л Декмеєре М Югич-Салкич | 3 | 77 | 6 | Л Декмеєре М Югич-Салкич | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Чж Хаоцін Ю Чжань | 64 | 1 | 14 | Н Грандін В Угліржова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
14 | Н Грандін В Угліржова | 77 | 6 | 3 | А Главачкова Л Градецька | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
12 | А Родіонова Г Воскобоєва | 77 | 3 | 6 | С Лісіцкі П Шуай | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
А-Л Гренефельд П Мартич | 65 | 6 | 4 | 12 | А Родіонова Г Воскобоєва | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
С Лісіцкі П Шуай | 6 | 6 | С Лісіцкі П Шуай | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Ш Пеєр Л Робсон | 0 | 3 | С Лісіцкі П Шуай | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | М Кіз Дж Пегула | 6 | 6 | 6 | К Макарова О Весніна | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
А Аманмурадова М Мікулеску | 2 | 2 | WC | М Кіз Дж Пегула | 3 | 6 | 64 | ||||||||||||||||||
М Еракович Г Вотсон | 2r | 6 | К Макарова О Весніна | 6 | 4 | 77 | |||||||||||||||||||
6 | К Макарова О Весніна | 3 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | Н Льягостера Вівес МХ Мартінес Санчес | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
А Павлюченкова Л Шафарова | 4 | 4 | 8 | Н Льягостера Вівес МХ Мартінес Санчес | 65 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
С Солер Еспіноза К Суарес Наварро | 6 | 6 | С Солер Еспіноза К Суарес Наварро | 77 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | Г Мін М Уден | 1 | 4 | 8 | Н Льягостера Вівес МХ Мартінес Санчес | 3 | 77 | 7 | |||||||||||||||||
Т Бабош С Стівенс | 7 | 4 | 2 | 9 | Р Копс-Джонс А Спірс | 6 | 62 | 5 | |||||||||||||||||
Ж Гусарова М Рибарикова | 5 | 6 | 6 | Ж Гусарова М Рибарикова | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Д Цібулкова Д Гантухова | 6 | 1 | 2 | 9 | Р Копс-Джонс А Спірс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
9 | Р Копс-Джонс А Спірс | 4 | 6 | 6 | 8 | Н Льягостера Вівес МХ Мартінес Санчес | 7 | 3 | 77 | ||||||||||||||||
15 | К Янс-Ігначик К Младенович | 6 | 6 | 4 | М Кириленко Н Петрова | 5 | 6 | 65 | |||||||||||||||||
С Арвідссон Ю Ларссон | 4 | 4 | 15 | К Янс-Ігначик К Младенович | 4 | 0 | |||||||||||||||||||
Alt | Л Лі-Вотерс М Мултон-Леві | 4 | 0 | WC | С Вільямс В Вільямс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | С Вільямс В Вільямс | 6 | 6 | WC | С Вільямс В Вільямс | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
А Каданцу М Жоанссон | 2 | 3 | 4 | М Кириленко Н Петрова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | І Фалконі М Санчес | 6 | 6 | WC | І Фалконі М Санчес | 0 | 7 | 5 | |||||||||||||||||
Е Кеотавонг А Татіашвілі | 0 | 3 | 4 | М Кириленко Н Петрова | 6 | 5 | 7 | ||||||||||||||||||
4 | М Кириленко Н Петрова | 6 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | В Кінґ Я Шведова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
П Герцог А Клепач | 0 | 1 | 5 | В Кінґ Я Шведова | 61 | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
Ка Плішкова Кр Плішкова | 2 | 4 | Н Братчикова О Панова | 77 | 64 | 4 | |||||||||||||||||||
Н Братчикова О Панова | 6 | 6 | 5 | В Кінґ Я Шведова | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
С Халеп О Савчук | 3 | 0 | 11 | Ю Гергес К Пешке | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Р Ворачова К Закопалова | 6 | 6 | Р Ворачова К Закопалова | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
К Дате-Крумм А Возняк | 1 | 3 | 11 | Ю Гергес К Пешке | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
11 | Ю Гергес К Пешке | 6 | 6 | 11 | Ю Гергес К Пешке | 2 | 62 | ||||||||||||||||||
13 | Б Маттек-Сендс С Мірза | 6 | 6 | 2 | С Еррані Р Вінчі | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
А Бріанті С Кирстя | 1 | 1 | 13 | Б Маттек-Сендс С Мірза | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Бондаренко Ц Піронкова | 2 | 6 | 4 | Д Юрак К Мароші | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
Д Юрак К Мароші | 6 | 3 | 6 | 13 | Б Маттек-Сендс С Мірза | 4 | 79 | 2 | |||||||||||||||||
М Мінелла А Петкович | 3 | 6 | 3 | 2 | С Еррані Р Вінчі | 6 | 67 | 6 | |||||||||||||||||
Дж Крейбас Ш Схеперс | 6 | 3 | 6 | Дж Крейбас Ш Схеперс | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
В Лепченко Ч Сайсай | 4 | 5 | 2 | С Еррані Р Вінчі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | С Еррані Р Вінчі | 6 | 7 |
Посилання
- Main Draw [Архівовано 9 квітня 2016 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
- (1889) Марґарет Баллард / Берта Таунсенд
- (1890) Еллен Рузвелт / Ґрейс Рузвелт
- (1891) Мейбл Кегілл / Емма Лівіт-Морґан
- (1892) Мейбл Кегілл / Аделін Маккінлі
- (1893) Елін Террі / Гаррієт Батлер
- (1894) Гелен Гелвіґ / Джульєтт Аткінсон
- (1895) Гелен Гелвіґ / Джульєтт Аткінсон
- (1896) Елізабет Мур / Джульєтт Аткінсон
- (1897) Джульєтт Аткінсон / Кетлін Аткінсон
- (1898) Джульєтт Аткінсон / Кетлін Аткінсон
- (1899) Джейн Крейвен / Міртл Макатір
- (1900) Едіт Паркер / Галлі Шамплен
- (1901) Джульєтт Аткінсон / Міртл Макатір
- (1902) Джульєтт Аткінсон / Маріон Джонс
- (1903) Елізабет Мур / Каррі Нілі
- (1904) Мей Саттон Банді / Міріам Голл
- (1905) Гелен Гоманс / Каррі Нілі
- (1906) Енн Бердетт-Коу / Етель Блісс Платт
- (1907) Марі Вімер / Каррі Нілі
- (1908) Евелін Сірс / Марґарет Кертіс
- (1909) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Едіт Роч
- (1910) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Едіт Роч
- (1911) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Елеонора Сірс
- (1912) Дороті Ґрін / Мері Браун
- (1913) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1914) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1915) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Елеонора Сірс
- (1916) Молла Б'юрстедт Маллорі / Елеонора Сірс
- (1917) Молла Б'юрстедт Маллорі / Елеонора Сірс
- (1918) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1919) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1920) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1921) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1922) Маріон Джессап / Гелен Віллс
- (1923) Кетлін Маккейн-Годфрі / Філліс Говкінс-Ковелл
- (1924) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Гелен Віллс
- (1925) Мері Браун / Гелен Віллс
- (1926) Елізабет Раян / Елінор Ґосс
- (1927) Кетлін Маккейн-Годфрі / Ермінтруд Гарві
- (1928) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Гелен Віллс
- (1929) Фебе Голкрофт-Вотсон / Пеґґі Мічелл
- (1930) Бетті Натголл Шумейкер / Сара Палфрі-Кук
- (1931) Бетті Натголл Шумейкер / Ейлін Беннетт-Віттінґстолл
- (1932) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1933) Бетті Натголл Шумейкер / Фреда Джеймс
- (1934) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1935) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1936) Марджорі Ґладман Ван Рин / Каролін Бабкок-Старк
- (1937) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1938) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1939) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1940) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1941) Сара Палфрі-Кук / Маргарет Осборн Дюпон
- (1942) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1943) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1944) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1945) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1946) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1947) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1948) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1949) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1950) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1951) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1952) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1953) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1954) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1955) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1956) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1957) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1958) Джінн Арт / Дарлін Гард
- (1959) Джінн Арт / Дарлін Гард
- (1960) Марія Буено / Дарлін Гард
- (1961) Дарлін Гард / Леслі Тернер Боурі
- (1962) Марія Буено / Дарлін Гард
- (1963) Робін Ебберн / Маргарет Корт
- (1964) Біллі Джин Кінг / Карен Гантце Сусман
- (1965) Керо Колдвелл-Гребнер / Ненсі Річі
- (1966) Марія Буено / Ненсі Річі
- (1967) Розмарі Касалс / Біллі Джин Кінг
- (1968) Марія Буено / Маргарет Корт
- (1969) Франсуаз Дюрр / Дарлін Гард
- (1970) Маргарет Корт / Джуді Тегарт Далтон
- (1971) Розмарі Касалс / Джуді Тегарт Далтон
- (1972) Франсуаз Дюрр / Бетті Стеве
- (1973) Маргарет Корт / Вірджинія Вейд
- (1974) Розмарі Касалс / Біллі Джин Кінг
- (1975) Маргарет Корт / Вірджинія Вейд
- (1976) Деліна Бошофф / Ілана Клосс
- (1977) Мартіна Навратілова / Бетті Стеве
- (1978) Біллі Джин Кінг / Мартіна Навратілова
- (1979) Бетті Стеве / Венді Тернбулл
- (1980) Біллі Джин Кінг / Мартіна Навратілова
- (1981) Кеті Джордан / Енн Сміт
- (1982) Розмарі Касалс / Венді Тернбулл
- (1983) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1984) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1985) Клаудія Коде-Кільш / Гелена Сукова
- (1986) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1987) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1988) Джиджі Фернандес / Робін Вайт
- (1989) Гана Мандлікова / Мартіна Навратілова
- (1990) Джиджі Фернандес / Мартіна Навратілова
- (1991) Пем Шрайвер / Наталія Зверєва
- (1992) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1993) Аранча Санчес Вікаріо / Гелена Сукова
- (1994) Яна Новотна / Аранча Санчес Вікаріо
- (1995) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1996) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1997) Ліндсі Девенпорт / Яна Новотна
- (1998) Мартіна Хінгіс / Яна Новотна
- (1999) Серена Вільямс / Вінус Вільямс
- (2000) Жулі Алар-Декюжі / Суґіяма Ай
- (2001) Ліза Реймонд / Ренне Стаббс
- (2002) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2003) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2004) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2005) Ліза Реймонд / Саманта Стосур
- (2006) Наталі Деші / Віра Звонарьова
- (2007) Наталі Деші / Дінара Сафіна
- (2008) Кара Блек / Лізель Губер
- (2009) Серена Вільямс / Вінус Вільямс
- (2010) Ваня Кінг / Ярослава Шведова
- (2011) Лізель Губер / Ліза Реймонд
- (2012) Сара Еррані / Роберта Вінчі
- (2013) Андреа Главачкова / Луціє Градецька
- (2014) Катерина Макарова / Олена Весніна
- (2015) Мартіна Хінгіс / Саня Мірза
- (2016) Бетані Маттек-Сендс / Луціє Шафарова
- (2017) Чжань Юнжань / Мартіна Хінгіс
- (2018) Ешлі Барті / Коко Вандевей
- (2019) Орина Соболенко / Елісе Мертенс
- (2020) Лаура Зігемунд / Віра Звонарьова
- (2021) Саманта Стосур / Чжан Шуай