Кубок Англії з футболу 1934—1935
Кубок Англії 1934—1935 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 1 вересня 1934 — 27 квітня 1935 |
Призові місця | |
Чемпіон | Шеффілд Венсдей (3-й раз) |
Віцечемпіон | Вест-Бромвіч Альбіон |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1934—1935 — 60-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Втретє титул здобув Шеффілд Венсдей.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
24 листопада | Честер | 3:1 | Діннінгтон Атлетік |
24 листопада | Дарвен | 1:2 | Бостон Юнайтед |
24 листопада | Бристоль Сіті | 2:0 | Джиллінгем |
24 листопада | Вотфорд | 2:0 | Корінтіан |
24 листопада | Кру Александра | 1:2 | Волсолл |
24 листопада | Свіндон Таун | 4:0 | Ньюпорт Каунті |
24 листопада | Донкастер Роверз | 0:2 | Барроу |
24 листопада | Рексем | 4:1 | Рочдейл |
24 листопада | Транмер Роверз | 3:1 | Стейлібрідж Селтік |
24 листопада | Квінз Парк Рейнджерс | 2:0 | Волтемстоу Авеню |
24 листопада | Бристоль Роверз | 3:0 | Гарвіч-енд-Паркстон |
24 листопада | Ковентрі Сіті | 7:0 | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед |
24 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 3:1 | Фолкстоун |
24 листопада | Шилдон | 2:2 | Лінкольн Сіті |
28 листопада Перегравання | Лінкольн Сіті | 4:0 | Шилдон |
24 листопада | Карлайл Юнайтед | 1:6 | Віган Атлетік |
24 листопада | Вімблдон | 1:1 | Лейтон |
29 листопада Перегравання | Лейтон | 0:1 | Вімблдон |
24 листопада | Саутенд Юнайтед | 10:1 | Голдерс Грін |
24 листопада | Блайт Спартанс | 1:1 | Стокпорт Каунті |
28 листопада Перегравання | Стокпорт Каунті | 4:1 | Блайт Спартанс |
24 листопада | Бедфорд Таун | 2:3 | Дартфорд |
24 листопада | Менсфілд Таун | 6:1 | Аккрінгтон Стенлі |
24 листопада | Кардіфф Сіті | 1:2 | Редінг |
24 листопада | Бертон Таун | 2:3 | Йорк Сіті |
24 листопада | Баррі | 0:1 | Нортгемптон Таун |
24 листопада | Галіфакс Таун | 1:1 | Гартлпул Юнайтед |
28 листопада Перегравання | Гартлпул Юнайтед | 2:0 | Галіфакс Таун |
24 листопада | Чарльтон Атлетік | 2:2 | Ексетер Сіті |
28 листопада Перегравання | Ексетер Сіті | 5:2 | Чарльтон Атлетік |
24 листопада | Саутпорт | 1:1 | Нью-Брайтон |
28 листопада Перегравання | Нью-Брайтон | 1:1 | Саутпорт |
3 грудня Перегравання | Саутпорт | 1:2 | Нью-Брайтон |
24 листопада | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед | 3:0 | Крістал Пелес |
24 листопада | Далвіч Гамлет | 1:2 | Торкі Юнайтед |
24 листопада | Воркінгтон | 2:0 | Бірмінгем Корпорейшн Тремвейс |
24 листопада | Ротергем Юнайтед | 2:0 | Спеннімур Юнайтед |
24 листопада | Олдершот | 4:0 | Борнмут енд Боском Атлетік |
24 листопада | Гілфорд Сіті | 1:2 | Бат Сіті |
24 листопада | Ашфорд | 1:4 | Клептон Орієнт |
24 листопада | Ґейтсгед | 1:4 | Дарлінгтон |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
8 грудня | Дартфорд | 0:1 | Бристоль Роверз |
8 грудня | Барроу | 0:2 | Олдершот |
8 грудня | Бат Сіті | 2:1 | Бостон Юнайтед |
8 грудня | Вотфорд | 1:1 | Волсолл |
13 грудня Перегравання | Волсолл | 1:0 | Вотфорд |
8 грудня | Редінг | 3:0 | Рексем |
8 грудня | Свіндон Таун | 4:3 | Лінкольн Сіті |
8 грудня | Стокпорт Каунті | 3:2 | Дарлінгтон |
8 грудня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
8 грудня | Нортгемптон Таун | 0:0 | Воркінгтон |
13 грудня Перегравання | Воркінгтон | 0:1 | Нортгемптон Таун |
8 грудня | Клептон Орієнт | 1:3 | Честер |
8 грудня | Вімблдон | 1:5 | Саутенд Юнайтед |
8 грудня | Гартлпул Юнайтед | 0:4 | Ковентрі Сіті |
8 грудня | Менсфілд Таун | 4:2 | Транмер Роверз |
8 грудня | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед | 4:1 | Ексетер Сіті |
8 грудня | Йорк Сіті | 1:0 | Нью-Брайтон |
8 грудня | Ротергем Юнайтед | 1:2 | Бристоль Сіті |
8 грудня | Віган Атлетік | 3:2 | Торкі Юнайтед |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
12 січня | Бірмінгем Сіті | 5:1 | Ковентрі Сіті |
12 січня | Честер | 0:4 | Ноттінгем Форест |
12 січня | Бристоль Сіті | 1:1 | Бері |
16 січня Перегравання | Бері | 2:2 | Бристоль Сіті |
21 січня Перегравання | Бристоль Сіті | 2:1 | Бері |
12 січня | Бернлі | 4:2 | Менсфілд Таун |
12 січня | Престон Норт-Енд | 0:0 | Барнслі |
16 січня Перегравання | Барнслі | 0:1 | Престон Норт-Енд |
12 січня | Волсолл | 1:2 | Саутгемптон |
12 січня | Лестер Сіті | 2:1 | Блекпул |
12 січня | Астон Вілла | 1:3 | Бредфорд Сіті |
12 січня | Шеффілд Венсдей | 3:1 | Олдем Атлетік |
12 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 4:0 | Ноттс Каунті |
12 січня | Мідлсбро | 1:1 | Блекберн Роверз |
17 січня Перегравання | Блекберн Роверз | 1:0 | Мідлсбро |
12 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:1 | Порт Вейл |
12 січня | Сандерленд | 3:2 | Фулгем |
12 січня | Евертон | 6:3 | Грімсбі Таун |
12 січня | Свіндон Таун | 2:1 | Честерфілд |
12 січня | Тоттенгем Готспур | 1:0 | Манчестер Сіті |
12 січня | Брентфорд | 0:1 | Плімут Аргайл |
12 січня | Бристоль Роверз | 1:3 | Манчестер Юнайтед |
12 січня | Нортгемптон Таун | 0:2 | Болтон Вондерерз |
12 січня | Портсмут | 1:1 | Гаддерсфілд Таун |
16 січня Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 2:3 | Портсмут |
12 січня | Вест Гем Юнайтед | 1:1 | Стокпорт Каунті |
16 січня Перегравання | Стокпорт Каунті | 1:0 | Вест Гем Юнайтед |
12 січня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 0:2 | Арсенал |
12 січня | Норвіч Сіті | 2:0 | Бат Сіті |
12 січня | Галл Сіті | 1:5 | Ньюкасл Юнайтед |
12 січня | Челсі | 1:1 | Лутон Таун |
16 січня Перегравання | Лутон Таун | 2:0 | Челсі |
12 січня | Саутенд Юнайтед | 0:4 | Шеффілд Юнайтед |
12 січня | Свонсі Сіті | 4:1 | Сток Сіті |
12 січня | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед | 2:6 | Ліверпуль |
12 січня | Лідс Юнайтед | 4:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
12 січня | Йорк Сіті | 0:1 | Дербі Каунті |
12 січня | Олдершот | 0:0 | Редінг |
16 січня Перегравання | Редінг | 3:1 | Олдершот |
12 січня | Віган Атлетік | 1:4 | Міллволл |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
26 січня | Бернлі | 3:1 | Лутон Таун |
26 січня | Саутгемптон | 0:3 | Бірмінгем Сіті |
26 січня | Редінг | 1:0 | Міллволл |
26 січня | Лестер Сіті | 0:1 | Арсенал |
26 січня | Ноттінгем Форест | 0:0 | Манчестер Юнайтед |
30 січня Перегравання | Манчестер Юнайтед | 0:3 | Ноттінгем Форест |
26 січня | Блекберн Роверз | 1:0 | Ліверпуль |
26 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 1:2 | Шеффілд Венсдей |
26 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 7:1 | Шеффілд Юнайтед |
26 січня | Сандерленд | 1:1 | Евертон |
30 січня Перегравання | Евертон | 6:4 | Сандерленд |
26 січня | Дербі Каунті | 3:0 | Свонсі Сіті |
26 січня | Свіндон Таун | 0:2 | Престон Норт-Енд |
26 січня | Тоттенгем Готспур | 2:0 | Ньюкасл Юнайтед |
26 січня | Портсмут | 0:0 | Бристоль Сіті |
30 січня Перегравання | Бристоль Сіті | 2:0 | Портсмут |
26 січня | Норвіч Сіті | 3:3 | Лідс Юнайтед |
30 січня Перегравання | Лідс Юнайтед | 1:2 | Норвіч Сіті |
26 січня | Плімут Аргайл | 1:4 | Болтон Вондерерз |
26 січня | Бредфорд Сіті | 0:0 | Стокпорт Каунті |
30 січня Перегравання | Стокпорт Каунті | 3:2 | Бредфорд Сіті |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
16 лютого | Бристоль Сіті | 0:0 | Престон Норт-Енд |
25 лютого Перегравання | Престон Норт-Енд | 5:0 | Бристоль Сіті |
16 лютого | Редінг | 0:1 | Арсенал |
16 лютого | Ноттінгем Форест | 0:0 | Бернлі |
19 лютого Перегравання | Бернлі | 3:0 | Ноттінгем Форест |
16 лютого | Евертон | 3:1 | Дербі Каунті |
16 лютого | Стокпорт Каунті | 0:5 | Вест-Бромвіч Альбіон |
16 лютого | Тоттенгем Готспур | 1:1 | Болтон Вондерерз |
20 лютого Перегравання | Болтон Вондерерз | 1:1 | Тоттенгем Готспур |
25 лютого Перегравання | Болтон Вондерерз | 2:0 | Тоттенгем Готспур |
16 лютого | Норвіч Сіті | 0:1 | Шеффілд Венсдей |
21 лютого | Блекберн Роверз | 1:2 | Бірмінгем Сіті |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
2 березня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:0 | Престон Норт-Енд |
2 березня | Шеффілд Венсдей | 2:1 | Арсенал |
2 березня | Бернлі | 3:2 | Бірмінгем Сіті |
2 березня | Евертон | 1:2 | Болтон Вондерерз |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
16 березня | Шеффілд Венсдей | 3:0 | Бернлі |
16 березня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:1 | Болтон Вондерерз |
20 березня Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:0 | Болтон Вондерерз |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1935
27 квітня 1935 |
Шеффілд Венсдей | 4:2 | Вест-Бромвіч Альбіон |
---|---|---|
Пейленторп 2' Гупер 70' Ріммер 85', 89' | Протокол | Бойєс 21' Сендфорд 75' |
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |