Кубок Англії з футболу 1968—1969
Кубок Англії 1968—1969 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Манчестер Сіті (4-й раз) |
Віцечемпіон | Лестер Сіті |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1968—1969 — 88-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вчетверте титул здобув Манчестер Сіті.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
16 листопада | Честерфілд | 2:0 | Скелмерсдейл Юнайтед |
16 листопада | Дарлінгтон | 2:0 | Грімсбі Таун |
16 листопада | Дартфорд | 3:1 | Олдершот |
16 листопада | Гартліпул Юнайтед | 1:1 | Ротергем Юнайтед |
19 листопада Перегравання | Ротергем Юнайтед | 3:0 | Гартліпул Юнайтед |
16 листопада | Барнет | 1:1 | Брентвуд Таун |
18 листопада Перегравання | Брентвуд Таун | 1:0 | Барнет |
16 листопада | Грантем | 2:1 | Челмсфорд Сіті |
16 листопада | Веймут | 2:1 | Йовіл Таун |
16 листопада | Редінг | 1:0 | Плімут Аргайл |
16 листопада | Маклсфілд Таун | 1:3 | Лінкольн Сіті |
16 листопада | Лутон Таун | 6:1 | Вейр |
16 листопада | Свіндон Таун | 1:0 | Кентербері Сіті |
16 листопада | Шрусбері Таун | 1:1 | Порт Вейл |
18 листопада Перегравання | Порт Вейл | 3:1 | Шрусбері Таун |
16 листопада | Донкастер Роверз | 1:0 | Ноттс Каунті |
16 листопада | Рексем | 4:2 | Олдем Атлетік |
16 листопада | Транмер Роверз | 0:1 | Саутпорт |
16 листопада | Стокпорт Каунті | 3:0 | Бредфорд Парк-Авеню |
16 листопада | Оксфорд Юнайтед | 2:3 | Свонсі Сіті |
16 листопада | Лейтонстоун | 0:1 | Волсолл |
16 листопада | Бангор Сіті | 2:3 | Моркем |
16 листопада | Барнслі | 0:0 | Рочдейл |
18 листопада Перегравання | Рочдейл | 0:1 | Барнслі |
16 листопада | Брентфорд | 2:0 | Вокінг |
16 листопада | Бристоль Роверз | 3:1 | Пітерборо Юнайтед |
16 листопада | Нортгемптон Таун | 3:1 | Маргейт |
16 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 2:2 | Кіддермінстер Гарріерз |
20 листопада Перегравання | Кіддермінстер Гарріерз | 0:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
16 листопада | Бредфорд Сіті | 1:2 | Честер Сіті |
16 листопада | Гул Таун | 1:3 | Барроу |
16 листопада | Олтрінгем | 0:1 | Кру Александра |
16 листопада | Саутенд Юнайтед | 9:0 | Кінгс-Лінн |
16 листопада | Ексетер Сіті | 0:0 | Ньюпорт Каунті |
18 листопада Перегравання | Ньюпорт Каунті | 1:3 | Ексетер Сіті |
16 листопада | Менсфілд Таун | 4:1 | Тау Лоу Таун |
16 листопада | Вілдстоун | 1:1 | Сент-Олбанс Сіті |
19 листопада Перегравання | Сент-Олбанс Сіті | 1:0 | Вілдстоун |
16 листопада | Челтнем Таун | 0:4 | Вотфорд |
16 листопада | Воркінгтон | 2:0 | Сканторп Юнайтед |
16 листопада | Герефорд Юнайтед | 0:0 | Торкі Юнайтед |
20 листопада Перегравання | Торкі Юнайтед | 4:2 | Герефорд Юнайтед |
16 листопада | Бері Таун | 0:0 | Борнмут |
20 листопада Перегравання | Борнмут | 3:0 | Бері Таун |
16 листопада | Саут Шилдс | 0:6 | Йорк Сіті |
16 листопада | Колчестер Юнайтед | 5:0 | Чешем Юнайтед |
16 листопада | Білстон Таун | 1:3 | Галіфакс Таун |
16 листопада | Вотерлувіл | 1:2 | Кеттерінг Таун |
16 листопада | Лейтон Орієнт | 1:1 | Джиллінгем |
19 листопада Перегравання | Джиллінгем | 2:1 | Лейтон Орієнт |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
7 грудня | Честер Сіті | 1:1 | Лінкольн Сіті |
11 грудня Перегравання | Лінкольн Сіті | 2:1 | Честер Сіті |
7 грудня | Честерфілд | 2:1 | Рексем |
7 грудня | Дарлінгтон | 0:0 | Барнслі |
10 грудня Перегравання | Барнслі | 1:0 | Дарлінгтон |
7 грудня | Борнмут | 0:0 | Бристоль Роверз |
10 грудня Перегравання | Бристоль Роверз | 1:0 | Борнмут |
7 грудня | Грантем | 0:2 | Свіндон Таун |
7 грудня | Вотфорд | 1:0 | Брентфорд |
7 грудня | Веймут | 1:1 | Свонсі Сіті |
10 грудня Перегравання | Свонсі Сіті | 2:0 | Веймут |
7 грудня | Редінг | 0:0 | Торкі Юнайтед |
11 грудня Перегравання | Торкі Юнайтед | 1:2 | Редінг |
7 грудня | Лутон Таун | 3:1 | Джиллінгем |
7 грудня | Донкастер Роверз | 2:1 | Саутпорт |
7 грудня | Стокпорт Каунті | 2:0 | Барроу |
7 грудня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:2 | Нортгемптон Таун |
7 грудня | Саутенд Юнайтед | 10:1 | Брентвуд Таун |
7 грудня | Сент-Олбанс Сіті | 1:1 | Волсолл |
10 грудня Перегравання | Волсолл | 3:1 | Сент-Олбанс Сіті |
7 грудня | Порт Вейл | 0:0 | Воркінгтон |
11 грудня Перегравання | Воркінгтон | 1:2 | Порт Вейл |
7 грудня | Галіфакс Таун | 1:1 | Кру Александра |
11 грудня Перегравання | Кру Александра | 1:3 | Галіфакс Таун |
7 грудня | Йорк Сіті | 2:0 | Моркем |
7 грудня | Кеттерінг Таун | 5:0 | Дартфорд |
7 грудня | Ротергем Юнайтед | 2:2 | Менсфілд Таун |
9 грудня Перегравання | Менсфілд Таун | 1:0 | Ротергем Юнайтед |
7 грудня | Колчестер Юнайтед | 0:1 | Ексетер Сіті |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
4 січня | Бернлі | 3:1 | Дербі Каунті |
4 січня | Бері | 1:2 | Гаддерсфілд Таун |
4 січня | Ліверпуль | 2:0 | Донкастер Роверз |
4 січня | Престон Норт-Енд | 3:0 | Ноттінгем Форест |
4 січня | Вотфорд | 2:0 | Порт Вейл |
4 січня | Волсолл | 0:1 | Тоттенгем Готспур |
4 січня | Блекберн Роверз | 2:0 | Стокпорт Каунті |
4 січня | Астон Вілла | 2:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
4 січня | Шеффілд Венсдей | 1:1 | Лідс Юнайтед |
8 січня Перегравання | Лідс Юнайтед | 1:3 | Шеффілд Венсдей |
4 січня | Болтон Вондерерз | 2:1 | Нортгемптон Таун |
4 січня | Мідлсбро | 1:1 | Міллволл |
6 січня Перегравання | Міллволл | 1:0 | Мідлсбро |
4 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 3:0 | Норвіч Сіті |
4 січня | Сандерленд | 1:4 | Фулгем |
4 січня | Евертон | 2:1 | Іпсвіч Таун |
4 січня | Свіндон Таун | 0:2 | Саутенд Юнайтед |
4 січня | Ньюкасл Юнайтед | 4:0 | Редінг |
4 січня | Манчестер Сіті | 1:0 | Лутон Таун |
4 січня | Барнслі | 1:1 | Лестер Сіті |
8 січня Перегравання | Лестер Сіті | 2:1 | Барнслі |
4 січня | Бристоль Роверз | 1:1 | Кеттерінг Таун |
8 січня Перегравання | Кеттерінг Таун | 1:2 | Бристоль Роверз |
4 січня | Ковентрі Сіті | 3:1 | Блекпул |
4 січня | Портсмут | 3:0 | Честерфілд |
4 січня | Вест Гем Юнайтед | 3:2 | Бристоль Сіті |
4 січня | Галл Сіті | 1:3 | Вулвергемптон Вондерерз |
4 січня | Челсі | 2:0 | Карлайл Юнайтед |
4 січня | Ексетер Сіті | 1:3 | Манчестер Юнайтед |
4 січня | Менсфілд Таун | 2:1 | Шеффілд Юнайтед |
4 січня | Кардіфф Сіті | 0:0 | Арсенал |
7 січня Перегравання | Арсенал | 2:0 | Кардіфф Сіті |
4 січня | Свонсі Сіті | 0:1 | Галіфакс Таун |
4 січня | Чарльтон Атлетік | 0:0 | Крістал Пелес |
8 січня Перегравання | Крістал Пелес | 0:2 | Чарльтон Атлетік |
4 січня | Йорк Сіті | 0:2 | Сток Сіті |
4 січня | Бірмінгем Сіті | 2:1 | Лінкольн Сіті |
4 січня | Оксфорд Юнайтед | 1:1 | Саутгемптон |
8 січня Перегравання | Саутгемптон | 2:0 | Оксфорд Юнайтед |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
25 січня | Ліверпуль | 2:1 | Бернлі |
25 січня | Престон Норт-Енд | 0:0 | Челсі |
3 лютого Перегравання | Челсі | 2:1 | Престон Норт-Енд |
25 січня | Саутгемптон | 2:2 | Астон Вілла |
29 січня Перегравання | Астон Вілла | 2:1 | Саутгемптон |
25 січня | Блекберн Роверз | 4:0 | Портсмут |
25 січня | Шеффілд Венсдей | 2:2 | Бірмінгем Сіті |
28 січня Перегравання | Бірмінгем Сіті | 2:1 | Шеффілд Венсдей |
25 січня | Болтон Вондерерз | 1:2 | Бристоль Роверз |
25 січня | Евертон | 2:0 | Ковентрі Сіті |
25 січня | Ньюкасл Юнайтед | 0:0 | Манчестер Сіті |
29 січня Перегравання | Манчестер Сіті | 2:0 | Ньюкасл Юнайтед |
25 січня | Тоттенгем Готспур | 2:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
25 січня | Фулгем | 1:2 | Вест-Бромвіч Альбіон |
25 січня | Манчестер Юнайтед | 1:1 | Вотфорд |
3 лютого Перегравання | Вотфорд | 0:2 | Манчестер Юнайтед |
25 січня | Міллволл | 0:1 | Лестер Сіті |
25 січня | Гаддерсфілд Таун | 0:2 | Вест Гем Юнайтед |
25 січня | Менсфілд Таун | 2:1 | Саутенд Юнайтед |
25 січня | Арсенал | 2:0 | Чарльтон Атлетік |
25 січня | Сток Сіті | 1:1 | Галіфакс Таун |
28 січня Перегравання | Галіфакс Таун | 0:3 | Сток Сіті |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 лютого | Бірмінгем Сіті | 2:2 | Манчестер Юнайтед |
24 лютого Перегравання | Манчестер Юнайтед | 6:2 | Бірмінгем Сіті |
12 лютого | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:0 | Арсенал |
12 лютого | Евертон | 1:0 | Бристоль Роверз |
12 лютого | Тоттенгем Готспур | 3:2 | Астон Вілла |
12 лютого | Челсі | 3:2 | Сток Сіті |
24 лютого | Блекберн Роверз | 1:4 | Манчестер Сіті |
26 лютого | Менсфілд Таун | 3:0 | Вест Гем Юнайтед |
1 березня | Лестер Сіті | 0:0 | Ліверпуль |
3 березня Перегравання | Ліверпуль | 0:1 | Лестер Сіті |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
1 березня | Челсі | 1:2 | Вест-Бромвіч Альбіон |
1 березня | Манчестер Сіті | 1:0 | Тоттенгем Готспур |
1 березня | Манчестер Юнайтед | 3:0 | Евертон |
8 березня | Менсфілд Таун | 0:1 | Лестер Сіті |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
22 березня | Манчестер Сіті | 1:0 | Евертон |
29 березня | Лестер Сіті | 1:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1969
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |