Кубок Англії з футболу 1945—1946
Кубок Англії 1945—1946 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 1 вересня 1945 — 27 квітня 1946 |
Призові місця | |
Чемпіон | Дербі Каунті (1-й раз) |
Віцечемпіон | Чарльтон Атлетік |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1945—1946 — 65-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вперше титул здобув Дербі Каунті.
Перший раунд
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Дарлінгтон | 6:1 | Стоктон | 2:0 | 4:1 |
Барнет | 3:8 | Квінз Парк Рейнджерс | 2:6 | 1:2 |
Барроу | 3:2 | Нетерфілд | 1:0 | 2:2 |
Бат Сіті | 5:2 | Челтнем Таун | 3:2 | 2:0 |
Саттон Юнайтед | 3:11 | Волтемстоу Авеню | 1:4 | 2:7 |
Вотфорд | 4:1 | Саутенд Юнайтед | 1:1 | 3:0 |
Мерайн | 7:3 | Стейлібрідж Селтік | 4:0 | 3:3 |
Редінг | 6:7 | Олдершот | 3:0 | 3:7 |
Вісбеч Таун | 0:8 | Іпсвіч Таун | 0:3 | 0:5 |
Ноттс Каунті | 4:3 | Бредфорд Сіті | 2:2 | 2:1 |
Кру Александра | 4:5 | Рексем | 4:2 | 0:3 |
Свіндон Таун | 2:4 | Бристоль Роверз | 1:0 | 1:4 |
Шрусбері Таун | 6:4 | Волсолл | 5:0 | 1:4 |
Донкастер Роверз | 1:3 | Ротергем Юнайтед | 0:1 | 1:2 |
Стокпорт Каунті | 2:3 | Рочдейл | 1:2 | 1:1 |
Чорлі | 2:3 | Аккрінгтон Стенлі | 2:1 | 0:2 |
Троубрідж Таун | 3:10 | Ексетер Сіті | 1:3 | 2:7 |
Нортгемптон Таун | 10:1 | Челмсфорд Сіті | 5:1 | 5:0 |
Бромлі | 6:2 | Слау Таун | 6:1 | 0:1 |
Саут Ліверпуль | 2:7 | Транмер Роверз | 1:1 | 1:6 |
Брайтон енд Гоув Альбіон | 4:2 | Ромфорд | 3:1 | 1:1 |
Карлайл Юнайтед | 8:3 | Норт Шилдс | 5:1 | 3:2 |
Менсфілд Таун | 5:4 | Гейнсборо Триніті | 3:0 | 2:4 |
Віллінгтон | 2:5 | Бішоп Окленд | 0:5 | 2:0 |
Порт Вейл | 6:0 | Веллінгтон Таун | 4:0 | 2:0 |
Галіфакс Таун | 3:4 | Йорк Сіті | 1:0 | 2:4 |
Саутпорт | 2:5 | Олдем Атлетік | 1:2 | 1:3 |
Йовіл Таун | 2:5 | Бристоль Сіті | 2:2 | 0:3 |
Торкі Юнайтед | 1:2 | Ньюпорт Каунті | 0:1 | 1:1 |
Ловеллс Атлетік | 6:4 | Борнмут енд Боском Атлетік | 4:1 | 2:3 |
Йоркшир Аматор | 2:5 | Лінкольн Сіті | 1:0 | 1:5 |
Кеттерінг Таун | 3:7 | Грантем | 1:5 | 2:2 |
Ґейтсгед | 8:3 | Гартлпул Юнайтед | 6:2 | 2:1 |
Лейтон Орієнт | 2:3 | Ньюпорт | 2:1 | 0:2 |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Барроу | 8:5 | Карлайл Юнайтед | 4:2 | 4:3 |
Бристоль Сіті | 6:2 | Бристоль Роверз | 4:2 | 2:0 |
Грантем | 2:4 | Менсфілд Таун | 1:2 | 1:2 |
Шрусбері Таун | 1:2 | Рексем | 0:1 | 1:1 |
Бішоп Окленд | 1:5 | Йорк Сіті | 1:2 | 0:3 |
Транмер Роверз | 3:4 | Рочдейл | 3:1 | 0:3 |
Квінз Парк Рейнджерс | 6:0 | Іпсвіч Таун | 4:0 | 2:0 |
Нортгемптон Таун | 5:4 | Ноттс Каунті | 3:1 | 2:3 |
Бромлі | 2:4 | Вотфорд | 1:3 | 1:1 |
Олдем Атлетік | 3:4 | Аккрінгтон Стенлі | 2:1 | 1:3 |
Порт Вейл | 4:2 | Мерайн | 3:1 | 1:1 |
Ньюпорт Каунті | 8:2 | Ексетер Сіті | 5:1 | 3:1 |
Ловеллс Атлетік | 7:3 | Бат Сіті | 2:1 | 5:2 |
Волтемстоу Авеню | 3:5 | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:1 | 2:4 |
Ротергем Юнайтед | 3:2 | Лінкольн Сіті | 2:1 | 1:1 |
Олдершот | 12:0 | Ньюпорт | 7:0 | 5:0 |
Ґейтсгед | 5:4 | Дарлінгтон | 1:2 | 4:2 |
Третій раунд
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Нортгемптон Таун | 2:5 | Міллволл | 2:2 | 0:3 |
Бредфорд Парк-Авеню | 3:2 | Порт Вейл | 2:1 | 1:1 |
Гаддерсфілд Таун | 1:3 | Шеффілд Юнайтед | 1:1 | 0:2 |
Чарльтон Атлетік | 4:3 | Фулгем | 3:1 | 1:2 |
Сток Сіті | 4:3 | Бернлі | 3:1 | 1:2 |
Бері | 7:5 | Рочдейл | 3:3 | 4:2 |
Ковентрі Сіті | 2:3 | Астон Вілла | 2:1 | 0:2 |
Честер | 1:4 | Ліверпуль | 0:2 | 1:2 |
Честерфілд | 3:4 | Йорк Сіті | 1:1 | 2:3 |
Престон Норт-Енд | 4:3 | Евертон | 2:1 | 2:2 |
Саутгемптон | 6:4 | Ньюпорт Каунті | 4:3 | 2:1 |
Ноттінгем Форест | 2:2 | Вотфорд | 1:1 | 1:1 |
Болтон Вондерерз | 4:1 | Блекберн Роверз | 1:0 | 3:1 |
Грімсбі Таун | 2:5 | Сандерленд | 1:3 | 1:2 |
Лутон Таун | 0:9 | Дербі Каунті | 0:6 | 0:3 |
Рексем | 2:8 | Блекпул | 1:4 | 1:4 |
Ньюкасл Юнайтед | 4:5 | Барнслі | 4:2 | 0:3 |
Квінз Парк Рейнджерс | 0:0 | Крістал Пелес | 0:0 | 0:0 |
Аккрінгтон Стенлі | 3:7 | Манчестер Юнайтед | 2:2 | 1:5 |
Вест Гем Юнайтед | 6:1 | Арсенал | 6:0 | 0:1 |
Норвіч Сіті | 2:6 | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:2 | 1:4 |
Кардіфф Сіті | 1:5 | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:1 | 0:4 |
Лідс Юнайтед | 6:11 | Мідлсбро | 4:4 | 2:7 |
Ловеллс Атлетік | 3:12 | Вулвергемптон Вондерерз | 2:4 | 1:8 |
Ротергем Юнайтед | 4:2 | Ґейтсгед | 2:2 | 2:0 |
Олдершот | 3:0 | Плімут Аргайл | 2:0 | 1:0 |
Бірмінгем Сіті | 1:0 | Портсмут | 1:0 | 0:0 |
Бристоль Сіті | 7:3 | Свонсі Сіті | 5:1 | 2:2 |
Тоттенгем Готспур | 2:4 | Брентфорд | 2:2 | 0:2 |
Манчестер Сіті | 8:4 | Барроу | 6:2 | 2:2 |
Челсі | 3:1 | Лестер Сіті | 1:1 | 2:0 |
Менсфілд Таун | 0:5 | Шеффілд Венсдей | 0:0 | 0:5 |
- Перегравання
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
Ноттінгем Форест | 0:1 | Вотфорд |
Квінз Парк Рейнджерс | 1:0 | Крістал Пелес |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Міллволл | 3:13 | Астон Вілла | 2:4 | 1:9 |
Сток Сіті | 4:3 | Шеффілд Юнайтед | 2:0 | 2:3 |
Сандерленд | 7:6 | Бері | 3:1 | 4:5 |
Блекпул | 5:5 | Мідлсбро | 3:2 | 2:3 |
Саутгемптон | 3:5 | Квінз Парк Рейнджерс | 0:1 | 3:4 |
Шеффілд Венсдей | 11:2 | Йорк Сіті | 5:1 | 6:1 |
Болтон Вондерерз | 5:2 | Ліверпуль | 5:0 | 0:2 |
Дербі Каунті | 4:1 | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:0 | 3:1 |
Брайтон енд Гоув Альбіон | 7:1 | Олдершот | 3:0 | 4:1 |
Манчестер Юнайтед | 2:3 | Престон Норт-Енд | 1:0 | 1:3 |
Челсі | 2:1 | Вест Гем Юнайтед | 2:0 | 0:1 |
Бредфорд Парк-Авеню | 9:5 | Манчестер Сіті | 1:3 | 8:2 |
Чарльтон Атлетік | 6:3 | Вулвергемптон Вондерерз | 5:2 | 1:1 |
Бірмінгем Сіті | 6:1 | Вотфорд | 5:0 | 1:1 |
Бристоль Сіті | 2:6 | Брентфорд | 2:1 | 0:5 |
Барнслі | 4:2 | Ротергем Юнайтед | 3:0 | 1:2 |
- Перегравання
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
Блекпул | 0:1 | Мідлсбро |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Сток Сіті | 4:3 | Шеффілд Венсдей | 2:0 | 0:0 |
Челсі | 0:2 | Астон Вілла | 0:1 | 0:1 |
Болтон Вондерерз | 2:1 | Мідлсбро | 1:0 | 1:1 |
Сандерленд | 2:3 | Бірмінгем Сіті | 1:0 | 1:3 |
Барнслі | 1:2 | Бредфорд Парк-Авеню | 0:1 | 1:1 |
Престон Норт-Енд | 1:7 | Чарльтон Атлетік | 1:1 | 0:6 |
Квінз Парк Рейнджерс | 1:3 | Брентфорд | 1:3 | 0:0 |
Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:10 | Дербі Каунті | 1:4 | 0:6 |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Чарльтон Атлетік | 9:4 | Брентфорд | 6:3 | 3:1 |
Астон Вілла | 4:5 | Дербі Каунті | 3:4 | 1:1 |
Бредфорд Парк-Авеню | 2:8 | Бірмінгем Сіті | 2:2 | 0:6 |
Сток Сіті | 0:2 | Болтон Вондерерз | 0:2 | 0:0 |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
23 березня | Чарльтон Атлетік | 2:0 | Болтон Вондерерз |
23 березня | Дербі Каунті | 1:1 | Бірмінгем Сіті |
27 березня Перегравання | Бірмінгем Сіті | 0:4 дч | Дербі Каунті |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1946
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |