Кубок Англії з футболу 1971—1972
Кубок Англії 1971—1972 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Лідс Юнайтед (1-й раз) |
Віцечемпіон | Арсенал |
Третє місце | Бірмінгем Сіті |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1971—1972 — 91-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вперше титул здобув Лідс Юнайтед.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
20 листопада | Енфілд | 2:0 | Мейденгед Юнайтед |
20 листопада | Честер Сіті | 1:1 | Менсфілд Таун |
22 листопада Перегравання | Менсфілд Таун | 4:3 | Честер Сіті |
20 листопада | Честерфілд | 3:0 | Олдем Атлетік |
20 листопада | Гартліпул Юнайтед | 6:1 | Скарборо |
20 листопада | Борнмут | 11:0 | Маргейт |
20 листопада | Барроу | 0:2 | Дарлінгтон |
20 листопада | Рочдейл | 1:3 | Барнслі |
20 листопада | Волсолл | 4:1 | Дагенем |
20 листопада | Джиллінгем | 3:2 | Плімут Аргайл |
20 листопада | Ноттс Каунті | 6:0 | Ньюпорт Каунті |
20 листопада | Блекберн Роверз | 1:1 | Порт Вейл |
22 листопада Перегравання | Порт Вейл | 3:1 | Блекберн Роверз |
20 листопада | Болтон Вондерерз | 3:0 | Бангор Сіті |
20 листопада | Кру Александра | 0:1 | Блайт Спартанс |
20 листопада | Лінкольн Сіті | 1:2 | Бері |
20 листопада | Донкастер Роверз | 1:2 | Стокпорт Каунті |
20 листопада | Рексем | 5:1 | Бредфорд Сіті |
20 листопада | Бристоль Роверз | 3:0 | Телфорд Юнайтед |
20 листопада | Кінгс-Лінн | 0:0 | Герефорд Юнайтед |
24 листопада Перегравання | Герефорд Юнайтед | 1:0 | Кінгс-Лінн |
20 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 7:1 | Гіллінгдон Боро |
20 листопада | Скелмерсдейл Юнайтед | 0:4 | Транмер Роверз |
20 листопада | Саутенд Юнайтед | 1:0 | Астон Вілла |
20 листопада | Фріклі Кольєрі | 2:2 | Ротергем Юнайтед |
24 листопада Перегравання | Ротергем Юнайтед | 4:0 | Фріклі Кольєрі |
20 листопада | Саутпорт | 1:3 | Воркінгтон |
20 листопада | Торкі Юнайтед | 1:0 | Нанітон Боро |
20 листопада | Елсмір Порт Таун | 0:3 | Бостон Юнайтед |
20 листопада | Йорк Сіті | 4:2 | Грімсбі Таун |
20 листопада | Вітні Таун | 0:3 | Ромфорд |
20 листопада | Кеттерінг Таун | 2:4 | Барнет |
20 листопада | Гілфорд Сіті | 0:0 | Дувр |
24 листопада Перегравання | Дувр | 0:2 | Гілфорд Сіті |
20 листопада | Віган Атлетік | 2:1 | Галіфакс Таун |
20 листопада | Саут Шилдс | 3:3 | Сканторп Юнайтед |
29 листопада Перегравання | Сканторп Юнайтед | 2:3 | Саут Шилдс |
20 листопада | Колчестер Юнайтед | 1:4 | Шрусбері Таун |
20 листопада | Бейсінгсток Таун | 1:5 | Нортгемптон Таун |
20 листопада | Бріджвотер Юнайтед | 0:3 | Редінг |
20 листопада | Кембридж Юнайтед | 2:1 | Веймут |
20 листопада | Кроулі Таун | 0:0 | Ексетер Сіті |
24 листопада Перегравання | Ексетер Сіті | 2:0 | Кроулі Таун |
20 листопада | Реддітч Юнайтед | 1:1 | Пітерборо Юнайтед |
22 листопада Перегравання | Пітерборо Юнайтед | 6:0 | Реддітч Юнайтед |
20 листопада | Свонсі Сіті | 1:1 | Брентфорд |
22 листопада Перегравання | Брентфорд | 2:3 | Свонсі Сіті |
23 листопада | Россендейл Юнайтед | 1:0 | Олтрінгем |
24 листопада | Олдершот | 4:2 | Алвечарч |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 грудня | Борнмут | 2:0 | Саутенд Юнайтед |
11 грудня | Барнет | 1:4 | Торкі Юнайтед |
11 грудня | Редінг | 1:0 | Олдершот |
11 грудня | Шрусбері Таун | 2:1 | Гілфорд Сіті |
11 грудня | Рексем | 4:0 | Віган Атлетік |
11 грудня | Барнслі | 0:0 | Честерфілд |
15 грудня Перегравання | Честерфілд | 1:0 | Барнслі |
11 грудня | Бристоль Роверз | 3:0 | Кембридж Юнайтед |
11 грудня | Россендейл Юнайтед | 1:4 | Болтон Вондерерз |
11 грудня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:1 | Волсолл |
14 грудня Перегравання | Волсолл | 2:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
11 грудня | Блайт Спартанс | 1:0 | Стокпорт Каунті |
11 грудня | Менсфілд Таун | 2:2 | Транмер Роверз |
15 грудня Перегравання | Транмер Роверз | 4:2 | Менсфілд Таун |
11 грудня | Порт Вейл | 1:0 | Дарлінгтон |
11 грудня | Воркінгтон | 1:3 | Бері |
11 грудня | Герефорд Юнайтед | 0:0 | Нортгемптон Таун |
14 грудня Перегравання | Нортгемптон Таун | 2:2 | Герефорд Юнайтед |
20 грудня Перегравання | Герефорд Юнайтед | 2:1 | Нортгемптон Таун |
11 грудня | Ротергем Юнайтед | 1:1 | Йорк Сіті |
13 грудня Перегравання | Йорк Сіті | 2:3 | Ротергем Юнайтед |
11 грудня | Ромфорд | 0:1 | Джиллінгем |
11 грудня | Бостон Юнайтед | 2:1 | Гартліпул Юнайтед |
11 грудня | Пітерборо Юнайтед | 4:0 | Енфілд |
11 грудня | Саут Шилдс | 1:3 | Ноттс Каунті |
11 грудня | Свонсі Сіті | 0:0 | Ексетер Сіті |
15 грудня Перегравання | Ексетер Сіті | 0:1 | Свонсі Сіті |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
15 січня | Блекпул | 0:1 | Челсі |
15 січня | Бернлі | 0:1 | Гаддерсфілд Таун |
15 січня | Бері | 1:1 | Ротергем Юнайтед |
24 січня Перегравання | Ротергем Юнайтед | 2:1 | Бері |
15 січня | Престон Норт-Енд | 4:2 | Бристоль Сіті |
15 січня | Саутгемптон | 1:1 | Манчестер Юнайтед |
19 січня Перегравання | Манчестер Юнайтед | 4:1 | Саутгемптон |
15 січня | Вотфорд | 1:4 | Ноттс Каунті |
15 січня | Волсолл | 1:0 | Борнмут |
15 січня | Болтон Вондерерз | 2:1 | Торкі Юнайтед |
15 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 1:1 | Лестер Сіті |
19 січня Перегравання | Лестер Сіті | 2:0 | Вулвергемптон Вондерерз |
15 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:2 | Ковентрі Сіті |
15 січня | Сандерленд | 3:0 | Шеффілд Венсдей |
15 січня | Дербі Каунті | 3:0 | Шрусбері Таун |
15 січня | Свіндон Таун | 0:2 | Арсенал |
15 січня | Шеффілд Юнайтед | 1:3 | Кардіфф Сіті |
24 січня | Ньюкасл Юнайтед | 2:2 | Герефорд Юнайтед |
5 лютого Перегравання | Герефорд Юнайтед | 2:1 | Ньюкасл Юнайтед |
15 січня | Тоттенгем Готспур | 1:1 | Карлайл Юнайтед |
18 січня Перегравання | Карлайл Юнайтед | 1:3 | Тоттенгем Готспур |
15 січня | Манчестер Сіті | 1:1 | Мідлсбро |
18 січня Перегравання | Мідлсбро | 1:0 | Манчестер Сіті |
15 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:1 | Фулгем |
18 січня Перегравання | Фулгем | 2:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
15 січня | Вест Гем Юнайтед | 2:1 | Лутон Таун |
15 січня | Норвіч Сіті | 0:3 | Галл Сіті |
15 січня | Міллволл | 3:1 | Ноттінгем Форест |
15 січня | Крістал Пелес | 2:2 | Евертон |
18 січня Перегравання | Евертон | 3:2 | Крістал Пелес |
15 січня | Блайт Спартанс | 2:2 | Редінг |
19 січня Перегравання | Редінг | 6:1 | Блайт Спартанс |
15 січня | Чарльтон Атлетік | 0:0 | Транмер Роверз |
17 січня Перегравання | Транмер Роверз | 4:2 | Чарльтон Атлетік |
15 січня | Лідс Юнайтед | 4:1 | Бристоль Роверз |
15 січня | Сток Сіті | 2:1 | Честерфілд |
15 січня | Бостон Юнайтед | 0:1 | Портсмут |
15 січня | Пітерборо Юнайтед | 0:2 | Іпсвіч Таун |
15 січня | Бірмінгем Сіті | 3:0 | Порт Вейл |
15 січня | Оксфорд Юнайтед | 0:3 | Ліверпуль |
15 січня | Лейтон Орієнт | 3:0 | Рексем |
15 січня | Свонсі Сіті | 1:0 | Джиллінгем |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
5 лютого | Ліверпуль | 0:0 | Лідс Юнайтед |
9 лютого Перегравання | Лідс Юнайтед | 2:0 | Ліверпуль |
5 лютого | Престон Норт-Енд | 0:2 | Манчестер Юнайтед |
5 лютого | Редінг | 1:2 | Арсенал |
5 лютого | Лестер Сіті | 0:2 | Лейтон Орієнт |
5 лютого | Дербі Каунті | 6:0 | Ноттс Каунті |
5 лютого | Евертон | 2:1 | Волсолл |
5 лютого | Транмер Роверз | 2:2 | Сток Сіті |
9 лютого Перегравання | Сток Сіті | 2:0 | Транмер Роверз |
5 лютого | Тоттенгем Готспур | 2:0 | Ротергем Юнайтед |
5 лютого | Ковентрі Сіті | 0:1 | Галл Сіті |
5 лютого | Портсмут | 2:0 | Свонсі Сіті |
5 лютого | Міллволл | 2:2 | Мідлсбро |
8 лютого Перегравання | Мідлсбро | 2:1 | Міллволл |
5 лютого | Челсі | 3:0 | Болтон Вондерерз |
5 лютого | Гаддерсфілд Таун | 3:0 | Фулгем |
5 лютого | Кардіфф Сіті | 1:1 | Сандерленд |
9 лютого Перегравання | Сандерленд | 1:1 | Кардіфф Сіті |
14 лютого Перегравання | Кардіфф Сіті | 3:1 | Сандерленд |
9 лютого | Герефорд Юнайтед | 0:0 | Вест Гем Юнайтед |
14 лютого Перегравання | Вест Гем Юнайтед | 3:1 | Герефорд Юнайтед |
5 лютого | Бірмінгем Сіті | 1:0 | Іпсвіч Таун |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
26 лютого | Дербі Каунті | 2:2 | Арсенал |
29 лютого Перегравання | Арсенал | 0:0 | Дербі Каунті |
13 березня Перегравання | Дербі Каунті | 0:1 | Арсенал |
26 лютого | Евертон | 0:2 | Тоттенгем Готспур |
26 лютого | Манчестер Юнайтед | 0:0 | Мідлсбро |
29 лютого Перегравання | Мідлсбро | 0:3 | Манчестер Юнайтед |
26 лютого | Кардіфф Сіті | 0:2 | Лідс Юнайтед |
26 лютого | Сток Сіті | 4:1 | Галл Сіті |
26 лютого | Лейтон Орієнт | 3:2 | Челсі |
26 лютого | Гаддерсфілд Таун | 4:2 | Вест Гем Юнайтед |
26 лютого | Бірмінгем Сіті | 3:1 | Портсмут |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
18 березня | Лейтон Орієнт | 0:1 | Арсенал |
18 березня | Лідс Юнайтед | 2:1 | Тоттенгем Готспур |
18 березня | Манчестер Юнайтед | 1:1 | Сток Сіті |
22 березня Перегравання | Сток Сіті | 2:1 дч | Манчестер Юнайтед |
18 березня | Бірмінгем Сіті | 3:1 | Гаддерсфілд Таун |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
15 квітня | Лідс Юнайтед | 3:0 | Бірмінгем Сіті |
15 квітня | Арсенал | 1:1 | Сток Сіті |
19 квітня Перегравання | Сток Сіті | 1:2 | Арсенал |
Матч за третє місце
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
5 серпня | Бірмінгем Сіті | 0:0 пен. 4:3 | Сток Сіті |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1972
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |