Кубок Англії з футболу 1958—1959
Кубок Англії 1958—1959 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 6 вересня 1958 — 2 травня 1959 |
Призові місця | |
Чемпіон | Ноттінгем Форест (2-й раз) |
Віцечемпіон | Лутон Таун |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1958—1959 — 78-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вдруге титул здобув Ноттінгем Форест.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
15 листопада | Ашфорд Таун | 0:1 | Крістал Пелес |
15 листопада | Честер Сіті | 3:2 | Бостон Юнайтед |
15 листопада | Честерфілд | 3:0 | Ріл |
15 листопада | Саутгемптон | 4:1 | Вокінг |
15 листопада | Вотфорд | 1:1 | Редінг |
19 листопада Перегравання | Редінг | 0:2 | Вотфорд |
15 листопада | Веймут | 2:5 | Ковентрі Сіті |
15 листопада | Волсолл | 0:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
15 листопада | Вісбеч Таун | 2:2 | Ньюпорт Каунті |
17 листопада Перегравання | Ньюпорт Каунті | 4:1 | Вісбеч Таун |
15 листопада | Ноттс Каунті | 1:2 | Барроу |
15 листопада | Кру Александра | 2:2 | Саут Шилдс |
19 листопада Перегравання | Саут Шилдс | 5:0 | Кру Александра |
15 листопада | Свіндон Таун | 5:0 | Олдершот |
15 листопада | Донкастер Роверз | 5:0 | Консетт |
15 листопада | Рексем | 1:2 | Дарлінгтон |
15 листопада | Гінор Таун | 1:5 | Карлайл Юнайтед |
15 листопада | Бакстон | 4:1 | Крук Таун |
15 листопада | Транмер Роверз | 8:1 | Бішоп Окленд |
15 листопада | Аккрінгтон Стенлі | 5:1 | Воркінгтон |
15 листопада | Брентфорд | 3:2 | Ексетер Сіті |
15 листопада | Нортгемптон Таун | 2:0 | Вікем Вондерерз |
15 листопада | Дінейбі Юнайтед | 0:2 | Олдем Атлетік |
15 листопада | Кінгс-Лінн | 2:1 | Мертір-Тідвіл |
15 листопада | Норвіч Сіті | 3:1 | Ілфорд |
15 листопада | Плімут Аргайл | 2:2 | Джиллінгем |
19 листопада Перегравання | Джиллінгем | 1:4 | Плімут Аргайл |
15 листопада | Галл Сіті | 0:1 | Стокпорт Каунті |
15 листопада | Гітчін Таун | 1:1 | Міллволл |
17 листопада Перегравання | Міллволл | 2:1 | Гітчін Таун |
15 листопада | Саутенд Юнайтед | 0:0 | Йовіл Таун |
21 листопада Перегравання | Йовіл Таун | 1:0 | Саутенд Юнайтед |
15 листопада | Гартліпул Юнайтед | 1:1 | Рочдейл |
19 листопада Перегравання | Рочдейл | 3:3 | Гартліпул Юнайтед |
27 листопада Перегравання | Гартліпул Юнайтед | 2:1 | Рочдейл |
15 листопада | Менсфілд Таун | 3:4 | Бредфорд Сіті |
15 листопада | Саутпорт | 0:2 | Галіфакс Таун |
15 листопада | Моркем | 1:2 | Блайт Спартанс |
15 листопада | Торкі Юнайтед | 1:0 | Порт Вейл |
15 листопада | Гілфорд Сіті | 1:2 | Герефорд Юнайтед |
15 листопада | Ньюпорт | 0:0 | Шрусбері Таун |
17 листопада Перегравання | Шрусбері Таун | 5:0 | Ньюпорт |
15 листопада | Ґейтсгед | 1:4 | Бредфорд Парк-Авеню |
15 листопада | Гедінгтон Юнайтед | 3:2 | Маргейт |
15 листопада | Тутінг-енд-Мітчем Юнайтед | 3:1 | Борнмут |
15 листопада | Пітерборо Юнайтед | 2:2 | Кеттерінг Таун |
20 листопада Перегравання | Кеттерінг Таун | 2:3 | Пітерборо Юнайтед |
15 листопада | Колчестер Юнайтед | 2:0 | Бат Сіті |
15 листопада | Челмсфорд Сіті | 0:0 | Вустер Сіті |
21 листопада Перегравання | Вустер Сіті | 3:1 | Челмсфорд Сіті |
18 листопада | Бері | 1:0 | Йорк Сіті |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
6 грудня | Честер Сіті | 1:1 | Бері |
9 грудня Перегравання | Бері | 2:1 | Честер Сіті |
6 грудня | Барроу | 2:0 | Гартліпул Юнайтед |
6 грудня | Свіндон Таун | 1:1 | Норвіч Сіті |
11 грудня Перегравання | Норвіч Сіті | 1:0 | Свіндон Таун |
6 грудня | Транмер Роверз | 1:2 | Донкастер Роверз |
6 грудня | Квінз Парк Рейнджерс | 0:1 | Саутгемптон |
6 грудня | Аккрінгтон Стенлі | 6:1 | Бакстон |
6 грудня | Брентфорд | 3:1 | Кінгс-Лінн |
6 грудня | Ковентрі Сіті | 1:3 | Плімут Аргайл |
6 грудня | Карлайл Юнайтед | 0:0 | Честерфілд |
10 грудня Перегравання | Честерфілд | 1:0 | Карлайл Юнайтед |
6 грудня | Олдем Атлетік | 2:0 | Саут Шилдс |
6 грудня | Крістал Пелес | 2:2 | Шрусбері Таун |
11 грудня Перегравання | Шрусбері Таун | 2:2 | Крістал Пелес |
15 грудня Перегравання | Крістал Пелес | 4:1 | Шрусбері Таун |
6 грудня | Вустер Сіті | 5:2 | Міллволл |
6 грудня | Бредфорд Парк-Авеню | 0:2 | Бредфорд Сіті |
6 грудня | Блайт Спартанс | 3:4 | Стокпорт Каунті |
6 грудня | Галіфакс Таун | 1:1 | Дарлінгтон |
10 грудня Перегравання | Дарлінгтон | 3:0 | Галіфакс Таун |
6 грудня | Торкі Юнайтед | 2:0 | Вотфорд |
6 грудня | Герефорд Юнайтед | 0:2 | Ньюпорт Каунті |
6 грудня | Тутінг-енд-Мітчем Юнайтед | 2:1 | Нортгемптон Таун |
6 грудня | Пітерборо Юнайтед | 4:2 | Гедінгтон Юнайтед |
6 грудня | Колчестер Юнайтед | 1:1 | Йовіл Таун |
11 грудня Перегравання | Йовіл Таун | 1:7 | Колчестер Юнайтед |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
10 січня | Барроу | 2:4 | Вулвергемптон Вондерерз |
10 січня | Бері | 0:1 | Арсенал |
10 січня | Саутгемптон | 1:2 | Блекпул |
10 січня | Лестер Сіті | 1:1 | Лінкольн Сіті |
14 січня Перегравання | Лінкольн Сіті | 0:2 | Лестер Сіті |
10 січня | Блекберн Роверз | 4:2 | Лейтон Орієнт |
10 січня | Астон Вілла | 2:1 | Ротергем Юнайтед |
10 січня | Грімсбі Таун | 2:2 | Манчестер Сіті |
24 січня Перегравання | Манчестер Сіті | 1:2 | Грімсбі Таун |
10 січня | Дербі Каунті | 2:2 | Престон Норт-Енд |
19 січня Перегравання | Престон Норт-Енд | 4:2 | Дербі Каунті |
10 січня | Лутон Таун | 5:1 | Лідс Юнайтед |
10 січня | Евертон | 4:0 | Сандерленд |
10 січня | Шеффілд Юнайтед | 2:0 | Крістал Пелес |
10 січня | Іпсвіч Таун | 1:0 | Гаддерсфілд Таун |
10 січня | Тоттенгем Готспур | 2:0 | Вест Гем Юнайтед |
10 січня | Фулгем | 0:0 | Пітерборо Юнайтед |
24 січня Перегравання | Пітерборо Юнайтед | 0:1 | Фулгем |
10 січня | Аккрінгтон Стенлі | 3:0 | Дарлінгтон |
10 січня | Брентфорд | 2:0 | Барнслі |
10 січня | Бристоль Роверз | 0:4 | Чарльтон Атлетік |
10 січня | Портсмут | 3:1 | Свонсі Сіті |
10 січня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 0:2 | Бредфорд Сіті |
10 січня | Норвіч Сіті | 3:0 | Манчестер Юнайтед |
10 січня | Плімут Аргайл | 0:3 | Кардіфф Сіті |
10 січня | Сканторп Юнайтед | 0:2 | Болтон Вондерерз |
10 січня | Ньюпорт Каунті | 0:0 | Торкі Юнайтед |
14 січня Перегравання | Торкі Юнайтед | 0:1 | Ньюпорт Каунті |
10 січня | Сток Сіті | 5:1 | Олдем Атлетік |
10 січня | Тутінг-енд-Мітчем Юнайтед | 2:2 | Ноттінгем Форест |
24 січня Перегравання | Ноттінгем Форест | 3:0 | Тутінг-енд-Мітчем Юнайтед |
10 січня | Колчестер Юнайтед | 2:0 | Честерфілд |
14 січня | Стокпорт Каунті | 1:3 | Бернлі |
15 січня | Вустер Сіті | 2:1 | Ліверпуль |
19 січня | Шеффілд Венсдей | 0:2 | Вест-Бромвіч Альбіон |
19 січня | Донкастер Роверз | 0:2 | Бристоль Сіті |
19 січня | Ньюкасл Юнайтед | 1:4 | Челсі |
24 січня | Мідлсбро | 0:1 | Бірмінгем Сіті |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
24 січня | Бристоль Сіті | 1:1 | Блекпул |
28 січня Перегравання | Блекпул | 1:0 | Бристоль Сіті |
24 січня | Престон Норт-Енд | 3:2 | Бредфорд Сіті |
24 січня | Лестер Сіті | 1:1 | Лутон Таун |
28 січня Перегравання | Лутон Таун | 4:1 | Лестер Сіті |
24 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 1:2 | Болтон Вондерерз |
24 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:0 | Брентфорд |
24 січня | Тоттенгем Готспур | 4:1 | Ньюпорт Каунті |
24 січня | Аккрінгтон Стенлі | 0:0 | Портсмут |
28 січня Перегравання | Портсмут | 4:1 | Аккрінгтон Стенлі |
24 січня | Норвіч Сіті | 3:2 | Кардіфф Сіті |
24 січня | Челсі | 1:2 | Астон Вілла |
24 січня | Вустер Сіті | 0:2 | Шеффілд Юнайтед |
24 січня | Чарльтон Атлетік | 2:2 | Евертон |
28 січня Перегравання | Евертон | 4:1 | Чарльтон Атлетік |
24 січня | Сток Сіті | 0:1 | Іпсвіч Таун |
24 січня | Колчестер Юнайтед | 2:2 | Арсенал |
28 січня Перегравання | Арсенал | 4:0 | Колчестер Юнайтед |
28 січня | Ноттінгем Форест | 4:1 | Грімсбі Таун |
28 січня | Блекберн Роверз | 1:2 | Бернлі |
28 січня | Бірмінгем Сіті | 1:1 | Фулгем |
4 лютого Перегравання | Фулгем | 2:3 | Бірмінгем Сіті |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
14 лютого | Блекпул | 3:1 | Вест-Бромвіч Альбіон |
14 лютого | Бернлі | 1:0 | Портсмут |
14 лютого | Болтон Вондерерз | 2:2 | Престон Норт-Енд |
18 лютого Перегравання | Престон Норт-Енд | 1:1 | Болтон Вондерерз |
23 лютого Перегравання | Болтон Вондерерз | 1:0 | Престон Норт-Енд |
14 лютого | Евертон | 1:4 | Астон Вілла |
14 лютого | Іпсвіч Таун | 2:5 | Лутон Таун |
14 лютого | Тоттенгем Готспур | 1:1 | Норвіч Сіті |
18 лютого Перегравання | Норвіч Сіті | 1:0 | Тоттенгем Готспур |
14 лютого | Арсенал | 2:2 | Шеффілд Юнайтед |
18 лютого Перегравання | Шеффілд Юнайтед | 3:0 | Арсенал |
14 лютого | Бірмінгем Сіті | 1:1 | Ноттінгем Форест |
18 лютого Перегравання | Ноттінгем Форест | 1:1 | Бірмінгем Сіті |
23 лютого Перегравання | Бірмінгем Сіті | 0:5 | Ноттінгем Форест |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
28 лютого | Блекпул | 1:1 | Лутон Таун |
4 березня Перегравання | Лутон Таун | 1:0 | Блекпул |
28 лютого | Ноттінгем Форест | 2:1 | Болтон Вондерерз |
28 лютого | Астон Вілла | 0:0 | Бернлі |
3 березня Перегравання | Бернлі | 0:2 | Астон Вілла |
28 лютого | Шеффілд Юнайтед | 1:1 | Норвіч Сіті |
4 березня Перегравання | Норвіч Сіті | 3:2 | Шеффілд Юнайтед |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
14 березня | Ноттінгем Форест | 1:0 | Астон Вілла |
14 березня | Лутон Таун | 1:1 | Норвіч Сіті |
18 березня Перегравання | Норвіч Сіті | 0:1 | Лутон Таун |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1959
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |