Кубок Англії з футболу 1970—1971
Кубок Англії 1970—1971 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Арсенал (4-й раз) |
Віцечемпіон | Ліверпуль |
Третє місце | Сток Сіті |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1970—1971 — 90-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вчетверте титул здобув Арсенал.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
21 листопада | Енфілд | 0:1 | Кембридж Юнайтед |
21 листопада | Честерфілд | 2:0 | Галіфакс Таун |
21 листопада | Дарлінгтон | 5:1 | Бангор Сіті |
21 листопада | Барнет | 6:1 | Ньюпорт Каунті |
21 листопада | Грантем | 2:1 | Стокпорт Каунті |
21 листопада | Престон Норт-Енд | 1:1 | Честер Сіті |
25 листопада Перегравання | Честер Сіті | 1:0 | Престон Норт-Енд |
21 листопада | Рочдейл | 2:0 | Олдем Атлетік |
21 листопада | Йовіл Таун | 1:0 | Ейвелі |
21 листопада | Редінг | 6:1 | Бішопс Стортфорд |
21 листопада | Волсолл | 3:0 | Плімут Аргайл |
21 листопада | Ноттс Каунті | 1:0 | Порт Вейл |
21 листопада | Грімсбі Таун | 0:1 | Бері |
21 листопада | Кру Александра | 0:0 | Донкастер Роверз |
24 листопада Перегравання | Донкастер Роверз | 1:3 | Кру Александра |
21 листопада | Лінкольн Сіті | 2:1 | Барроу |
21 листопада | Скарборо | 2:3 | Воркінгтон |
21 листопада | Транмер Роверз | 1:1 | Сканторп Юнайтед |
24 листопада Перегравання | Сканторп Юнайтед | 0:0 | Транмер Роверз |
30 листопада Перегравання | Транмер Роверз | 0:1 | Сканторп Юнайтед |
21 листопада | Вікем Вондерерз | 1:1 | Слау Таун |
25 листопада Перегравання | Слау Таун | 1:0 | Вікем Вондерерз |
21 листопада | Оксфорд Юнайтед | 1:1 | Борнмут |
25 листопада Перегравання | Борнмут | 8:1 | Оксфорд Юнайтед |
21 листопада | Фулгем | 1:2 | Бристоль Роверз |
21 листопада | Барнслі | 1:0 | Бредфорд Парк-Авеню |
21 листопада | Брентфорд | 2:1 | Джиллінгем |
21 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 4:0 | Челтнем Таун |
21 листопада | Ріл | 1:0 | Гартліпул Юнайтед |
21 листопада | Бредфорд Сіті | 3:2 | Маклсфілд Таун |
21 листопада | Саутенд Юнайтед | 7:0 | Веймут |
21 листопада | Менсфілд Таун | 2:0 | Рексем |
21 листопада | Майнгед | 1:2 | Шрусбері Таун |
21 листопада | Саутпорт | 0:2 | Бостон Юнайтед |
21 листопада | Торкі Юнайтед | 3:1 | Астон Вілла |
21 листопада | Герефорд Юнайтед | 2:2 | Нортгемптон Таун |
24 листопада Перегравання | Нортгемптон Таун | 1:2 | Герефорд Юнайтед |
21 листопада | Тамворт | 0:0 | Йорк Сіті |
23 листопада Перегравання | Йорк Сіті | 5:0 | Тамворт |
21 листопада | Пітерборо Юнайтед | 3:1 | Вімблдон |
21 листопада | Саут Шилдс | 1:1 | Віган Атлетік |
23 листопада Перегравання | Віган Атлетік | 2:0 | Саут Шилдс |
21 листопада | Колчестер Юнайтед | 3:0 | Рінгмер |
21 листопада | Волтон-енд-Гершем | 2:5 | Телфорд Юнайтед |
21 листопада | Гендон | 0:2 | Олдершот |
21 листопада | Дагенем | 2:0 | Маргейт |
21 листопада | Кроулі Таун | 1:1 | Челмсфорд Сіті |
23 листопада Перегравання | Челмсфорд Сіті | 6:1 | Кроулі Таун |
21 листопада | Свонсі Сіті | 4:1 | Ексетер Сіті |
24 листопада | Грейт Гарвуд | 2:6 | Ротергем Юнайтед |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
12 грудня | Честер Сіті | 1:0 | Кру Александра |
12 грудня | Честерфілд | 0:0 | Воркінгтон |
16 грудня Перегравання | Воркінгтон | 3:2 | Честерфілд |
12 грудня | Дарлінгтон | 0:2 | Рочдейл |
12 грудня | Борнмут | 0:1 | Йовіл Таун |
12 грудня | Бері | 1:1 | Ноттс Каунті |
21 грудня Перегравання | Ноттс Каунті | 3:0 | Бері |
12 грудня | Грантем | 1:4 | Ротергем Юнайтед |
12 грудня | Лінкольн Сіті | 2:2 | Бредфорд Сіті |
16 грудня Перегравання | Бредфорд Сіті | 2:2 | Лінкольн Сіті |
21 грудня Перегравання | Лінкольн Сіті | 4:1 | Бредфорд Сіті |
12 грудня | Шрусбері Таун | 2:2 | Редінг |
21 грудня Перегравання | Редінг | 1:0 | Шрусбері Таун |
12 грудня | Брентфорд | 1:0 | Волсолл |
12 грудня | Ріл | 0:0 | Барнслі |
15 грудня Перегравання | Барнслі | 1:1 | Ріл |
21 грудня Перегравання | Ріл | 2:0 | Барнслі |
12 грудня | Саутенд Юнайтед | 1:0 | Дагенем |
12 грудня | Сканторп Юнайтед | 3:0 | Менсфілд Таун |
12 грудня | Герефорд Юнайтед | 1:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
12 грудня | Олдершот | 1:1 | Бристоль Роверз |
15 грудня Перегравання | Бристоль Роверз | 1:3 | Олдершот |
12 грудня | Віган Атлетік | 2:1 | Пітерборо Юнайтед |
12 грудня | Бостон Юнайтед | 1:2 | Йорк Сіті |
12 грудня | Колчестер Юнайтед | 3:0 | Кембридж Юнайтед |
12 грудня | Челмсфорд Сіті | 0:1 | Торкі Юнайтед |
12 грудня | Слау Таун | 0:1 | Барнет |
12 грудня | Свонсі Сіті | 6:2 | Телфорд Юнайтед |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
2 січня | Блекпул | 4:0 | Вест Гем Юнайтед |
2 січня | Честер Сіті | 1:2 | Дербі Каунті |
2 січня | Ліверпуль | 1:0 | Олдершот |
2 січня | Лестер Сіті | 2:0 | Ноттс Каунті |
2 січня | Ноттінгем Форест | 1:1 | Лутон Таун |
11 січня Перегравання | Лутон Таун | 3:4 | Ноттінгем Форест |
2 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 5:1 | Норвіч Сіті |
2 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 0:0 | Сканторп Юнайтед |
11 січня Перегравання | Сканторп Юнайтед | 1:3 | Вест-Бромвіч Альбіон |
2 січня | Евертон | 2:0 | Блекберн Роверз |
2 січня | Тоттенгем Готспур | 4:1 | Шеффілд Венсдей |
2 січня | Манчестер Сіті | 1:0 | Віган Атлетік |
2 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:2 | Свіндон Таун |
2 січня | Портсмут | 2:0 | Шеффілд Юнайтед |
2 січня | Манчестер Юнайтед | 0:0 | Мідлсбро |
5 січня Перегравання | Мідлсбро | 2:1 | Манчестер Юнайтед |
2 січня | Галл Сіті | 3:0 | Чарльтон Атлетік |
2 січня | Крістал Пелес | 2:2 | Челсі |
6 січня Перегравання | Челсі | 2:0 | Крістал Пелес |
2 січня | Гаддерсфілд Таун | 1:1 | Бірмінгем Сіті |
5 січня Перегравання | Бірмінгем Сіті | 0:2 | Гаддерсфілд Таун |
2 січня | Кардіфф Сіті | 1:0 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
2 січня | Торкі Юнайтед | 4:3 | Лінкольн Сіті |
2 січня | Воркінгтон | 0:1 | Брентфорд |
2 січня | Йорк Сіті | 2:0 | Болтон Вондерерз |
2 січня | Сток Сіті | 2:1 | Міллволл |
2 січня | Свонсі Сіті | 6:1 | Ріл |
5 січня | Барнет | 0:1 | Колчестер Юнайтед |
6 січня | Вотфорд | 5:0 | Редінг |
6 січня | Йовіл Таун | 0:3 | Арсенал |
11 січня | Рочдейл | 2:1 | Ковентрі Сіті |
11 січня | Саутгемптон | 3:0 | Бристоль Сіті |
11 січня | Сандерленд | 0:3 | Лейтон Орієнт |
11 січня | Ньюкасл Юнайтед | 2:2 | Іпсвіч Таун |
13 січня Перегравання | Іпсвіч Таун | 2:1 | Ньюкасл Юнайтед |
11 січня | Саутенд Юнайтед | 0:3 | Карлайл Юнайтед |
11 січня | Ротергем Юнайтед | 1:1 | Лідс Юнайтед |
18 січня Перегравання | Лідс Юнайтед | 3:2 | Ротергем Юнайтед |
11 січня | Оксфорд Юнайтед | 3:0 | Бернлі |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
23 січня | Ліверпуль | 3:0 | Свонсі Сіті |
23 січня | Рочдейл | 3:3 | Колчестер Юнайтед |
25 січня Перегравання | Колчестер Юнайтед | 5:0 | Рочдейл |
23 січня | Ноттінгем Форест | 1:1 | Лейтон Орієнт |
1 лютого Перегравання | Лейтон Орієнт | 0:1 | Ноттінгем Форест |
23 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:1 | Іпсвіч Таун |
26 січня Перегравання | Іпсвіч Таун | 5:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
23 січня | Дербі Каунті | 2:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
23 січня | Евертон | 3:0 | Мідлсбро |
23 січня | Портсмут | 1:1 | Арсенал |
1 лютого Перегравання | Арсенал | 3:2 | Портсмут |
23 січня | Галл Сіті | 2:0 | Блекпул |
23 січня | Карлайл Юнайтед | 2:3 | Тоттенгем Готспур |
23 січня | Челсі | 0:3 | Манчестер Сіті |
23 січня | Кардіфф Сіті | 0:2 | Брентфорд |
23 січня | Лідс Юнайтед | 4:0 | Свіндон Таун |
23 січня | Йорк Сіті | 3:3 | Саутгемптон |
1 лютого Перегравання | Саутгемптон | 3:2 | Йорк Сіті |
23 січня | Сток Сіті | 3:3 | Гаддерсфілд Таун |
26 січня Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 0:0 | Сток Сіті |
8 лютого Перегравання | Сток Сіті | 1:0 | Гаддерсфілд Таун |
23 січня | Оксфорд Юнайтед | 1:1 | Вотфорд |
27 січня Перегравання | Вотфорд | 1:2 | Оксфорд Юнайтед |
25 січня | Лестер Сіті | 3:0 | Торкі Юнайтед |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
13 лютого | Ліверпуль | 1:0 | Саутгемптон |
13 лютого | Лестер Сіті | 1:1 | Оксфорд Юнайтед |
17 лютого Перегравання | Оксфорд Юнайтед | 1:3 | Лестер Сіті |
13 лютого | Евертон | 1:0 | Дербі Каунті |
13 лютого | Тоттенгем Готспур | 2:1 | Ноттінгем Форест |
13 лютого | Манчестер Сіті | 1:2 | Арсенал |
13 лютого | Галл Сіті | 2:1 | Брентфорд |
13 лютого | Сток Сіті | 0:0 | Іпсвіч Таун |
16 лютого Перегравання | Іпсвіч Таун | 0:1 | Сток Сіті |
13 лютого | Колчестер Юнайтед | 3:2 | Лідс Юнайтед |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
6 березня | Ліверпуль | 0:0 | Тоттенгем Готспур |
16 березня Перегравання | Тоттенгем Готспур | 0:1 | Ліверпуль |
6 березня | Лестер Сіті | 0:0 | Арсенал |
15 березня Перегравання | Арсенал | 1:0 | Лестер Сіті |
6 березня | Евертон | 5:0 | Колчестер Юнайтед |
6 березня | Галл Сіті | 2:3 | Сток Сіті |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
27 березня | Ліверпуль | 2:1 | Евертон |
27 березня | Арсенал | 2:2 | Сток Сіті |
31 березня Перегравання | Арсенал | 2:0 | Сток Сіті |
Матч за третє місце
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
7 травня | Сток Сіті | 3:2 | Евертон |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1971
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |