Frankrijk op de Olympische Zomerspelen 2024
Frankrijk op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Frankrijk | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | FRA | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité National Olympique et Sportif Français (fr) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Frankrijk op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Frankrijk op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Frankrijk is het gastland van de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk van 26 juli tot en met 11 augustus 2024.
Aantal deelnemers
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 49 | 41 | 90 |
Badminton Badminton | 5 | 4 | 9 |
Basketbal Basketbal | 16 | 16 | 32 |
Boksen Boksen | 4 | 4 | 8 |
Boogschieten Boogschieten | 3 | 3 | 6 |
Breakdance Breakdance | 1 | 1 | 2 |
Gewichtheffen Gewichtheffen | 2 | 2 | 4 |
Golf Golf | 2 | 2 | 4 |
Gymnastiek Gymnastiek | 2 | 12 | 14 |
Handbal Handbal | 14 | 14 | 28 |
Hockey Hockey | 16 | 16 | 32 |
Judo Judo | 7 | 7 | 14 |
Kanovaren Kanovaren | 6 | 7 | 13 |
Klimsport Klimsport | 3 | 4 | 7 |
Moderne vijfkamp Moderne vijfkamp | 2 | 2 | 4 |
Paardensport Paardensport | 8 | 1 | 9 |
Roeien Roeien | 8 | 4 | 12 |
Rugby Rugby | 12 | 12 | 24 |
Schermen Schermen | 9 | 9 | 18 |
Schietsport Schietsport | 7 | 8 | 15 |
Schoonspringen Schoonspringen | 5 | 4 | 9 |
Skateboarden Skateboarden | 4 | 3 | 7 |
Surfen Surfen | 2 | 2 | 4 |
Synchroonzwemmen Synchroonzwemmen | 0 | 8 | 8 |
Taekwondo Taekwondo | 2 | 2 | 4 |
Tafeltennis Tafeltennis | 3 | 3 | 6 |
Tennis Tennis | 6 | 4 | 10 |
Triatlon Triatlon | 3 | 3 | 6 |
Voetbal Voetbal | 18 | 18 | 36 |
Volleybal Volleybal | 16 | 16 | 32 |
Waterpolo Waterpolo | 13 | 13 | 26 |
Wielersport Wielersport | 17 | 14 | 31 |
Worstelen Worstelen | 1 | 2 | 3 |
Zeilen Zeilen | 7 | 7 | 14 |
Zwemmen Zwemmen | 18 | 15 | 33 |
totaal | 291 | 282 | 573 |
Deelnemers en resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Pablo Matéo | 200 m | ||||||||
Ryan Zeze | |||||||||
Gilles Biron | 400 m | ||||||||
Corentin Le Clézio | 800 m | ||||||||
Benjamin Robert | |||||||||
Gabriel Tual | |||||||||
Maël Gouyette | 1500 m | ||||||||
Azeddine Habz | |||||||||
Jimmy Gressier | 5000 m | n.v.t. | |||||||
Hugo Hay | n.v.t. | ||||||||
10000 m | n.v.t. | ||||||||
Yann Schrub | 5000 m | n.v.t. | |||||||
10000 m | n.v.t. | ||||||||
Wilhem Belocian | 110 m horden | ||||||||
Raphaël Mohamed | |||||||||
Sasha Zhoya | |||||||||
Clément Ducos | 400 m horden | ||||||||
Wilfried Happio | |||||||||
Ludvy Vaillant | |||||||||
Nicolas-Marie Daru | 3000 m steeplechase | n.v.t. | |||||||
Louis Gilavert | n.v.t. | ||||||||
Alexis Miellet | n.v.t. | ||||||||
Morhad Amdouni | marathon | n.v.t. | |||||||
Mehdi Frère | n.v.t. | ||||||||
Nicolas Navarro | n.v.t. | ||||||||
Gabriel Bordier | 20km snelwandelen | n.v.t. | |||||||
Aurélien Quinion | n.v.t. | ||||||||
Harold Achi-Yao Jeff Erius Pablo Matéo Aymeric Priam Dylan Vermont Meba-Mickael Zeze Ryan Zeze | 4x100m | n.v.t. | |||||||
Téo Andant Gilles Biron Thomas Jordier Muhammad Abdallah Kounta Loïc Prevot Fabrisio Saidy David Sombé Yann Spillman | 4x400m | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | voorronde | series | herkansingen | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Gémima Joseph | 100 m | n.v.t. | |||||||||
200 m | n.v.t. | ||||||||||
Hélène Parisot | n.v.t. | ||||||||||
Anaïs Bourgoin | 800 m | n.v.t. | |||||||||
Léna Kandissounon | n.v.t. | ||||||||||
Renelle Lamote | n.v.t. | ||||||||||
Agathe Guillemot | 1500 m | n.v.t. | |||||||||
Sarah Madeleine | 5000 m | n.v.t. | n.v.t. | ||||||||
Alessia Zarbo | 10 000 m | n.v.t. | |||||||||
Laeticia Bapté | 100 m horden | n.v.t. | |||||||||
Cyréna Samba-Mayela | n.v.t. | ||||||||||
Shana Grebo | 100 m horden | n.v.t. | |||||||||
Louise Maraval | n.v.t. | ||||||||||
Alice Finot | 3000 m steeplechase | n.v.t. | n.v.t. | ||||||||
Flavie Renouard | n.v.t. | n.v.t. | |||||||||
Mélody Julien | marathon | n.v.t. | |||||||||
Méline Rollin | n.v.t. | ||||||||||
Mekdes Woldu | n.v.t. | ||||||||||
Clémence Beretta | 20km snelwandelen | n.v.t. | |||||||||
Camille Moutard | n.v.t. | ||||||||||
Pauline Stey | n.v.t. | ||||||||||
Chloé Galet Gemima Joseph Orlann Olière Maroussia Paré Hélène Parisot Sarah Richard-Mingas Marie-Ange Rimlinger | 4x100m | n.v.t. | n.v.t. | ||||||||
Amandine Brossier Alexe Déau Shena Grebo Diana Iscaye Louise Maraval Sounkamba Sylla Marjorie Veyssiere | 4x400m | n.v.t. | n.v.t. |
Reserve marathon: Manon Trapp
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | ||
4x400m | |||||
Clémence Beretta Camille Moutard Pauline Stey Gabriel Bordier Aurélien Quignon | snelwandelen marathon | n.v.t. |
Technische nummers
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Thomas Gogois | hinkstapspringen | ||||
Jean-Marc Pontvianne | |||||
Anthony Ammirati | polsstokspringen | ||||
Thibaut Collet | |||||
Robin Emig | |||||
Tom Campagne | verspringen | ||||
Lolassonn Djouhan | discuswerpen | ||||
Tom Reux | |||||
Yann Chaussinand | hamerslingeren | ||||
Teuraiterai Tupaia | speerwerpen |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Ilionis Guillaume | hinkstapspringen | ||||
Solène Gicquel | hoogspringen | ||||
Nawal Meniker | |||||
Marie-Julie Bonnin | polsstokspringen | ||||
Ninon Chapelle | |||||
Margot Chevrier | |||||
Hilary Kpatcha | verspringen | ||||
Melina Robert-Michon | discuswerpen | ||||
Rose Loga | hamerslingeren | ||||
Alexandra Tavernier |
Meerkamp
atleet | onderdeel | 100 m | vs | ks | hs | 400 m | 110 h | dw | ph | sw | 1500 m | finale | rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Makenson Gletty | tienkamp | res. | ||||||||||||
pnt. | ||||||||||||||
Kevin Mayer | res. | |||||||||||||
pnt. |
atlete | onderdeel | 100 h | hs | ks | 200 m | vs | sw | 800 m | totaal | rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Auriana Lazraq-Khlass | zevenkamp | res. | |||||||||
pnt. |
Badminton
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Toma Junior Popov | enkelspel | Shu | Ginting | |||||||
Toma Junior Popov Christo Popov | dubbelspel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Xuefei Qi | enkelspel | Nalbantova | An | |||||||
Margot Lambert Anne Tran | dubbelspel | Kititharakul - Prajongjai | Baek - Lee | Fruergaard - Thygesen |
- Gemengd
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Thom Gicquel Delphine Delrue | dubbelspel | Zheng - Huang | Kim - Jeong | Rivaldy - Mentari |
Basketbal
Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
3x3
- Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Lucas Dussoulier Jules Rambaut Franck Seguela Timothé Vergiat | 3x3 | zie onder |
Groep | ||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | V | V | T | Saldo | |||
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | ||||||
kwartfinale | ||||||
halve finale | ||||||
finale |
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Myriam Djekoundade Laëtitia Guapo Hortense Limouzin Marie-Ève Paget | 3x3 |
Groep | ||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | V | V | T | Saldo | |||
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | ||||||
kwartfinale | ||||||
halve finale | ||||||
finale |
Mannenteam
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Andrew Albicy Nicolas Batum Isaïa Cordinier Bilal Coulibaly Nando de Colo Evan Fournier Rudy Gobert Mathias Lessort Frank Ntilikina Matthew Strazel Victor Wembanyama Guerschon Yabusele | mannen |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Frankrijk | ||||||||
2 | Duitsland | ||||||||
3 | Japan | ||||||||
4 | Brazilië |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 17:15 | Frankrijk | Brazilië | ||||
30 juli 2024 | 17:15 | Japan | Frankrijk | ||||
2 augustus 2024 | 21:00 | Frankrijk | Duitsland | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
Vrouwenteam
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Valériane Ayayi Marième Badiane Romane Bernies Alexia Chery Marine Fauthoux Marine Johannès Leila Lacan Dominique Malonga Sarah Michel Iliana Rupert Janelle Salaun Gabby Williams | vrouwen |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Canada | ||||||||
2 | Nigeria | ||||||||
3 | Australië | ||||||||
4 | Frankrijk |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
29 juli 2024 | 17:15 | Canada | Frankrijk | ||||
1 augustus 2024 | 17:15 | Frankrijk | Nigeria | ||||
4 augustus 2024 | 21:00 | Australië | Frankrijk | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
Boksen
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Billal Bennama | vlieggewicht | ||||||
Sofiane Oumiha | lichtgewicht | ||||||
Makan Traoré | weltergewicht | ||||||
Djamili Aboudou | superzwaargewicht |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Wassila Lkhadiri | vlieggewicht | ||||||
Amina Zidani | vedergewicht | ||||||
Estelle Mossely | lichtgewicht | ||||||
Davina Michel | middelgewicht |
Boogschieten
Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Baptiste Addis | individueel | |||||||||
Thomas Chirault | ||||||||||
Jean-Charles Valladont | ||||||||||
Baptiste Addis Thomas Chirault Jean-Charles Valladont | team | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Lisa Barbelin | individueel | |||||||||
Amélie Cordeau | ||||||||||
Caroline Lopez | ||||||||||
Lisa Barbelin Amélie Cordeau Caroline Lopez | team | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
team |
Breakdance
Zie Breakdance op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Nickname | Onderdeel | Kwalificatie | Ronde 1 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Punten | Rang | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Rang | |||
Dany Dann | Dany | B-Boys |
- Vrouwen
Atleet | Nickname | Onderdeel | Kwalificatie | Ronde 1 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Punten | Rang | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Rang | |||
Sya Dembélé | Sissy | B-Girls |
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Dora Tchakounté | -59 kg | ||||||
Marie Fegue | -71 kg |
Gymnastiek
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Turnen
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
Samir Aït Saïd | meerkamp |
- Vrouwen
Turnster(s) | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toestel | Totaal | Plaats | Toestel | Totaal | Plaats | ||||||||
Sprong | Brug | Balk | Vloer | Sprong | Brug | Balk | Vloer | ||||||
Team | n.v.t. | ||||||||||||
Totaal |
Ritmisch
atlete | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
hoepel | bal | knotsen | lint | totaal | rang | hoepel | bal | knotsen | lint | totaal | rang | ||
individueel |
atleten | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 linten | 3 knotsen, 2 hoepels | totaal | rang | 5 linten | 3 knotsen, 2 hoepels | totaal | rang | ||
team |
Trampoline
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
Pierre Gouzou | trampoline |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
Léa Labrousse | trampoline |
Handbal
Zie Handbal op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Mannen | zie onder |
Groepsfase | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | |||||||||
2 | |||||||||
3 | |||||||||
4 | |||||||||
5 | |||||||||
6 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
- Vrouwen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrouwen | zie onder |
Groepsfase | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | |||||||||
2 | |||||||||
3 | |||||||||
4 | |||||||||
5 | |||||||||
6 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Hockey
Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Franse mannen hockeyploeg Nog te bepalen | Mannen |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Nederland | ||||||||
2 | Duitsland | ||||||||
3 | Groot-Brittannië | ||||||||
4 | Spanje | ||||||||
5 | Frankrijk | ||||||||
6 | Zuid-Afrika |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 17:00 | Duitsland | Frankrijk | ||||
28 juli 2024 | 19:45 | Nederland | Frankrijk | ||||
30 juli 2024 | 10:00 | Spanje | Frankrijk | ||||
1 augustus 2024 | 12:45 | Frankrijk | Groot-Brittannië | ||||
2 augustus 2024 | 19:45 | Frankrijk | Zuid-Afrika | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
- Vrouwen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Franse vrouwen hockeyploeg Nog te bepalen | Vrouwen |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | België | ||||||||
2 | Nederland | ||||||||
3 | Japan | ||||||||
4 | China | ||||||||
5 | Frankrijk | ||||||||
6 | Duitsland |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 20:15 | Nederland | Frankrijk | ||||
29 juli 2024 | 20:15 | Frankrijk | België | ||||
31 juli 2024 | 12:45 | Frankrijk | Duitsland | ||||
1 augustus 2024 | 19:45 | Japan | Frankrijk | ||||
3 augustus 2024 | 17:00 | China | Frankrijk | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Judo
Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Luka Mkheidze | −60 kg | ||||||||
Walide Khyar | −66 kg | ||||||||
Joan-Benjamin Gaba | −73 kg | ||||||||
Alpha Oumar Djalo | −81 kg | ||||||||
Maxime-Gaël Ngayap | −90 kg | ||||||||
Aurélien Diesse | −100 kg | ||||||||
Teddy Riner | +100 kg |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Shirine Boukli | −48 kg | ||||||||
Amandine Buchard | −52 kg | ||||||||
Sarah-Léonie Cysique | −57 kg | ||||||||
Clarisse Agbegnenou | −63 kg | ||||||||
Marie-Ève Gahié | −70 kg | ||||||||
−78 kg | |||||||||
Romane Dicko | +78 kg |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Kayak Cross
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Titouan Castryk | KX-1 |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Camille Prigent | KX-1 |
Slalom
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Nicolas Gestin | C-1 slalom | ||||||||||
Titouan Castryk | K-1 slalom |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Marjorie Delassus | C-1 slalom | ||||||||||
Camille Prigent | K-1 slalom |
Sprint
- Mannen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-1 1000 m | |||||||||
C-2 500 m | |||||||||
K-1 1000 m |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-1 200 m | |||||||||
K-1 500 m | |||||||||
K-2 500 m |
Klimsport
Zie Klimsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Boulder & Lead combined
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Boulder | Lead | Totaal | Rang | Boulder | Lead | Totaal | Rang | ||||||||
Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | ||||||
mannen |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Boulder | Lead | Totaal | Rang | Boulder | Lead | Totaal | Rang | ||||||||
Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | ||||||
Oriane Bertone | vrouwen |
Speed
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Ronde 1 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Rang | ||
Bassa Mawem | mannen |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Ronde 1 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Rang | ||
vrouwen |
Moderne vijfkamp
Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atlete | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Valentin Prades | moderne vijfkamp |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Marie Oteiza | moderne vijfkamp |
Paardensport
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Dressuur
ruiter | paard | onderdeel | Grand Prix | Grand Prix Special | Grand Prix Freestyle | totaal | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | technisch | artistiek | uitslag | rang | |||
individueel | ||||||||||
zie hierboven | team |
Eventing
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | totaal | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | |||||||||||||||
team |
Jumping
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | ||||||
team |
Roeien
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
dubbel-twee | |||||||||||
vier-zonder |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
dubbel-twee |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Rugby
Zie Rugby op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
mannen |
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
vrouwen |
Schermen
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
degen | ||||||||
degen team | n.v.t. | |||||||
Enzo Lefort | floret | |||||||
Maxime Pauty | ||||||||
Julien Mertine | ||||||||
Enzo Lefort Maxime Pauty Julien Mertine Maximilien Chastanet | sabel team | n.v.t. | ||||||
sabel | ||||||||
sabel team | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
degen | ||||||||
degen team | n.v.t. | |||||||
floret | ||||||||
floret team | n.v.t. | |||||||
Sara Balzer | sabel | |||||||
Manon Apithy-Brunet | ||||||||
Cécilia Berder | ||||||||
Sara Balzer Manon Apithy-Brunet Cécilia Berder Sarah Noutcha | sabel team | n.v.t. |
Schietsport
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
10 m luchtgeweer | |||||
10 m luchtpistool | |||||
Clément Bessaguet | 25 m snelvuurpistool | ||||
Jean Quiquampoix | |||||
50 m geweer 3 houdingen | |||||
skeet | |||||
Sébastien Guerrero | trap |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | ran | punten | rang | ||
Océanne Muller | 10 m luchtgeweer | ||||
Manon Herbulot | |||||
50 m geweer 3 houdingen | |||||
Camille Jedrzejewski | 10 m luchtpistool | ||||
25 m pistool | |||||
skeet | |||||
Carole Cormenier | trap |
- Gemengd
atlete | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
10 m luchtgeweer team | |||||||
10 m luchtpistool team | |||||||
skeet team |
Schoonspringen
Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Gwendal Bisch | 3 meter plank | ||||||
Jules Bouyer | |||||||
Gwendal Bisch Jules Bouyer | 3 meter plank synchroon | n.v.t. | |||||
10 meter toren synchroon | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
3 m plank synchroon | n.v.t. | ||||||
10 m toren synchroon | n.v.t. |
Surfen
Zie Surfen op de Olympische Zomerspelen2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Rang | ||
Joan Duru | mannen | |||||||||
Kauli Vaast |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Rang | ||
Johanne Defay | vrouwen | |||||||||
Vahiné Fierro |
Synchroonzwemmen
Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
atleten | onderdeel | technische routine | vrije routine (voorronde) | vrije routine (finale) | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | ||
Eve Planeix Anastasia Bayandina | duet | ||||||||
Eve Planeix Anastasia Bayandina Laelys Alavez Ambre Esnault Romane Lunel Laura Gonzalez Laura Tremble Charlotte Tremble | team | n.v.t. |
Reserve voor het team: Manon Disbeaux
Taekwondo
Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Cyrian Ravet | -58 kg | |||||||
Souleyman Alaphilippe | -68 kg |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Magda Wiet-Hénin | -67 kg | |||||||
Althéa Laurin | +67 kg |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Alexis Lebrun | enkelspel | |||||||||
Félix Lebrun | ||||||||||
Simon Gauzy Alexis Lebrun Félix Lebrun | team | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Prithika Pavade | enkelspel | |||||||||
Jia Nan Yuan | ||||||||||
Charlotte Lutz Prithika Pavade Jia Nan Yuan | team | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | |||
Alexis Lebrun Jia Nan Yuan | dubbelspel |
Triatlon
Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Individueel
Atleet | Evenement | Zwemmen(1.5 km) | Rang 1 | Fietsen (40 km) | Rang 2 | Lopen(10 km) | Totaal Tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dorian Coninx | Mannen | |||||||
Cassandre Beaugrand | Vrouwen | |||||||
- Gemengd
Atleet | Evenement | Zwemmen (250 m) | Rang 1 | Fietsen (7 km) | Rang 2 | Lopen (1.5 km) | Totaal Groeps tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mixed relay | n.v.t. | |||||||
Totaal | n.v.t. |
Voetbal
Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | mannen | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Frankrijk | ||||||||
2 | Guinee | ||||||||
3 | Verenigde Staten | ||||||||
4 | Nieuw-Zeeland |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
- Vrouwen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | vrouwen | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Frankrijk | ||||||||
2 | Colombia | ||||||||
3 | Canada | ||||||||
4 | Nieuw-Zeeland |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
Volleybal
Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Zaalvolleybal
- Mannen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | mannen | zie onder |
# | Ploeg | Punten | Wedstrijden | Sets | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | W | V | Ratio | |||
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 |
Ronde | Datum | MEZT | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
Kwartfinale | |||||
Halve finale | |||||
Finale |
- Vrouwen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | vrouwen | zie onder |
# | Ploeg | Punten | Wedstrijden | Sets | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | W | V | Ratio | |||
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 |
Ronde | Datum | MEZT | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
Kwartfinale | |||||
Halve finale | |||||
Finale |
Waterpolo
Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Waterpoloster(s) | Onderdeel | Resultaat |
---|---|---|
Nog te bepalen | Mannen |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
- Vrouwen
Waterpoloster(s) | Onderdeel | Resultaat |
---|---|---|
Nog te bepalen | Vrouwen |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Wielersport
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanwielrennen
- Keirin
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | kwartfinale | halve finale | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
Rayan Helal | keirin (mannen) | |||||
Sébastien Vigier | ||||||
Mathilde Gros | keirin (vrouwen) | |||||
Taky Marie-Divine Kouamé |
- Koppelkoers
atleet | onderdeel | punten | rondes | rang |
---|---|---|---|---|
koppelkoers (mannen) | ||||
koppelkoers (vrouwen) |
- Omnium
atleet | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
omnium (mannen) | |||||||||||
omnium (vrouwen) |
- Ploegenachtervolging
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | rang | ||
ploegenachtervolging (mannen) | |||||||
ploegenachtervolging (vrouwen) |
- Sprint
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale/BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Rayan Helal | sprint (mannen) | ||||||||||||
Sébastien Vigier | |||||||||||||
Mathilde Gros | sprint (mannen) | ||||||||||||
Taky Marie-Divine Kouamé |
- Teamsprint
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd | rang | tegenstander tijd | rang | ||
Sébastien Vigier Rayan Helal Florian Grengbo Melvin Landerneau (reserve) | teamsprint (mannen) |
Mountainbiken
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Victor Koretzky | mountainbike | ||
Jordan Sarrou |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Pauline Ferrand-Prevot | mountainbike | ||
Loana Lecomte |
Wegwielrennen
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd | |||
tijdrit |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
tijdrit |
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Grieks-Romeinse stijl
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Mamadassa Sylla | −67 kg |
Vrije stijl
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Koumba Larroque | −68 kg |
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atlete(s) | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Axel Mazella | Formula Kite | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||
Nicolas Goyard | IQFoil | n.v.t. |
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Clément Pequin Erwan Fischer | 49er | |||||||||||||||
Jean-Baptiste Bernaz | ILCA 7 |
- Vrouwen
atlete(s) | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Lauriane Nolot | Formula Kite | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||
Hélène Noesmoen | IQFoil | n.v.t. |
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Charline Picon Sarah Steyaert | 49erFX | |||||||||||||||
Louise Cervera | ILCA 6 | n.v.t. |
- Gemengd
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Jérémie Mion Camille Lecointre | 470 | |||||||||||||||
nacra 17 |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Maxime Grousset | 50 m vrije slag | ||||||
Florent Manaudou | |||||||
Rafael Fente-Damers | 100 m vrije slag | ||||||
Maxime Grousset | |||||||
David Aubry | 400 m vrije slag | n.v.t. | |||||
David Aubry | 800 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Pacome Bricout | n.v.t. | ||||||
David Aubry | 1500 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Damien Joly | n.v.t. | ||||||
Yohann Ndoye-Brouard | 100 m rugslag | ||||||
Mewen Tomac | |||||||
Yohann Ndoye-Brouard | 200 m rugslag | ||||||
Mewen Tomac | |||||||
Léon Marchand | 200 m schoolslag | ||||||
200 m vlinderslag | |||||||
200 m wisselslag | |||||||
400 m wisselslag | n.v.t. | ||||||
Maxime Grousset | 100 m vlinderslag | ||||||
Clément Secchi | |||||||
Maxime Grousset Rafael Fente-Damers Guillaume Guth Hadrien Salvan | 4x100 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Hadrien Salvan Yann Le Goff Wissam Amazigh-Yebba Roman Fuchs | 4x200 m vrije slag | n.v.t. | |||||
4x100 m wisselslag | n.v.t. | ||||||
Marc-Antoine Olivier | 10km open water | n.v.t. | |||||
Logan Fontaine | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Béryl Gastaldello | 50 m vrije slag | ||||||
Mélanie Henique | |||||||
Marie Wattel | 100 m vrije slag | ||||||
100 m vlinderslag | |||||||
Anastasiia Kirpichnikova | 400 m vrije slag | n.v.t. | |||||
800 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
1500 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Béryl Gastaldello | 100 m rugslag | ||||||
Emma Terebo | |||||||
Pauline Mahieu | 200 m rugslag | ||||||
Emma Terebo | |||||||
Charlotte Bonnet | 200 m wisselslag | ||||||
Marie Wattel Béryl Gastaldello Mary-Ambre Moluh Charlotte Bonnet | 4x100 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Lucile Tessariol Anastasiia Kirpichnikova Marina Jehl Assia Touati | 4x200 m vrije slag | n.v.t. | |||||
4x100 m wisselslag | n.v.t. | ||||||
Caroline Jouisse | 10km open water | n.v.t. | |||||
Océane Cassignol | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
4x100 m wisselslag | n.v.t. |
Bronnen en noten