Polen op de Olympische Zomerspelen 2024
Polen op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Polen | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | POL | |||||||||||||||||||||
NOC | Polish Olympic Committee (pl) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Polen op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Polen op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Polen nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk.
Medailleoverzicht
Medaille | Naam | Sport | Onderdeel | Datum |
---|---|---|---|---|
1 Goud | Aleksandra Mirosław | Klimsport | speed (v) | 7 augustus |
2 Zilver | Klaudia Zwolińska | Kanovaren | K1 (v) | 28 juli |
2 Zilver | Volleybalteam Mateusz Bieniek Tomasz Fornal Marcin Janusz Norbert Huber Łukasz Kaczmarek Bartosz Kurek Jakub Kochanowski Wilfredo León Grzegorz Łomacz Kamil Semeniuk Aleksander Śliwka Paweł Zatorski | Volleybal | Volleybal (m) | 10 augustus |
2 Zilver | Julia Szeremeta | Boksen | Vedergewicht -57 kg (v) | 10 augustus |
2 Zilver | Daria Pikulik | Baanwielrennen | Omnium (v) | 10 augustus |
3 Brons | Aleksandra Jarecka Alicja Klasik Renata Knapik-Miazga Martyna Swatowska-Wenglarczyk | Schermen | degen team (v) | 30 juli |
3 Brons | Fabian Barański Mateusz Biskup Dominik Czaja Mirosław Ziętarski | Roeien | Dubbel-vier (m) | 31 juli |
3 Brons | Iga Świątek | Tennis | enkelspel (V) | 2 augustus |
3 Brons | Aleksandra Kałucka | Klimsport | speed (v) | 7 augustus |
3 Brons | Natalia Kaczmarek | Atletiek | 400 m (v) | 9 augustus |
Aantal Deelnemers
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 26 | 32 | 58 |
Basketbal Basketbal | 4 | 0 | 4 |
Boksen Boksen | 2 | 3 | 5 |
Boogschieten Boogschieten | 0 | 1 | 1 |
Gewichtheffen Gewichtheffen | 0 | 1 | 1 |
Golf Golf | 1 | 0 | 1 |
Judo Judo | 2 | 2 | 4 |
Kanovaren Kanovaren | 5 | 10 | 15 |
Klimsport Klimsport | 0 | 2 | 2 |
Moderne vijfkamp Moderne vijfkamp | 2 | 2 | 4 |
Paardensport Paardensport | 5 | 5 | 10 |
Roeien Roeien | 4 | 2 | 6 |
Schermen Schermen | 4 | 8 | 12 |
Schietsport Schietsport | 2 | 5 | 7 |
Schoonspringen Schoonspringen | 1 | 0 | 1 |
Tafeltennis Tafeltennis | 1 | 3 | 4 |
Tennis Tennis | 0 | 4 | 4 |
Triatlon Triatlon | 0 | 1 | 1 |
Volleybal Volleybal | 14 | 12 | 26 |
Wielersport Wielersport | 5 | 9 | 14 |
Worstelen Worstelen | 3 | 2 | 5 |
Zeilen Zeilen | 5 | 5 | 10 |
Zwemmen Zwemmen | 13 | 8 | 21 |
totaal | 99 | 117 | 216 |
Deelnemers en Resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Voorronde | Series | Herkansingen | Halve finale | Finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Oliwer Wdowik | 100 m | bye | 11,53 | 9 | n.v.t. | Niet geplaatst | |||||
Albert Komański | 200 m | n.v.t. | 20,77 | 8 H | |||||||
Mateusz Borkowski | 800 m | n.v.t. | |||||||||
Filip Rak | 1500 m | n.v.t. | 3:38.12 | 11 H | 3:34.53 | 7 | niet geplaatst | ||||
Maciej Wyderka | n.v.t. | 3:38.79 | 12 H | 3:36.79 | 9 | niet geplaatst | |||||
Damian Czykier | 110 m horden | n.v.t. | 13.99 | 8 H | |||||||
Krzysztof Kiljan | n.v.t. | 13.67 | 8 H | ||||||||
Jakub Szymański | n.v.t. | 13.75 | 7 H | ||||||||
Maher Ben Hlima | 20 km snelwandelen | n.v.t. | 1:22:34 | 29 | |||||||
Artur Brzozowski | n.v.t. | 1:22:11 | 27 | ||||||||
Igor Bogaczyński Kajetan Duszyński Patryk Grzegorzewicz Marcin Karolewski Daniel Sołtysiak Maksymilian Szwed Karol Zalewski | 4x400m | n.v.t. | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | voorronde | series | herkansingen | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Magdalena Stefanowicz | 100 m | bye | 11.47 | 7 | n.v.t. | niet geplaatst | |||||
Ewa Swoboda | bye | 10.99 | 1 Q | n.v.t. | 11.08 | 4 | niet geplaatst | ||||
Martyna Kotwiła | 200 m | n.v.t. | 23.43 | 6 H | 23.50 | 4 | niet geplaatst | ||||
Krystsina Tsimanouskaya | n.v.t. | 23.30 | 5 H | 23.01 | 2 | niet geplaatst | |||||
Natalia Kaczmarek | 400 m | n.v.t. | 49.98 | 1 Q | bye | ||||||
Justyna Święty-Ersetic | n.v.t. | 50.95 | 4 H | ||||||||
Anna Wielgosz | 800 m | n.v.t. | 2:02.54 | 8 H | 2:05.77 | 7 | niet geplaatst | ||||
Klaudia Kazimierska | 1500 m | n.v.t. | |||||||||
Weronika Lizakowska | n.v.t. | ||||||||||
Aleksandra Płocińska | n.v.t. | ||||||||||
Pia Skrzyszowska | 100 m horden | n.v.t. | |||||||||
Alicja Konieczek | 3000 m steeplechase | n.v.t. | 9:16.51 NR | 4 Q | n.v.t. | ||||||
Aneta Konieczek | n.v.t. | 9:24.43 PB | 9 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||||
Kinga Królik | n.v.t. | 9:26,61 PB | 8 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||||
Aleksandra Lisowska | marathon | n.v.t. | |||||||||
Angelika Mach | n.v.t. | ||||||||||
Katarzyna Zdziebło | 20km snelwandelen | n.v.t. | 1:33:52 | 30 | |||||||
Martyna Kotwiła Magdalena Niemczyk Magdalena Stefanowicz Ewa Swoboda Krystsina Tsimanouskaya | 4x100m | n.v.t. | n.v.t. | ||||||||
Natalia Kaczmarek Anastazja Kuś Marika Popowicz-Drapała Justyna Święty-Ersetic Alicja Wrona-Kutrzepa | 4x400m | n.v.t. | n.v.t. |
- Gemengd
atlete | onderdeel | series | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | ||
Maksymilian Szwed Karol Zalewski Marika Popowicz-Drapała Justyna Święty-Ersetic Alicja Wrona-Kutrzepa | 4x400m | 3:11.43 | 5 q | 3:12.39 | 7 |
Maher Ben Hlima Olga Chojecka | mixed relay | n.v.t. |
Technische nummers
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Paweł Fajdek | hamerslingeren | 76,56 m | 9 q | 78,80 m | 5 |
Wojciech Nowicki | 76,32 m | 10 q | 77,44 m | 7 | |
Konrad Bukowiecki | kogelstoten | 18.83 m | 28 | niet geplaatst | |
Michał Haratyk | 19.94 m | 19 | niet geplaatst | ||
Piotr Lisek | polsstokspringen | 5.60 m | 15 | niet geplaatst | |
Robert Sobera | 5.60 m | 15 | niet geplaatst | ||
Marcin Krukowski | speerwerpen | ||||
Cyprian Mrzygłód | |||||
Dawid Wegner |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Daria Zabawska | discuswerpen | 60,86 m | 20 | niet geplaatst | |
Mariya Zhodzik | hoogspringen | 1,83 m | 28 | niet geplaatst | |
Malwina Kopron | hamerslingeren | 67,68 m | 23 | niet geplaatst | |
Anita Włodarczyk | 71,06 m | 12 q | |||
Klaudia Kardasz | kogelstoten | ||||
Maria Andrejczyk | speerwerpen | ||||
Nikola Horowska | verspringen |
Meerkamp
atlete | onderdeel | 100 h | hs | ks | 200 m | vs | sw | 800 m | totaal | rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adrianna Sułek | zevenkamp | res. | |||||||||
pnt. |
Basketbal
Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
3x3
- Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Adrian Bogucki Filip Matczak Michał Sokołowski Przemysław Zamojski | 3x3 | 6 | zie onder |
Pos | Team
| Wed | W | V | Ptn | PV | PT | +/− | Kwalificatie |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Letland | 7 | 7 | 0 | 14 | 147 | 103 | +44 | Halve finales |
2 | Nederland | 7 | 5 | 2 | 12 | 133 | 112 | +21 | |
3 | Litouwen | 7 | 4 | 3 | 11 | 134 | 125 | +9 | Play-in |
4 | Servië | 7 | 4 | 3 | 11 | 129 | 123 | +6 | |
5 | Frankrijk (G) | 7 | 3 | 4 | 10 | 131 | 132 | −1 | |
6 | Polen | 7 | 2 | 5 | 9 | 116 | 139 | −23 | |
7 | Verenigde Staten | 7 | 2 | 5 | 9 | 116 | 138 | −22 | |
8 | China | 7 | 1 | 6 | 8 | 107 | 141 | −34 |
Bron: FIBA
Regels voor de stand: 1) Gewonnen wedstrijden; 2) Onderling resultaat; 3) Gescoorde punten
(G) Gastheer.
Regels voor de stand: 1) Gewonnen wedstrijden; 2) Onderling resultaat; 3) Gescoorde punten
(G) Gastheer.
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | 30 juli 2024 | 22:05 | Polen | 19 - 21 | Frankrijk | |
31 juli 2024 | 22:35 | Verenigde Staten | 17 - 19 | Polen | ||
1 augustus 2024 | 13:25 | Litouwen | 21 - 12 | Polen | ||
1 augustus 2024 | 19:35 | China | 17 - 22 | Polen | ||
2 augustus 2024 | 10:35 | Polen | 17 - 21 | Nederland | ||
2 augustus 2024 | 22:05 | Servië | 21 - 12 | Polen | ||
4 augustus 2024 | 18:00 | Polen | 16 - 22 | Letland | ||
kwartfinale | 4 augustus 2024 | 21:30 | Litouwen | 21 - 15 | Polen | |
halve finale | niet geplaatst | |||||
finale | niet geplaatst |
Boksen
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Damian Durkacz | weltergewicht | Kiwan V 0 - 5 | niet geplaatst | ||||
Mateusz Bereźnicki | zwaargewicht | n.v.t. | Marley V 1 - 4 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Julia Szeremeta | vedergewicht | Alcalá W 4 - 1 | Rahimi W 5 - 0 | Lozada W 5 - 0 | Petecio | ||
Aneta Rygielska | weltergewicht | Eccles W 3 - 2 | Sürmeneli V 1 - 4 | niet geplaatst | |||
Elżbieta Wójcik | middelgewicht | n.v.t. | O'Rouke W 3 - 2 | Bylon V 2 - 3 | niet geplaatst |
Boogschieten
Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Wioleta Myszor | individueel | 626 | 54 | Bhakat W 6 - 4 | Kaur V 0 - 6 | niet geplaatst |
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Weronika Zielińska-Stubińska | -81 kg |
Golf
Zie Golf op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | totaal | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | score | score | score | score | par | rang | ||
Adrian Meronk | mannen | 73 | 71 | 72 | 71 | 287 | +3 | =49 |
Judo
Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Adam Stodolski | −73 kg | n.v.t. | Lombardo V 00 - 10 | niet geplaatst | |||||
Piotr Kuczera | −100 kg | n.v.t. | Briceño W 10 - 00 | Kotsoiev V 00 - 10 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Angelika Szymańska | −63 kg | n.v.t. | Russo W 01 - 00 | Alcaraz V 00 - 01 | niet geplaatst | ||||
Beata Pacut-Kłoczko | −78 kg | n.v.t. | Niragira W 10 - 00 | Steenhuis V 00 - 01 | niet geplaatst |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Kayak Cross
atleet | onderdeel | tijdrit | ronde 1 | herkansingen | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | rang | rang | rang | rang | rang | rang | Rang | ||
Grzegorz Hedwig | KX-1 (mannen) | 81.42 | 35 | 4 H | 1 Q | 2 Q | 4 | niet geplaatst | 16 | |
Mateusz Polaczyk | 68.11 | 9 | 2 Q | bye | 2 Q | 2 Q | 4 FB | 4 | 8 | |
Klaudia Zwolińska | KX-1 (vrouwen) | 75.19 | 18 | 3 H | 1 Q | 3 | niet geplaatst | 22 |
Slalom
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Grzegorz Hedwig | C-1 slalom | 94.08 | 7 | 100.30 | 13 | 94.08 | 8 Q | 104.24 | 12 Q | 105.81 | 10 |
Mateusz Polaczyk | K-1 slalom | 87.89 | 10 | 139.58 | 23 | 87.89 | 13 Q | 98.49 | 13 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Klaudia Zwolińska | C-1 slalom | 106.84 | 6 | 107.89 | 9 | 106.84 | 10 Q | 123.64 | 17 | niet geplaatst | |
K-1 slalom | 96.33 | 5 | 93.03 | 2 | 93.03 | 2 Q | 99.84 | 2 Q | 97.53 | 2 |
Sprint
- Mannen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Wiktor Głazunow | C-1 1000 m | ||||||||
Przemysław Korsak Jakub Stepun | K-2 500 m |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Dorota Borowska | C-1 200 m | ||||||||
Katarzyna Szperkiewicz | |||||||||
Dorota Borowska Sylwia Szczerbińska | C-2 500 m | ||||||||
Martyna Klatt | K-1 500 m | ||||||||
Dominika Putto | |||||||||
Martyna Klatt Helena Wiśniewska | K-2 500 m | ||||||||
Karolina Naja Anna Puławska | |||||||||
Adrianna Kąkol Karolina Naja Anna Puławska Dominika Putto | K-4 500 m |
Klimsport
Zie Klimsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Speed
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Ronde 1 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Rang | ||
Aleksandra Kałucka | vrouwen | 6.389 | 3 | Tetzlaff W 6.65 | Zhou Y W 6.49 | Mirosław V 6.34 | Sallsabillah W 6.53 | 3 |
Aleksandra Mirosław | 6.06 WR | 1 | Holder W 6.10 | Pérez W 6.35 | Kałucka W 6.19 | Deng L W 6.10 | 1 |
Moderne vijfkamp
Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Łukasz Gutkowski | mannen | |||||||||||||||
Kamil Kasperczak | ||||||||||||||||
Natalia Dominiak | vrouwen | |||||||||||||||
Anna Maliszewska |
Paardensport
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Dressuur
ruiter | paard | onderdeel | Grand Prix | Grand Prix Special | Grand Prix Freestyle | totaal | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | technisch | artistiek | uitslag | rang | |||
Katarzyna Milczarek | Guapo | individueel | 66.910 | 9 | niet geplaatst | 66.910 | 48 | |||
Sandra Sysojeva | Maxima Bella | 73.416 | 4 q | 73.893 | 86.257 | 80.075 | 15 | |||
Aleksandra Szulc | Breakdance | 60.078 | 10 | niet geplaatst | 60.078 | 58 | ||||
Katarzyna Milczarek Sandra Sysojeva Aleksandra Szulc | zie hierboven | team | 200.404 | 14 | niet geplaatst | 200.404 | 14 |
Eventing
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | totaal | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | rang | |||
Jan Kamiński | Jard | individueel | 35.80 | 46 | 200.00 | EL | 20.00 | niet geplaatst | |||||||
Małgorzata Korycka | Canvalencia | 39.40 | 57 | 21.20 | 60.60 | 44 | 10.00 | 70.60 | 39 | niet geplaatst | 70.60 | 39 | |||
Robert Powała | Tosca del Castegno | 34.70 | 39 | 60.00 | 94.70 | 54 | 1.60 | 96.30 | 48 | niet geplaatst | 96.30 | 48 | |||
Wiktoria Knap | Quintus 134 | n.v.t. | 22.80 | n.v.t. | |||||||||||
Jan Kamiński Wiktoria Knap Małgorzata Korycka Robert Powała | zie hierboven | team | 109.90 | 15 | 281.20 | 391.10 | 16 | 54.40 | 445.40 | 16 | n.v.t. | 445.40 | 16 |
Jumping
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | tijd | rang | |||
Dawid Kubiak | Flash Blue B | individueel | |||||
Adam Grzegorzewski | ISSEM | ||||||
Maksymilian Wechta | Chepettano | ||||||
Dawid Kubiak Adam Grzegorzewski Maksymilian Wechta | ziee hierboven | team | 234.45 | 17 | niet geplaatst |
Roeien
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Fabian Barański Mateusz Biskup Dominik Czaja Mirosław Ziętarski | dubbel-vier | 5:44.39 | 2 FA | bye | n.v.t. | 5:44.59 | 3 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Martyna Radosz Katarzyna Wełna | lichte dubbeltwee | 7:11.14 | 4 H | 7:16.26 | 1 HA/B | n.v.t. | 7:06.69 | 4 FB | 7:08.47 | 9 |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Schermen
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Jan Jurkiewicz | floret | Heroui W 15 - 8 | Hamza V 14 - 15 | niet geplaatst | ||||
Michał Siess | bye | Choupenitch V 3 - 15 | niet geplaatst | |||||
Adrian Wojtkowiak | Tofalides V 10 - 15 | niet geplaatst | ||||||
Jan Jurkiewicz Andrzej Rządkowski* Michał Siess Adrian Wojtkowiak | floret team | n.v.t. | Italië V 39 - 45 | Klassificatie 5-8 Egypte W 45 - 36 | Wedstrijd om plaats 5 China V 30 - 45 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Alicja Klasik | degen | bye | Rizzi W 12 - 11 | Differt V 10 - 11 | niet geplaatst | |||
Renata Knapik-Miazga | bye | Vitalis V 9 - 15 | niet geplaatst | |||||
Martyna Swatowska-Wenglarczyk | bye | Song S-r V 11 - 15 | niet geplaatst | |||||
Aleksandra Jarecka Alicja Klasik Renata Knapik-Miazga Martyna Swatowska-Wenglarczyk | degen team | n.v.t. | Verenigde Staten W 31 - 29 | Frankrijk V 39 - 45 | China W 32 - 31 | 3 | ||
Martyna Jelińska | floret | Zekrani W 15 - 3 | Kiefer V 13 - 15 | niet geplaatst | ||||
Hanna Łyczbińska | bye | Volpi V 11 - 15 | niet geplaatst | |||||
Julia Walczyk-Klimaszyk | bye | Thibus W 15 - 12 | Harvy V 6 - 15 | niet geplaatst | ||||
Martyna Jelińska Hanna Łyczbińska Martyna Synoradzka* Julia Walczyk-Klimaszyk | floret team | n.v.t. | Japan V 30 -45 | Klassificatie 5-8 Egypte W 45 - 21 | Wedstrijd om plaats 5 Frankrijk V 44 - 45 | 6 |
Schietsport
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Tomasz Bartnik | 10 m luchtgeweer | 626.1 | 36 | niet geplaatst | |
50 m geweer 3 houdingen | 591 | 6 Q | 408.8 | 7 | |
Maciej Kowalewicz | 10 m luchtgeweer | 627.8 | 25 | niet geplaatst | |
50 m geweer 3 houdingen | 579 | 37 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Julia Piotrowska | 10 m luchtgeweer | 629.3 | 13 | niet geplaatst | |
Aneta Stankiewicz | 627.4 | 21 | niet geplaatst | ||
Natalia Kochańska | 50 m geweer 3 houdingen | 589 | 6 Q | 418.5 | 6 |
Aleksandra Pietruk | 582 | 20 | niet geplaatst | ||
Klaudia Breś | 10 m luchtpistool | 573 | 14 | niet geplaatst | |
25 m pistool | 573 | 29 | niet geplaatst |
- Gemengd
atleten | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Tomasz Bartnik Aneta Stankiewicz | 10 m luchtgeweer team | 626.9 | 19 | niet geplaatst | |
Maciej Kowalewicz Julia Piotrowska | 623.7 | 23 | niet geplaatst |
Schoonspringen
Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Robert Łukaszewicz | 10 m toren |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Miłosz Redzimski | enkelspel | bye | El-Beiali W 4 - 0 | Lind V 3 - 4 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Natalia Bajor | enkelspel | bye | Sawettabut W 4 - 3 | Yu W 4 - 3 | Cheng I-c V 0 - 4 | niet geplaatst | |||
Katarzyna Węgrzyn | Dheema Ali W 4 - 0 | Bergström V 1 - 4 | niet geplaatst | ||||||
Natalia Bajor Katarzyna Węgrzyn Zuzanna Wielgos | team | n.v.t. | Japan V 0 -3 | niet geplaatst |
Tennis
Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Magdalena Fręch | enkelspel | Tomova V 4-6, 6-7[4-7] | niet geplaatst | |||||
Magda Linette | AIN Andreeva W 6-3, 6-4 | Paolini V 4-6, 1-6 | niet geplaatst | |||||
Iga Świątek | Begu W 6-2, 7-5 | Parry W 6-1, 6-1 | Wang X W 6-3, 6-4 | Collins W 6-1, 2-6, 4-1 (opgave Collins) | Zheng Q V[1] 2-6, 5-7 | Schmiedlová | 3 | |
Caroline Garcia Diane Parry | dubbelspel | n.v.t. | Kostyuk - Yastremska V 4-6, 1-6 | niet geplaatst |
Triatlon
Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Individueel
Atleet | Evenement | Zwemmen(1.5 km) | Rang 1 | Fietsen (40 km) | Rang 2 | Lopen(10 km) | Totaal Tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Roksana Słupek | Vrouwen | 23:33 | 18 | 58:18 | 17 | 33:59 | 1:57:16 | 13 |
Volleybal
Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Beachvolleybal
atleten | onderdeel | eerste ronde | tussenronde | achtste finale | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | stand | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Michał Bryl Bartosz Łosiak | mannen | Hodges - Schubert W 21-16, 21-16 | Bassereau - Lyneel W 21-15, 21-18 | Ehlers - Wickler V 19-21, 15-21 | 2 Q | bye | Gavira - Herrera V 20-22, 18-21 | niet geplaatst |
Mannenteam
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Mateusz Bieniek Tomasz Fornal Marcin Janusz Norbert Huber Łukasz Kaczmarek Bartosz Kurek Jakub Kochanowski Wilfredo León Grzegorz Łomacz Kamil Semeniuk Aleksander Śliwka Paweł Zatorski | mannen | zie onder |
Reserve: Bartłomiej Bołądź - Mateusz Bieniek
# | Ploeg | Punten | Wedstrijden | Sets | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | W | V | Ratio | |||
1 | Italië | 9 | 3 | 3 | 0 | 9 | 2 | +7 |
2 | Polen | 5 | 3 | 2 | 1 | 7 | 5 | +2 |
3 | Brazilië | 4 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 |
4 | Egypte | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 9 | -9 |
Ronde | Datum | MEZT | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 17:00 | Polen | 3 - 0 (25-21, 25-19, 25-13) | Egypte | |||
30 juli 2024 | 09:00 | Polen | 3 - 2 (22-25, 25-19, 19-25, 25-23, 15-12) | Brazilië | |||
3 augustus 2024 | 17:00 | Polen | 1 - 3 (15-25, 18-25, 26-24, 20-25) | Italië | |||
Kwartfinale | 5 augustus 2024 | 09:00 | Slovenië | 1 - 3 (20-25, 26-24, 19-25, 20-25) | Polen | ||
Halve finale | 7 augustus 2024 | 16:00 | Polen | 3 - 2 (25-23, 25-27, 14-25, 25-23, 15-13) | Verenigde Staten | ||
Finale | 10 augustus 2024 | 13:00 | Frankrijk | Polen |
Vrouwenteam
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Klaudia Alagierska Martyna Czyrniańska Magdalena Jurczyk Agnieszka Korneluk Martyna Łukasik Natalia Mędrzyk Malwina Smarzek Maria Stenzel Magdalena Stysiakbr/>Aleksandra Szczygłowska Katarzyna Wenerska Joanna Wołosz | vrouwen | kwartfinale | zie onder |
# | Ploeg | Punten | Wedstrijden | Sets | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | W | V | Ratio | |||
1 | Brazilië | 9 | 3 | 3 | 0 | 9 | 0 | +9 |
2 | Polen | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | +2 |
3 | Japan | 3 | 3 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 |
4 | Kenia | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 9 | -9 |
Ronde | Datum | MEZT | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
28 juli 2024 | 13:00 | Polen | 3 - 1 (20-25, 25-22, 25-23, 28-26) | Japan | |||
31 juli 2024 | 21:00 | Polen | 3 - 0 (25-14, 25-17, 25-15 | Kenia | |||
4 augustus 2024 | 21:00 | Brazilië | 3 - 0 (25-21, 38-36, 25-14) | Polen | |||
Kwartfinale | 6 augustus 2024 | 17:00 | Verenigde Staten | 3 - 0 (25-22, 25-14, 25-20) | Polen | ||
Halve finale | niet geplaatst | ||||||
Finale | niet geplaatst |
Wielersport
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanwielrennen
- Keirin
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | kwartfinale | halve finale | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
Mateusz Rudyk | keirin (mannen) | |||||
Marlena Karwacka | keirin (vrouwen) | |||||
Urszula Łoś |
- Koppelkoers
atleet | onderdeel | punten | rondes | rang |
---|---|---|---|---|
Daria Pikulik Wiktoria Pikulik | koppelkoers (vrouwen) |
- Omnium
atleet | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
Alan Banaszek | omnium (mannen) | ||||||||||
Daria Pikulik | omnium (vrouwen) |
- Sprint
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale/BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Mateusz Rudyk | sprint (mannen) | ||||||||||||
Marlena Karwacka | sprint (vrouwen) | ||||||||||||
Nikola Sibiak |
- Teamsprint
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd | rang | tegenstander tijd | rang | ||
Marlena Karwacka Urszula Łoś | teamsprint (vrouwen) |
Mountainbiken
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Krzysztof Łukasik | cross-country (mannen) | 1:33:55 | 27 |
Pauline Ferrand-Prevot | cross-country (vrouwen) | -2LAP | 27 |
Wegwielrennen
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Stanisław Aniołkowski | wegwedstrijd | 6:38:03 | 61 |
Michał Kwiatkowski | tijdrit | 38:49.60 | 23 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Marta Lach | wegwedstrijd | 4:02:50 | 10 |
tijdrit | 43:03.43 | 18 | |
Katarzyna Niewiadoma | wegwedstrijd | 4:02:07 | 8 |
Agnieszka Skalniak-Sójka | wegwedstrijd | 4:07:16 | 45 |
tijdrit | 42:24.62 | 12 |
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Grieks-Romeinse stijl
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Arkadiusz Kułynycz | −87 kg | Cengiz W 3 - 1PP | Mohmadi V 1 - 4SP | niet geplaatst | Muñoz |
Vrije stijl
- Mannen
atlete | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Zbigniew Baranowski | −97 kg | ||||||
Robert Baran | −125 kg |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Anhelina Łysak | −57 kg | Hrushyna | |||||
Wiktoria Chołuj | −68 kg | Cengiz W 3 - 1PP | Elor V 0 - 3PO | niet geplaatst | Tosun V 1 - 3PP | niet geplaatst |
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorrondes | KF | halve finale | finale | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | tot. | rang | rang | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | tot. | rang | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | tot. | rang | ||
Maksymilian Żakowski | Formula Kite | DSQ | 11 | 14 | 15 | 11 | 14 | 10 | n.v.t. | n.v.t. | ||||||||||||||||||||||||||||||
Paweł Tarnowski | IQFoil | 3 | 6 | 2 | 9 | 2 | 5 | 5 | 10 | 10 | 3 | 11 | geannuleerd | 7 | n.v.t. | NG | n.v.t. | NG |
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Dominik Buksak Szymon Wierzbicki | 49er | 10 | 8 | 6 | 1 | 14 | 8 | 1 | 13 | 8 | 5 | 7 | 5 | 93 | 5 | |
Michał Krasodomski | ILCA 7 | 36 | 37 | 38 | 37 | 31 | 17 | 38 | geannuleerd | n.v.t. | 276 | 40 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorrondes | KF | halve finale | finale | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | tot. | rang | rang | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | tot. | rang | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | tot. | rang | ||
Julia Damasiewicz | Formula Kite | 6 | 8 | 11 | 7 | 11 | DNS | n.v.t. | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||||||||
Maja Dziarnowska | IQFoil | 7 | 10 | 13 | 8 | 6 | 11 | 14 | 12 | 8 | 4 | 7 | 2 | geannuleerd | 5 | n.v.t. | NG | n.v.t. | NG |
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Sandra Jankowiak Aleksandra Melzacka | 49er FX | 18 | 3 | 19 | 11 | 18 | 14 | 7 | 12 | RET | 2 | 19 | niet geplaatst | 144 | 18 | |
Agata Barwińska | ILCA 6 | 12 | 30 | 20 | 6 | 19 | 2 | 20 | 11 | geannuleerd | n.v.t. | niet geplaatst | 154 | 15 |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Series | Halve finale | Finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Piotr Ludwiczak | 50 m vrije slag | 22,34 | 35 | Niet geplaatst | |||
Jakub Majerski | 100 m vrije slag | 49,44 | 36 | Niet geplaatst | |||
100 m vlinderslag | 51.18 | 9 Q | 51.37 | 11 | niet geplaatst | ||
Michał Chmielewski | 200 m vlinderslag | 1:55.28 | 7 Q | 1:54.64 | 9 | niet geplaatst | |
Krzysztof Chmielewski | 1:55.42 | 9 Q | 1:54.28 | 6 Q | 1:53.90 | 4 | |
1500 m vrije slag | 15.04,99 | 16 | n.v.t. | Niet geplaatst | |||
Ksawery Masiuk | 100 m rugslag | 53,08 | 5 Q | 53,44 | 12 | Niet geplaatst | |
200 m rugslag | 1.58,01 | 17 | Niet geplaatst | ||||
Jan Kałusowski | 100 m schoolslag | 1.00,40 | 22 | Niet geplaatst | |||
200 m rugslag | 2.11,87 | 20 | Niet geplaatst | ||||
Mateusz Chowaniec Dominik Dudys Bartosz Piszczorowicz Kamil Sieradzki | 4x100 m vrije slag | 3:14.94 | 13 | n.v.t. | niet geplaatst | ||
Ksawery Masiuk Jan Kałusowski Jakub Majerski Bartosz Piszczorowicz | 4x100 m wisselslag | 3:33.70 | 10 | n.v.t. | niet geplaatst | ||
Piotr Woźniak | 10km open water | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Katarzyna Wasick | 50 m vrije slag | 24.27 | 2 Q | 24.23 | 3 Q | 24.33 | 5 |
Kornelia Fiedkiewicz | 24.94 | 20 | niet geplaatst | ||||
100 m vrije slag | 55.25 | 20 | niet geplaatst | ||||
Adela Piskorska | 100 m rugslag | 1:00.47 | 17 | niet geplaatst | |||
200 m rugslag | 2:13.39 | 24 | niet geplaatst | ||||
Laura Bernat | 2:14.57 | 25 | niet geplaatst | ||||
Dominika Sztandera | 100 m schoolslag | 1:07.22 | 21 | niet geplaatst | |||
Zuzanna Famulok Kornelia Fiedkiewicz Julia Maik Katarzyna Wasick | 4x100 m vrije slag | 3:40.67 | 13 | n.v.t. | niet geplaatst | ||
Adela Piskorska Dominika Sztandera Paulina Peda Kornelia Fiedkiewicz | 4x100 m wisselslag | 4:00.94 | 12 | n.v.t. | niet geplaatst |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Kacper Stokowski Dominika Sztandera Adrian Jaśkiewicz Kornelia Fiedkiewicz | 4x100 m wisselslag | 3:48.19 | 14 | n.v.t. | niet geplaatst |
Bronnen en noten
- ↑ Geen olympische finale voor nummer 1 Iga Swiatek, die setwinst uit handen geeft. Sporza (1 augustus 2024).