Madagaskar op de Olympische Zomerspelen 2024
Madagaskar op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Madagaskar | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | MAD | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité Olympique Malgache | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Madagaskar op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Madagaskar op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Madagaskar nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk.
Aantal Deelnemers
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 1 | 1 | 2 |
Gewichtheffen Gewichtheffen | 0 | 1 | 1 |
Judo Judo | 0 | 1 | 1 |
Tafeltennis Tafeltennis | 1 | 0 | 1 |
Zwemmen Zwemmen | 1 | 1 | 2 |
Totaal | 3 | 4 | 7 |
Deelnemers en Resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Voorronde | Series | Herkansingen | Halve finale | Finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Rija Vatomanga Gardiner | 100 m | 10,82 | 6 | Niet geplaatst | n.v.t. | Niet geplaatst |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorronde | series | herkansingen | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Sidonie Fiadanantsoa | 100 m horden | n.v.t. |
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Rosina Randafiarison | -49 kg |
Judo
Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Aina Rasoanaivo Razafy | −70 kg |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Fabio Rakotoarimanana | enkelspel |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Series | Halve finale | Finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Jonathan Raharvel | 100 m schoolslag | 1.05,20 | 33 | Niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Antsa Rabejaona | 50 m vrije slag |
Bronnen en noten